Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.10.2012, 12:41 hod.

Téma, pro tu hrstku z nás, kteří u D2 zůstali a chtějí si pokecat o věcech ze světa Diabla.

Takže...jaká je vaše nálada po suprovém MF turnaji. Jaké máte plány do blízké budoucnosti nebo co vám vrtá hlavou ve světě D2? :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Kuki10 » 11.10.2012, 13:02 hod.

No, na D3 odehrano necelych 500 hodin, ale stejne D2 ma v sobe porad neco, co D3 nema.:)
Jelikoz jsem chvilku D2 nehral, tak se musim trosku zorientovat v takovych vecech jako jsou plugy atd. vubec mi to nic nerika, ale par hodin na foru a bude to ok.:)
Na oziveni dohraji znovu D2 a pak se uvidi co dal.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 13:07 hod.

Konečně se někdo chopil iniciativy a založil toto téma. :)

Moje nálada je taková, že mě mrzí, jak jsem dopadl já sám, ale těší mě, jak dopadli jiní. A těším se na další, až bude připraven.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 11.10.2012, 13:08 hod.

kdy asi máte v plánu rozjet další turnaj?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 13:10 hod.

Myslím, že chvilka pauzy neuškodí. S RIPem na něm pracujeme, ale komunikace se v tuto chvíli trochu zadrhla...čekám až se ozve.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.10.2012, 13:19 hod.

Fraxinus: Co jsem asi z kontextu pochopil, tak něco plánujete na prosinec. Jen mě napadlo, jestli by nebyla lepší volba listopad. Přeci jen, prosinec bude měsíc, ve kterém bude každej více zaneprázdněn osobním životem. Šaškec kvůli Vánocům a s tím spojené další věci.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 13:21 hod.

Nic takového jsem nepochopil ani z kontextu, ale listopad se mi zdá přesto nejrozumnější. S tím souhlasím.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Crec » 11.10.2012, 13:31 hod.

MF Turnaje jsem se nezúčastnil, ale sledoval jsem ho tady na fóru snad každý den :D A co z toho bylo ? No přišly na mě chutě zas vletět na D2, takže po menších problémoch s plugama už to zase řežu - java lvl 60 :) Myslím, že od D3 si dám teď pauzu :wave: Zatím mám v plánu dohrát celý hell, protože ačkoliv už Dia 2 hraju nejaký ten pátek, dycky sem hrál jen na realmech, na singlu jsem se dostal max na konec nm...No a samozřejmě když už mám ty plugy, tak zkusím zkompletovat co nejvíc unique a set itemů, místa na uložení bude dost :P Jinak jsem zvědavý s jakou další akcí přijdete ;)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 11.10.2012, 13:33 hod.

zůčastníš se další akce ne? ;-) ukážeš se občas na FWD nebo už ne? já to zakotvil na D2 single a T2...realmy mě nelákaj protože to není už to co to bývalo...

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Crec » 11.10.2012, 13:46 hod.

No tak pokud nebude veliký shon ve škole tak se další akce určo zúčastním :) Jinak s tim FWD - tak ty 2 měsíce jsem tam nebyl, ale teď nedávno jsem si psal s Lukesem, říkal jsem mu, že sem vymněnil D3 za D2 a on prej by si taky rád zahrál D2 ( D3 nehraje protože mu prej hapruje net :lol: ), takže to s ním teď o víkendu proberu a možná to tam otestujeme ;) Ale singl budu hrát asi dál, protože bych si rád udělal sbírku itemů a hlavně nejsem limitovaný připojením na net :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.10.2012, 13:51 hod.

Fraxinus: Projížděj jsem teď témata, kde jsem myslel, že je něco o prosinci a taky jsem nic nenašel. Asi nějaká moje haluz :)

Nevím, jestli už tu někde něco takového není, ale pracuju na tabulce, ve které člověk rychle najde to, co hledá. Funguje to přes Filtr v excelu. Příklad: člověka zajímá, kde všude se vyskytuje vlastnost "Ignore Target's Defense". Zadá to do filtru a během vteřiny má ze všech setů, unikátů, RW a run vypsáno, kde a na čem se tato vlastnost vyskytuje.

Nejprv ale dodělám svůj web.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 11.10.2012, 13:53 hod.

@ crec: kdybyjsi chtěl pass na moje acc dej vědět do PM...pokud by jste to chtěli rozjet ve velkým :-D jinak očekávej PM...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 13:57 hod.

Kdysi jsem se pokoušel udělat něco podobného...ale nedokončil to. Když mi dáš maila, tak ti pošlu, co jsem měl, možná ti to pomůže. Minimálně vzorce a procedury, které filtrují předměty, ale trochu jiným způsobem. Přesto by ti to mohlo pomoci. Souhlasíš?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Tordah » 11.10.2012, 15:56 hod.

“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od raisen » 11.10.2012, 16:12 hod.

Attia píše:realmy mě nelákaj protože to není už to co to bývalo...
Vidím to úplně stejně :-) Zlatý singleplayer! :D

Na prosinec se myslel další MF turnaj, ne? Což ten další nebude.

Jinak mě už několikrát napadlo to téma založit, jen jsem si říkala, že když to bylo kvůli nějakému důvodu smazáno, tak jsem si říkala, že to asi tak má být, a tak jsem to radši nechala. Tak děkuji za založení :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 11.10.2012, 20:51 hod.

ono je to možná tím že lidi se kterejma sem hrával už nehrajou a ti noví (teď už považující se taky za elity D2 na realmech) jsou takový jiný :-D nevím ja kto vysvětlit ale i když jsem s hodně lidima hrál na různých realmech je to jiný a nebaví mě to. Asi jsem už starej :-D

Trochu si teď ulítívám na T2, protože mi to strašně připomíná dobu kdy jsme začínal s D2...všechno je nový, neochytaný. učíš se, poznáváš atd...fakt se dost bavím, ale i přes to že mě T2 dost baví tak na D2 to nemá. Možná je to těma rokama strávenejma nad D2 ale ani T2 nemá kouzlo co mělo/má pořád D2...

jinak mě napadlo založit i jiný téma v D2 sekci třeba s nějakou 4fun forumgameskou jako slovní fotbálek se speciálně upravenejma pravidlama. Jako třeba že se smí používat JEN slova který se pojí k D2... :-D ale nezakládal jsem to protože nevím jestli by to lidi dnes už bavilo, takový cipovinky :-D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 21:16 hod.

Attia: Tohle už tady bylo...grammatorův nekonečný příběh. První verze dobrá, ale pad dál už to skončilo debaklem.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dragonius » 12.10.2012, 06:48 hod.

Dobré ráno, náladu mám dobrou jednak je pátek a za další jsem rád, že jsem přežil turnaj bez úhony s Amazonkou, ale mrzí mě ten necro.
Jinak pokračuju dál v MF, ale tak dobré tři dny mi nepadl žádný unikát, takže čekám něco velkého :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Attia » 12.10.2012, 12:14 hod.

@ Fraxinus: jj vím jak to dopadlo, proto sem to nezakládal ;-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 12.10.2012, 12:19 hod.

Dobře děláš. Tohle by možná fungovalo, kdybychom byli o 5 a více let mladší.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“