Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam
Re: Assasin

Příspěvek od Eol » 25.09.2010, 20:30 hod.

Nejprve hledej, poté se ptej ;) .... :arrow: Lightning trapass Build :!:
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Assasin

Příspěvek od Sangar » 25.09.2010, 20:44 hod.

Ale to jsem čaetl a několikrát, mě zajímá názor ostatních. Nebo snad píšu OT? :-| :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 25.09.2010, 20:46 hod.

Build na DC je sice imba, ale pokud chceš hrát od píky a moc toho o tom nevíš tak Ti ňáký sem, sem, a sem dej 20 je celkem naprd. ;) Skilly to chce rozdělit tak, aby během hry neměl nouze. Navíc věci jako Eni, Czako a tak moc člověku, kterej s Asskou moc zkušeností nemá, taky neřeknou. Ale tak co už. :)

Jinak merce jsem vždy hrál 2 act Norm / Hell Combat, kvůli jeho auře Prayer, která se hodí. Do ruky Insi a máš i Manu, navíc Medit podporuje Prayer. 8-)

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Assasin

Příspěvek od Sangar » 25.09.2010, 20:57 hod.

A je Trapka zábavná? :roll: chcu hrát Assku, poprvé, a nevím s čím začít a Trapka mi přišla šik...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od Jireky » 25.09.2010, 21:03 hod.

Jéžiš, zábavná je pro někoho a pro někoho ne. :roll: ...

To je otázka jak moje noha, fakt.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 25.09.2010, 21:29 hod.

Čili otázka nic moc (pozn. překladatele).

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Assasin

Příspěvek od Eol » 25.09.2010, 21:48 hod.

Tak buildy jsou psány od toho, aby ti daly základní nástin pro rozdelování skilllu a povedomí a tom jaký typ veci sbírat...jednoduse receno, by te meli navest a seznamit s charem....jasne, ze si to potom každy udela uz po svém... :roll:
Pokud bych už byl opravdu jó samostatný, ten druh postavy bych si treba stáhl a vyzkoušel zda mi sedne....a potom až hrál... :{ (pardon za OT :oops: )

Jinak merce bych vzal s defiance aurou (norm defensive)....kvuli navýšení defense...pripadne s might aurou (nm offensive) na ligh imunne...
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 25.09.2010, 23:38 hod.

No tak to by mě zajímalo, jak Ti s light trapkou bude platný Might Merc ? Na imune máš Fire Blast. A defiance taky moc nepomůže, na Trapku se moc nablízko potvor nedostane a lidi jsou často líní lemtat potiony, když dostanou sebemenší poškození, tak to vše Merc dohealuje. Any questions ? 8-)

Holy Freeze - zmrazí, ok. Taky by šel. Ale zasejc nebude ten hýl.
Aim - ehm.
Thorns - :shock: :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 26.09.2010, 08:26 hod.

mňo, trapky jedu zásadně s prayer mercem s insy v paprčách - člověk pak nemusí používat skoro lahvičky. bavím se o pvm. co hledat? +trapsk, +allsk, sem tam +shadow sk(na precast), mf, gf.
jak rozděluju skilly? shadow - kromě venomu po 1 bodíku. díky precastu toho mastera dokážu seslat min na tom 17lvlu. trap: max fire blast na imune, max death a lght sentry. a do toho 99 lvlu domaxovat chrget bolt sentry a shock web+ti zbyde 1 bonus :lol: . je to zábavný build a jeden z mála kerý dokážu hrát i nad 90 lvl
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Assasin

Příspěvek od Eol » 26.09.2010, 08:30 hod.

@ Drake: Kaji se 8-) ....mighta pro pure Light assu ee...nicméne defiance bych úplně nezatracoval ;)
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Assasin

Příspěvek od Moredecay » 28.09.2010, 08:27 hod.

Eol píše:Takže rozvažuji mezi dvema buildy...1) TS+DC+CM..+ lig. sentry a death sentry...přícemž by pro me byla primarní MA větev... 2) Klasický TG+D.Tail...a max. DT a LS .

Ale nejspíš zkusím ten první, boj s clawy (hrozne slovo) me totiz velmi láká...počítám s tím, že pojedu s upped Bartucama ...potom zde napisi, jak to ve vysledku vypadá.:D
TS+DC+CM..+ lig. sentry a death sentry: to je spusta skill pointov a lightn pasce len s jednou synergiou vela rockenrollu neurobia... vsetko je zamerane na utok. Dokonca si spominal, ze weapon block neplanujes (btw. preruseneho DC kvoli WB sa netreba obavat. WB blokuje na 3 framoch a DC nie je zeal ani fend. ;) S trochu slusnou IAS mozes ficat s DC na 5-6 framoch.
Spominam to preto, pac si pisal, ze to chces hrat na HC a nejak si sa nezaoberal obranou. Asska nema vela HP a o to menej kedze chces fightit s uped Bartucmy, tak bude treba hodne narvat do dexterity a strenghtu na ukor vitality...

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Assasin

Příspěvek od Eol » 28.09.2010, 11:01 hod.

Jak už napovídá můj podpis, tenhle build jsem již ukončil. Nemělo to smysl, zvláště poté, co jsem trochu se spožděním zjistil, že TS se neaplikuje na utoky obou clawu při DC (navzdory popisu skillu, který říká opak), ale pouze na jeden. Na hell by byl utok DC příliš slabý, zvláště s Bartucy, přestože byly upped a socteted +40% dmg joulem a ani Traps by nedělaly níjak zazračný dmg. Btw u DC je nutnost vytahout utok na max speed, což je 5fps, čili 10 fps za celý DC...není to velký problém, stačí mít s WSM -30 clawy, jako jsou např. Bartucy, BoS na lvl 9 (s mým gearem stačil 1 bod)a 20 IAS na rukavicích či kdekoli jinde.

Nyní jedu klasickou Kicku... tedy 20 TS,20 DT,20 Venom, 20 DS...a je to vcelku pohodová záležitost, at už kvůli 53% WB nebo SM...i když, na Hell8 to chce stále trochu rychle prsty....po dodělání guardiana (tady zaklepu :)) , sem postnu kompletní přehled buildu + gear + nejaké postřehy...bude-li zájem.
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

foxo

Re: Assasin

Příspěvek od foxo » 25.10.2010, 15:26 hod.

Ahojte ja mam klasicku assku z crushing blow na 100% a lepsieho zabijaka som nemal v ruke stormlash na nohach gore rider na hlave Guillaume's Face a rukavice som vykraftil z 2 to martial arts 8crushing blow a zatial na problem nikde.Dragon talon na max +ds+ls a shadow master na max a radost kopat >:D

zupanic
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od zupanic » 30.01.2011, 01:55 hod.

.
Naposledy upravil(a) zupanic dne 10.04.2012, 13:01 hod., celkem upraveno 1 x.

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od xatra » 31.01.2011, 10:08 hod.

se chci zeptat jestli asska může mít 2 clawy a jestli hra de dojet za build Dark Slayer(silová asska)?
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Assasin

Příspěvek od Jendoslav » 31.01.2011, 10:38 hod.

2Xatra: proc by nemohla mit dva clawy ... jsou skilly ktere vyzaduji dva clawy jinak nefunguje skill. Co se týče Dark Slayer tak nemuzu slouzit, ale Ty to zkusit muzes a pak se s nami podelit o zkusenost
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od xatra » 31.01.2011, 10:53 hod.

Takže ta moje asska si to moc nedává->málo dmg.
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Assasin

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 09:13 hod.

namaxuj claw mastery a block. Dej nějaké body do Burst of speed a to ti zajistí, že tam, kde chybí dmg, tam nastoupí rychlost. Ass jde udělat velmi silná, ale pokud vezmu v potaz tvoje zkušenosti, tak bych raději volil Assassina zaměřeného na pasti (bez kontaktní styl hraní a nepotřebuješ extra equip), nebo kick ass, kde je ten dmg přece jen nechutně vysoký (kombinace Tiger strike + Dragon Tail) :D

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od xatra » 02.02.2011, 09:53 hod.

tu assku ještě mám, rozjel sem na 1.13 werewolfa...
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 02.02.2011, 15:08 hod.

PoškozeníSmrt: Maxovat weapon block ? To má tak Slayerka tolik bodů nazbyt ? Build jsem teda pořádně nečetl, takže tu možná třepu kraviny ..

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“