Sorceress

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174
Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 14.09.2012, 21:10 hod.

Zdravím znovu,
možná si mě někdo bude pamatovat z topicu o Necromancrovi. Teď hraji za kouzelnici, hraji přes plugy, takže si skilly upravuji dle potřeby a popravdě ještě tak nějak hledám co mi sedí (hrají za ní poprvé). V ruce mám staff se slovem LEAF, což mi přidává celkem dost věcí do fire skills. Je to dle Vás dobrá volba nebo je lepší si sehnat jednoruční hůlku + štít? Zajímá mě to hlavně do budoucna až budu hrát na HELL. :)) Měl bych ještě dalších pár otázek:
1) je šance, že mi kovářka z 1. aktu v obtížnosti nightmare dá do jednoruční hůlky + 1-2 all skill? Jestli to má cenu zkoušet (zazálohovat savy a furt opakovat dokud nedá :D )
2) jaká je zhruba šance, že mi padne během hraní Tal Rasha set? Máte tip na nějaká lokace, kam se pro něj vydat?
3) chtěl bych si složit slovo CALL TO ARMS, chybí mi runy: Mal + ohm a také 5 socketový předmět, je šance, že mi to padne při hraní na NM či hell nebo na to mohu rovnou zapomenout?
4) dále mě zaujalo slovo SPIRIT, runy mám problém je najít štít se 4 dírama, dá se např. 1 přidělat, když mám štít se 3?
5)ještě k CALL TO ARMS ty pokřiky jsou co využívá barbar?

Všem za odpovědi předem děkuji.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 14.09.2012, 21:40 hod.

Ahoj :-)

Ze začátku je Leaf určitě dobrá volba, jen mám takové obavy, že později ti ty resisty ze štítu mohou chybět. Já hraji kouzelnice pokaždé hůlka + štít.

1) Myslím, že by mohla, ale nečekala bych žádné zázraky, asi jako když dostaneš nějakou věc od Anyi po její záchraně. To spíše nějakou pěknou hůlku najdeš.

2) Velkou část najdeš u Mephista na Hell, ale i samozřejmě dříve. Zmiňuji ho proto, že u něho najdeš i plno jiných, užitečných věcí. Jen brnění najdeš v určitých lokacích jako je Pindleskin, Ancients Tunnels, Maggot Lairs, u Baala v jeho patrech, z něho nebo třeba Thresh Socket, nebo jak se to zvíře jmenuje. Ale připrav se, že to může být pěkně na dlouho, než ho najdeš.

3) Ohm padá už na Nightmare u Baala v jeho patrech. Mal by mohla tak od 4. aktu Nightmare, ale to nevím jistě. Jinak pro Mal je nejrychlejší chodit hraběnku na Hell. Dost často se pro tyhle runy chodí LK na Hell. Viz zde. Šance samozřejmě je, záleží, jak často budeš hrát :D A 5 socket zbraň takový problém není, to doporučuji chodit krávy anebo prostě ti padne cestou, jak budeš postupovat hrou. Třeba takový 5 socket flail zase taková vzácnost není.

4) To bohužel nejde. Pro tebe, jako kouzelnici, je nejvhodnější monarch, kdy ti buď padne 4 socket, nebo si necháš udělat u Larzuka díry, který ti dá maximální počet, tedy 4. Jinou možností je udělat díry pomocí receptu v kostce, ale to je spíše taková ruleta, protože se ti může vytvořit 1 - 4 sockety :-)

5) Ano, přesně ty.
HC grál: 537/516 (-21)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 14.09.2012, 21:56 hod.

Tak ještě jednou děkuji za odpověď.
Dobře porozhlédnu se po nějaké hůlce + štít, je fakt, že s odolnostmi už bojuji teď na NM.
1) Tak od zachránkyně dostávám samé s prominutím kraviny, vždy mi dá horší věc než mám.
2) zatím jsem ho zabil jen na NM, teď začínám 4. akt.
3) To je náhoda, zrovna jsem ten topic o LK a runách četl, příště radši nebudu tak líný a porozhlédnu se tu. Jinak k tomu hraní nedělá mi problém u toho prosedět celý den. Zrovna včera a dneska jsem furt chodil na Baala v obtížnosti normál, protože ty jeho poslední vyvolání pomocníci, co vypadají jak dinosauři dávají na players 8 hodně expů. Tam jsem udělal hodně lvl, kdežto, když jsem zapl NM dal players 8 tak jsem I. a II. act prošel a dostal jsem asi jen 1 či 2 lvl. :( :lol:
4) jak to že je monarch lepší?
5) Ja myslel, že do věcí do kterých Larzuk udělá "díry" se nedají dávat RW, nebo ty předměty musí být předtím obyčejné tedy bíle, aby se staly šedé?
6) teď jsem na ty pokřiky koukal, možná další postava za kterou budu hrát bude právě barbar, ještě to musím, ale dohrát za sorcku a dodělat poslední akt na hell u toho necromancera.

+ ještě jeden doplňující dotaz :mění se nějak zásadně dropy na players 1 či 8, doteď jsem snažil hrát na pl 8, protože jsem myslel, že je to nejlepší, ale dočetl jsem se v tom topicu o LK a runách, že nejlepší je hrát na pl 3-4, jak je to tedy u dropů u bossů?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 14.09.2012, 22:15 hod.

1) Na to si člověk zvykne, že to není odměna, ale trest. :lol:
2) Tak to si ještě počkáš.
3) ...kdybys šel na nightmare kolem levelu 30, tak na konci aktu 1 na players 8 buď vůbec nedolezeš, nebo máš lvl tak 50.
4) Protože je to nejlehčí štít, do kterýho jde udělat čtyři díry (něco kolem 150 k síle). Ostatní mají nároky větší.
5) Když ti do obyčejného předmětů udělá potřebný počet děr, tak nevidím důvod, proč by ti do toho nemělo jít RW. U magických, rare, crafted a setů ti dá stejně jen jednu díru, a kdyby přece v nich bylo víc děr, tak do nich RW neuděláš.

Dropy u bossů nejsou players X ovlivněny, každý ti dá 1 předmět + 4 láhve. Akt bossové ti na první zabití většinou dají 6 věcí bez ohledu na players, a na další zabití už players X svou roli zahraje. Players X ale zvedne drop zejména z truhel a obyčejných monster.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 14.09.2012, 22:29 hod.

Protože monarch, jako jediný z dostupných štítů, které mohou mít 4 volné sockety (ty další dva si nepamatuji, možná aegis, to je jedno), má nejnižší požadavky na sílu. Tedy "jen" 156 :D

Larzuk dělá díry do magických, rare, unikátů, atd a pak také do bílých a dále do šedých, které jsou superior či etherické (tedy myslím s tím superior, však on to má u sebe napsané). Opět přikládám moji oblíbenou tabulku, kde je napsáno, jaký maximální počet socketů ti tam Larzuk udělá.

http://diablo2.diablowiki.net/Sockets

Čím víc hráčů, tím větší šance na no-drop z potvory. Tedy že ti z ní něco vypadne. Ale některé mají fixní drop (vyhodí vždy určitý počet předmětů, např. Pindleskin), takže je jedno, kolik players nastavíš. Pokud chceš hledat runy, tak co nejvyšší players, ale to neplatí všude. U hraběnky je nejlepší players 1, zatímco v LK padají určité runy častěji na určité players. Tou první tabulkou, co je v tom tématu se řiď, pokud máš patch jiný než 1.13. Protože v tom to překopali a když si to téma přečteš, tak by ses měl dozvědět, kdy co padá. Měl by tam být odkaz na tabulku, kde si DamageDeath zaznamenával svoje nálezy a na jaký players. No a u kráv je nejlepší zase co nejvyšší players :D A úplně obecně je třeba na Hell nejlepší hrát na lichý počet hráčů. Uživatel hrus to tady kdysi vysvětloval, ale přesný důvod si už nepamatuji. Asi je to dáno tím, že drop bude stejný jak na players 3, tak i na players 4 (a pak na players 5 a na players 6), jenom to bude rychlejší logicky, když budeš zabíjet na nižší počet hráčů. Tohle platí třeba u Mephista.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 14.09.2012, 23:41 hod.

Rawmen píše:1) je šance, že mi kovářka z 1. aktu v obtížnosti nightmare dá do jednoruční hůlky + 1-2 all skill? Jestli to má cenu zkoušet (zazálohovat savy a furt opakovat dokud nedá :D )
2) jaká je zhruba šance, že mi padne během hraní Tal Rasha set? Máte tip na nějaká lokace, kam se pro něj vydat?
Ahoj.

1) Teoreticky to možné je, když vezmeš v úvahu následující fakta.
Prefix Angel's dávající +1 to Sorceress Skill Levels se objeví i předmětu, který má ilvl 30. Prefix Arch-Angel's dávající +2 to Sorceress Skill Levels pro změnu u předmětu s ilvl 50. ilvl je zkratka pro item level, kdybys to náhodou nevěděl.
No a pak si vezmi následující vzorec podle kterého se určí ten ilvl, když se rozhodneš k Imbue. ilvl = clvl + 4
Důležité tedy je, aby úroveň tvé postavy byla minimálně 46. No a pak se můžeš začít modlit, aby se ti to na té konkrétní věci vygenerovalo. Pozor ale. Zmíněné předpony se mohou objevit pouze na Orbech.

2) Na první otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Zkus ji přesněji definovat. Druhá otázka vypadá o něco přijatelněji, ale jelikož vychází z té první, tak mám desítky možností, jak na ni odpovědět...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Asman » 15.09.2012, 07:36 hod.

Rawmen píše:Zdravím znovu,
jaká je zhruba šance, že mi padne během hraní Tal Rasha set? Máte tip na nějaká lokace, kam se pro něj vydat?
Šance můžeš zjistit zde. Amulet mi padl z Nightmare Andariel(kam je moudré chodit i kvůli jiným dobrým věcem, za Fire Sorceress je to parádička). Hlava padá hodně často z Mephista, stačí na Nightmare. Zde padají i ostatní věci kromě brnění, které padá až na Hell(teoreticky padá, ve skutečnosti moc nepadá).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 09:19 hod.

Jupííííííí právě mi padnul Tal Rasha amulet, sice ho ještě nemohu ani nasadit, ale radost neskutečná. Padli mi ve 4 aktu, hned první lokace,na pl 1.
Fraxinus: jsem level cca 63, jak jsem psal, hodně jsem chodil na Baala a jeho přisluhovače na normál a pl 8. A díky za vysvětlení těch dropů.
raisen: díky za další užitečnou stránku. :) Jinak hraji 1.13 tuším c, pokud je a PlugY.
Marast: díky, jsem lvl 63, takže až bude nuda, tak to budu zkoušet dokola a dokola snad mi to jednou padne. :)
Asman: díky, mám v plánu udělat pár náběhů na mephista zatím na NM. Amulet mi právě padl, uvidíme co zbytek.

Jinak abych to shrnul, přijde mi, že mám lepší dropy a to celkem o dost, tady u čarodějky než předtím za necra, kde jsem lvl 80 hell a poslední akt. (3x ťukám na dřevo, abych to nezakřikl !)

Musím pokračovat, touha najít další věci je silnější než já. :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 15.09.2012, 09:26 hod.

Tak to mám radost, že ti ten amulet padl :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 10:02 hod.

Děkuji, jinak ten 4. akt byl docela povedený, padly mi 2 zelené věci (ten amulet + meč, dotek smrti, ale ten už jsem měl, ale neva) dále pak runy: Hel, Ko, Ral a snad ještě nějaké 2, jo a vlastně ještě brnění se 4 socketama. A to jsem teprve prolezl jen kousek, teď jdu zničit to srdce v pekelné kovárně.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Asman » 15.09.2012, 11:03 hod.

Ko na Nightmare potěší, snad ti padne i z Hellforge něco slušného. Super, že ti padl Tal Rasha amulet, ten je po brnění snad nejhůře sehnatelný(orb je docela na nic bez zbytku setu, takže ho nepočítám). Teď ještě pro hlavu k Mephovi a máš dvě super věci.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 11:36 hod.

Tak mi ještě teď padla UM runa, tu vidím poprvé v životě.
Jinak bych si chtěl sestavit pár věci a zajímá mě, co na ně řeknete:
Hůlku: snažím se sehnat něco co mám alespoň 1 all skill - zatím nemám
štít: RW Splendor - či jak mi bylo doporučeno monarch - runy i 3 socketový štít mám
Amulet - Tal Rasha - mám
Helma - RW Lore - vše bych měl mít
Brnění - RW Enlightenment - chybí mi Pul runa

Obávám se, ale že nastane problém při hell s odolnostma, proto než se do toho pustím zajímá mě váš názor

Asman - teď jsem tam byl a hrozný drop, ani ti jeho kámoši mi nic nedali. Hajzlové! :lol: :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 15.09.2012, 11:41 hod.

Asman píše:
Rawmen píše:Zdravím znovu,
jaká je zhruba šance, že mi padne během hraní Tal Rasha set? Máte tip na nějaká lokace, kam se pro něj vydat?
Šance můžeš zjistit zde. Amulet mi padl z Nightmare Andariel(kam je moudré chodit i kvůli jiným dobrým věcem, za Fire Sorceress je to parádička). Hlava padá hodně často z Mephista, stačí na Nightmare. Zde padají i ostatní věci kromě brnění, které padá až na Hell(teoreticky padá, ve skutečnosti moc nepadá).
Já teda nevím Asmane, ale nepřijde mi to jako dostatečné info. Ono by totiž bylo na začátek dobré vědět, jakou verzi Rawmen hraje. Ne každý hraje automaticky verzi 1.13. Já teda ne.
Každý předmět z oné sady má jiny quality level a proto se šance na nalezení jednotlivých kusů různí. To celé platí od verze 1.10, že ano :?: Kupříkladu máme možnost zjistit, že zmiňovaný Tal Rasha´s Adjudication (Amulet) může začít padat už na normální obtížnosti od lokace Flayer Jungle. A to včetně Swampy Pit a Flayer Dungeon. Ale to je světlá výjimka. U ostatních kusů je to jiné.

Šance na nalezení celé sady tedy je. Ale musíš pro to zvolit odpovídající styl hraní...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 12:03 hod.

Marast píše:
Šance na nalezení celé sady tedy je. Ale musíš pro to zvolit odpovídající styl hraní...
Jak jsem psal, hraji 1.13 c + Plugy. Jinak jaký je tedy ten styl hraní?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Asman » 15.09.2012, 12:11 hod.

Předpokládám, že hraje 1.13. To že Tal Rasha amulet padá i na normal jsem nevěděl, viděl jsem ho 2x padnout na Andariel NM, proto jsem dal ten tip. Samozřejmě, že každý předmět má jinou šanci na drop, jen jsem napsal, že až na brnění ten set může dropnout NM Mephisto, tam se dá, pokud nepočítám Hell sehnat nejrychleji.
Mě to nedostatečné nepřijde, podle mě lepší, než nenapsat vůbec. Ale respektuji tvůj názor.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 17:53 hod.

Tak mám nejspíš problém a to, že jsem dost slabý, spousta monster mě trefí a ubere čtvrt až půl života, na pl. 8 nejde hrát, zkoušel jsem to, když se jde na Baala, na pl. 1 to docela ujde, ale taky musím být opatrný, ani se mi to nechce rozjíždět na hell, protože se bojím, že budu furt umírat, buď já nebo ten společník.

Level 69
Život - 505
Mana - 393 - ano tady mám celkem dost bodů, ale kdybych neměl, tak cca každý 15-30 sekund piji lahvičky
Obrana - 355 + aura od merce + frozen orb něco přes 1k, cca 1200 - samozřejmě záleží kolik tam dám bodů, ale minimálně to bude ta 1000
Šance na block - 70 - tady mám taky dost bodů, přesto mě každá 2-3 rána trefí

Vybavení
Hůlka : + 2 cold skills / + 2 blesk. skill
Helma : Duskdeep či občas nahodím čelenku co má + 2 blesk. skill
Brnění : gemned field plate 104 def + 1 runa (30% blesky) a 1 volný socket
Amulet: Tal Rasha
Štít - Umbrall disk (45 obrana + 55 blok)
Prsten: all res. 8
Prsten: Viper Spiral
Pásek: Corspe clasp
Boty:Death blazer
Rukavice: chance guard
+ hromada ten šarmů co dává odolnosti apod., mám toho plný inventář.

Odolnosti :

Fire: 63%
Cold:40%
L:75%
P:39%
Moje otázka/y zní:
a) proč jsem tak slabý?
b) proč mě skoro vše trefí či zasáhne?
c) když mě to zasáhne, proč mi to ubere tolik?

- a jinak se mi totálně zhoršili dropy, za celý 5. akt mi padly jen 2 runy (ort), byl jsem 3-4 na ACT bossovi a padli jen modré předměty a to ještě ke všemu zbraně, to jste mi tu někdo musel určitě přát :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Asman » 15.09.2012, 18:15 hod.

Do many se body dávat nevyplatí, lepší pít lahvičky a mít více HP(pokud nepoužíváš Energy Shield).
a) Jaké skilly používáš a na jakém je máš levelu?
b) I přes 70% block tě někdo může trefit(šance 20%?).
c) Sorceress je křehká postava, ze začátku to tolik nevadí, později však nejde jen stát a kouzlit(nejlepší je se nenechat trefit, vyhýbat se střelám a utíkat melee nepřátelům, pomůže Faster Cast Rate a Faster Hit Recovery).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Sorceress

Příspěvek od Rawmen » 15.09.2012, 19:23 hod.

Díky, dobře uberu u many a narvu do do životů.
a)myslel jsem slabý, jako, že mi taky ubírají, jinak jak jsem psal, hraji přes PlugY, takže skilly upravuji a resetuji často za chodu, ale nejčastěji Frozen Orb, Fire ball, Meteor, Blizzard, Chain Lightning + synergie namaxuji co nejvíc to jde, takže v útoku zas takový problém většinou to je to min. 2k krom Frozen Orbu, ten je sice plošný a nemusí se tolik mířit, ale ubírá málo a nedá se moc namaxovat
b) ano vím, že mě mohou trefit, ale zase mi přijde, že mě fakt trefují často
c) pokud používám FO, tak nestojím, ale pobíhám, pokud něco jiného, tak se snažím nepřátelé nalákat na merce a pak likvidovat, projektilům se také vyhýbám.
Ještě by mě vlastně zajímalo:
a) to opravdu z Frozen Orbu nejde vytáhnout víc? ? Má jen jednu synenergii, takže později už není tak účiný.
b) jakou kombinaci skillů doporučujete na hell? Já si vyhledl
1)Forzen orb + Fire ball + meteor + Ice bolt + Fire Mastery + Cold Mastery
2) Energy Shield / Orb - na tohle jsem teď narazil, člověk co to vytvořil píše, že sice nemá zas tak velký demage jako ostatní sorcky, ale za to mám neskutečnou odolnost díky energy shield
Link: https://www.diablofans.cz/diablo2lod/sor ... hield.html - pokud jsem porušil nějaké pravidla, tak ne vědomě a omlouvám se!
3)https://www.diablofans.cz/diablo2lod/sor ... fb-mf.html

Co by ste doporučili na hell? A na opakované nabíhání na na ACT BOSSI zatím na NM? Díky!
Aha tak ještě něco, kdyby měl někdo náladu odpověď:
1) k čemu je dobrá telekinese, kromě sbírání věcí? Někde jsem četl, že pomáhá Mercovi, ale nedokážu si to vůbec představit. Jak to funguje?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Asman » 15.09.2012, 19:54 hod.

U Frozen Orbu se jen ukazuje málo damage. Více se o něm dozvíš zde.
Nejlepší kombinace je podle mě Fireball+Blizzard, popřípadě Fireball+Frozen Orb.
Energy Shield/FO bych hrál pouze v partě, protože jeden element někdy prostě nestačí.
Telekinese jako synergie snižuje spotřebu zničené many při používání Energy Shieldu. Pokud jsi Cold/Fire a narazíš na Cold Immune+Fire Immune moba, tak můžeš mercovi pomocí Telekinese nepatrně pomoc s damagem.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 15.09.2012, 20:03 hod.

A kolik máš přesně bodů v čem? Pokud používáš více skillů a máš v nich méně bodů, tak to dál moc nepůjde, díky synergiím.

K Frozen Orb se stejně tak synergie nedává. Dá se pár bodů do Cold Mastery a k tomu se používají skilly např. z fire větve.

S tím pomáhání s telekinezí.. Tak například ty budeš "telekinezovat" :D nějakou potvoru a ta bývá zasažena a nemůže tak moc útočit, nebo jak bych to řekla. Takto jsem si s blizz kouzelnicí házela s imunními bossy a merc je zatím zabil. Ve dvojici jsme si s ní hráli ping-pong :D

Doporučuji buď Fireball (meteor)/Blizzard nebo Fireball (meteor)/Frozen Orb. Plus příslušná mastery.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Návody“