Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Secondface » 17.01.2013, 21:16 hod.

jj taky jsem si nemohl u javy zvyknout na ty rezi ale když je to na 2-4 rany tuhý tak i když jsem byl na blízko tak hell na p3 nebyl problém.
má prvá java chcípla jen na buglém Impovy kterej měl lighting a fire enchant (myslím) :D sem si ho ani nevšim :D se vedle mě naportil ani jsem do něj nedal ranu.. blesky šli do něj a jak jsem stál blízko tak to bylo pro mě instant :D jen jsem na to nevěřícně hleděl. :shock:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 01:03 hod.

Tak Cold Ama je hotová :love: A musím říct, že to je ta nejlepší kočka, jakou jsem když měl. To RW Ice je perfektní a mohu ho jen doporučit. Vůbec nelituju, že jsem mu dal přednost před Enigmou. V HF po dlooouhý době padla fajn runa. A pak že 5% je málo :) Tady ještě hážu fotku toho, co momentálně mám a co mám nachystáno na Turnaj. Snad mi do jeho začátku nic neripne :D

Nathalye - Cold Ama
Elle - Trap Assa
Kira - Strafe Ama
Melanie - Blizzard Sosa (moje první v životě)

Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 18.01.2013, 09:32 hod.

No a jaká je Melanie? :) Také sem pak postnu, až budu mít připravenou tu moji armádu do boje :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 10:01 hod.

Tak dobře to kosí, to se musí nechat. Jakmile ale narazím na cold immune, tak je úplně levá :D Ale tak mě jde hlavně o portování. Po svejch jsem se v LK naběhal už dost :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od DeathHero » 20.01.2013, 18:41 hod.

@Dark_Deamon gratulka ja mam bohuzel jiny problem dneska mi vodesel comp a neudelal jsem si zalohy no doufam ze o to neprijdu jinka asi skoncim s diablem tohle pisu z ntb.

Edit: jinak sileny dneska jsem musel koukat na telku proste nuda zrovna davali slavnosti snezenek a vytuhnul jsem u toho :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2013, 19:03 hod.

No...tak to jsou hodně špatný zprávy. Tohle se stát mě, tak mě to sice neodradí, ale asi by mě z toho hráblo. Jestli nějak oživíš disk a nic na něm nebude, tak zkus program "recuva". Každopádně hodně štěstí a pevný nervy u televize :D

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od SkoroPaladin » 20.01.2013, 19:10 hod.

Hmm, tož to přeju šikovný opraváře a zachování dat. To je docela výživné téden - mýmu bratrovi (s kterým sem pařil Diablo 2 v multi) odešel kompl v pondělí (nejspíš harddisk na s*ač - taky se mě to dotýká, páč sem na něm měl taktéž ňáký zálohy... a s největší pravděpodobností nebude obnova dat možná :-)).

PS.: Vytuhnout u Slavnosti sněženek je trocha škoda chlape (nádhernej film) ;-).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od DeathHero » 20.01.2013, 19:11 hod.

@Dark_Deamon ja doufam ze se nic neposkodi jinak ten problem je ze se nespusti wisty porad dokola to nabiha snad to nebude nic vaznyho budu to muset hodit do servisu.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od SkoroPaladin » 20.01.2013, 19:17 hod.

Že nenaběhnou Visty - tzn. pořád dokolečka se to samo restartuje (do biosu sice můžeš, ale k ničemu to není/nic to neřeší)?
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2013, 20:05 hod.

Zkus nainstalovat windowsy do dočasné složky třeba C:/WindowsX a NESMÍŠ u toho naformátovat disk. Takhle jsem to jednou udělal, když mi odešel HDD...sice to trvalo dlouho, zapisovací hlava dělala chyby a celej disk jakoby šíleně při čtení a zápisu skřípal a cvakal, ale byly naštěstí funkční. Ty druhé windowsy byly schopny fungovat dostatečně dlouho na to, abych data zazálohoval.
Pokud jen nenaběhnou Visty, a nenaběhne ani nouzový režim, tak si vzpomeň, jaké jsi do toho systému dělal poslední dobou zásahy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 20.01.2013, 21:15 hod.

DeathHero: Úplně to samé mi také kdysi udělalo. Pomohl až přeinstal Windows a tím jsem ztratila všechna data. Některá jsem ovšem zachránila pomocí jíž zmíněného programu Recuva. Nenaběhly ani Visty, ani nouzový režim, prostě nic.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Marast » 20.01.2013, 22:11 hod.

Nechci být přehnaně tvrdý DeathHero, ale víš koho je to vlastně hloupost, že :?: :!: V práci nás každý měsíc prudí s prováděním zálohy profilů a ač se dělá spousta zbytečných procedur, tak tato mezi ně nepatří. Taky bych rád připomenul, že mi můj syn před časem rozflákal externí disk a já přišel jenom o minimum dat díky faktu, že jsem si ty samá data ponechal i v počítači. Asi prozíravost či co.
Jo a když mi to vyjde, jakože asi ZASE nebudu mít aspoň chvíli klidu a soukromí (pešek jak sviňa :evil: ), tak bych si sám mohl provést zálohu. To když jsem si už nadělil ten nový exterňák spolu s ochranným obalem. Nerad bych vodu kázal a víno pil. A to jsem jej už pět let neměl v ústech. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 23.01.2013, 16:53 hod.

Tak konečně jsou lednové povinnosti úspěšně za mnou a mám nějaké to volno, abych se řádně připravila na začátek turnaje. Snad to stihnu vzhledem k tomu počtu knížek, který si chci konečně přečíst :roll: :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od BliiNky » 23.01.2013, 22:11 hod.

To já zas mám po Novém roce mám neskutečný frmol :twisted: Za posledních sedm dní naspáno cca dvacet hodin a práce se pořád kupí a kupí - zřejmě se nedokupí. Modlím se za chviličku volna, ve které bych mohl pohnout s RHCH a nařezat alespoň Hephastovi :wave:

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od BladeMaster » 24.01.2013, 11:09 hod.

Ja mám od Nového roka tiež povinností nad hlavu... Konečne som sa dočkal nejakej rozumnejšej brigády a tá mi bohužiaľ zobrala aj tú trošku voľna, čo som doteraz mal :(. Barbar Assur z RHCH parkuje pred Fangskinom a ja netuším, kedy sa k nemu konečne dostanem. Moje ďalšie Diablo projekty sú tiež v nedohľadne a do nového celoročného turnaja asi tiež bohužiaľ nebudem môcť zasiahnuť.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 28.01.2013, 13:00 hod.

5 x Pheonix strike asska rip...ale ja se nevzdam...
ps: vubec posledni dva tydny jsou na ripnuti plodne..dohromady 6 postav ... :wave:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Marast » 28.01.2013, 20:51 hod.

A co děláš, že tak umíráš :?: Hraješ si na Spidermana, nebo co :?: :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 06.02.2013, 15:25 hod.

Hele tak mě napadlo když jsem pročítal téma "Hledači pokladů"...jakej item vám padl asi nevícektár?

Pro mě symbolem otravnýho itemu kterej mi padá nejčastěji, nebo aspoň mám ten dojem je Insenhart brnko :-D nikdy jsem ho teda nepočítal ale osobně si myslím že tenhle item mi padl asi nejvícekrát ze všech itemů co mi kdy popadaly...a několikrát se mi ho podařilo i vygamblovat :-D jak jste na tom vy?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 06.02.2013, 15:47 hod.

U mě je to asi také Isenhart's Armor :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2013, 16:17 hod.

No...těžko říct...je pravda, že Isenhart's brnění padá velmi často. Co ale běhám NM Andariel, tak mě neskutečně vysírá, když vidím na zemi Ring. Za těch 2000 nájezdů se mi i jednou stalo, že mi Andy pustila 3 takový kusy :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“