Diablo 1

Co ve vás zanechal první díl série Diablo?
Odpovědět

Hlasování: jaká byla vaše 1. postava

Rogue
66
25%
Sorcerer
53
20%
Warrior
142
54%
 
Celkem hlasů: 261

Teluka
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Diablo 1

Příspěvek od Teluka » 18.03.2012, 06:25 hod.

Rád bych se zeptal. Dala by se tato hra ještě někde legálně koupit i s datadiskem?.
Rád bych nostalgicky zavzpomínal.

Nevíte, jestli by se dala hrát na W7?

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Diablo 1

Příspěvek od Slayer » 18.03.2012, 08:35 hod.

Na W7 by to jít mělo, popřípadě na netu jsou myslím nějaké opravy na barvy a tak.
Koupit nové z obchodu to už asi půjde těžko. Originál můžeš třeba koupit od někoho, nebo možná někde na ebay by to mohlo být.

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 1

Příspěvek od LordKiller » 18.03.2012, 13:40 hod.

W_Raider píše:Zdravím všechny stare kamarady z diabla 1 :) kluci pamatujete ty cele dny a noci proparene u tehle hry pres bn ? kurna a ty chlastaci srazi :) pako slivovicka .. deckaaaa pamatujete ? :_)
neboj, uz se chystam afkovat na chatu diabla 3 :D a letnaky porad delame, takze te ocekavam letos ty prase :D

W_Raider
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo 1

Příspěvek od W_Raider » 19.03.2012, 19:11 hod.

Počkej to sem netušil že letňáky pořád děláte ... sakriš tak to už se na vás těším :) .... stále na džbánku ? Kdo se drží a jezdí každej rok ? Nemohl bys poslat nejaký odkaz kde bych se mohl dozvedět nějaky info ? :) datum atd ... tenhle rok jedu na 100% dovolená to jistí a navíc mlada se chce do prahy podivat , teda jestli je sraz v praze. díky za info a těším se až se zase všichni sejdem na d3

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 1

Příspěvek od LordKiller » 19.03.2012, 20:24 hod.

hej hej, mame na to dokonce i stranky :D kazdopadne klasika, dzbanek a letos to vychazi na 3.-5.8
edit: sice o nich basnim, ale link sem snad taky muzu dat :) http://www.legendsofdiablo.org/

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 22.03.2012, 16:52 hod.

sehnat originálku D1 by neměl bejt problém,
ale sehnat originál hellfire nešlo snad ani před deseti lety, natož teď
jinak ten datáč bych klidně stáh, protože tak dobrej, abych za něj dával prachy neni :D
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bem
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Diablo 1

Příspěvek od Bem » 08.07.2012, 18:21 hod.

Já Diablo 1 ještě pořád hraju... často jsem ho hrála s dědou, ale nikdy jsem ho nedohrála sama... potom jsem začala hrát dvojku, ale ta se mi pak vymazala, tak jsem před pár dny znovu popadla disk s Diablo 1 Hellfire /obyčejný diablo se mi jaksi nechtělo spustit/ a začala jsem hrát znovu... postava Rogue.. sice jsem se sekla v druhém levlu, ale tak hraju to po dlouhý době ;D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 09.07.2012, 20:40 hod.

to víš,
nesmíš lézt k Butcherovi :lol:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Diablo 1

Příspěvek od Marast » 10.07.2012, 07:46 hod.

No teda Bem :?: Musím uznat, že jsi mě pobavila. Vážně si nedokážu představit jakéhokoliv dědy, který by pařil diablo. >:D
Jinak i já pořád hraji nárazově Diablo 1. Nárazově proto, že jej hraji Hardcore stylem, takže po smrti přijde delší výpadek. Ta obtížnost je tím ještě více znásobena a to je ono. :twisted:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 10.07.2012, 14:18 hod.

Marast: a proč ne??
má 70-tl létá babička hraje D2 :wave:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo 1

Příspěvek od pns » 13.07.2012, 08:07 hod.

ja si ho zahral pred par dny, porad je to chytlavy, sice kratke, ale mel jsem epic konec a zazitek skvelej.. hral jsem za soc. a byl to takovej uboz, umiral na jednu ranu, kitovani vseho, utikani pres portal, klasika, ale probehl jsem to.. pak u diabla, v 3.kvadrantu, najednou na me vyskocila hul s apocalypsou a vsechno to tam lehlo do minuty :D to mu se rika ku*va dobry , ne jak d3 :twisted:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Diablo 1

Příspěvek od Seton » 09.10.2012, 12:49 hod.

Na první Diablo vzpomínám a zatlačuju slzu....Pamatuju si první spuštění....dlouhý rozhodování za koho hrát. Nakonec jako první šla wizárdka(kdo by nechtěl solit firebally po demonech,že?)....první vhození do města-ta hudba!! ten naprosto nejlepší hudební doprovod unikátně podporující hustou atmosféru Tristamu...nádhera...nádhera. Dohrál sem ho určitě 4x (za každou postavu jednou a lučišnice šla podruhé). Každej určitě rád zavzpomíná na hlášky a easter eggy. "dráždění krav ve městě", hlášku "Aaaa fresh meat" při které ztuhly prsty na tlačítkách skillů :D. Prostě a jednoduše, sem rád, že sem byl mezi těmi kdo tuhle legendu začali hrát jako první :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
V3nOMouse
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:V3nOMous3

Re: Diablo 1

Příspěvek od V3nOMouse » 23.10.2012, 20:17 hod.

První Diablo je už dneska opravdu legenda hrál jsem ji dost dlouho (ikdyž né tolik jako dvojku) ale i tak dlouho a perfektní nezapomenutelné zážitky :-) jinak prosím vás nevíte jestli se ještě dneska vůbec hraje jednička na b.netu? nemůžu tam najít žadnou hru k join nevíte co s tím zahrál bych si jak svina jedničku na b.netu s někým :) díky moc za odpověd. Jinak ještě něco k prvnímu diablu zdá se to jenom mě nebo je to za rogue postavu příliš snadné a střílí ty šípy jak ze samopalu? xD

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 24.10.2012, 21:36 hod.

jj za rogue ja to na začátku opravdu lehký. Jak máš mana shield a fireball tak je to zas, až nudně lehký zá mága (relativně i na hell(krom TI)). Jen war je takovej trouba co nevý co je OP
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo 1

Příspěvek od AlterEgo » 25.10.2012, 05:56 hod.

hami píše:jj za rogue ja to na začátku opravdu lehký. Jak máš mana shield a fireball tak je to zas, až nudně lehký zá mága (relativně i na hell(krom TI)). Jen war je takovej trouba co nevý co je OP
Se spravnym equipem, kdyz warr zabiji moby na 1-2 rany zas takovy trouba neni.

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 1

Příspěvek od LordKiller » 03.11.2012, 10:05 hod.

hry na BN se mooožná eště hrajou, asi bude šance na lvl 1 se joinout k nějaké zbloudilé duši, na větších level už asi ne, leda k hackerům na 50lvl :)
jináš warrior byl pro mě nejzábavnější právě proto, že to byl takovej "trouba" :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 25.11.2012, 22:17 hod.

na dvě rány blood knight na hell asi těžko. A jak píšeš musíš mít super equip. Zato mága sem dotách na 30lvl šel do hell/hell a projel až k diablovi
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo 1

Příspěvek od AlterEgo » 25.11.2012, 23:10 hod.

hami píše:na dvě rány blood knight na hell asi těžko. A jak píšeš musíš mít super equip. Zato mága sem dotách na 30lvl šel do hell/hell a projel až k diablovi
Nemusis mit supr equip, ale spravny equip, coz je ponekud rozdil. Vesmes se jedna o slozeni veci s affixama, ktere normalni hrac neoceni a predmet proda/zahodi.
Samozrejme to, ze zabijis trash moby na 1-2 rany na hell vcetne tech Tvych blood knightu plati. Zalezi jestli to warrovi critne, nebo ne a podle toho ten mob jde na 1 nebo na 2 rany.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od hami » 26.11.2012, 22:05 hod.

AlterEgo:
http://diablo2.diablowiki.net/Knight
se koukni na jeho staty. Bys musel mít dmg přes 400, abys ho dal critem na ránu. A to ty nejvymakanější warové maj stjně pod 200. Teda pokud nejedou šílenost jako mess. A ani tk nemá šanci se k těm 400 dostat. Nehráls to náhodou jen singl na normal??
A jinak ti musí padnout king sword nebo spousta gold ringů, aby ses vůbec trefoval
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 1

Příspěvek od LordKiller » 27.11.2012, 04:40 hod.

ve hře je jeden kouzelnej unikát, kterej má +200/300% dmg, nevim kolik přesně a má takovou vychytávku, že nezvedá jen dmg zbraně :) civerb cudgel myslim že to je, ale už nejsem moc jistej

Odpovědět

Zpět na „Vzpomínky a zážitky“