oldschool - hry

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104
Re: oldschool - hry

Příspěvek od Vorvy » 09.11.2010, 12:35 hod.

tak jak jiz jsem psal drive.. moje srdcovka je soulbringer a konecne se na me usmalo stesti a mohl jsem si ho stahnout.. trvalo to 5 dlouhych dni (od rana do vecera) a uz mam dohrano.. uz se tesim az to rozehraju znovu..

pribeh by mohl byt delsi nebo alespon doplnen o dalsi questy, ne ze by jich tam bylo malo, ale preci jen bych to rad hral dele :D :D .. jinak system boje i magie je uplne paradni, byt neni zrovna nijak zvlast dynamicky ;) .. trosku dost mi vadi hrdinova neohrabanost behem pohybu a mistama i behem boju, ale co cekat od tak "stare" hry 8-)

no kazdopadne vsem doporucuju :love:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Tib3rian » 09.11.2010, 13:11 hod.

Vdaka emulatorom som oprasil stare plosinovky z megadrive. Vtedy, pred 16 rokmi som hraval najradsej Streets of Rage, Mortal Kombat, Shinobi III a Smolkov, co mozno znie trapne, ale bola to skvela a tazka 2D plosinovka. Keby mi niekto pred 5 rokmi povedal, ze niekedy budem este hrat tieto stare veci, povazoval by som to za velke sci-fi, ale stalo sa. Kedysi som hraval aj na ATARI.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Varan
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Varan » 10.11.2010, 19:20 hod.

Pamatam vsetko, ale moje naj bolo super nintendo s mariom alebo zeldou(dokonca tu nadhernu skladbu zahral aj nejaky orchester-ceknite na nete- http://www.youtube.com/watch?v=Gx_GossODwg )

a potom neviem ci niekto poznal The lost word - ja som to nikdy nevedel prejst

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Marast » 11.11.2010, 13:39 hod.

Tak při vzpomínání na Contru, nebo Super Maria se rád připojím. :) Tu melodii ze Super Maria si pořád dobře pamatuji a čas od času si ji i do rytmu chůze broukám. :D
Mimochodem. Neznáte někdo hru jménem Lone Ranger :?:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Fraxinus » 11.11.2010, 18:02 hod.

Ne, ale kdysi jsem trochu hrál Lode Runner.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Tib3rian » 05.06.2012, 13:59 hod.

Mozno to nie je spravny topic, ale chcem sa spytat, neviete niekto kde by sa dali zohnat(kupit, stiahnut) stare System Shocky? Kludne by som kupil aj originalky, ak sa vobec este niekde predavaju. Diky.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Asman » 17.06.2012, 14:35 hod.

Já vyrůstal na Dyna Blaster a Pushover :)

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: oldschool - hry

Příspěvek od bunneyx » 17.06.2012, 18:57 hod.

To já začínal na Videohrách :) např. Tanky (http://www.youtube.com/watch?v=4ZpXWn4qzzw)

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: oldschool - hry

Příspěvek od boboswariors » 14.07.2012, 12:53 hod.

já začínal na atari lynx a na dosáckejch klasikách. Ale pravá pařba přišla až s prvním unrealem, to byl hukot. obecně si myslim že hry kolem roku 2000 byly nejnej co kdy bylo na pc

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Joko » 14.07.2012, 20:28 hod.

moje první byla Vláček :) , potom jsem dostal PS2 a to byly hry - GranTurismo 3,Dark Cloud a Baldur's Gate:Dark Alliance a na PC byla moje prní Diablo 2 :love:
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
azazel
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azazel#2708

Re: oldschool - hry

Příspěvek od azazel » 04.09.2012, 22:14 hod.

Začínal jsem na videohrách, klasiky jako contra, mario, želvy ninja, duck hunt a tetris. :) Vždycky jsem nakoupil na tržnici od vietnamců hry a jelo se :D

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: oldschool - hry

Příspěvek od NOX » 08.09.2012, 13:35 hod.

na ploche mám stále priecinok OLD GAMES, kt. ukrýva: Cervii, Dizzy, Tubular worlds, Tyrian 2000, Prehistorik 2, Blackthorne, Aquanoid, Scorched earth. Cervii- zabavna hra, ale nikto so mnou nechce hrat, ktohovie preco... . Tubular worlds- hardcore hra, podla mna sa to ani nedá prejst do konca. Aquanoid- epic game, ale neviem zohnat plnu verziu, ak by niekto mal, mohol by sa podelit s nou :D.

Edit: minulý týždeň som spustil dyna blaster v dosboxe, asi v leveli 7-7, no kdesi tam v hrade, som musel ísť na hodinu preč. Tak som vycistil cely level a zostal som tam stáť. Keď som sa vrátil, bol som mrtvy. A tie posledne zivoty co som dostal som stratil vsetky zaradom pretoze rychlost hry bola asi dvoj, trojnasobna. A to neni hratelne. Takze: nedavajte si prestavku pocas hrania dynablastera :wave:
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Asman » 09.09.2012, 06:54 hod.

Já Dynu dohrál kdysi dávno, ještě na tátovém "stroji" Pentium 133 MHz. Od tý doby jsem to ani nezkoušel, přes cheaty jsem si zkoušel poslední levely a je to docela dost těžký, nevím, jak jsem to mohl dohrát.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: oldschool - hry

Příspěvek od TrackThor » 09.09.2012, 08:36 hod.

dyna byla easy :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.09.2012, 16:11 hod.

Moje pecky byly: Warlords 2, Transport Tycoon Deluxe, Z, Doom 1,2, Dukem Nukem 3D, NHL 93, Solitaire, Dyna, Atomic Bomberman, Scorch, Worms, Abuse, Battle Chess, Mortal Kombat 1,2...

Tady je stránka, kde ještě pár pokladů je :) http://www.bestoldgames.net/

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: oldschool - hry

Příspěvek od SkoroPaladin » 01.01.2013, 14:53 hod.

Golden Axe, Mortal Kombat, Wacky Wheels, Prince, Dyna Blaster, F22 - Raptor, Dunegon Master, Prehistorik, Ninja Želvy, X-men (přesnej název nevim), Wolfenstein 3D (Doom/HEXEN/Heretic si zapařím milerád i teď... no i toho Wolfa jsem párkrát pařil onehdál v COOPu), Biomenace, Duke Nukem 2, Test Drive, Need for Speed, Sim City, Warcraft, C&C Red Alert... a plno dalších (a pěkných/pařanských vzpomínek).

Hry které se snaží navázat na oldschool (znovu)hratelnost a nedám na ně dopustit - Liero (plus pozdější verze) a Generally.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: oldschool - hry

Příspěvek od raisen » 01.01.2013, 23:07 hod.

Wacky Wheels :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: oldschool - hry

Příspěvek od SkoroPaladin » 01.01.2013, 23:46 hod.

No, sice sem pařil jen shareware verzi Wacky Wheels (když sem si za 10 let stáhnul... full verzi... už to nebylo ňák ono no :-)), ale stálo to za to (teda především ve split-screenu... hmm, i ten singl se dal :-)).
Mimochodem - nejlepší co jsem kdy pařil ve splitscreenu (ale to je trocha offtopic no, vydáno 2001) - Serious Sam (4 borci se jak paka tlačí u jedné klávesnice, každé má nadefinovanejch min. 10 kláves, každé čučí do jednomo miniaturního čtverečku na rozčtvrceným "15 palcovým" monitoru a neustále nějaká klávesa nefunguje) strávili sme tak klidně 8 hodin v kuse (s přestávkama na WC - nikdy sme to nedotáhli na správnýho hardcore pařana s bažantem ;-)).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: oldschool - hry

Příspěvek od Morbid » 05.02.2013, 23:04 hod.

Blood, Earth 2140. :wave:

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: oldschool - hry

Příspěvek od sklb » 11.05.2013, 00:32 hod.

dizzy, ikarian > didaktik M 3-4 rocny chlapec
dune 2, wolfenstein 3d, worms, ufo ennemy uknown, goblins, agent mlicnak ,transport tycoon, retaliator, heretic, settlers, heroes of might and magic, civilization, Diablo, fallout 2. Vlastne cele detstvo som presedel za 386ku, neskor celeron 800 a hral silne veci ;p
Strasne lutujem, ze ta 386ka uz nefunguje, neexistuje :/ 40 mhz cpu norton commander 400 mb harddisk a 512 kb ram :D
ale ako stale mam v pivnici pentium 200ku co mi niekto daroval tak ked ma prepne ide sa na to ;p

http://www.youtube.com/watch?v=qwJmlWdmP2M
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Odpovědět

Zpět na „Další hry“