Diablo 1

Co ve vás zanechal první díl série Diablo?
Odpovědět

Hlasování: jaká byla vaše 1. postava

Rogue
66
25%
Sorcerer
53
20%
Warrior
142
54%
 
Celkem hlasů: 261

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Diablo 1

Příspěvek od Mirda » 21.09.2010, 17:49 hod.

Book of Apocylypse a staff jsou pro sorcerera, luk dával myslím manu a zbraň na blízku byla šmejd (už nevím co dávala, ale prodala se asi za 200). Doufám, že cestou k Diablovi padne něco lepšího, protože procházet hell s Griswold's Egde by bylo docela o ústa.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Grammator » 22.09.2010, 05:22 hod.

však si na něj skoč znova... i když crypta celkově je alespoň pro sorcerera dost tvrdá (a to sem měl chain a fireball), po získání apocalypse už není tvrdé nic...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Robo0000100
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Robo0000100#2364
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Robo0000100 » 26.09.2010, 07:42 hod.

Prvýkrát som mal demo, takže len warrior ... nechápal som ako sa to hraje, o čom to je, nič ... chcel som dávať nejaké warrior skilly ale furt som musel len repairovať ... chaos som z toho mal proste :D ... ale postupne som sa to ako-tak naučil hrať a dal som úctihodný level 5 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 1

Příspěvek od Mirda » 02.10.2010, 14:09 hod.

Před chvílí jsem byl na hell vymlátit Hive a kousek před Defilerem (dával si mě na tři rány) jsem narazil na truhlu, která mi po otevření změnila většinu full healing potion na obyčejné healing potion :dead: . Neví někdo, jestli se to mohlo stávat i v normálním Diablu, anebo je to speciální fičura z Hellfire?

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Diablo 1

Příspěvek od Marast » 08.10.2010, 09:07 hod.

Svatyně nic takového v základní hře nedělaly. A truhly už vůbec ne. Pověz mi ale jinou věc. Hellfire jsem ještě nezkoušel. Jak ti ten datadisk připadá?
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 1

Příspěvek od Mirda » 08.10.2010, 14:17 hod.

Jak mi připadá? Těžko říct, protože jsem Diablo 1 bez datadisku nikdy pořádně nehrál, pouze demo. Vím asi jenom to, že se hrací doba prodlouží o polovinu (4 levely nest, 4 levely crypt), přibude monk (a taky barbar a bard, ale to nejsou plnohodnotné postavy) a pár nových předmětů. Mezi nimi jsou nejvýznačnější asi runy - nejsou to však runy jako v D2, ale spíš něco jako nášlapné miny. Na hell jsou už ale skoro nepoužitelné.
Takže pokud ti nevadí, že Hellfire není od Blizzardu a nepatří tím pádem do oficiální dějové linie Diabla, tak jeho instalací nic nezkazíš.

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: Diablo 1

Příspěvek od Oblivion » 09.10.2010, 18:48 hod.

Rozhodne nič nepokazíš...Hellfire nie je ako LoD...je inštalované úplne oddelene od Diabla1, takže pokial budeš chcieť hrať normálne Diablo, tak spustíš spúštací súbor Diabla a keď budeš chcieť naopak hrať Hellfire, tak spustíš jeho spúštací súbor...obe síce vyžadujú CD klasického Diabla ale hrať idú každé zvlášť. A čo sa týka hry, tak Hellfire neni naškodu aspoň vyskúšať, trochu to spestrí hru...ale to je už vec názoru, v svojej dobe išla na ten datadisk kopa kritiky, takže nie každý si ho obľúbil. Ja osobne ho odporúčam aspoň vyskúšať.

Romeo
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Vzpomínka

Příspěvek od Romeo » 05.06.2011, 18:09 hod.

Mno to už je strašně dávno co jsem Diablo hrál =) Jsem ještě byl malej a bál jsem se tu hru hrát a dicky po pá rměsících sem se otrkal na další úrovně s jinou lokalitou. Ta hrá má výbornou hudbu a nejlepší je to hrát samozřejmě na večer =) Jako první postava byl Warrior . Boj na blízko to je moje. Dohrál jsem to nesčetněkrát. Jednou sem ho expil tolik,že sem ďábla zabil na pár ran xD

Vždicky odehrál několik levelů a dal hru odznova se vším co jsem měl na sobe a v inventáři a tak pořád do kola dokud mi dávaly monstra exp =) Pak už je zabíjet bylo jako nic =) Ta hra se ke mě dostala asi v roce 2000 , když sme měli konečně PC prehistoricky =D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 05.06.2011, 19:27 hod.

Hellfire hru v lezčem zpestřilo, ale řekl bych, že je to spíš ulehčení
mág to má díky apokalyps neskutečně lehké barbar je asi 10x silnější než war, ač bard může používat 2 zbraně je vidět jen jedna a druhou ruku má připravenou pro štít (divné)
také je v hellfire chyba s ac silných monster takže ani war v hell/hell nepotřebuje zbraň s masivním bonusem na to hit
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Nym
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Diablo 1

Příspěvek od Nym » 14.07.2011, 16:11 hod.

Ahoj lidy tak na diabla jsem tak u jetej že se kněmu i vracím a naučil jsem hrat diabla v roce 2006 do tet i svoji holku. Sice je to ponorne v prostředí a není tam tolik světla jako v 2 ale je tam zabavy kopec i když je to jedno tvarné počase hraný. Na tu dobu to bylo super hraju to od roku 1994 do 2000 a pak od 2006 do tet.

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Diablo 1

Příspěvek od Pakodlak » 15.07.2011, 09:11 hod.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Diablo

Diablo je počítačová hra žánru RPG vytvořená firmou Blizzard Entertainment. Byla vydána na konci roku 1996 a sklidila veliký úspěch. Hra má jeden datadisk vydaný společností Sierra, který se jmenuje Hellfire. V roce 1999 bylo vydáno pokračování Diablo II. V současnosti je ve vývoji třetí pokračování Diablo III.

To ses dobrej, kdyz to hrajes 2 roky pred vydanim. :twisted:

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Grammator » 15.07.2011, 12:33 hod.

Splést se může každej, kvůli tomu není potřeba do nikoho rejpat že ne?
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Diablo 1

Příspěvek od Pakodlak » 15.07.2011, 13:26 hod.

Nutne potreba to neni. V prvni casti meho postu jsem se snazil uvest to na pravou miru. Ta posledni poznamka je brana vice mene humorne, coz jsem sem snazil demonstrovat pritomnosti smajlika. Pokud jsem dotycneho urazil, rad se mu omluvim, ale myslim ze to pochopi. Ja to jako rejpani vubec nepovazuji a myslim ze ty emotikony jsou tu od toho aby to clovek bral tak jak to myslim. Jako spravce fora na to mas samozrejme svuj nazor, a neni problem to smazat nebo editovat, pokud si myslis ze uz je to za hranici. Ja si myslim ze tvuj post je tu zbytecny, pravidla fora jsem nijak neporusil. Pokud bych se zmylil, rad se poucim. Pri procitani tohoto fora jsem narazil na docela dost podobnych komentaru a nikde jsem nevidel ze by to admini nebo moderatori odsuzovali.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Grammator » 15.07.2011, 13:58 hod.

Ano, tyhle komentáře mi normálně nevadí, ale nelíbí se mi to, když to je první reakce na nového přispěvovatele... Tobě by to taky příjemný nebylo...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Diablo 1

Příspěvek od Pakodlak » 15.07.2011, 14:40 hod.

To bude mozna tim, ze me by se to nijak nedotklo. Proste bych to bral s humorem. Proto je tam ten smajlik. Bez neho mi to prislo jako poucovani. tak jsem to trochu zlehcil. Ale ze je to jeho prvni post, to sem si nevsim.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Grammator » 15.07.2011, 14:47 hod.

njn nevšiml, ale to je právě kámen úrazu... ;)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Diablo 1

Příspěvek od Pakodlak » 15.07.2011, 14:54 hod.

A kamen urazu je vetsi previt nez vodni kamen. :twisted:
Ale to uz je asi OT, ze? :green:

hajcus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:hajcus#2370
Bydliště:Skyrim

Re: Diablo 1

Příspěvek od hajcus » 09.01.2012, 09:05 hod.

Muj prvni kontakt s hrou byl tehdy tusim na LEVEL CD kde bylo ne-hratelne DEMO ... byla to jen videoukazka - intro kde byl detailni pohled na havrana. Nejsem si jistej, ale jestli to nebylo dokonce v DOSu ... ted fakt nevim jestli D1 bezelo i pod DOSem?

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: Diablo 1

Příspěvek od Oblivion » 09.01.2012, 12:29 hod.

O tom dosť pochybujem, že by diablo bolo hratelné pod DOSom. Bolo robené na Windows (vtedy 95) a Mac OS. A prvé demo Diabla (tzv. Pre-Release Demo, bolo vydané ešte dokonca pred closed Battle.net Betou) bolo hratelné - bol tam Tristram (bez niektorých NPCs) a dalo sa vstúpiť aj do katedrály a vybiť prvé poschodie, v ktorom bol ako jediný hrateľný quest v hre The Butcher (normálne sa nachádza až v druhom leveli). To demo som tiež mal z nejakého CD z časopisu, a tiež bolo určené pre Windows, na DOSe nešlo.

W_Raider
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo 1

Příspěvek od W_Raider » 17.03.2012, 19:44 hod.

Zdravím všechny stare kamarady z diabla 1 :) kluci pamatujete ty cele dny a noci proparene u tehle hry pres bn ? kurna a ty chlastaci srazi :) pako slivovicka .. deckaaaa pamatujete ? :_)

Odpovědět

Zpět na „Vzpomínky a zážitky“