Vyváženost postav

Obecně o Diablu.
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 24.05.2011, 20:56 hod.

Co si v d1 myslíte o vyvážení postav??
Mě přijde, že suveréně nejsilnější je mage, pak dlouho nic potom rogue a pak war.
U wara potřebujete opravdu hodně dobrý věci a i tak to není lehké zato s mágem mi to přijde až komicky lehký. Na druhou stranu wara s opravdu hodně dobrou výbavou jen tak něco nepoloží a dá se za něj dohrát celý hell/hell bez jediné lahve, zato mág se musí často vracet do města pro lahve páč v D1 není regenerace many.
co si o vyvážení postav myslíte Vy??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Luk-ass » 24.05.2011, 21:13 hod.

Roguna nejslabsi ale moje nejoblibenejsi pak warior a nejsilnejsi je mag ale ty zacatky sou dost krute u nej dokud neni manashield a poradny lvl kouzel ktere sou potreba :)
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 24.05.2011, 22:18 hod.

to jo,ale když sem hrál multi, tak s warem na 35 sem si neškrtal ani v 13 lvl na night a s mágem sem úplně bez problémů dojel hell/hell na 30lvl je prostě silný jak sviň. Jediný co stačí pro bezproblémovou hru je chvíli chodit k akaře a spátky čímž dostaneš kouzla na hodně vysokou úroveň a pak už jen arch angel staff + max resisty a hra ani v hell/hell není problém
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bartuc » 24.05.2011, 22:19 hod.

Máš pravdu,za warriora je to bez dobrýho equipu zatraceně těžký...Když mi došli potiony,Diablo mě dal za 2 seconds ... ( Proč když napíšu seconds po česky tak mi tam dá hvězdičky?Nemyslím že je to nadávka. :D?)
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.05.2011, 22:26 hod.

Mě se to zase nejlíp hrálo za Rogue. Válečníka jsem v D1 nikdy moc nemusel. Dycky mě přiváděli k šílenství ti kozlové co střílely šípy.

hami: Já už teda D1 nehrál snad 4 roky, ale řek bych, že čerodějka přes kouzla se jmenovala Adria :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 25.05.2011, 19:17 hod.

Dark_Deamon: jj to máš pravdu to byl celkem dobrej přehmat. Takovou zákl. věc splést a to sem dávam test :oops:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bemik » 25.05.2011, 19:29 hod.

Hami : díky tomuto tématu jsem rozjel diablo jedna asi poprvé od doby, co sem nainstaloval Diablo 2...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 25.05.2011, 19:30 hod.

Bemik : Za koho jedeš??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bartuc » 25.05.2011, 19:34 hod.

Bez traineru se Diablo >:roll: nedá zabít...Nějaký rady? Hrám za warriora..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bemik » 25.05.2011, 19:40 hod.

já sem rozjel Sorcerera... uvidím, hraju za něj poprvé...
Chtěl bych udělat Manashield, golema, fireball, chain lightning a dyštak malinko Apokalipse :D nebo jak se jmenuje ten nejsilnější skill...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Slayer » 25.05.2011, 20:04 hod.

Diablo se dá dohrát za jakýkoliv char a pokud ses dostal až k Dark lordovi tak by neměl on sám být takový problém. Kor jestli je to one on one.

Jestli hraješ na single player čisté diablo a máš pocit že to fakt nepůjde tak si posbírej ve městě vše co pro tebe má cenu a dej novou hru. Budeš tu mít jiné složení monster, questů, najdeš nějaké itemy + naboucháš pár lelvů aspoň v caves a v hellu a můžeš to zkusit znovu. Mě ale stejně příjde težší vyčistit hell než Dark lord samotný.

Inspirativní web - http://ismael.sweb.cz/

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 25.05.2011, 21:15 hod.

Bartuc: co je trainer?? jaký máš na dia lvl?? dia je hodně jednoduchy v čem máš problém??
Bemik: přidal bych teleport stone curse a apokal. je pouze ve svitku takže to moc použitelné není
Slayer : jj ismael má hodně dobrý web zvlášť to o počítání to hit bloku a podobně to mě opravdu potěšilo (dnes sem tam zrovna čet o beta verzi D1 - singl měl být mnohem delší a měl mít asi o 10 questů více
http://ismael.sweb.cz/
http://martinborkovec.sweb.cz/quests.html )
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Slayer » 26.05.2011, 15:24 hod.

Jojo, je to škoda. Krom těch deseti questů navíc, tam toho mělo být tolik... Mám takový špatný pocit že i D III bude o něco ochuzené když už to tak dlouhou dobu vytváří a všichni na to čekají...

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bartuc » 26.05.2011, 15:43 hod.

Hami: Mám level 32, a hrám Diablo od doby kdy vyšlo , ale ještě nikdy se mi toho parchanta nepovedlo zabít :OXO :D
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 26.05.2011, 16:36 hod.

Bartuc: cože?? a nemáš třeba špatnou verzi nebo úplně jinou hru?? nikdy sem s diablem problém neměl. S čim máš problém?? Nemůžeš ho trefit nebo ti bere moc life??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bartuc » 26.05.2011, 18:12 hod.

hami: Prostě nevím,mám Unique Sword of Darkness s fast attack speed,ale stává se mi to co na začátku se Skeleton Kingem... Mám chance to hit 68% ..Jenže když se konečně do něj trafím,tak mi dojdou potiony.. R.I.P. ... :oops: ... A to je už asi můj 10.warrior char ... Přitom s Rogue nemám žádný problém ho sundat..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Slayer » 26.05.2011, 18:28 hod.

Co že to máš za meč ? Takový unikát neznám. Každopádně Diabla jsem na single mnohokrát porazil i s Griswoldem ( ten neni problém najít ) když jsem neměl nic jiného.
Naposledy upravil(a) Slayer dne 26.05.2011, 18:28 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od hami » 26.05.2011, 18:28 hod.

68 není moc
co je Unique Sword of Darkness o tom sem nikdy neslyšel
to co pozřebuješ na zbrani je +to hit
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Bartuc » 26.05.2011, 18:34 hod.

Unique Sword of Darkness jsem našel když jsem sundal Lazaruse... Přidává mi to +6 to dexterity a má extra fast attack speed .... Jen nevím čím zvednu "to hit" .. Vím že je to málo... Asi dám new game a najdu něco jiné.. :twisted:
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Vyváženost postav

Příspěvek od Slayer » 26.05.2011, 19:15 hod.

Mě se to pořád nějak nezdá. Teď jsem se díval na netu na všechny uniqátní swordy diabla i hellfiru a žádný takový meč neexistuje. Navíc stupně rychlosti jsou fast, faster, fastest. Extra fast attack speed je nějaký nesmysl. Mám pocit, že se bavíme každý o něčem jiném...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“