The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od raisen » 19.05.2013, 11:01 hod.

A to máš stále otevřený portál? Si tak říkám, že bys jinak přišel o pracně vymlácené orgány. Co Strafe Ama?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.05.2013, 11:46 hod.

Dámo a pánové...3x hurá pro mého Necro Summonera, ale je fakt, že to občas hodně bolelo. Hlavně od pána se zelenou aurou :D Tady je krátké povídání s několika fotkama (19.května 2013) :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od raisen » 19.05.2013, 13:42 hod.

Gratuluji!!! Dobrá práce 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Bemik » 19.05.2013, 14:17 hod.

Paráda :) gratuluju... škoda, že je pro barbara, ale hlavní je to pokořit!
Taky se na to vydám Brzo... udělám si soso na hledání klíčů a pak to zkusím zmáknout se svým Dudu werewolfem.

BTW: myslíte, že to dám? Troufnu si na to poprvé, nikdy sem to nedělal. Mám asi 5k life, 7k def, all rez max, 6 k dmg, s Guillaume's Face (30% DS, 100% CB), 5 utoků za vteřinu, dracule na lifetap.
Jinak DK mi nedělá problémy...

Mercovi nevím, jestli mám nechat reaperku na decre a nebo dát Malice na OW... sám mám OW jen 15%. Nebo mám přehazovat? Třeba na duriela a Izuala reaperku a na tristram a lilith OW malice??
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od raisen » 19.05.2013, 14:54 hod.

Já myslím, že takový vlk by neměl mít žádné problémy :) Spíše bych mu nechala Malice, škoda přepisovat LT.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Obter!vr » 19.05.2013, 15:20 hod.

Jak já se těšim až budu moc zase rozhrát nějákou postavu :-) ale už se to blíží :-) zítra maturita a pak konečně zasloužené volno .... jinak jsem chtěl pogratulovat Dark_Deamonovi :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.05.2013, 15:37 hod.

raisen: Díky. Byla to celkem fuška a těch spálených nervů :D

Obter!vr: Díky a ať klapne maturita ;)

Bemik: Jasně, že jsem rád, že jsem to tam vymlátil, ale Barbar Torch to zrovna být nemusel. Co už...
K tvému dotazu...myslím, že equip máš v cajku, jen k těm rezistům...I když budeš mít posion resist 75%, tak to bude Lilith ukradený :D Ale měl by ti pomoct Life Tap. Jen aby brzo nalítl. U Mepha, díky jeho superconvě je to ještě horší. Mám pocit, že dává -150% na všechny elementy. Já měl taky all res 75%, ale když jsem k němu došel, tak to bylo najednou -40. Takže aspoň ten Light resist bych nepodceňoval, i když máš kotel life. Profíkovi v oboru to ale nemusím vysvětlovat :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Bemik » 19.05.2013, 15:49 hod.

Díky za důvěru a rady, nasadím malice ;)

Dark_Deamon: Na tuhle fušku zas odborník nejsem :D Slýchával sem, že jedinej smiter s CB vybavením to dá a ostatní chary sou o štěstí a hodně času...
Tak uvidím, dyštak napíšu sem, jak to dopadlo a kde má takovej vlk nebo jinej mele char slabý místa v uber trist. ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Fraxinus » 19.05.2013, 17:04 hod.

Také gratuluji. ;) Nikdo tomu asi nebude věřit, ale kvůli mé dosavadní neochotě hrát s plugama jsem tenhle ansábl ještě nikdy neabsolvoval.

jinak...ten Lcharm ti možná říká, co hrát příště. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Bemik » 19.05.2013, 17:21 hod.

Frax: taky sem to doteď nezkusil a musím říct, že už Duriel ve forgotten sands byl docela nepříjemnej (protlačil sem starou sorcku přes jeden akt a nasbíral klíče :) ) ... Takovou regeneraci life sem si ani představit neuměl :D poslední 2 milimetry života trvaly dýl, než těch 98% života předtím :D

Doporučuju pro zasmátí :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.05.2013, 18:03 hod.

Fraxinus: Díky a ještě jednou díky za tip s OW. Možná by jsi to měl taky zkusit. Je to celkem slušnej křest postavy...kor na Hardcore. Když já na ty Barabry a Druidy moc nejsem...jedinej by asi přicházel v úvahu War Cry...ještě uvidím. Třeba se někdo najde na exchange, i když tomu moc nevěřím.

Bemik: Je to můj subjektivní pocit, ale zdá se mi, že nejrychlejší regen má Lilith a Mephisto. Ale u těchto überů je to dycky stejný...první čtvrtina životů jde jak nic a potom jak kdyby se dotyčnej probral a začal bojovat.

K těm postavám, co jsi psal, tak mě se ještě celkem osvědčila Guided Arrow Ama s nabušenou Valkyrií. A na youtube se mi celkem zamlouvala Kick Assa, ale u ní to chce asi hodně divokej equip.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Fraxinus » 19.05.2013, 18:12 hod.

Dark_Deamon píše:A na youtube se mi celkem zamlouvala Kick Assa, ale u ní to chce asi hodně divokej equip.
...jako u každý divoženky. :lol:

A rádo se stalo.

edit: TVLE kam to uploaduješ ty obrázky? Mě to tam, vyhodilo okno a málem zavirovalo počítač!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.05.2013, 18:29 hod.

Fraxinus: Divný...mě to jede v pohodě a Avast je v klidu. Neklikl jsi omylem na něco, protože těch reklam tam zepár je.

Ještě k tomu eventu jedna taková zajímavost: Jelikož s tím Summonerem mám hotovej jen první quest v 5.aktu (H), tak pokaždé, když jsem vstoupil do über lokace, tak mě to vyhodilo quest log s Baalem a psalo mi to, ať vykilluju jeho miniony :D Tak jsem čekal, kde na mě třeba v Matron's Den vybafne Lister :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Fraxinus » 19.05.2013, 18:45 hod.

to není zajímavost, ale bug :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Bemik » 23.05.2013, 21:51 hod.

Jestli mi někdo chcete udělat radost, napiště mi prosím, že jsem idiot :D nebaví mě si to pořád říkat pro sebe sám...

Žil jsem v pohádce, kde stačí sehnat tři různé klíče a udělá se mi portál do jednoho ze tří lokací. Po sehnání orgánu stačí sehnat další tři klíče a udělá se mi portál do jednoho ze zbývajících lokací... Že musím sehnat 9 klíčů a otevřít ty lokace v jedné hře mi došlo teprve, až sem podruhé zabil duriela a chudáka Baala tak totálně oslepil, páč už mám jeho oči obě dvě... Člověka by to nenaštvalo, kdyby všechny klíče šly po druhým runu jako v pátým aktu. Summoner a The countess mi trvaly oba aspoň 50 runů. (Ta countess dala aspoň Pul, Um a Mal runu ;) )

Ale sem docela naštvanej :D na sebe...

DŮLEŽITÉ POZITIVNÍ ZJIŠTĚNÍ: AR z angelic fakt pomohlo, ale ne tolik, jako Malice v mercových rukou :) Duriel padl asi třikrát rychleji, než minule a musím říct, že to byla naprostá hračka, skoro sem nepoznal rozdíl mezi normálním durim. Takže Izuala a Lilith se moc nebojím (přestože první Adamova družka židokřesťanské pohádky mi sebere pár fullek >:'( ) ... O to víc sem si jistej, že sem mrtvej až potkám uber mepha.

DŮLEŽITÉ NEGATIVNÍ ZJIŠTĚNÍ: V uber trist se prý objevují pijavice na manu, imunní na phis. Jsem dvakrát tak v prdeli...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od raisen » 24.05.2013, 09:18 hod.

Pokud otvíráš UT přes Plugy, tak tam tě čekají jen ti tři bossové. Bez všech těch imunních serepetiček okolo.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Bemik » 24.05.2013, 09:29 hod.

wow, super :) až na ti imunní na phis by mě nic netrápilo, ale kdybych bouchal do dušičky, ze které nestealuju life, tak bych to mohl rovnou zabalit... sebevražda :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Asman » 25.05.2013, 08:07 hod.

Pokud můžu poradit tak si v UT vždy natáhni jen jednoho bosse(to dělá asi každý) a připrav si 2 druhy gearu. První abys měl +- 300% lightning resist(kdysi jsem to počítal přesně, i přes Conviction máš pak LR cap, pokud máš gear tak stačí zaOrtovat brnění)+něco s cold resistem-na Mephista. Druhý, s fire resistem pak budeš mít na Baala a Diabla(pokud stojíš těsně pod Diablem tak tě Red Lightning Hose nezasáhne-není potřeba LR). S tvými staty ale nejspíš nebude v UT problém, bez těch addů je to docela pohodička. Duriel je podle mě nejlehčí na zabití při cestě za orgány, už jen kvůli pasivním elitkám. Před Izualem se to dá většinou po částech vymlátit, nejhorší je to u Lilith.
Ohledně regenerace - Poison damage zastaví regeneraci snad u všech mobů ve hře, včetně Uberů, takže doporučuju jakýkoliv poison charm do inventáře.
Dovolím si pro inspiraci odkázat na své video z UT s normal gearem bohužel softcore, ale základní myšlenka zůstává stejná. Držím palce.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od raisen » 31.05.2013, 15:12 hod.

Tak jsem si říkala, že se konečně dokopu k sesbírání klíčů a k návštěvě pánů überů.

Protože klíčů od hraběnky mám kupu, tak mi zbývaly tři klíče od Nihlathaka a dva od Summonera. Jako první byl na řadě Nihlathak. Cestou k němu jsem dropla unikátní Shako a Gheeda (10 % MF :roll: ). Za necelou hodinu jsem měla tři klíče a pak už zbývalo párkrát navštívit Summonera s Light sorckou, se kterou to šlo rychle, a mohla začít zábava :)

Nejprve se mi otevřel portál k Izualovi. Tento anděl padl tak rychle, že jsem vyfotila jen to, co po sobě zanechal :D Druhý portál vedl k Lilith, ze které jsem měla vcelku obavy (hlavě proto, že už jsem neměla moc fullek :D ). Ale netrvalo moc dlouho a i ona padla. A poslední mi zbýval Duriel. Hračka 8-)

V über Tristramu jsem jako na prvního narazila na Baala. Neměl nejmenší šanci. Poté se ke mně jako druhý přiřítil Diablo. Ale i on brzy zkapal. A poslední na řadu přišel Mephisto (ten paladin vypadá, jako kdyby padal :D ), na kterého jsem si zapnula lentilky :) A bylo. A zápalku mám tuhle.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Furnace of Pain, Matrons Den, Forgotten Sands

Příspěvek od Fraxinus » 31.05.2013, 15:24 hod.

Paráda ;) Poklona. Ještě bys mohla sdělit více podrobností o tom paladinovi :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“