Overwatch

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Overwatch

Příspěvek od Javurek » 29.05.2016, 19:46 hod.

hraje to tu někdo? Já teď docela jo tak hledám nějaké lidi na společné hraní. Dopředu ale říkám že nejsem žádnej profi hráč a zatím se v tom tak rozkoukávám.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 29.05.2016, 22:17 hod.

Hráváme to, momentálně 30 level, nijak extra profi taky ne :D jen pro zábavu na skype v partě 4-6 lidí většinou.

Štěstí na drop z loot boxů mám stejně tak mizernej, jako drop anci lege na sezone 6 v diable :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 30.05.2016, 16:03 hod.

Tak pokud by se Vám hodil někdo další, klidně mi napiš do PM :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Overwatch

Příspěvek od Reve » 06.06.2016, 18:37 hod.

me si taky muzete pridat, ale teprve zacinam...koupil sem to vcera...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 09.06.2016, 22:16 hod.

ok, přidám si tě muj nick je Xion1, číslo ted nevím ale aby jsi věděl že to jsem já :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Overwatch

Příspěvek od Cartman » 06.07.2016, 16:37 hod.

Sevas,
zakoupil sem v PS storu Overwatch origins edition a mám tu malý problém, nedostal sem ty slibované bonusy, mám je jen v Overwatchi.
Má s tim někdo zkušenost? Bude to jen trvat napřílad do údržby?

Díky ; )-

---------------------------------------------------------------------------


Kdyby to někdo řešil, tak chce to trpělivost se spárováním PS a Battle.net, mě se to tvářilo jako hotové, ale chyba byla po tom, co sem v OV klikl na Options/Link account a přihlásil se k Battle.net a tam mě to přeposlalo na PS web, kde jsem to měl potvrdit, ale okno bylo bílý a prostě se nenačetlo, ale tvářilo se jako hotové.

Udělal jsem to na PC, pak jen šel znova na OV/options/link account a už jen potvrdil, že chci poslat bonusy a hotovo, ale taky to nešlo hned, musel sem an to kliknout 3x ; )- PSalo to, že to mám zkusit později.

Až se rozehraju a budu hledat partu, tak by bylo fajn už někoho znát ve hře, tak sem přikládám svůj PS nick : Psychopatcz

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 06.07.2016, 17:19 hod.

S nástupem rankedu se zvysuje i nervozita a nastvanost :-D z původního stavu co jsme hrali tak vypada ze nebude hrat za chvili nikdo :-D

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Overwatch

Příspěvek od witekcz » 29.09.2016, 11:44 hod.

Klidně si mě přidejte, solo to moc smysl nemá. Zatím jsem lvl 24, pomalu a jistě se šplhám nahoru.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Overwatch

Příspěvek od Frozen » 01.11.2016, 14:38 hod.

Zdar, jestli ow ještě hrajete, tak mě inv, rád zahraju. Frozen#2576
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 01.11.2016, 17:24 hod.

V OW jsem ted propařil celý halloween a ulovil jsem si skiny a jsem spokojen :) Ted tomu dávám chvíli oddych Ale styl toho brawlu byl boží, jen tak dál :D
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Overwatch

Příspěvek od witekcz » 01.11.2016, 17:54 hod.

Přidal jsem si vás oba.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Overwatch

Příspěvek od kolij » 06.11.2016, 14:29 hod.

Tak jsem už taky pořídil OW. Tak si mě můžete přidat :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 06.11.2016, 15:11 hod.

Tak šup šup a´t máš lvl 25 a můžeš competetive .)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 10.11.2016, 17:51 hod.


Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 22.11.2016, 13:02 hod.

Tak jsem koukal, že teď byla Origins Edition "v akci" a jelikož jsem to chtěl někdy vyzkoušet, tak jsem si pořídil tuto licenci. Páč jsem chtěl i ty křídla a rámeček do D3.

Tak jsem včera vyzkoušel a povedlo se mi zařvat i proti AI, což teda beru jako ostudu, protože AI je fakt jalová a volšová, až hanba.

Časem jsem se odvážil i na Quick Play a hned prvních pár her byl chcípací festival... Ke konci večera už jsem i jednou vyhrál hlasování a jednou byl vybrán jako Play of Game. Což nevím jistě co znamená, ale asi to bude dobrý.

Tak se zatím seznamuju a uvidíme... :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2016, 08:10 hod.

Bych se mohl na to vy.ebané OW vy.rat ... to je takovej žrout nervů, až to není pravda.

Vše to začalo sezonou 2, kdy jsem z ranku 2100 postupně díky leaverům a trollům, co se nesnažili vyhrávat padl na konci sezony 2 na nějakej rank 1400 a nějaké drobné.

Jakmile začala včera sezona 3, odehráli jsme v partě těch 10 rozřazováků a výsledek byl 5 winů, 5 proher .. říkám si, jo to je slušné, to bych zase mohl být kolem 2000 ranku, a ono prd. Dalo mě to na 1420 :D ono to počítá a navazuje asi na konec té sezony 2 .. takže už se to se mnou vleče na takovém nízkém ranku a ostatní mají 2000+ , protože bud nehrláli sezonu 2, nebo neskončili tehda tak nízko.

Pak jsem ještě v noci hrál a nakonec mám rank 1240 ! protože na nízkém ranku jsou týpci, co schválně vzdávají hru předem a hrajou tak, že afkujou nebo berou nesmyslné hrdiny. Naštvaný (slabé slovo) jsem to ukončil a na kompeťák se asi jen tak nepodívám fix kua.

Štve mě to hlavně z hlediska té odměny, protože ty kompet bodíky na zlatou zbraň na tak nízkém ranku dostanu jen 100 bodů .. s takovou si na zlatou zbran nikdy nevydělám, tak at to jde do zadele !!
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Overwatch

Příspěvek od witekcz » 02.12.2016, 11:03 hod.

Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Overwatch

Příspěvek od witekcz » 02.12.2016, 11:04 hod.

HELLERcz píše:Bych se mohl na to vy.ebané OW vy.rat ... to je takovej žrout nervů, až to není pravda.
OW kompeťák NENÍ solo-friendly. Tam vždycky v týmu, jinak se uvztekáš.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2016, 12:27 hod.

To jo, ale premade 6 lidí nikdy nemáme .. jsme většinou 3-5 ... i tak to bylo takové všelijaké. No a je to fakt na prd, že solo hraním to jen jde do kopru. Ale mě to tak lákalo napravit rank, až jsem si ho totálně pohnojil.
Nejhorší je, že z toho už jen tak nevybruslím :D když se ty ranky nenulují po ukončení sezony .. to budu furt tak low a furt budu mít odměnu 100 bodů na zbraň .. mám sto chutí uninstall :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 02.12.2016, 12:32 hod.

Jo, to já jsem včera poprvé vlezl do competive módu. Říkám si, že uvidím jak na tom jsem. Jsem realista a vím, že profík nejsem a nebudu. Odehrál jsem pár Quick game, pár 3v3 (kvůli krabičkám) no a tak jsem posoudil, že zase úplnej looser nejsem.

Tož jsem tak vlezl a byla to vražda. Mám odehráno 8 her, takže rank ještě nevím, ale skóre nic moc. Jedna výhra, jedna remíza a 6x šiška. Jednou jsme fakt chytli nějaký profíky a to fakt nešlo. Párkrát nám to uniklo o fous, což byla škoda. Jednou jsme hrubě podělali jedno kolo a hra šla do háje...

Co bych ale zmínil a co mi zlomilo vaz byla mapa Ilios a parta zkušenějších. Tam se obsazuje plácek, kde je uprostřed ta studna (THIS IS SPARTA!) a to mi dalo za vyučenou. Slítl jsem tam celkem 8x. Vylezu, chytne mě Roadhog a už letím dolů. Lucio mě odhodil, Junkrat mě odhazoval, Phara to samý... A to jsem si říkal, že si dám pozor, ale prd... stejně mě po chvilce vždycky někdo nachytal.

Ještě zbejvaj dvě hry a moc nadějně to nevidím. Ale co, jelikož to hraju tak 10 dní, tak nečekám, že budu hnedle master. Takže trpělivě sleduju a učím se. Někdy si připadám fakt dost pomalej a prkenej.

Nicméně světlej bod zatím posledné hry (té vítězné) byl, že jsem byl Play of the Game. Za Reapera jsem sundal 3 ultinou, ale dostal jsem to za to, když mi v defence odvetě naběhli tři borci před Bastiona a než zjistili, odkud je kropím, tak lehli.

Ale jo, je to dobrý, baví mě to. Fakt se jim to povedlo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Další hry“