Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od kojot » 26.07.2011, 17:21 hod.

Vidíš jaký máš štěstí, protože Torchlight je oproti Diablu naprostej brak (podle mě teda).
Obrázek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od Drakesis » 26.07.2011, 19:04 hod.

Tak to si ho zahraju. :lol:

Longtooth
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Pekelná Harfa

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od Longtooth » 24.08.2011, 01:01 hod.

Dobrých 9 let nazpět, když sem poprvé hrál demo Diabla 1, chvíli na to klasický Diablo 2, později datadisk a pak teprve plnou hru Diabla 1. Za ty roky mě to nepustilo a stále to vydatně hraji.

Uživatelský avatar
SpiritCZE
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:SpiritCZE#2219

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od SpiritCZE » 10.01.2012, 16:41 hod.

mě k tomu přivedl známý mýho táty :D. Bylo to asi tak před 6 lety a byl jsem hrozně malej xPP. Byl to jen čistej Diablo 2 bez datadisku. Pak jsem zkusil i Diablo 1 ale to mě tak nechytlo. K LOD jsem se dostal až když jsem měl novýho kompla ale pevně mě připoutal ke hře až ten neuvěřitelnej příběh :)

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od xatra » 11.01.2012, 00:49 hod.

Můj příběh začíná v roce cca 2010/viz moje legendární téma "rady beginnerovi", kdy jste se mi(zejména DD a Gramm) snažili radit, já jsem s paladinem pořád chodil norm Baala a po každé dobré radě jsem psal "moje dě*ka Baal mi dává itemy"...za to se dost sydím :( , omlouvám se za to a obdivuji trpělivost těchto pánů mi neustále vysvětlovat základní mechaniky hry. Zejména když si to téma teď z nostalgie čtu tak bych si za některý "chytrý dotazy" nafackoval. Ale z5 k příběhu./
Já jsem hledal něco co rozjedu na netbooku a nabízí to pocit "zahrál jsem si" třeba za hoďku hraní, což WoW, co jsem hrával rozhodně nesplňoval. Tak jsem si obstaral D2+LOD, a protože bylo potřeba ty 40ti minutové pauzy ve škole nějak zabít, začal jsem hrát.
Pak jsem měl vždy období kdy jsem nehrál, SP jsem dotáhl až na hell, kde jsem byl slabý, pak dlouho nic, a pak jsem se na LARPu potkal s člověkem, co D2 pařil, tak mě do toho uvrtal, a už asi týden běhám hellovýho Mepha na realmu.
K D1 jsem se dostal těsně po matuře, ale nedohrál jsem...velký obživení bylo tyto Vánoce, jelikož jsem přeinstalovával netbook, nedal jsem si tam dx9, bez jejichž instalace mi D2 pod W7 nejely. Tak jsem si nainstaloval D1, rozjel jsem tam rogunku, jsem lvl 23 u arcibiskupa leroica a jaksi se nemohu dostat do jeho kobky, ale to přijde.

Btw, D1 a D2 LOD plánuji hrát ještě dlouho, jelikož D3 ve mě vzbuzuje docela divné pocity(nemožnost SP hry, kupování itemů za reálné peníze)...
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od Zedrak » 19.01.2013, 18:51 hod.

No, byl to nejspíš bratr. Můj příběh začíná v roce 2002 kdy jsme zrovna s bratrem dostali naše první PC. Pamatuji si, že jsme na něm měli jediné tři hry:
Mafia (jedna z mých mnoha srdcovek), Emperor a Diablo 2, teď si akorát nejsem jistý jestli s LoD nebo bez. Tehdy jsem to moc nechápal a tak mě to moc nebavilo. Asi v roce 2008 jsem to náhodou kdesi ve nějakých souborech v počítači našel zapnul jsem to a jízda začala (dalo by se vůbec tomu tak říkat :D ).
Nekromancer, lvl 19 tuším, kupodivu se dostal přes 1. a skoro 2.akt. Poté byla nějaká reinstalace PC a Diablo 2 bylo nenávratně pryč. Nedávno, asi před půl rokem, jsem si na něj vzpomněl a hru začal shánět. Kamarádi i známí mi říkali ať si to prý stáhnu, já odmítal, poněvadž jsem nechtěl znesvětit tuto legendu. Koupil jsem přes Internet a včera 18.1.2013 jsem se konečně dočkal své zlaté edice :twisted: .Toť vše. Diablo II 4ever...

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od SkoroPaladin » 27.01.2013, 16:08 hod.

Diablo 1 sem hrál v roce 1997 u nějakýho kamoša (co to bylo za stroj netuším). A páč se mi velmi líbilo - v roce 2001 sem smažil (na střední, Duron sedmistovka - na třech cédech) Diablo 2 a byla to pro mě tehdy hra no.1.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od Lemurman » 27.01.2013, 16:19 hod.

Mě k Diablo II přitáhlo Diablo III. Na netu jsem viděl videa z bety a vzhledem k tomu, že se mi líbily tak jsem si říkal že si to koupím. Zároveň jsem si stáhnul Diablo II, že to zkusím. No a teď si dám občas od 3 pauzu a zahraju si za Paladina. Zatím jsem dohrál pouze Normal, ale i Hell jednou přijde.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Co/Kdo Vás přivedlo k Diablu 1/2 ?

Příspěvek od Kisuvka » 05.02.2013, 19:23 hod.

Tak u mě to bylo staré scóréčko, kde byla ještě shareware verze s barbarem a jen k Blood Raven. Předtím jsem to viděl hrát kámoše, ale to jsem si vzpomněl až po letech, kdy mi to něco připomnělo. Diablo jsem si pak zahrál abych věděl, jak to všechno začalo a co tuto serii proslavilo :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“