help s kozlema s lukem

Obecně o Diablu.
Odpovědět
xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
help s kozlema s lukem

Příspěvek od xatra » 09.06.2011, 09:32 hod.

hraju warra, sem lvl 14 asi, jsem v 7 patře, ale tam jsou ti kozlí lučištníci, kteří sice nedělají nic moc dmg, ale furt zdrhají....jak je mám pokilit?
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Luk-ass » 09.06.2011, 09:47 hod.

rohy a dvere sou v D1 mocnou zbrani. Jinak jestli ti lezou krkem tito kozlove tak to se tes na sukuby :)
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od xatra » 09.06.2011, 14:53 hod.

stačilo je nahnat do kouta a tam je dorazit, nebo i postřílet lukem(ale těžko) :)
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Naquei
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Naquei » 16.07.2011, 23:30 hod.

Vždycky jsem hrál plecháče a ty kozli mi taky mocně vadili. Hned, jak jsem uměl nějaký rozumný kouzla, tak jsem rezignoval na to, ničit je manuálně. Výhoda je, že nezdrhají neomezeně, ale jenom tak, aby mohli střílet. Což znamená, že když na sebe vidíte, stojí a střílí, ale nejdou blíž ani dál. Protože moc škody nenadělají, nechal jsem je do sebe střílet, zakouzlil na ně Fire Wall a čuměl, jak se smaží. Ještě je na ně dobrej Lightning a Chain Lightning.

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Pakodlak » 17.07.2011, 10:12 hod.

War by podle me zadny kouzla mit nemel, stejne jako by nemel mit reba barbar ve dvojce manu. Bohuzel se poucili az ve trojce a udelaji to podle WoWka a barbar bude mit rage. Pokud jde o ty kozliky a obecne o castery (idealni priklad jsou sucuby v hell) tak imo war by to mel proste nahnat ke zdi nebo do rohu a rozsekat tak jak se to na wara slusi. Takovy ty mutace ze war stoji a vychlasta celej opasek modrejch na chainu, to je proste barbarstvi. Max tak teleport a zmlatit mecem.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Slw » 17.07.2011, 14:24 hod.

Pakodlak píše:i. Max tak teleport a zmlatit mecem.
ano, tak se to delalo
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Naquei
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Naquei » 20.07.2011, 16:44 hod.

No to je otázka. Mně osobně přišlo frustrující ty ohavy honit po mapě a pokud tu ta možnost je, vypínat je na dálku. Většinou jsem se snažil u toho plecháče být na tom s magií co nejlíp. Je fakt, že většina kouzel je mu na nic a než něco zakouzlí, tak mu to trvá delší dobu a je na něm primárně zábavný hlavně to mlácení příšerek manuálně. V podstatě na nic jinýho jsem žádný útočný kouzla nepoužíval. Kozli. A ještě ty plivací mrchy. Deathspit a Chaoshowler. Ti mají AI taky ve stylu "zastavím tak daleko, abych dostřelil". Takže jsem to raději usmažil, když to bylo tak pohodlný.

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Pakodlak » 20.07.2011, 17:48 hod.

Tak to si mel hrat maga, kdyz te nebavi je honit. Na to byli nejlepsi coklove v katakombach s bossem. Ty si honit nepotreboval, vsichni stali na miste a nedali se vylakat za roh, natoz je nekde honit po mape. :twisted:

Naquei
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: help s kozlema s lukem

Příspěvek od Naquei » 20.07.2011, 20:28 hod.

No čáryfuk mě moc nebavil. Jo, ty jsem měl na mysli, ty vořechy v katakombách. Deathspit a Chaoshowler a jejich kamarádi. Ale tak co jsem s tím čáryfukem nestihl, můžu ještě dohnat, protože to pořád hraju.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“