Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 06.02.2013, 18:17 hod.

Mam stejnou zkusenost, Isenheart brnco, pripadne Cathans ring, neskutecnej vopruz :lol: :lol:

Jinak kdyz jsem behal Mepha Hell v ramci MF Penthatalonu, tak jsem nenavidel zelenej Dusk shroud, ten mi padal snad v poctu 5 na jeden Ormus

Mimochodem - tak me napada, kdyz uz probirame toto tema - jaky nejvice vyuzivany item, ktery mate k dispozici, jste nikdy nevyuzili? U me je to jednoznacne Stormshield, tech mam asi 15 ale nikda jsem zadny nepouzil - u Barba hraju spis 2handed, u pala mam radsi HoZ, soso zase Spirit (ted, drive Lidless), co se tyce Amky, tak prichazi v uvahu prevazne Java a tam mam radsi Rhyme, nebo Mossers, nebo Head hunters, nebo vysneny JMoD, ktery mi stejne nepadne...U assy mi prijde logictejsi hrat to na dvoje drapy, urciter trapku, ale i ty nabijeci dovednosti - ikdyz nejsem odbornik, priznavam, proste jsem jeste nenasel duvod, proc ho na 100% pouzit

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2013, 18:40 hod.

Tak já zas těch itemů tolik nemám, abych je mohl přehazovat vidlema...nebo aspoň ne těch skutečně dobrých. Co se týče tvého SS, tak myslím, že na Kick Assu (Dragon Talon) by se parádně hodil.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 06.02.2013, 19:50 hod.

Tu mam rozehranou, ale bez prehozu...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 06.02.2013, 20:34 hod.

u mě je to určitě Ormus. Nikdy sem mu nepřišel na chuť...nevím proč to brnko mi nic neříká..jo jasnš...dmg ti dá dobrej ale to je tak asi všechno...mnohem raději dám třeba CoH, Valora z těch lepších, nebo i raději nasadím viperko nebo najs brnko...nevím proč ale Ormus prostě mi nic nějak neříká a i když jsem měl +15 cold dmg +3 blizz tak jsem na blizz sorcce nosil valora +2 sk nebo CoH brnko :-) (případně tr armor do komba)

jediný případ kdy jsem nosil ormus byl Lighting +15 light dmg s +5/-5 light facetem...a to bylo na realmu na 200 fcr light sorcku...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2013, 15:48 hod.

Nic nepotěší víc, než když vám během jednoho Ancient Tunnels runu padne 2x Unearthed Wand :OXO :ble: :roll:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 07.02.2013, 16:34 hod.

:D Ale teda koukám, že obě padly v jednom runu. Docela s podivem na to, jak obecně málo padá :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od DeathHero » 19.02.2013, 08:23 hod.

tak parada vcera mi privezli compy tak jsem zpatky :twisted:
Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 19.02.2013, 11:47 hod.

Super :) Takže žádné ztráty?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od DeathHero » 19.02.2013, 15:49 hod.

@raisen jasny o nic jsem neprisel :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Asman » 23.02.2013, 13:28 hod.

1. hra na hellu, ještě před východem z města
Po asi půl hodince přemýšlení a hledání jsem nenašel žádný řešení jak bych ho mohl zabít, nemám nic s Crushing blow, nejlepší věc proti healu byl amulet 50 poison/3s, chtěl jsem ho zkusit pomocí něho a luku od vendora(jako na potvoru tam nebyl děravej luk a Akara neměla 3dírový scepter na ThulIoNef, což je jediný slovo s CB co můžu složit), ale po nakouknutí, pár netrefených střelách a po tom co mě zajailoval a zafoukal skoro do země(jail šel rozbít asi 10 kladivy) jsem to vzdal. Troufl by si na něj někdo s takovou "nevýbavou"? Ještě jsem měl strach z ripu z 5. aktu NM kde mě FE boss pack Death lordů zatlačil do rohu a já se bez Full Rejuvů zbabělecky zachránil escapem.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 03.03.2013, 03:10 hod.

Heh, mel jsem podobne problemy...ale docela dobre me poradil Dark Deamon ze bez prevent monster to healt to nejde..(snad nejlepsi vec je Hw..anin opasek, nezabere zadnej dulezitej slot vybavy..) no a potom taky snizit players, protoze ten bone jail by mel jit dolu teda rychleji...
kdyz jsem sel uber diabla po prve, zapomel jsem je snizit a vubec jsem nechapal... :lol: :lol: a hodne pomaha dwarf star, (za tri ze sesti assasinek jsem ho nasel po 300 runech na mefa....urcite potom dropnes i ten wanin pasek..) no a jinak je to docela lehke.., jen trpelivost a davat pozor kdyz te hitne armagedon a utok zblizka zaroven, to potom hodne rychle jdou hp dolu..jinak se me zda ze ten bone jail kouzli hlavne kdyz jsi od nej nejakou dobu dal.., kdyz jsi u nej tak ho moc nedava..




jinak mam dalsi ripp za assasinku...tentokrat uz jsem mel 2x bartucy i anhil, potkal jsem ty bouchajici ludry v 3 aktu k mefovi, stoneskin, li,co, enchantet..klasika merc sel do bosse, ....byl jsem od nej nejakou dalku a stejne me to dostalo..cca za (1700)


Marast: tak mam ted opravdu nehorazne stesti za tuto assasinku..., viz. ten li bug...potom jsem dostal za 900 hp na PL 1 od listra corpse explosion (full rezy, nasazenej dwarf star..) na nm..pritom treba 4 rada venom lordi, tam to bylo na 8 jen za 500 (bez dwarfstaru..)
no a dalsi stestena byl lord de seis, kde jsem sice s amplifou, ale stejne dostal na nm od toho obycejneho knighta jednim hitem pres 1500...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Asman » 03.03.2013, 08:38 hod.

No, nenašel jsem zatím žádný PMH item(a i kdyby jo, tak jsem na tuhle vlastnost nějak zapomněl), players bylo 1. Dwarf Star taky nemám a jelikož jedu bez farmení a untwinked(kromě začátku kde jsem si hodil nějakou žlutou hlavu na level 5) tak asi mít nebudu. Možná je to tím, že jsem podle mě mírně podgearovaný(třeba belt ze 4. aktu normal +24 FR, pořád nosím RW Stealth). Na co asi nezapomenu byli 2 bosspacky, might+fanatism co hází oštěpy, normální hit tak za 300 a když jsem se přiblížil tak jsem dostal během půl vteřiny přes 1000 dmg, ale tak přežil jsem to. Teď jsem před haremem, pokud přežiju ty lučišníky tam a Fireeye tak bych mohl dojít i do Tal Rasha hrobky kam se opravdu netěším a nejspíš jí většinu proběhnu(magic immune nosálové, merc to pižlá minutu jednoho).

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 03.03.2013, 12:13 hod.

No tak ono se ta vlastnost udela i na spouste rare zbrani,..hold kdyz to clovek nehleda..., ja jsem si ted vzdy tyto veci schovaval a narazil jsem jich na dost...jinak, nevim ted presne, nema nahodou Rw malice Prevent monster to heal..?? to by jsi urcite slozil ne? :)


jinak podgenerovany....to si myslis, takove veci jako shafsthop a string of ears nebo duriel shell, to pada jen hodne vzacne...taky si nekdy tak pripadam.., ale me zase Deamon presvedcil ze jit na hell jen ve zlutem je normalni.. :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Asman » 03.03.2013, 15:11 hod.

Ano, Malice bych složil(pokud bych našel 3dírovou zbraň), ale jak jsem psal, na PMH jsem zapomněl, navíc v té době jsem měl celkem asi 10 Full rejuvek, při mém dmgi a pokud počítám, doufám že pravdivý údaj, že má Diablo clone 50% magic dmge tak bych musel trefit kolem 650 kladiv, což by bylo taky docela na dlouho. A stačilo jedno hose v boneprisonu a byl jsem skoro dole, radši nebudu riskovat.

Žluté věci dobré, ale některé co mám za moc nestojí, některé mám modré a hlavně je jich většina z normalu protože to prostě nechce padat. Určitě je to hratelný setup, už jen proto, že jde o hammerdina, ale mám smůlu i na unique(kterých bylo celkem míň jak 10, holt málo MF, i když Oculus mě potěšil přesto že je na HC akorát do sbírky nebo pro kaskadéry) a sety, kde jediný použitelný kousek byl zelený Bill(díky kterému merc alespoň dává dmg, přes to nevydrží víc jak 2 normal monstra na sobě).

Uživatelský avatar
Lilitka23
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Monikas2431
Bydliště:Holice,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Lilitka23 » 04.03.2013, 00:15 hod.

Jsem tu nová poradi mi nekdo :)
Lindenthalová Monika

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.03.2013, 00:24 hod.

Lilitka23: Vo cen go? :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od BliiNky » 04.03.2013, 06:53 hod.

Opravte mě, jestli se mýlím, ale není to tak, že PMH na bosse nefunguje? Regenaraci HP by jim měl stopnout buď poison dmg nebo OW

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Asman » 04.03.2013, 07:04 hod.

Funguje na úplně všechny monstra kromě bossů z Pandemonium Eventu-těch co musíš zabít pro získání Torche. Na Diablo Clona s Annihilem PMH funguje. (vytaženo odtud)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.03.2013, 14:40 hod.

Mohl by mi někdo poradit...? Hledám stránku na ukládání fotek. Pokud možno bez reklam nebo aby jich tam aspoň nebylo tři prde*e. Hlavní požadavek je, aby byla zachována kvalita fotky (ne jak to dělá rajče) a aby se tam daly tvořit alba (tak jak to jde na rajčeti) :) Pokud někdo o něčem ví, tak bych se nezlobil za informaci.

Edit: Tak s pomocí Secondface se jeví jako dobrá stránka http://s1310.beta.photobucket.com Free účet poskytuje 2GB prostoru na fotky nebo videa. Akorát to asi moc nekomunikuje s Operou. Tady je ukázka k nahlédnutí.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.03.2013, 15:08 hod.

Možná to není nic neobvyklého nebo zajímavého, ale dneska mi Über Diablo zkřížil cestu a mě nenapadlo nic jiného, než ho prostě rozstřílet :D Říkal jsem si: "Pohodička...proběhne to jako dycky. Hodím mu před xicht Valkyrii a budu to kosit pěkně z dálky". Ale chyba lávky...Diablo na Valku totálně prděl a já ač se snažil jak vzteklej, tak jsem mu nebyl schopen nic dělat. Pak jsem přes respect překonvertoval Cold Amu na Guide Arrow Amu...nasázel na sebe vše užitečné, co jsem prozatím posbíral (a že toho opravdu moc není, po nedávné ztrátě) a šel to zkusit. 35 minutový souboj probíhal stylem hit and run. Diablo mě asi 30x uvěznil do Bone Prison. Defacto ní byla část mapy úplně posetá. Nakonec ale na celkem nízkém levelu a s celkem zajímavýmy resisty Diablo padl a já získal vytoužený charm :) Tady jsou ještě ty moje über staty :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“