problém s celim Diablem 1

Obecně o Diablu.
Odpovědět
Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo
problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 20.11.2010, 19:29 hod.

mám celkem velký problém s Diablem
1. nemohu za žádných okolností nains. jakej koli patch na D1
2. D1se my vůdec nezapisuje do registru a vlastne ho nemusim vůbec ins. jen si ho rozbalim a hraju
3. na netu nedokážu najít datadysk na D1

pomůže my s tím nekdo prosím :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od hami » 20.11.2010, 23:56 hod.

nevim proč ti vadí že se ti to nazapíše do registrů
tady je d1 + hellfire (datadisk) - http://www.ulozto.cz/656371/diablo-hell ... atches-rar
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 21.11.2010, 00:40 hod.

no ono my to ani tak nevadí ale když inst. patche tak se my tam hodí error a neco ve smislu že nemám D1 v registrech :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 21.11.2010, 09:05 hod.

Tak sem si už stáhnul D1 + datadisk jenže my nejde po rozbalení v raru nainstalovat tak nevym co mám dělat.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od hami » 21.11.2010, 09:31 hod.

jak nejde proč??
jinak já tuten zdroj nezkoušel
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 21.11.2010, 10:55 hod.

když tu složku rozbalim tak základní hra tam nemá exe instal. soubour a složky maj 0 MB tak jestli máš jinej zdroj ze kterýho bych to stáhnul tak my ho sem prosím dej

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od hami » 21.11.2010, 15:24 hod.

proč chceš vlastně datadisk?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 21.11.2010, 17:31 hod.

přece abych ho dohrál a štve me že v klasický hře nejdou optížnosti atd tech chyb je výc na řešení ale jde my především o ten datadisk ten sem nikdy nehrál. Klasický D1 sem otočil jak na pleynech tak na PC a co se týče mě tak na pleynech je vychytanější už jen kvůli tem optížnostem

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od hami » 21.11.2010, 21:32 hod.

obtížnost se dá nastavovat i u normálního diabla, ale je to trochu komplikovanější.
Musíš založit hru na vyšší obtížnost na multi (to jde) pak založíš s postavou na singl hru a ta hra je na tebou zvolenou obtížnost na multi. Mezitím samozřejmě nesmíš hru vypnout.
Jinak já ten hellfire nikdy nestahoval takže ti nemůžu přesně poradit, ale když chvíli pohledáš na uložto.cz nebo czshare.com (tam sem to skoušel hledat pod jménem diblo hellfire a našlo to rar rozdělen na 4 části) tak to určitě najdeš.
Já hellfire hrál a za sebe mohu říci že to moc povedené není s LOD se to srovnat nedá. Obsahuje to nějaké chyby takže principy co v normálním D1 platily tu neplatí.
Pokud si to i tak stáhneš doporučuju opatchovat na vyšší verzi abys moch hrát za barbara
Na druhou stranu musím uznat že je to docela zábavné.

dobrá stránka http://ismael.sweb.cz/
patch je zde (nezkoušel sem ale stránka vypadá solidně): http://www.legendsofdiablo.org/?view=d1itemsinc/d1down
je tam i jaralfova příručka dobrý text pokud té hře chceš dobře rozumět (vliv síly obratnosti atd.)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Burlak27
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od Burlak27 » 22.11.2010, 19:17 hod.

Výborná rada užsem si to z tý adresi stáhnul nains. a výborně to fachá jenže tet mám pořát problém pořát s těma optížnostma mám kouzelníka na 25 levlu a nák nemůžu pochopit ten fýgl s multákem, když tam spustim novou hru se tejnou postavou a ménem tak je bestak na 1 levlua tudíš nemůžu dát optížnost nightmare.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s celim Diablem 1

Příspěvek od hami » 22.11.2010, 19:52 hod.

to jo no musíš mít někjakou postavu co má 30 lvl abys to moch založit
zde si můžeš ňákou stáhnout http://diablo.diablo3.cz/index.php?menu ... ni-postavy
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“