PlugY

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Syed Ali
Quill Rat
Příspěvky:15
PlugY

Příspěvek od Syed Ali » 13.01.2012, 23:15 hod.

Zdravím, pořídil jsem si originálku Diabla kvůli bnetu tak jsem celou hru přeinstaloval. Chtěl jsem si nainstalovat Plug PlugY The Survival Kit v10.00 (mam patch 1.13) kvůli rozšíření truhly a tak, ale když chci spustit hru přes ten plug tak mi to hodí chybu "Checking library memory check failed". Co mám udělat aby to jelo? A taky mi tam nejde nainstalovat čeština. Nainstaluje se asi 6% a vyhodí to chybu "Chyba v instalaci dll--4!". Poradí mi někdo jak to vyřešit? Ještě jeden dotaz, na bnetu nejde hrát za postavu ze single playeru? To si musím založit novou? Díky

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od MadBull » 14.01.2012, 13:27 hod.

A nešel jsi prvně na Bnet a pak teprve instaloval PlugY? Protože na té nejnovější verzi mi to taky nešlo nainstalovat...

Čeština pokud vím s Plugama nefachá... Nech si tam angličtinu, když pak budeš chtít něco najít na webu tak se budeš líp orientovat a když budeš chtít s něčím poradit, tak anglický názvy nám řeknou daleko víc než český..:)

Ne, na Bnetu nejdou hrát postavy ze singlu... Jedině open battle.net (možnost other multiplayer)...

Syed Ali
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: PlugY

Příspěvek od Syed Ali » 14.01.2012, 14:16 hod.

Právěže jsem prvně instaloval plugy a pak chtěl spustit hru, ale nešlo to, hra se ani nenačetla. Jinak když jsem měl neoriginál verzi tak mi plugy i čeština normálně fungovaly. Ok ponechám angličtinu...Jinak nebyly by nějaké rady pro nováčka na bnetu? Jak se dostanu do chat rooms? A co je to za postavy dole v řadě (tušim že další hráči:)) a proč se rozzáří když na nějakou kliknu? Jinak jsem vybral Gateway Evropa a přes Join jsem viděl založené hry ale nepřipadalo mě že jsou tam hráči z ČR. Když jsem se k nějaké připojil a založil postavu tak tam za chvíli nikdo nebyl a když jo tak to furt přes celou obrazovku ukazovalo nějaké oznamy. Jak to vypnout? Jinak to prakticky funguje jak na signle playeru (úkoly atd.) jen tam může hrát víc hráčů? Jak vybrat do které se připojit hry? Nemůže se třeba stát že vyberu hru která bude např. už ve 2. aktu a já jsem ještě v 1.? (doufám že je to trochu srozumitelné:)) Díky

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od MadBull » 14.01.2012, 16:03 hod.

Tak s těma plugama ti neporadím no... a ohledně chat rooms tak ne:)
Když jsem se k nějaké připojil a založil postavu tak tam za chvíli nikdo nebyl a když jo tak to furt přes celou obrazovku ukazovalo nějaké oznamy. Jak to vypnout?
To jsou boti - automaticky se připojují do her a spamují nabídkami k nákupu RW, unikátů, setů... za reálné peníze... Jak to vypnout? Hrát v zaheslovaných hrách:)
Jinak to prakticky funguje jak na signle playeru (úkoly atd.) jen tam může hrát víc hráčů?
Jo, jen s tím rozdílem, že čím víc je tam hráčů (max. 8), tím víc mají monstra života, tím víc dostáváš expů a tím víc padají věci...
Jak vybrat do které se připojit hry? Nemůže se třeba stát že vyberu hru která bude např. už ve 2. aktu a já jsem ještě v 1.?
Většinou bývají hry pojmenované podle aktů (A1) nebo i questů (A1Q3 = Search for Cain), nebo třeba pllss help andy :D
Jo, stát se to může... Jestli chceš, tak třeba dneska večer můžem zahrát...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: PlugY

Příspěvek od Fraxinus » 14.01.2012, 16:09 hod.

Syed Ali: Patch 1.13d způsobil nefunkčnost plugů. Budou fungovat pouze na patchi 1.13c a nižší. Do chatu se snad dosaneš kliknutím na enter chat nebo tak něco :) A zbylé dotazy snad musí být jasné, ne? Když vybereš jinou postavu v chatu, tak se ti aktivují tlačítka na whisper, na staty, na "antispam" atd... a v založených hrách mohou býti Češi, stačí do nich lézt a zeptat se. A na chatu pravděpodobně budou pouze češi, tak není problém se s někým domluvit. A ty oznamy, to jsou boti, těch si nevšímej, a těch se zbavíš jedině zaheslovanou hrou nebo při založení hry zadáním limitu úrovně. A vybrat hru, kde jsou ostatní v jiném aktu klidně můžeš, v tom si poraď sám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Syed Ali
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: PlugY

Příspěvek od Syed Ali » 14.01.2012, 17:00 hod.

Tak díky za tipy a rady, už se do toho dostávám:)...večer klidně můžem zahrát, stačí napsat v kolik

Uživatelský avatar
MadBull
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od MadBull » 14.01.2012, 17:27 hod.

Tak v osm, napiš jméno a heslo hry.... (založ to ty, jinak bys nemohl dělat questy který už mám hotový - mám zealota lvl 20 a nějak se mi nechce dělat novou postavu, jedině tak summonera :) )

Odpovědět

Zpět na „Návody“