Online multiplayer a Diablo 1

Obecně o Diablu.
Odpovědět
draconis
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo
Online multiplayer a Diablo 1

Příspěvek od draconis » 18.03.2021, 15:31 hod.

Ahoj všem. U Diabla 1 jsem proseděl v dětství nechutné množství času a je to moje srdcovka. Minulý týden jsem udělal lehčí upgrade PC (GPU + víc RAM) a hledal nějakou hru, kterou bych si zahrál. Vtipné je, že jsem si díky tomu vzpomněl zrovna na Diablo 1 a zjistil, že vyšlo na GOG, kde jsem ho bez váhání hned také koupil. Očekával jsem, že to bude chvilkové a po pár dnech to vypnu a už se k tomu nevrátím, ale nestalo se a naopak mě to baví stejně, možná ještě víc než kdysi.

Údajně by měl jít multiplayer online přes Battle.net - nedaří se mi zprovoznit, a tak jsem trochu pátral po netu, ale všechny zkazky jsou již dosti staré. Někde jsem se dokonce dočetl, že Blizzard už Diablo 1 z Battle.net odstřihnul a existují jen možnosti např. přes Hamachi.

Tušíte prosím někdo, jak to tedy vlastně je? Jak nejlépe hrát Diablo 1 v mulťáku online a je vůbec s kým? :)

Díky moc za info.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Online multiplayer a Diablo 1

Příspěvek od brut » 15.04.2021, 07:47 hod.

áno, je známe že Blizzard dost kašle na pôvodný battlenet a ten viac nefunguje ako funguje, ja som ho ani dlho neskusal pouzit, alternatívami sú aj neoficiálne verejné pvpgn servery, brutlenet je ten náš sk-cz, jediný aktívny, teda aspon čo viem. čo sa Diabla týka, nie sú tam hráči stále ale posledný rok najmä skrz opatrenia sa nám tam podarilo dobre zahrat
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Odpovědět

Zpět na „Obecně“