Sacred 1 / 2 / 3

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče
Sacred 1 / 2 / 3

Příspěvek od Cartman » 05.02.2017, 10:52 hod.

Zdravim ; )-

Jak už nadpis napovídá, vzpomněl jsem si na fantastické izometrické RPG - Sacred ( Obrovský otevřený herní svět k prozkoumávání, plný vedlejších a hlavních úkolů)

Je to neuvěřitelná nadčasová hra (z roku 2004) a sem moc rád, že jsem si na ni vzpomněl a znovu ji zagamesím.

Dávám o ni vědět, jelikož mám pár otázek na případné znalce této série a třeba tím udělám někomu radost a zažere se do toho a odpočine od grindu(Diabla) ; )-

Hrál jsem, a teď jsem znovu rozehrál jedničku. Je s češtinou, což je u takovéhle hry super, na lepší pochopení příběhu a mechanik.

Jsou dvojka a trojka dobré hry? Ve srovnání s jedničkou? Doufám, že mají také fans češtinu.
Přemýšlim, že na Steamu koupím i tu dvojku a trojku, tak snad mě někdo potěší dobrou zkušeností!

Jednička má jen rozlišení 800x600, zná někdo nějaký mód, co to hodí do FullHD?

A pokud to někdo hrál, tak za koho? ; )- Já poprvé za Temného elfa, a teď zkusím Bojovníka, mám rád jednoduchou sílu, takže asi mág atp není pro mě :D

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Sacred 1 / 2 / 3

Příspěvek od wert » 05.02.2017, 21:47 hod.

jj, jedničku jsem hrál a taky se mi líbila. Nejvíc zábavnej byl trpajzlik, s flintou a kanónem :green: , toho jsem dojel až do goldu. Dvojku ani trojku jsem nehrál.

Jarinka
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sacred 1 / 2 / 3

Příspěvek od Jarinka » 02.07.2017, 08:22 hod.

Trpajzlík byl až v datadisku. Když se nainstaloval ke hře datadisk, šlo pak s trpaslíkem hrát i původní hru.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sacred 1 / 2 / 3

Příspěvek od Marast » 02.07.2017, 11:06 hod.

Co jsem tak pochytil různě možně, tak druhý i třetí díl už podle všeho za moc nestojí. Vzhledem k tomu, že je v dnešní době už takový výběr na poli herního průmyslu, nemá cenu ztrácet desítky hodin na něčem, co zdaleka nedosahuje kvalit jiných titulů.

A k prvnímu dílu. Za trpaslíka jsem to tuším dohrál na gold obtížnost, což se dá v klidu vážně s každou postavou a s jakýmkoliv rozdělením dovedností. Podstatně jiná záležitost nastává, pokud se tu hru rozhodneš dohrát na všechny obtížnosti jako se mi to podařilo svýho času z Gladiátorem. Tam už v datadisku u posledního aktu, kdy se jde po Anducarovi, jde sakra poznat, kterou dovednost opravdu stojí za to rozvíjet.

Rozhodně doporučuji schraňovat veškeré runy s bojovými dovednost bez ohledu na rasu. Lze je během hry transformovat na konkrétní chvaty, které opravdu používáte a potřebujete.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Sacred 1 / 2 / 3

Příspěvek od Kazimir » 05.01.2019, 16:38 hod.

Sice opožděně, ale stejně se přidám :lol:
Sacred Underworld jsem měl vždy nejraději dost mě bavil, stále tu někde mám první krabicovku co jsem si koupil.
Hrával jsem gladiátora, samozřejmě bojovyho Maga na startu a demonku.
Sacred2 mě absolutně nebavil. Jo líbil se mi tam ten výběr bohů a ten Warrior nějaký nemrtvý či co, že mohl vyvolávat, ale jednička mě i tak bavila víc.
Pokud vím na Sac2 je i datadisk s nějaký dračím kouzelníkem či co. Toho jsem tedy nezkoušel ale mohlo by to být hezke.
Trojka už pro mě není sacred a přijde mi to teda hrozný...

U jedničky doporučuji skutečně nechávat každý SKILL co najdeš bez rozdílu a nedělej chybu jako já na začátku že jsem si kupoval koně :lol:

Odpovědět

Zpět na „Další hry“