Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.03.2014, 16:25 hod.

Já teda ještě nehrál žádnou podobu D3, páč na to zatím není mašinka. Pokud bych to měl ale srovnat s D2, pokud to vůbec jde, tak defacto co patch, to jiná hra. Takže já bych D3 zas tak rezolutně nezatracoval. Možná to nějakej ten měsíc/rok potrvá, ale určitě z toho bude fajn gameska na iks let.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2014, 16:28 hod.

Ono jde o to, že já mám rád ve hře výzvy, obtížnost, znovuhratelnost... D3 tyhle věci postrádá...
A co se týče patchů, všechny mají jednu věc společnou: zlehčují hru, kousek po kousku... takže nic pro mě :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Rakiii » 29.03.2014, 16:33 hod.

Tohle mi na D3 taky nesedí.
Jinak LoD toho přidal fakt hodně (jewely, charmy, runy, runová slova, novej akt, nové itemy ..)

ZOMB - zkoušel si PoE - tj hodně podobné d2 a přesto jiné a dobře hratelné i dost tuhé a navíc zdarma?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2014, 16:47 hod.

PoE jsem zkoušel, mám to nainstalované, občas si zahraju :)
Osobně vývojáře PoE obdivuju, protože hra je kvalitní, zadarmo, a neustále ve vývoji...
Kdo chce přispět, koupí si nějaký herní balíček a dostane nějaký malý bonus (ale rozhodně to není Pay to win)... takže z mého pohledu dokonale řešené financování hry :)
Vím, že PoE má na to zaujmout moji pozornost na delší dobu... ale zatím mě drží D2 :D
btw ty hraješ PoE aktivně?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Rakiii » 29.03.2014, 17:40 hod.

Aktivně jsem hrál open betu, nedávno jsem se k tomu vrátil (po vydání "mini datadisku" SotV), ale teď jsem bez PC (mám jen starý noťas) takže opět pauzíruji.
Ten vývoj je neuvěřitelný, snad každý týden vyjde nějaký patch/update (co třeba jen opraví nějaké bugy, je prostě vidět, že vývojáři se hře opravdu věnují a navíc poslouchají komunitu)
Na to že je hra zdarma klobouk dolů.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od hami » 29.03.2014, 19:46 hod.

Já taky poslední dobou hraju PoE celkem dost. Chytlo mě to a přijde mi to dost povedený.
Už jen řešení many. V d2 byla nad určitou mez úplně zbytečná, ale tady ne - víc many víc aur, atd. prostě mi přijde že tam dotáhly věci co v D2 nefungovali dobře

Rakiii: tak já si skoro myslim, že z toho maj víc peněz, než kdyby to prodávali třeba za 500
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Rakiii » 29.03.2014, 21:38 hod.

ES sorc by s tebou nesouhlasila, ale asi vím co myslíš. V poe investuji do many u class kde by mě to v d2 ani nenapadlo.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Xenter » 31.03.2014, 20:29 hod.

Ad DIII:

Ahoj, RoS jsem už chvíli hrál a je tam určitě nějaký vývoj vpřed, ale podobně jak psal ZOMB, pokud se ti hra nelíbila ani v základní verzi, tak tě nemusí nadchnout ani datadisk. Na druhou stranu faktem je, že postupem času se DIII posouvá snad dobrým směrem (tady záleží, co je pro tebe dobrý směr).

Nejlepší by bylo, kdybys měl možnost si to třeba u někoho zahrát a podle toho se rozhodnout a udělat si na to vlastní obrázek nebo zkouknout nějaká videa, určitě jich už bude dost. Každopádně poměr cena/výkon je řekl bych adekvátní, vzhledem k jiným titulů i snad nadprůměrný, ale to u dnešního trendu vývoje her není nic překvapivého.

Čím u mě naopak jednoznačně vede DII je určitá atmosféra a "realističnost", to DIII postrádá a celkem mě to mrzí.

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od TristanTzara » 31.03.2014, 21:19 hod.

D3 je nejlepší moderní diablovka, ale je mnohem horší než DII.
Teď jsem rozehrál Crusadera a docela mě to i baví, ale ta hra je oproti DII tak strašně osekaná, až se chce člověku brečet...
Zajímá mě akorát co nejvyšší DPS, main stat a vitalita.
K čemu je rozdělování statů, když za 70 levelů dostanu 210 síly, přitom equip mi přidává třeba 5000!!!! síly.... To je úplná kravina přece, to to levelování ztrácí význam. A vůbec - ty šílený čísla - 1000000 damage, 10 000000 toughness.... Proč????
Znovu opakuji: je to nejlepší dnešní diablovka, ale oproti DII je to několik obrovských kroků zpět.

Sent from my RM-846_eu_italy_307 using Tapatalk

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od hami » 01.04.2014, 19:37 hod.

TristanTzara: to bych úplně nesouhlasil
hrál si Path of Exile??
Ta je o dost víc ve stylu D2 a o osekanosti snad nemůže bejt ani řeč :-)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 11:54 hod.

Tak po 7 měsících, kdy u mě na webu měl každej char 1 měsíc svou anketu co se týče skillů je tu finále: Hlasování o celkově "nejlepší" skill. Já sám jsem na to koukal a zaboha jsem nevěděl, na co kliknout, páč výběr je tak těžkej...snad krom Werewolfa :D Nakonec jsem to vzal vyřazovací metodou a zkončil až už Lightning Sentry. Rozmýšlel jsem se právě mezi touto bleskovou pastí nebo Strafe. Odkaz na web mám v podpisu pod příspěvkem a hlasuje na Úvodní stránce webu :)

Jinak jaké jsou po skončení turnaje vaše další plány v D2? U mě je to celkem jednoduchý...dosbírat letos grál :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 03.04.2014, 12:00 hod.

"letos"

:D :D

Mým plánem je nehrát :D Ale pak se zase pustím do grálu :) Ovšem nemusím ho dosbírat letos :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 12:15 hod.

Znáš mě :D Ale nejlepší by bylo, kdybych to stihl dosbírat do 6.září 2014, protože ten den to bude přesně rok, co jsem s tím začal. O itemy bych se nebál, problém budou spíš ty runy.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 03.04.2014, 12:18 hod.

Aha, tak ještě do září :lol:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 18:03 hod.

Todle je ovšem hodně blbej vtip :shock: :OXO :ble: :-x :roll: :cry:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 04.04.2014, 14:39 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 03.04.2014, 18:09 hod.

Tak to je povedená fotka :twisted: Jó, kdyby to tak byly unikátní itemy..
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 18:13 hod.

To by byla KING fotka potom. Takhle je to fakt k nasrání.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Neposunuse » 03.04.2014, 21:09 hod.

Dark_Demon: To by mě zajímalo, proč si myslíš, že s předměty problém nebude? I když je fakt, že ty šance na nejlepší runy jsou několikrát nižší než na ty nejlepší předměty 8-) V každém případě hodně štěstí. A ten obrázek - nejprve jsem si pomyslel, že jsi ultra-mega-super-giga-lucker, ale pak jsem se začetl do příspěvku. I tak to je krásný drop, mně se ještě nestalo, aby mi najednou nebo krátce po sobě padly dva itemy v kombinaci unearhed wand/archon staff/caduceus.

Raisen: Ty končíš s hraním? :shock: Šampiónka minulého turnaje? ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 03.04.2014, 21:11 hod.

Nekončím :) Jen mám několika měsíční pauzu ;)
HC grál: 537/516 (-21)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Xenter » 03.04.2014, 21:16 hod.

Já mám v dlouhodobém plánu pokračovat v SC grálu (nejspíš tak několik let >:o). Postupně si dojedu turnajovou Javu na 95 (z 93) a potom začnu nějakou další postavu. Někdy se také pokusím projít HC, ale zatím nemám ani rozmyšleno za koho budu hrát.

Po turnaji vypadá můj SC grál takto, takže začátek ujde, ale už to půjde znatelně pomaleji - nejvíc mě těší ty runy, tam stačí najít Cham a zbytek se dá pořešit z LK chestek.

Set Items - 86,61%
Unique Items - 73,88%
Runes - 81,82%
Rune Words - 34,94%

Odpovědět

Zpět na „Obecně“