Paladin (rady)

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167
Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Peckoslav » 02.04.2012, 11:02 hod.

nějak jsem nepostřehl jakého merce vlastně máš, pro zealota je IMHO nejlepší merc z II.aktu s aurou Might, to Ti pomůže dostat dmg o dalších pár desítek % nahoru ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od DeathHero » 02.04.2012, 11:47 hod.

ahoj taky si myslim ze nejlepsi volba je might merc jako vybavu bych mu dal vampire gaze, RW fortitude,zbran mu bude stacit RW obedience.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od walosek » 02.04.2012, 12:38 hod.

DeathHero píše:ahoj taky si myslim ze nejlepsi volba je might merc jako vybavu bych mu dal vampire gaze, RW fortitude,zbran mu bude stacit RW obedience.
pokud Jakim hraje jako ja untwinked solo, tak si dovolim:

jasny ponevadz se prave dostal na hell , tak ma tohle vsechno 2x a urcite v truhle, pac ho to nenapadlo dat mercovi :roll:

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od kojot » 02.04.2012, 12:49 hod.

walosek: Jak víš, že hraje untwinked. Já jsem třeba hrál taky skoro jenom singleplayer a takovýhle věci jsem si vyběhal. A pak když jsem měl plno run a věcí na jedné postavě, tak jsem si to přehodil na další, jak bylo potřeba.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od DeathHero » 02.04.2012, 13:03 hod.

@walosek ahoj ja na ty vybave nevidim nic drahyho kdyz se bude snazit da ji dohromady za chvilku.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Jakim
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakim#1541

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Jakim » 02.04.2012, 13:21 hod.

Tie rukavice, čo napísal PSK si urcite vykraftim a aj to brnenie,čo písal (duress (Shael + Um + Thul)) lebo to crushing blows vyzerá veľmi zaujímavo hlavne proti bossom, inak sú nejaké špeciálne miesta kde padajú tie handy na craft alebo stačí runovať diabla, andariel a mefista?

Jasné, že hrajem untwinked a v truhle mám iba runy a perfect gemy.
Merca mám z 2. actu nightmare toho z freeze aurou.

Som sa doteraz nespýtal, aký by som mal mať približne dmg, keď idem na hell.

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od PSK » 02.04.2012, 13:22 hod.

DeathHero píše:@walosek ahoj ja na ty vybave nevidim nic drahyho kdyz se bude snazit da ji dohromady za chvilku.
:lol: jako ze mu padne nekde na singlu za chvilku Lo, kdyz se bude snazit. April byl vcera... Prestante ho krmit temahle recma a berte to tak, ze si poprve prosel nightmare a vlezl na hell. Kazdy by tu mohl z rukavu vysypat vybavu jakou by mel nosit nejen jeho merc, ale predevsim on. Ale on takovou vybavu k dispozici nema, do ted nosil scepter z den of evil na normal a ty tu zacnes mluvit o tom at da fortitude mercovi... :shock:

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od PSK » 02.04.2012, 13:25 hod.

Jakim píše:Tie rukavice, čo napísal PSK si urcite vykraftim a aj to brnenie,čo písal (duress (Shael + Um + Thul)) lebo to crushing blows vyzerá veľmi zaujímavo hlavne proti bossom, inak sú nejaké špeciálne miesta kde padajú tie handy na craft alebo stačí runovať diabla, andariel a mefista?

Jasné, že hrajem untwinked a v truhle mám iba runy a perfect gemy.
Merca mám z 2. actu nightmare toho z freeze aurou.

Som sa doteraz nespýtal, aký by som mal mať približne dmg, keď idem na hell.
Ty handy na craft muzes nejsnaze samozrejme vygamblit. Jen to musi byt ten spravny typ rukavic.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od DeathHero » 02.04.2012, 13:35 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Tib3rian » 02.04.2012, 13:36 hod.

PSK píše::lol: jako ze mu padne nekde na singlu za chvilku Lo, kdyz se bude snazit. April byl vcera... Prestante ho krmit temahle recma a berte to tak, ze si poprve prosel nightmare a vlezl na hell. Kazdy by tu mohl z rukavu vysypat vybavu jakou by mel nosit nejen jeho merc, ale predevsim on. Ale on takovou vybavu k dispozici nema, do ted nosil scepter z den of evil na normal a ty tu zacnes mluvit o tom at da fortitude mercovi... :shock:
Presne tak, na taku vybavu musi clovek trpezlivo hladat, runovat a to dlhodobo. Proste take veci jako Fortitude na zaciatku hell nema sancu zlozit.

EDIT: Lenze take veci jako mas ty DeathHero nemam ani ja. A to farmim Hell pravidelne uz rok.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Jakim
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakim#1541

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Jakim » 02.04.2012, 13:41 hod.

Hm... vygambleoval som 800k goldov, gamblil som v 5. akte NM, nakoniec mi niečo padlo - Sharkskin Gloves of Remedy, hodí sa na craft? Nemám pri sebe práve jewel, aby som vyskúšal

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od PSK » 02.04.2012, 13:44 hod.

DeathHero píše:@PSK ahoj ja fortitude pouzivam u svych mercu bezne.
No tak to ses fakt borec, nebo nevim co chces slyset. Ja jen rikam ze Jakim jasne psal ze mu prakticky nic nepadlo a po prolezeni nightmare zcela jiste nema Lo runu. I kdyby ji nakrasne mel, tak by pro nej bylo lepsi si poskladat forti pro sebe. Az bude hrat nekolik let, tak bude treba high runy mit. Ted varime z toho co ma a rikat mu co by bylo best in slot je k nicemu.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od DeathHero » 02.04.2012, 13:46 hod.

ahoj tady mas recepty na craft.
EDI:@PSK LO na SP se da ziskat z LK chest je to asi nejrychlejsi cesta jak se dostat k vysokym runam.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Jakim
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakim#1541

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Jakim » 02.04.2012, 13:55 hod.

Áno práve podľa toho receptu idem na gloves, mám "Sharkshin gloves" of Remedy, tak či sa to počíta aj, keď mám tú príponu?

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od PSK » 02.04.2012, 14:01 hod.

Jakim píše:Hm... vygambleoval som 800k goldov, gamblil som v 5. akte NM, nakoniec mi niečo padlo - Sharkskin Gloves of Remedy, hodí sa na craft? Nemám pri sebe práve jewel, aby som vyskúšal
jasne, ale nevim jak si mohl progamblit 800k. slo proste o to gamblit ciste jen heavy gloves typ Obrázek. Na tom co maji ty vygamblene za vlastnosti naprosto nezalezi.

Uživatelský avatar
Jakim
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakim#1541

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od Jakim » 02.04.2012, 14:06 hod.

Blood Gloves
Přísady:
Magic Heavy Gloves/Sharkskin Gloves/Vampirebone Gloves (riadil som sa podľa presne podľa tohto, preto 800k goldov ;) )
Nef runa
Perfect Ruby
jakýkoli Jewel

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od hami » 02.04.2012, 14:08 hod.

já bych doporučil jít hledat itemy tam kde to dáváš v poho meph, dia. - nevim kde to eště dáváš slušně
doporučil bych asi players 3, dobré expy a má to celkem velkej vliv i na drop věcí
jinak jaký máš runy??
IMHO - někomu kdo napsal, že nejlepší zbraň co zatim našel má dmg asi 17-40, že si má na merce hodit obediance, forti a vampire gaze je nesmyslná
to už jste mu rovnou mohly doporučit BOTD v superior etheral berserk axe
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od PSK » 02.04.2012, 14:10 hod.

DeathHero píše: EDI:@PSK LO na SP se da ziskat z LK chest je to asi nejrychlejsi cesta jak se dostat k vysokym runam.
Aha ale na tom linku se pise neco o kurast runech na HELL ... tak ja nevim jak mu to pomuze s tim prvnim zombikem v actu jedna...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin (rady)

Příspěvek od hami » 02.04.2012, 14:22 hod.

PSK:Holt si lidi myslí, že když za těch x let, ve kterých to hrajou x hodin denně, najdou spoustu dobrejch věcí. Musí padat uber itemy na každym rohu
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Návody“