Problém na vrcholu Arreatu

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

indiana
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od indiana » 23.10.2010, 11:46 hod.

Zdravím všechny maníky Diablo2,můj problém spočívá v tom,že se nemohu dostat přes ty tři stařešiny.Hraju s barbarem(64level),mým pomocníkem je taky barbar s mečem(63level).Prosím o radu.Díky.Před bojem si nakladu lify v dostatečném množství na horu,portál mám před vstupem na horu. Žoldák je v tahu za pár sekund a můj barbar nedopadne o nic lépe. >:'( >:'(

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Vorvy » 23.10.2010, 11:51 hod.

asi by nebylo od veci napsat jakej hrajes build..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Aragorn » 23.10.2010, 11:56 hod.

Co já vím, tak pomáhají dvě věci :

1/ Kup si hůlku s life tap charges na switch
2/ Když tam budeš pobíhat, občas se stane, že jeden Ancient se někde zasekne a bojuješ pak jen se dvěma a až pak vlítneš na třetího
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

indiana
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od indiana » 23.10.2010, 12:11 hod.

Sorry hraju Diablo2 poprvé a absolutně se nevyznám v těch cizích slovech,např.build atd
:oops:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Bemik » 23.10.2010, 12:32 hod.

build znamená strategie tvé postavy (kam dáváš skill body, staty a jaký skilly používáš...)
Na to že to hraješ poprvý je 64 lvl dooost dobrej ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Aragorn » 23.10.2010, 12:44 hod.

JJ ten "build" je jak říká Bemik (jen taky může být založený na equipu nebo typu dmg)

Btw taky mě napadá, že by ti mohl pomoct s těmi Ancients žoldák z druhého aktu s Holy Freeze aurou a equipem Shaftstop, Vampire Gaze a Kelpie Snare/Hone Sundan.

EDIT: Bemik vím, že to nepadá hned, ale jsou to exceptional unique věci (padají i na Nightmare), tak kdyby neměl jinou možnost tak si myslím, že je z Mepha vyfarmí..
Naposledy upravil(a) Aragorn dne 23.10.2010, 12:57 hod., celkem upraveno 1 x.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Bemik » 23.10.2010, 12:49 hod.

napsal že hraje poprvé....

můj merc má shafta, gazu a reaperku... takže by to určitě pomohlo nehorázně ! ale pochybuju že to dotyčný má...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Vorvy » 23.10.2010, 13:52 hod.

tak na NM je asi nejrealnejsi RW malice (ith+el+eth) do polearmu (idealne etheral), je velice snadny ho slozit, runy na to padaj dost.. ja mel posledne stesti a povedlo se mi ho slozit do partizianu uz ve 2. aktu normal.. to pak odsejpalo jak blazen, takze kdyz se mu postesti na nejakej peknej polearm, tak to je taky velice pekna varianta.. merc z 2. aktu je samozrejmostí..

brnko bych videl rattlecage/boneflesh.. to je asi neco co uz by nemel byt problem sehnat.. na hlavu face of honor/duskdeep opet celkem bezne zalezitosti.. je to dost low equip, ale i s tim se da dostat daleko..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Drakesis » 24.10.2010, 13:01 hod.

To jsi měl na charu Malici ? Nebo nějak nechápu. Prevent může aktivovat pouze postava, ne žoldák.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Vorvy » 24.10.2010, 13:52 hod.

mel jsem to na mercovi, neslo mi o prevent, psal jsem ze se mi to povedlo uz nekdy ze zacatku normal, takze ten polearm co mi padl mel s malice dmg asi 110.. a to je dost a az ke konci NM mi padl pierre se kterym jsem se dostal s dmg vys..

btw ancove maj heal?.. jsem myslel ze ne :oops:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Drakesis » 25.10.2010, 12:24 hod.

Jo, tak já jsem to teda nepochopil, pokud šlo o dmg, tak proč ne. Ancové samozřejmě Heal nemají. ;)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Vorvy » 25.10.2010, 14:14 hod.

no tak ono 33% taky neni nijak zavratny, ale preci jen je to znat.. btw prave o ty ance v tomhle topicu jde, takze tam by bylo i jedno jestli to mam ja nebo merc.. tak hlavne ze jsme si to ujasnili ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Lojzicek » 19.08.2013, 10:16 hod.

Ahoj mam uplne ten smej problem na Hell s vlckem jen se zrodej merc umira a pak me tam honej tak dlouho az zatahnu.Nevim zda se mam soustredit na rezisty na ukor jedna ke vsem dovednostem protoze me daj na dve rany.Ale napadla me zvracenost ze bych oblekl Rattlecage kde je 40%na uprk monstra popripade by\ch ho dal mercovi ,to by se pak role mohly obratit a zacali by sme je po kopci honit my dva.Kazdopadne sem z toho hotovej protoze si myslim ze to je posledni prekazka na uspesne dokonceni hry coz je zatim muj cil.Build mam jako werewolf ale s duchem HoW a v rukou mam kusi Buriza-Do Kyanon nic lepsiho sem nenasel ale musim rict ze diky ni sem se dostal az sem.Merc ma kopi s RW Honor taky sem nic lepsiho nesehnal .Rady? diky

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Attia » 19.08.2013, 10:39 hod.

Rattlecage ti bude nanic...na barbary to nefunguje takže ti to v tomhle směru nepomůže. tohle brnko ti pomůže spíš díky bonusu k AR a 25% CB.

jaký máš lvl a jaký máš build? rezisty ti u barbarů moc nepomůžou. spíš už víc využiješ block. pokud ale nemáš dex, tak ten block stejně moc velkej mít nebudeš.

nejlepší taktikou je podle mě vylákat si je po jednom...rozehnat si je daleko od sebe a když pak vběhneš do jednoho rohu mapy, a zbylí dva jsou dostatečně daleko, tak jim zmizíš z dohledu a půde za tebou jen jeden co je nejblíž. To chce ale hodně trénink se tohle naučit a nebo štěstí.

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Lojzicek » 19.08.2013, 11:01 hod.

dex mam dost problem je ale v tom ze nemam dobrej stit ani jednorucni sekadlo tak mam mecik 1k dovednostem tim to nacaruju a prehazuju na kusi tudiz obourucni zbran.Lvl mam 83 build mam werewolf ale par bodu mam ve vyvolavani medveda a taky v armagedonu vim ze to neni idealni na druhou stranu mi oboje pomaha pro kontrolu davu jenze na kopci je to jiny medved je tuhej hned.Je fakt ze se mi nepodarilo zabit ani korlice ikdyz uz mu chybelo malo k smrti.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Attia » 19.08.2013, 11:20 hod.

tak pak pokud hraješ na opakované nájezdy tak by se možná vyplatilo poskládat nějaký RW...Nevim jak jsi bohatý ale pokud nemáš vysoký runy, klidně bych šel do kombinace brnění Rattlecage+one hand Black v něčem rychlém. Štít klidně Rhyme, hlavně pokud nemáš na sobě žádné jiné CNBF. Budeš mít celkem 65% CB což by ti mohlo hodně usnadnit práci. Navíc pokud máš dex tak spolu s rhyme bys mohl mít dobrý block, kor pokud to dáš do něčeho co má vysoký základní block. (hyperion štít, aegis nebo ward štít). Na normální trash moby klidně dál používej burizu. Má dobrý dmg a na bosy atd co má hodně life bych přepínal na onehand+štít kvůli CB a blocku...

jo a málem bych zapoměl na hlavní věc...to co ti pomůže přežít!!! kup si u akary v 1 aktu wandku která má charges na Life Tap. Vždycky nahodíš life tap z hůlky na stařešiny a budeš je mládit...tohle tě udrží naživu. Jen nezapomeň že to za chvíli vyprchá tak to musíš přecastovat. Tu wandku bych hodil místo burizy na ty stařešiny. První slot black+rhyme kterým mlátíš, druhý slot wandka na life tap.

takhle bys to moh celkem napohodu umlátit. Samozřejmě počítám že jedeš na pl1...

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Lojzicek » 19.08.2013, 13:29 hod.

Diky za rady urcite zkusim.CB bude jeste vyssi protoze mam goreridery. ok hulka je dulezita.na stit by runy byly na black asi ne ale treba casem urcite.Buriza ma vyhodu taky v rychlosti ma 80%navyseni rychlosti skoro sem premejslel ze bych do ni nechal udela diru a pridal shael runu
no questy jedu na p1.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Attia » 19.08.2013, 13:59 hod.

nejdřív bych zkusil barbary s tou life tap hůlkou a burizou...pokud to nepude tak bych šel do štítu

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Lojzicek » 19.08.2013, 14:04 hod.

ted si rikam uplne to same:))

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém na vrcholu Arreatu

Příspěvek od Lojzicek » 19.08.2013, 14:07 hod.

Rattlecage bych mohl dat mercovi a sam si nechat Skin of the Vipermagi nebo myslis ze mam vzit Rattlecage aby se to secetlo gore riderama a mel bych aspon CB na ukor rezistu?

Odpovědět

Zpět na „Návody“