Předměty

Obecně o Diablu.
Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 13.09.2007, 13:43 hod.

a jinak s těmi předměty máš víceméně pravdu. Jenže já i tak nepotřebuju lahvičky, nehledě na docela zajímavou zkušenost :) zkoušel jsi někdy zabít diabla pěstmi? :twisted:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Příspěvek od AlterEgo » 14.09.2007, 00:20 hod.

grerar píše::lol: tys mi ale vtipálek, tak především se pohybuju v diablu 1 soustavně pátým rokem :idea:
leč seznam máš hezký, ale taky nesmíš věřit všem serverům ze kterých sis ty imidže stáhnul :roll: například takzvaní hidden unique shadowcrow a shadowdrinker se nacházejí jako jediní ve dvou patrech - můžeš je potkat v 5, ale i v šestce. :wink: Za druhý nebereš v úvahu UU hiddeny, které jsem ještě za celejch pět let nepotkal. To jsou takzvaní skrytí unikáti. Namátkou Webwidow, nebo Hazeshifter. Přiznávám, že jsem docela dlouhou dobu neměl představu, kde se nacházejí ti unikáti, které jsem ještě nepotkal. Nalezl jsem si to, a nejen to - zjistil jsem, že někteří jsou právě ti skrytí.
taky tu mám interesting page :D http://www.diablo-evolution.com/index.php4?pageid=enmun
Nemam verit webu rika clovek, ktery si najde taky na nejakem webu naprosto chybne informace, kterym pak veri.
Ty obrazky jsem od nikud nestahoval, ale jsou tipane mnou primo ve hre :wink:
Ty se pohybujes ve hre 5. rok? Slusne, ale ten link na ty mrchy, ktere jsem tu daval je starsi nez zacatek Tve "kariery" na D1 :)
Co se tyce te tzv. bile vrany, kterou se snazis nalezt (cti jako treba jakasi Webwidow, nebo Hazeshifter), tak bohuzel pro Tebe nic takoveho neni mozne v nemodifikovane hre potkat.
Pokud neveris me, tak ver alespon Jarulfovi
Jestlize ovsem hrajes nejaky mod na Diablo, pripadne Hellfire, tak beru zpet, protoze v modech je mozne najit ledascos, dle fantazie tvurce oneho modu.

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 14.09.2007, 14:26 hod.

ne promiň, jsem to tak nemyslel :)
zrouna Webwidow se nachází tuším v patchi 1.07 či ako sa to volá. Nicméně pěti roky jsem měl na mysli soustavné hraní, to znamená projdutí pekla 1-3 týdně. Tím jsem chtěl naznačit, že si alespoň rámcově uvědomuji sílu SVÉHO Warra.
dobře si pamatuji na prémiéru diabla, a zároveň rozumím tvému rozhořčení nad mým výrokem :), že tomu nesmíš věřit. Ano jsi v tomto dál než já, protože ani na takovouto podobu webových stránek se nezmůžu. Hrál jsi multiplayera dál, než kam já se kdy odhodlal. Uvedl jsem opravdu patchové unikáty, ale i tak mi chybí dreadjudge. :(


btw díky za Jarulfa :) Bude to opět vypadat jako chvástání, ale já si už zavedl svoji databázi, ze které jsem chtěl čerpat pro případné další zpracování formou webu. hmm, nechci říct, že to je zbytečná práce, ale tak trochu pozdní :oops: :cry:
Ale Opravdu mě překvapilo striktní zařazení unikátů Shadowcrowa i shadowdrinkera. Tím jsem chtěl naznačit to věření nevěření. Horror captain Shadowdrinker i dark one sword Shadowcrow se nacházejí buď v pátém, anebo v šestém patře. Tys je potkával v pětce, a protože o tom píší i všichni, tak to tak je... Jenže to není vtip :) A navíc jsem nikde nenašel informaci o kostlivci The Kotcherou...
Jo mimochodem dám sem díky této diskusi nové téma
:wink:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 14.09.2007, 14:36 hod.

Když se podívám do databáze mečů, tak King's sword of haste tam potkám celkem dvakrát - jednou jako broad sword a jednou jako two-handed sword, hmmm slabší než ten tvůj a tom scrollu... ale pak tu je King's sabre of haste a hodnoty 100-175 nejsou k zahození, leč prodáno :((((
nicméně všechny tyto meče je téměř nemožné najít, a i u Wirta je to svátek.
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 14.09.2007, 14:41 hod.

Po dalším zabití temného pána mě při nalogování do další hry čekal menší šok. Můj Veil of steel asi nevydržel nápory appocalypse či co. Z vypiplaných 260 durability mi spadl na 4 :!:
Mám sice v záloze Gottardammerung, ale ta nepříjemná změna z max resist na resist=0 :evil:
No honem jdu zase shánět Lachdanana. Vzhledem k četnosti výskytu hidden shrine, případně jejích modifikací v goat shrines und cauldronech mi příjde jednodušší to vyřešit přes vlastníka :)
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Příspěvek od AlterEgo » 15.09.2007, 16:39 hod.

Hej multiplayer, sice tam nebude Veil of Steel, ale i tak je to zabava :wink:
Vzhledem k tomu, ze nemas tolik zkusenosti, ale mas warra, tak Ti dam jeden tip ohledne te durability.
Kdyz ji dostanes na 255, tak vzhledem k tomu jak je hra programovana se takova vec stane indestructable. Zklad je samozrejme ve skillu repair od warra, kterym musis durabilitu u veci dostat na nejake cislo, ktere konci 5 a pak to uz je jen otazka casu :)

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neferty » 16.09.2007, 09:45 hod.

grerar píše: No honem jdu zase shánět Lachdanana. Vzhledem k četnosti výskytu hidden shrine, případně jejích modifikací v goat shrines und cauldronech mi příjde jednodušší to vyřešit přes vlastníka :)
no nevim co pamatuju, tak jsem na goat shrines a podobně nkdy radši nesahal..nevyplatí se.. :twisted:

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 16.09.2007, 21:41 hod.

no nevyplatí se v multiplayeru, ale v single je to to nejlepší :) někdo to sice bere jako doping, ale bez toho bys opravdu musel čekat jen na hidden shrine, což znamená maximálně jednou za hru, tzn durability na požadovaných 255........ :roll:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
Kubald
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Bydliště:Liberec

Příspěvek od Kubald » 16.09.2007, 21:43 hod.

u diablo 1 sem taky nasedel dost havne kamos....ty veci tam sou husty
Podte si zahrat CoD2 (((; http://www.exodus-clan.eu

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Příspěvek od AlterEgo » 17.09.2007, 07:58 hod.

grerar píše:no nevyplatí se v multiplayeru, ale v single je to to nejlepší :) někdo to sice bere jako doping, ale bez toho bys opravdu musel čekat jen na hidden shrine, což znamená maximálně jednou za hru, tzn durability na požadovaných 255........ :roll:
Single je nejlepsi, protoze si das save game a kdyz ma goat shrine negativni ucinek, nebo kdyz hidden shrine nezvedne durabilitu u toho, co potrebujes, tak das load, ze? Single je proste pro nooby, kteri musi podvadet.

Uživatelský avatar
Kubald
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Bydliště:Liberec

Příspěvek od Kubald » 17.09.2007, 16:14 hod.

ja sem treba u singla nasedel hodne moooc...a jeste sem nepodvadel...
Podte si zahrat CoD2 (((; http://www.exodus-clan.eu

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 17.09.2007, 17:20 hod.

vždyť jsem říkal, že to někteří neuznávají :)
Jenže používání info od jiných - viz Black Death, nebo podobně? to není podvádění? Otázka dost složitá, řekl bych. A když jsme u neuznávání save game - to si může dovolit jen člověk, hrající hellfire, nebo multiplayera.
Diablo 1 tuto formu hry umožňuje, proto se nejedná o podvádění. u této hry dochází k podvodům s rozmnožováním předmětů, anebo jejich umělému vytváření v nějakém z nepřeberného množství programů. Vše ostatní je regulérní hra. Může se vám to nelíbit, ale zlobíte se neprávem.
Pro všechny hráče multi i singlu přeji, i nyní, v druhém desetiletí historie hry, příjemné chvilky u klávesnic a myší :twisted:
To Kundihrabka: ale když máš Demonspike Coat a Stormshield, tak tě obavy čekají pouze u helmy, či meče, je to tak :) ne sorry to jsem si len trochu répnul :lol:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
Kubald
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Bydliště:Liberec

Příspěvek od Kubald » 17.09.2007, 21:20 hod.

mno..stejne das ave a ty priserky tam sou znova coz je suuuper
Podte si zahrat CoD2 (((; http://www.exodus-clan.eu

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Předměty

Příspěvek od Jireky » 14.08.2008, 14:32 hod.

Pro mě bylo nalezení +18 ring of zodiac v singlu zázrak...
... a to jsem hrál sám, bez programů, bez žádných návodů...
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předměty

Příspěvek od grerar » 19.09.2008, 09:48 hod.

no je to menší zázrak, ale dá se mu jít naproti... jak říkám po 60 projdutí singlu za sebou máte dost peněz na uplácení wirta...
Takže můj warrior momentálně nese na prstech a na krku: Dragon's ring of the zodiac - mana +53, +19 to all atributes, Sapphire ring of the zodiac: resist lightning +55, +19 to all atributes a Diamond amulet of the zodiac: Resist magic +52, +18 to all atributes.
- to jsou nošené předměty - kvůli maximálním resistům - v kombinaci s ostatními předměty - Demonspike Coat, Stormshield a Veil of Steel

jinak v batohu se mi to blejská dalšími 13 prsteny a amulety se suffixem the zodiac: Ring of the zodiac 4X (+18, 3X +20), Amulet of the zodiac 4X (+17, +18, 2x +19), crystal ring of the zodiac (resist magic +48, +18 aa), diamond ring of the zodiac (resist magic +59, +17 aa), ruby amulet of the zodiac (resist fire +58, +16 aa), dragon's ring of the zodiac (mana +54, +18 aa) a diamond ring of the zodiac (resist magic +53, +18 aa)

ring of the zodiac +20 se dá najít v pekle asi tak jednou za třicet projdutí, u ostatních musíš mít štěstí s Wirtem a jeho hledacíma schopnostma :)
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Předměty

Příspěvek od Marast » 03.07.2009, 11:41 hod.

Cau Wesi Parmalee. Constricting ring se urcite vyplati v pozdejsi fazi hry, kdyz uz mas solidni "life pool" :!:
Jinak bych mel na tebe prosbu, teda pokud se tady objevujes. Mohl bys mi poslat patch 1.09 na diablo 1 :?: Nedari se mi ho zprovnoznit z tech stranek co jsou uvadeny tu na foru :?
Zatim se mej Marast
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Předměty

Příspěvek od Marast » 05.07.2009, 16:36 hod.

Dnes v noci se mi pri hre stala takova "mala" raritka. Sam jsem z toho byl :shock: :o
V jeskynich, v urovni 9, mi vypadl dvakrat unikatni Composite Bow - Bow of the Dead. Kdo zna aspon trochu prvni dil, tak vi, ze unikaty tam padaj jen velmi vzacne a jeste k tomu ruzne. Takovahle pravdepodobnost me uplne dostala :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Předměty

Příspěvek od Marast » 09.07.2009, 00:35 hod.

Sam jsem na to cumel jak tele na novy vrata :lol: . Jen skoda, ze Bow of the Dead, a jeste k tomu pro valecnika, je k nicemu no :!:
Jen bych mel na kohokoliv takovej dotaz. Jak se vam pozdava v D1 artefakt Schaefer´s Hammer :?: Me celkove se ty artefakty v prvnim dile, az na par vyjimek, nezdaji jako skvele :arrow:
A kdyz uz jsme u toho "stesti". Jen bych chtel dodat, ze posledni tri artefakty co mne vypadli byli prsteny. Vsechno Ring of Engagement :shockdiablo:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

choosee81
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:choosee81#2352

Re: Předměty

Příspěvek od choosee81 » 31.05.2013, 11:06 hod.

ahioj jsem Josef a nevim jak si poradit s legendárním hamburgrem pomozte prosím

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Předměty

Příspěvek od hami » 31.05.2013, 15:50 hod.

choosee81:
1. není moc jasnej tvůj problém
2. nesplet sis topic??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“