Diablo 1 Test 1

Obecně o Diablu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Grammator » 18.09.2011, 17:33 hod.

1. Vyjmenuj lokace mimo 16 základních levelů (stačí přibližné názvy)
2. řekni alespoň 5 unique items
3. kde je Anvil of Fury?
4. která monstra jsou v levelu 16?
5. kde najdeš optic amulet?
6. vyjmenuj 7 kouzel
7. z kterého bosse padají knihy?
8. co delá kouzlo Phasing?
9. řekni alespoň dvě tajné postavy
10. kdo je Wirt? co o něm víš?
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Slayer » 18.09.2011, 18:35 hod.

1. Poisoned water suply, King leoric tomb, Halls of the blind, Chamber of bone, Unholy altar 2
2. stačí si vzpomenout na pár těch co jsou i v D2 :D např:
Arkaine' s valor, Baranar's Star, Messerschmidt's Reaver, Veil of Steel, Harlequin Crest... 1
3. v caves 3
4. Blood knight, Advocate, the dark Lord 1
5. v katakombách. Myslím že lvl 7 1
6. Flame wave, fireball, charged bolt, teleport, lighting, elemental, apocalypse... 1
7. Zhar the Mad 1
8. takový náhodný teleport 1
9. Z hellfire je to barbarian a bard. A někde jsem četl že na battle.netu jde hrát i za char bovine ( warrior skin ) i za diabla ( sorcerer skin ) 1
10. Je to chlapec s jednou nohou, který stojí ve městě za vchodem do caves. Má vždy 1 item, který ukáže za 50 goldů. 1

1-
Naposledy upravil(a) Slayer dne 18.09.2011, 20:44 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Jireky » 18.09.2011, 20:27 hod.

1) Chamber of bone, King Leoric's tomb, Poisoned water supply 4
2) Arkaine's Valor, Veil of Steel, Butcher's Cleaver Harlequin Crest, Constricting Ring 1
3) 8. level 5
4) Knightovití fešáci, jejichž animaci smrti jsem snad jednou měl v avataru D:, Vipeři, Advocates a Sukuby 4
5) Halls of the Blind 1
6) Heal, Heal others, Holy Bolt, Firebolt, Fireball, Chain Lightning, Apocalypse 1
7) Na-Krul 1 (i když sem myslel něco jiného, máš pravdu)
8) Random teleport (čti: teleport do houfu nepřátel, jen aby jsi mohl umřít) :lol: 1
9) Barbarian, Bard 1
10) Jednonohej borec, co z tebe tahá 50 zlaťáků, jen aby ti ukázal předraženej krám, co si stejně nekoupíš 1

3
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Slayer » 19.09.2011, 14:56 hod.

Co mi chybí v té 1. ? :D A jinak včera jsem ty odpovědi psal po pár kouscích :D a do dneška se mi to nějak rozleželo v hlavě, tak bych měl ještě jednu připomínku ohledně otázky 7. Ono v Diable totiž neni boss ze kterého "padají knihy".

Zhar the Mad sice knihu při prvním pokecání dá, a další je u něj v polici, ale on sám jako takový knihy nedropuje.
V hellfire z Na-Krula dropne jen jedna kniha a to apocalypse. Takže z něj taky "nepadají knihy", pouze kniha a to vždy stejná. Navíc bych napsal do úvodu zda-li jde pouze o Diablo nebo i o Hellfire.
Takže ta otázka byla taková nejasná a nejednoznačná...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Grammator » 19.09.2011, 15:12 hod.

máte jí oba správně, tak neremcej :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Slayer » 19.09.2011, 15:16 hod.

Právě, ale ani jedna odpověd neni správná :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od Grammator » 19.09.2011, 16:51 hod.

netvrdil sem, že ho musíš zabít aby z něj padla :P
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od hami » 21.09.2011, 20:53 hod.

1. Hrobka krále leorica, u zdroje vody (žlutá, modrá), chamber of bone, arcibiskupova svatyně, síň slepých (ale zde si nejsem jist zda to neni součást lvl 8)
EDIT:Tristram :)
2. Doombridger, demonspike coat, stormshield, winforce, eaglehorn, bloodslayer, hellslayer, messer. reaver, think king cap (nebo nějak podobně), blackboard shield, dreamflage, arkaine valor, grisvold edge, ring of engangment, royal circle, gotterdamerung, veil of steel, nightcap, flamebow - časem bych si asi vzpoměl na víc
3. v caves, hezky ohraničaná lávou a hlídaná spoustou kozlů (night clan) a dalších nepřátel (souvisí s questem od grise)
4. Blood knight, Advocade, Sir of gorash, Diablo a jeden black knight ze kterýho teoreticky může padnout item s qlvl 60
5. v síni slepých
6. firebal, heal order, healing, lightin, chain lighting, charget bolt, telekinesis, fire wall, fireball, firebolt, elemental, teleport, town portal, identifi, golem, apocalypse, flame wave, stone curse, mana shield (který provází velký bug), bone spirit, guardian, blood star, phasing - ty z hellfire se mi vypisovat nechce
7. asi zhar the mad
8. přenese na náhodný místo (náhodný teleport), je rychlejší než teleport
9. nevím co tim myslíš, ale jestli myslíš hellfire tak nejsou alespoň, ale právě 2 a to bard a barbarian. Jestli myslíš ty fake vymyšlený tak diablo, a bovine.
10. zachránil ho griss, ale jelikož mu přišel grissův plat příliš malý pořídil si vlastní obírání lidí. Prodává věci s až vyšší kvalitou (např na 28-29 je u něj celkem solidní šance na strenght sword of haste) než griss, bydlí u řeky pod stromem nad vstupem do caves a jen za prohlídnutí jeho bohaté nabídky chce prachy.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 1 Test 1

Příspěvek od LordKiller » 10.10.2011, 16:11 hod.

hami píše:
4. Sir of gorash
10. (strenght sword of haste)
je to dobře, jen mě rejplo do očí tohle, tak rejpnu zpátky :D neber si to špatně :)
je to Sir Gorash a Strange sword of haste (jestli myslíš ten se 150to hit (max))
btw i jen u wirta se dá sehnat Holy shield of Tiger (ac 20, +175%, +50) ... šance na najití je přibližně 1:750 000 (nejvyšší šance na koupi tohohle štítu by měla být na 21lvl jestli si pamatuju, mě ho nabízel cca každej 150tej run, toliko k té přibližné šanci :) .. jeden mam :D (19/173/48) asi na čtyřtísícej run :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“