Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2016, 22:25 hod.

DarkDeamon: Jsi pořadatel, tudíž můžeš švindlovat, jak je libo. :green: To zaprvé. A zadruhé čekám na přehlasování. :twisted:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 23:00 hod.

dawemorraless píše:DD koukám povalí pro zlato 6000 pindlů za 3 dny :green:
Tak nějak bych si to představoval :D Ale spíš budu rád, když se za ty 3 dny k němu vůbec prokoušu :D

Fraxinus: Já bych teda nešvindloval, to nemám v povaze. Ale asi by se mi xicht fest kroutil, kdybych třeba dostal tu chujovinu, na kterou se chystá dawe :green: Každopádně do tohoto turnaje bych to neimplementoval.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 23:05 hod.

@Fraxi: Dobra myslenka, ale rekl bych na jiny typ turnaje, tady preci jen kazdy bude chtit je to sve ;)

@dawe: Tak ono s ti jedem samotnym si taky nevystacis a nakonec stejne skoncis v prvni linii, ono Ti to neda...Proto rikam, budem moct porovnavat progres, kdo tam bude lip ci hur, jestli vlcek nebo meda ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 13.11.2016, 23:25 hod.

mě se ten fraxuv nápad líbí, ale dal bych právo veta na fraxoviny, a pokud tak bude pokračovat i RIP, tak ripoviny... :lol:

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od kmotor » 13.11.2016, 23:28 hod.

1) Od ledna
2) nestacil by mesiac?
3) ano / je mi jedno, kedze barbara hrat nebudem :-D
4)co keby sa konecny pocet bodov u HC postav vynasobil na konci turnaja dvoma? lebo aku motivaciu mam hrat HC, ked mozem pohodlne behat SC?
5) respec by som rozhodne povolil

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 23:54 hod.

Respect rozhodně povolen nebude. Mi neříkejte, že je až takovej problém se dostat na lvl 30, kde jsou už "odemknutý" všechny skilly.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 23:57 hod.

Welwet píše:mě se ten fraxuv nápad líbí, ale dal bych právo veta na fraxoviny, a pokud tak bude pokračovat i RIP, tak ripoviny... :lol:
Jo, tak to je nejvetsi kompliment za hodne dlouhou dobu...Diky chlape :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.11.2016, 00:03 hod.

RIP píše:
Welwet píše:mě se ten fraxuv nápad líbí, ale dal bych právo veta na fraxoviny, a pokud tak bude pokračovat i RIP, tak ripoviny... :lol:
Jo, tak to je nejvetsi kompliment za hodne dlouhou dobu...Diky chlape :D
:green:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 14.11.2016, 07:12 hod.

Dark_Deamon píše:Respect rozhodně povolen nebude. Mi neříkejte, že je až takovej problém se dostat na lvl 30, kde jsou už "odemknutý" všechny skilly.

Jde o to že některé speciální buildy by se hráli více. Třeba bych jel toho holyboltdina :D Jenže ten bez respecu prostě prakticky nejde. Mě je to jedno byl to jen návrh, třeba by se víc lidí odhodlalo nějaké speciální buildy.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 14.11.2016, 11:40 hod.

Ale jde, jen se proste musis spolehnout na merce...Proste Ti jen bude trvat dyl, nez se dostanes do vychoziho bodu jako ostatni mainstreamove buildy, ale ze by to vubec neslo, obzvlast, kdyz chcete hrat na dva mesice, to asi ne ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 14.11.2016, 13:04 hod.

Jo jasně Merc dá určitě solo Baala NM :D nebo Diabla Hell a i kdyby to upižlal, tak to bude trvat pulku turnaje :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 14.11.2016, 13:51 hod.

CB + OW + p1 = rychle zabiti Bossaci ;)

Hele Javore, ja chci rict, ze to jde...V tomhle turnaji Te nelimituje nic, abys nemohl zkusit nejaky netradicni char ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.11.2016, 16:54 hod.

Komkrétně Holy Bolt plecháč nemá nejmenší problém s nalevelením na 30, aby měl otevřený všechny synergie. Párkrát si hodit Tal Rasha Tombs na p8 a je to. Vesměs všechno je tam undead a co ne, tak to by měl v klidu vypráskat Merc se salvage gun.

A pak jak píše RIP. CB + OW + IAS a jede se. Člověku ale taky dopředu musí být jasný, že s podobným buildem to nebude žádnej fičák. Co se týče bosů, tak na to se třeba netěším ani já s Cold Amou, protože to je dycky porod. Defacto spolíhám na merce, kterýmu jen hlídám life, protože kdybych to měl kosit přes FA, tak bych vychlastal tak 100 flašek :D

Já třeba Holy Bolt build jel. Mělo to fungovat tak, že mlátič bude merc a já ho budu léčit a sem tam oddělám nějakou tu undead potvoru, Celkem to šlo. Pak jsem ale přišel o savy :D Návrh pro RIPa na projekt č.401 :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 14.11.2016, 17:27 hod.

Nad tím sem přemýšlel že nechám merce kosit vše a sám nebudu dávat žádnou dmg jen supportit >:D je to v plánuji po turnaji. Nejvíc easy by to bylo asi s barbarem ještě sem uvažoval nad palachem s conversion ale ten skill nějakou weapon dmg dává či?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 14.11.2016, 17:31 hod.

1) já stejně vystřízlivím až na konci ledna po svých narozkách a svátku tak jako posledních xx let :green: takžme je mi to ...
2) 2 měsíce sou ok
3) tydliport sem nikdy neměl rád, Fi ok
4) rozdělit hc/sc
5) respec nebrat
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 14.11.2016, 17:45 hod.

Teď vážně:
1) Mně je to jedno. Vždy si najde člověk důvod buď začít, nebo nezačít turnaj přesně načas.
2) 2 měsíce OK, ale s možností turnaj předčasně ukončit, pokud bude hraní skomírat.
3) Teleport ano jako strategický přesun BĚHEM bitvy, ovšem nikoliv jako způsob rychlé přepravy. FI klidně... existuje vůbec nějaký barbarský zabijácký build srovnatelný s bliznou, hammrem a tak?
4) za mě pouze HC. Bez adrenalinu to nejde.
5) respec v žádném případě
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.11.2016, 17:58 hod.

Fraxinus píše: 3) Teleport ano jako strategický přesun BĚHEM bitvy, ovšem nikoliv jako způsob rychlé přepravy. FI klidně... existuje vůbec nějaký barbarský zabijácký build srovnatelný s bliznou, hammrem a tak?
Ano. Tady máš přímo video, které jsem dělál já :) https://www.youtube.com/watch?v=P1EHbmsOFO8

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 14.11.2016, 18:05 hod.

Hmm, hezkej pokus kamo, ale toho uz jsem hral taky :D Tedy kombo HBolt/FoH/Conva...Da se, ikdyz jak pises, zadnej ficak to neni...

Ja osobne jsem zvedavej, co je za dobu trvani turnaje schopnej udelat melee build ;) ...Uz jsem to zkousel v minulem turnaji, bohuzel mi ten Frenzy Barbucha hebnul...Takze pokud budou bohove D2 milostivi a nechaji meho Druidika nazivu po celou dobu trvani turnaje, a najdu mu nejakej slusnejsi equip, tak budu maximalne spokojenej ;)

Edit: Ju, a jeden nebo dva grailery by taky neskodily...a k tomu apon jedna JAH :lol:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 14.11.2016, 19:15 hod.

Ten Holy bolt din měl být na Pindla, je na něj naprosto dokonalej :D Na 30 se každej dostane s holejma rukama ale dostaň se s nim k pindlovi hell.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.11.2016, 19:20 hod.

Nevím no. Koukal jsem na něj https://www.youtube.com/watch?v=u8bOW453UdA a najde se minimálně 5 lepších buildů :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“