Necromancer- Skeletonmancer

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174
Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 18:13 hod.

Zdravím,
jako postavu jsem si zvolil Necromancra a build Skeletomancer, na normál a noční můru nebyl problém hru projít, neříkám, že jsem to prošel s prstem v nose, ale dalo se to zvládnout. :) Problém samozřejmě nastal na obtížnost hell. Mám docela problém dát i ty základní monstra v prvním aktu, zombie mi dělají potíže a kolikrát mi zabijí vše ( 10 koster + 10 magů + golem + společník). Občas umřu i já, když jsem nervozní z čekání a běhám tam jako... :lol:
Potřeboval bych poradit jak hrát na hell.
Pár info:
Level: 68
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=4134643066014
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=613464307411
obrázky z hell obtížnosti, proto ty nízké odolnosti
Inventář:
zbraň: necromancer bone wand + 2 skilly + 3 summon resist ( protože přidává skilly ke všemu a resistenci a navíc nebojuji)
helma: moi(j)o circlet of absorption - 30 defens + 2 summoning skills, 30%poison resist + volný socket (přidává skilly)
brnění: Glyph shell - 209 defens + 30% odolnost blesky + 36% odolnost oheň (lepší jsem nenašel - kam by šli vložit runy)
amulet: 1 necromancer skill + 2 energy ( zase skilly navíc ke všemu)
štít: Raven emblem: 22 defens + 64 šance na blok + 14 all resistences ( kvůli blocky - trefovali mě lučistníci atd.)
rukavice: grim fist - 31 defens - odolnost - 9 blesk - 11 oheň ( lepší jsem nenašel)
prsten: bahamuts ring 99 mana (špatná volba - nejdřív jsem šel do many - chtělo by to něco s odolnostma)
prsten: beast gyre: 10 faster cast rate ( co je to? rychlejší kouzlení) + cold resist 26% + poison resist 21% ( jiný nemám)
pásek: bone clasp: defense 10 + 46 život + 13% odolnost proti bleskům + 29% oheň (lepší jsem nenašel)
boty: imp nails - 28 defens - odolnost proti bleskům 34% a 37 oheň (lepší jsem nenašel)

Spolubojovník z 2 actu, Offensive – Might (zvyšuje poškození) na to screenu nemá zaplou auru, jinak má o trochu větší útok, maximum je okolo litru minimum nevím.

Bohužel mám špatný dropy, teď jsem byl na Baaleovi na "noční můru", nebyl problém ho dát, kostry ho rozsekaly, ale vypadli jen zbraně typu sekera, oštěpy, nepadájí mi žádné amulety, prsteny ani oblečení, spíš samé zbraně, které nevyužituju, protože se bojů neúčastním. Jinak mám savy - takže není problém přerozdělit skilly a body, takže kdyby jste to udělali jinak není problém.
Problém je, že mi umírají kostry, i když už dát nalevlovat nejdou (jakto?) a jelikož neumírají nepřátelé, nelze vyvolat další.
Dotazy shrnuto podrženo:
Jak získat lepší věci při špatných dropech, abych na hell neumíral na 2 rány?
Jak udělat kostry odolnější, aby trochu déle vydržely na hell pokud to jde?

Nějaké rady? Díky!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od raisen » 31.08.2012, 18:47 hod.

Také zdravím :-)

Já osobně bych chodila Baala na nightmare. Budeš mít ty a hlavně tvůj pomocník z toho zkušenosti a levely (pokud hraješ na players 8), což bude jen dobře a třeba Baal něco užitečného hodí. Mohl by dát třeba nějakou rare necromantskou hlavu se skilly. Jinak rukavice bych vybamblila lepší, s cold resistem. To samé s amuletem. Gambli, nebo, pokud máš dost runy a gemů, tak zkus caster craft a třeba budeš mít štěstí na +2 necro skills (ale nepamatuji si, jestli na to není třeba vyšší level, tak expit..). Jinak ty kostry nezlepšíš jinak než + skill věci. Nemáš dvě Um runy? Že bys poskládal RW Bone. To by byla paráda.

A pomocníka můžeš vylepšit třeba tak, že mu dáš do ruky RW Insight (ale je to realm only RW, tak nevím, jestli můžeš skládat tato slova). To mu zvýší poškození a dost tak pomůže kostrám.

Na závěr mám takovou menší otázku.. Používáš pořád kletby Amplify Damage/Decrepify? A hlavně také Corpse Explosion. Tenhle skill dokáže zázraky :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 19:23 hod.

Děkuji za odpověď.
Před chvílí jsem byl na Baalovi, vypadli mi samé zbraně. :cry: Jinak zkusím to hodit na players 8 (je to jak dám enter a napíšeu /players 8? Můžu to zadat až půjdu do portálu za ním, nebo musím hned na začátku, jak zapnu hru? ?). Pár těch hlav ( vlastně mám jednu jak se přehazují zbraně a jednu v truhle, mohu dát scrren, jestli máš zájem) jsem měl, ale nic moc. Amulet bych bral lepší, zkusím sehnat. Nějaké mám v truhel, mají nějaké odolnosti, ale nemají + 1 all skills, což mě mrzí.
Runy mám:
Thul - 3x
Amn
Tal - 3x
Dol
El
Ist
Sheal - 2x
Ort - 4x
Hel
- vlastně mínus vlastně 2 jedové, dal jsem je pomocníkovi do zbraně
- dá se z toho něco složit?
Co je RW bone? Google nic nevyhodil.

Kód: Vybrat vše

A pomocníka můžeš vylepšit třeba tak, že mu dáš do ruky RW Insight (ale je to realm only RW, tak nevím, jestli můžeš skládat tato slova). To mu zvýší poškození a dost tak pomůže kostrám.
tak to vůbec nevím co mi píšeš. :lol: Až dneska jsem zjistil, že existují nějaká runová slova, takže šlo by to prosím trochu vysvětlit? :)

Kód: Vybrat vše

Jinak ty kostry nezlepšíš jinak než + skill věci.
Že musím mít nějaké věci co přidávají skilly, jako mám u amuletu, helmy a zbraně?
Amplify Demage používám docela často, když s někým bojují mágové - tak používám Lower Resist. Až teď když jsem byl na Baalovi, tak jsem zjistil, že Decrepify je dobré kouzlo. Výbuch mrtvoly nepoužívám, zkusím, tam zainvestovat nějaké body (teď mám 2 nerozdělené).
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2012, 19:32 hod.

Rawmen: Ahoj. Myslím, že spoustu užitečných rad najdeš tady.
Jinak jak říkala kolegyně...chodit Baala. Jeho 5 vln + on sám ti budou dávat slušné expy. Ale jen na /players 8. Na p1 by se to moc nevyplatilo. U Summonera se zaměř hlavně na itemy, které dávají +all skills. Jen mi není jasné, že umíráš. Nedávno jsem ho taky jel a skoro celé Hell jsem prošel na p8. Jen 4. a 5. akt jsem musel snížit na p5, protože to už kostry nedávaly. Samo sebou, že když jsem narazil na nějakou hnusnou kombinaci, třeba Might + Amplify, tak jsem měl hlavně mágy fuč, ale v tyto okamžiky hodně pomohlo Decrepify. Hlavně na Archery. Jel jsem untwinked, takže jsem neměl taky nic moc extra. Měl jsem to rozhozené takto. Ještě by mě zajímalo, jak máš rozhozené staty v Str, Dex a Vita, protože přes takovou hordu pomocníků je celkem téžké umřít.

raisen: Nevím, jak je tomu u craftu, ale co vím, tak na Amuletu z gamblu se můžou vygenerovat 2 All Skilly od levelu postavy 82+

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Marast » 31.08.2012, 19:45 hod.

Jakou vlastně hraješ verzi hry (patch) :?: Příklad: 1.07, 1.13 atd.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 19:51 hod.

Já hrál celou dobu teda asi na 1 player, proto to asi bylo lehké. Zkusím jít teď na Baala s players 8. Snad mi něco popadá. Zatím díky.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 20:12 hod.

1.13c, dával jsem ho kvůli reset skill and point, snad je tam to "c", ale hraju 1.13.
Jinak teď mi padlo brnění a ani jsem ještě nedošel k baalovi, má 3 "díry". Co tam vložit? Dá se sestavit nějaké slovo z těch mojich pár run? Runy mi nějaké padají, ale nic moc a jen občas.
A ještě otázka: jakého doporučujete golema, četl jsem, že se má brát hliněný, že zpomaluje nepřátelé, opravdu je lepší jak ohnivý?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2012, 20:42 hod.

Tady jsou všechny RW. Tam, kde je napsáno "Ladder Only", tak ty RW jdou složit jen na Battle Netu a nebo když používáš třeba PlugY. Tady je zase tabulka, která ti pomůže sledovat, co vše si aktuálně můžeš složit. Jinak pokud budeš dávat něco na Merce, tak může nosit i Ethereal (nelze opravit) předměty. Dá se tak umocnit síla zbraně nebo defence na brnění.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od raisen » 31.08.2012, 20:50 hod.

Dark_Deamon: Děkuji :-) Já si říkala, že to asi bude vyšší.

Ano, jen napíšeš: /players 8 a že to se povedlo poznáš tak, že ti to zobrazí "players set to 8". A s tím kdy to zadat. Spíše naopak. Ty vlny před ním dávej na players 8 a než vlezeš za ním, tak napiš /players 1. Jinak bys u Baala strávil celý život, než by ho kostry umlátily :D Ale klidně můžeš i na těch pl8, jen to bude pomalejší.
Rawmen píše:Že musím mít nějaké věci co přidávají skilly, jako mám u amuletu, helmy a zbraně?
Jasně, co nejvíce to jen půjde.

Já bych dávala pořád jen AD (amplify damage) a na lower resist bych kašlala. Tvému pomocníkovi také více pomůže AD. Decrepify je fajn, hlavně se hodí na bosse. A corpse explosion se nauč používat (a hlavně v kombinaci s AD). Uvidíš, jak to zrychlí a zlepší hru :-) Jo a klidně tam dej i více bodů, ať má větší rozsah.

Golema používám hliněného. Zdá se mi nejlepší díky tomu svému zpomalení nepřítele. A ještě mě napadlo dát pár bodů do Bone Armor, ten by mohl pomoct k přežití.

A jaké brnění ti padlo? Jestli je to nějaké lepší, tak bych ho nechala na to RW Bone do budoucna.

Edit: Taky mi moc nejde do hlavy, že umíráš. Mám ho zrovna také rozehraného a jsem ve stejném aktu a obtížnosti jako ty a žádné problémy zatím nemám.
HC grál: 537/516 (-21)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 21:04 hod.

Dark_Deamon : díky moc, výborné stránky! Jinak o těch věcech co se nelze opravit vím, když je to lepší, tak mu to hned dám. :)

raisen: padlo mi : SUPERIOR SMARTOOTH ARMOR - 244 defens + 3 sockety - z run mohu složit: Duress

Kód: Vybrat vše

+150-200% Enhanced Defense
15% faster hit Recovery
+15% Fire Resistance
+45% Cold Resistance
+15% Lightning Resistance
+15% Poison Resistance
+10-25% Enhanced Damage
+37-133 Cold Damage
+15% Crushing Blow
+33% Open Wounds
20% Faster Stamina Drain
Mám počkat na lepší runy a složit něco lepšího? Všude píšou o enigmě, jen abych se jí vůbec někdy dočkal.
Teď si vyčítám jaký jsem byl tupec a prodával runy. :/

btw: dají se nějak odsoketovat předměty s tím, abych získal kdyžtak i ty kameny zpět? V kostce to jde, ale to přijdu o předměty, pokud si dobře pamatuji.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 21:09 hod.

Rawmen píše:Dark_Deamon : díky moc, výborné stránky! Jinak o těch věcech co se nelze opravit vím, když je to lepší, tak mu to hned dám. :)

raisen: padlo mi : SUPERIOR SMARTOOTH ARMOR - 244 defens + 3 sockety - z run mohu složit: Duress

Kód: Vybrat vše

+150-200% Enhanced Defense
15% faster hit Recovery
+15% Fire Resistance
+45% Cold Resistance
+15% Lightning Resistance
+15% Poison Resistance
+10-25% Enhanced Damage
+37-133 Cold Damage
+15% Crushing Blow
+33% Open Wounds
20% Faster Stamina Drain
Mám počkat na lepší runy a složit něco lepšího? Všude píšou o enigmě, jen abych se jí vůbec někdy dočkal.
Teď si vyčítám jaký jsem byl tupec a prodával runy. :/

btw: dají se nějak odsoketovat předměty s tím, abych získal kdyžtak i ty kameny zpět? V kostce to jde, ale to přijdu o předměty, pokud si dobře pamatuji.
Teď mě napadlo, co kdybych si vyresetoval tu Circlet a strčil tam: Ort +Sol

Kód: Vybrat vše

+1 To All Skill Levels
+10 To Energy
+2 To Mana After Each Kill
Lightning Resist +30% (Ort)
Damage Reduced By 7 (Sol)
+2 To Light Radius


Líbí se mi tam to + to all skill, ale příjdu o 30% proti jedu, ale 15 bych dostal z toho brnění.

SAKRA, chtěl jsem dát upravit a ne citovat.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od raisen » 31.08.2012, 21:11 hod.

A kde vlastně hraješ? Na singlu nebo na battle-netu? Mně jen zarazilo to s tím prodáváním run, a tak si říkám, co jsi asi prodal :D

A na battle-netu by ten příkaz na players samozřejmě nešel..

Nejde. Jen pomocí Hel rune + town portal odstraníš vložené věci, takže přijdeš o runy, kameny či jewely.

Tak pokud máš Um runu, tak můžeš udělat Duress pomocníkovi. Pro tebe se nehodí. Ale já bych spíše počkala na druhou Um runu a udělala to RW Bone. Ale je to na tobě :-)

Do rare ani magic circletu runové slovo neuděláš. Takže by to nešlo.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2012, 21:15 hod.

Pokud nehraješ na Battle Netu, tak Enigma je opravdu ty bohatší. Runa Jah nepadá každej den. Jak už psala raisen, levnější by pro tebe bylo RW Bone "Sol (12) + Um (22) + Um (22)". To Duress, když už bys ho chtěl uvařit, tak by se hodilo spíš na Merce. Jen by asi bylo lepší to dát do nějakého brnění s vyšší základní defense.

Pokud odsocketuješ jakýkoliv item, tak vše, co v něm bylo, bude nenávratně fuč.

RW Lore, co se týče kvalita run/výkon, je velmi dobré RW. Defacto +1 All Skill "zadarmo".

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 21:42 hod.

raisen: Hraju singl. Já si ani nechci představit co jsem prodal, radši. :lol: Ale co si pamatuji, byly hodně drahé.
Jo máš pravdu, jsem zapomněl, že ta čelenka nebyla šedá, ale že jsem si tam ty sockety nechal přidat. Teď jsem koukal na to RW Bone, vypadá to dobře, počkám na tu Um runu a když do té doby neseženu lepší brnění, mám to dát do tohohle, nebo furt čekat?

Dark_Deamon: jak jsem psal, půjdu do toho RW bone, láká mě tam odolnost + 2 skill, ještě mám zbraň pro merce s 6 socketama, ale musím vymyslet co mu složit. musí být přesný počet socketů? Jako, že do té 6 socketové zbraně mohu složit 4 runové slovo nebo to nebude fungovat?

Aha, tak asi došlo k nějakému omylu, ale já žádnou Um runu nemám, takže co teď, počkat na 2, jít jim někam "na proti"?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2012, 22:21 hod.

Ano, musí být přesnej počet socketů a runy se do předmětu musejí vložit v přesném pořadí, jak jsou po sobě napsané. Navíc to musí být vloženo do správného předmětu. Třeba RW Chaos bude fungovat jen v "Claws". RW Death bude zase aktivní jen ve "Swords nebo Axes" atd... Jinak z toho bude hotovej vergl.
A kam pro UM runu? Můžeš se k ní docubit a nebo ji dropnout. V tvém případě 2x. Asi asi nejvhodnější místo by byla The Countess, která tomu šéfuje ve Forgotten Tower. Ale na Hell no. Může tam ze sebe vysypat až IST runu. Jinak brnění bych asi volil Dusk Shroud. Nevím totiž, jak jsi na tom se Strength. Jen mám pocit, že může padat až na Hell nebo maximálně v 5.aktu NM.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 31.08.2012, 22:24 hod.

Ok díky moc, pro dnešek už jdu spát, beztak se mi o tom bude zase zdát. :lol:
Zejtra zkusím pokračovat na hell, možná si ještě oběhnu pár bossů na to 8 players. Jinak na sílu sem dal 100. Jinak na to "kostkování" jsem taky koukal a to je šílené, k té než bych se dostal. Těžko říct co bude rychlejší. :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2012, 22:30 hod.

Ještě jedna technická. Na The Coutness postačí, když ju budeš běhat na /players 1. Nějakou tu runu ze sebe totiž vysype dycky. Pokud máš Sílu 100 i s bonusama (pokud nějaký máš), tak z Elite brnění na sebe můžeš nasadit Dusk Shroud (77 Str), Wyrmhide (84 Str) a Scarab Husk (95 Str). Přeju hodně štěstí v hledání a klidný sny ;)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2012, 08:36 hod.

Dobré ráno,
tak už mě tu máte zase, měl bych pár dotazů ještě:
1)Když mám ty kostry na 25 a víc to nejde, tak co kdybych si sundal na chvilku ty věci co přidávají např. + 1 skill či 2 skilly k vyvolávání, ono mi to spadne na nějakých 22, "dokoklikal" bych si to body na 25 a zase nahodil oblečení a dostal + 3, tudíž bych měl dohromady 28, vyplatí se to? Nebo mám zainvestovat body jinam?
2) Má cenu investovat do do bone wall, bone spear a bone prison? Když tam hodím jeden bod, tak mi to automaticky skočí na 4, díky těm věcem,ale jen jestli se to vyplatí. :)
3) Mám plnou truhlu i inventář a jsem ten typ hráče, co mu je líto cokoliv vyhodit, v inventáři mám, jedno kopí (6socketů) pro toho společníka, hlavu (je bílá, tak za chvilku mám úkol jak mi to kovářka vylepší na magický předmět, tak to chci zkusit), helmu (zlatou) a brnění ( 3 socket) , jinak jenom runy a kameny. Co dělat? Asi vyhodím tu helmu, ale za chvíli to bude to samé, zase nebude místo.
Díky.
Jinak zatím hraji na hell a dá se to, je to nějaké "lehčí" než včera.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Asman » 01.09.2012, 09:10 hod.

Maximální počet bodů na skill je 20. Pokud máš kostry na 25 tak je máš na 20 a předměty ti celkem přidávají +5 ke kostrám-vylepšit je můžeš jen dalšími předměty s +skills.
V necrovi se moc nevyznám, ale podle mě jsou Bone skilly pro summonera na nic-většinou jen koukáš z povzdálí.
Místo v inventáři jde vyřešit dvěma způsoby, jeden je mod PlugY, který kromě ostatních věcí také rozšíří truhlu na nezaplnitelnou velikost.
6-ti socketové kopí se hodí jen na dvě runová slova a to Silence a Breath of the Dying, oboje náročné na sestavení na single-player. Když už se podaří poskládat runy tak bude lepší nějaké dobré kopí z Hell. Skládat do toho gemy/náhodné runy mi přijde nevýhodné, protože rare předměty jsou většinou lepší.
Charsi vylepšuje předměty podle jejich typu - jednoznačně nejlepší hlava je Circlet/Coronet/Diadem, kde se mohou vygenerovat lepší staty a hodně často i +skilly (je to spíš Amulet na hlavě). Pokud bys chtěl vylepšit hlavu tak bych volil jen tyto 3 druhy. O jakou "zlatou" helmu se jedná? Chce to specifičtější popis/screenshot. S brněním je to tak jak píše Dark_Deamon, zrovna Dusk Shroud mi přijde, že padá dost často(pokud padne normální kvality a bez děr, dá se proděravět v kostce pomocí receptu: 1 Tal runa + 1 Thul runa + 1 Perfect Topaz + normální brnění). Kromě těch výše vypsaných by tě mohl zajímat ještě Archon Plate(103 síly).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Necromancer- Skeletonmancer

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2012, 09:55 hod.

Asi mrknu na to PlugY, může to rozhodit MP? Hrajeme se ségry přítelem občas spolu po hamachi. Už takhle stačí, že musím přehazovat savy, protože, tenhle necro je 72 a ten s kterým hraju online je něco málo přes 30, byl jsem líný to hrát od začátku, tak jsem si dal s ním singl, protože ten ségry přítel hraje tak obden 2-3 hoďky a já u toho prosedím celý den.
Jinak máš pravdu, ono by to odpovídalo, 25= 20 základ, + 2 z circlet + 2 z hůlky + 1 z amuletu, sedí to.
To kopí jsem prodal, alespoň bude místo. Včera mi bylo právě vysvětleno, že nelze do 6 slotového kopí, dát 4 runové slovo.
Jinak k té helmě:
Peasant Crown
War Hat
108 defens
+ 1 all skills
20 vitality
20 energy
Replenish live 6 (co je to?)
100% enchanced defens ( co je to?)

asi jí prodám, ta moje circlet má + 2 k vyvolávání + 30% proti jedu co jsem si tam dal, a to se mi bude ještě hodit.

A ještě jeden dotaz mimo, co děláte s penězi? Mám 2 500 000 + 300 000 a něco u sebe, co s tím?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Návody“