Minecraft

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:
Minecraft

Příspěvek od Krolth » 03.05.2011, 07:45 hod.

Znáte tuto hru? Jako dlouholetý hráč Diabla mohu potvrdit, že tahle hra je tisíckrát závisláčtější, než Diablo :D
Vynikající hratelnost, celá v Javě, NEKONEČNÝ svět!

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Minecraft

Příspěvek od Jireky » 03.05.2011, 15:25 hod.

Bez modu, co zvyšuje vertikální limit na stavbu kostek nehraju. :|
Citadela prostě neni vysoká 30 metrů.

Ale Notch povídal, že to má v plánu, tak stačí jen tak rok počkat. :3
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Minecraft

Příspěvek od Bartuc » 03.05.2011, 16:17 hod.

A já jako dlouholetý hráč Diabla můžu říct že to není návykovejší než Diablo.Po 3 dnech hraní jsem se nudil.
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od xXx » 03.05.2011, 16:52 hod.

souhlasím s Bartuc(em), hrál jsem to asi týden a pak mě to nějak přešlo :roll:
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Garn » 03.05.2011, 19:03 hod.

Je tam strašně málo možností, sice je fajn stavět si blbosti, ale nic z toho reálně nemáš a u větších projektů pokud si neaddneš suroviny, tak ta těžba je porod a je to obyčejný grind. Mimochodem jsem udělal menší model mateřské lodi obchodní federace. Pa už mě to moc nebavilo, hráli jsme MP.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Minecraft

Příspěvek od Jireky » 03.05.2011, 19:23 hod.

Tak povídej co máš z grindu (runování) třeba Mefa nebo Pindla.
To máš to samý. ^^
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Minecraft

Příspěvek od damagedeath » 04.05.2011, 11:39 hod.

Však jo, proto chodím 10 000x LK :D

Jinak mě to taky přestalo po jednom dvou dnech bavit...ale moc jsem tomu nedal, to je pravda.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Krolth » 04.05.2011, 12:03 hod.

Nepřestane vás to bavit nikdy, pokud tam nezkusíte všechno ... ale to už je na lidech, někteří si popoběhnou 10 metrů, vykopou pár kostek a řeknou, že to je sra*ka. Někteří tam objevují nekonečný svět, staví budovy, metra, kopou doly, staví železnici, ... v minecraftu je svět neomezených možností, je to jen na vás, jak je využijete a jakou máte fantazii. Nevnucuju vás k raní této hry, pouze mě zajímalo, jestli to někdo hraje. Je to stejné jako s Diablem, když si ho dneska někdo zahraje půl hodiny, řekne také, že to je hra o ničem, už jen kvůli grafice. Minecraft je také hlavně o hratelnosti, stejně jako Diablo, ale nesmítě si to zahrát 10min a pak to soudit. Ale souhlasím s váma, není to hra, kterou by bylo možno hrát roky v kuse, chce to občas nějakou přestávku.

Existuje český server, kde hraje asi 20 lidí a mají tam své vlastní město, každý svůj vlastní dům, zákony,... Mají tam obchodní centra, metro se zastávkami, kterým se jede asi hodinu,.. atd atd. Neříkám, že tohle je příklad pro hraní Minecraftu, protože ty lidi tam hrající nejsou normální. Ale při nejmenším, je to zajímavé, co tam všechno jde.

http://majncraft.cz/media/ - někde tam je fotka jejich celého světa (má 35mb!) a vidět to, co tam oni postavili, je vážně neuvěřitelné.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Garn » 04.05.2011, 12:43 hod.

No, napsal jsem strašně dlouhej post, ale smazal jsem to, protože si myslím, že bys to stejně nepochopil. Možná o pár desítek nahraných hodin později.

@Jireky: Grindování v D2 a v Minecraftu je trochu o něčem jiném.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Minecraft

Příspěvek od Jireky » 04.05.2011, 13:35 hod.

Ani ne.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Garn » 04.05.2011, 14:17 hod.

V Diablu je grindování end-game content. Dohrál jsi příběh, tak třeba runuješ abys sesbíral gear a rozjel si nějakou další postavu nebo aby sis zlepšil stávající.

Ač má Minecraft v názvu "mine", tak pointou té hry není těžba. Pointou té hry je tvorba a stavění. Pokud chceš velký projekt, musíš hodně těžit -> je to prostředek.

=>
Aby sis užil Diablo 2, tak nemusíš grindovat, protože v D2 jde o to, že dohraješ příběhovou linii a pak zkoušíš ostatní postavy nebo jiný build.

V Minecraftu aby sis hru užil, tak musíš grindovat a čím méně jsi přízemní, tím více musíš.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Minecraft

Příspěvek od damagedeath » 04.05.2011, 14:34 hod.

Tak já mám o Grindování úplně jinou představu... :twisted:

Jinak souhlasím v jedné věci s Krolthem. Přemluvil jsem jednoho žáčka ze 7. třídy k diablu. Pak řekl, že to má grafiku jak Mario (čímž mě nehorázně nas...), nakonec jsem mu však vysvětlil, že v hraní nejde o grafiku, ale především o hratelnost...stejně se cukal, nakonec to zkusil, ale i tak je to důkaz toho, jak diablo působí po grafické stránce na lidi, kteří to nikdy nehráli.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Tordah » 04.05.2011, 14:42 hod.

Aby sis užil Diablo 2, tak nemusíš grindovat, protože v D2 jde o to, že dohraješ příběhovou linii a pak zkoušíš ostatní postavy nebo jiný build.
90% hracov grinduje, a zvysok uz ma nagrindovane, alebo su to hraci ktori hraju naozaj pre zabavu alebo hardcore.

Aby si si uzil, potrebujes grindovat na kvalitne veci. Pretoze bez nich si "noob" "lame" a pod. Nenazval by som to problemom, ale urcitym fenomenom ktory sposobili nastavene dropy a hlavne runewords.

+1 DD
Ludia radsej hraju farmville pretoze je to "novsie" .. /facepalm
Naposledy upravil(a) Tordah dne 04.05.2011, 21:44 hod., celkem upraveno 1 x.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Evil » 04.05.2011, 20:47 hod.

No jo. Majnkraft mi vydržel pár dní. Kupodivu mi ho nezvládá grafika :D Strašně se mi seká. Ono tam jde podle mě jen o to stavění, bo nevim, koho by bavilo furt dokola jenom kopat dolů a hledat diamanty.
Podporuje to dětskou kreativitu, pokud chete mít dítě umělce, nechte ho hrát majkraft.

Farmville smrdí. Lepší je gras land :)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Minecraft

Příspěvek od Bartuc » 04.05.2011, 21:12 hod.

Mě to taky bavilo... ale nejde tam skoro nic dělat jen kopat,stavat....A při tak rozlehlém světě je docela nuda jen tak stavat budovy jednu za druhou..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Grammator » 05.05.2011, 05:47 hod.

Já sem si teda nejvíc srandy a závislosti užil u Travianu, kterej má grafiku na úrovni člověče, nezlob se... Očividně to těm 200000 lidí co to u nás hráli/jou nevadilo...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Minecraft

Příspěvek od Vorvy » 05.05.2011, 05:51 hod.

to je hroznej zrout casu, stravil jsem jednu sezonu normal a jednu na speedu a div me nevylili ze skoly :D :D ..hral bych to i dal,ale neni na to cas :roll:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Krolth » 05.05.2011, 10:12 hod.

Garn: To asi jo, zas tolik nahráno také nemám, už to také nehraji, protože raději trávím den v reálu, než v Minecraftu :D. Když je ale čas, tak si občas zahraju. Že to je ale ta nejlepší hra ukazující, že nejde o grafiku, ale hratelnost, v tom určitě souhlasíš :)

Vorvy & Gramm: Mě vždy víc bavily Divoké kmeny, Travian jsem zkoušel dříve pár dní, ale moc mi nenadchl.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Garn » 05.05.2011, 14:39 hod.

To souhlasím. Ale v dnešní době vycházka docela dost fakt nápaditých, originálních a i graficky dobře zpracovaných her. Příklady za všechny třeba Portal, Magicka nebo i Bloodline Champions a Minecraft.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Minecraft

Příspěvek od Andrew26 » 05.05.2011, 14:43 hod.

Jo Travián.. to je žrout času panečku :)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“