Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Welwet » 26.05.2016, 14:19 hod.

RIP: já reagoval na tu 96, a nějakej ten důkaz tu je ..
https://www.diablofans.cz/domains/diablo ... &start=340
;)
tvrdím že to není nic těžkého a za měsíc se to dá ...a je to realita, to že to nedaj ostatní, co už :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od RIP » 26.05.2016, 15:05 hod.

Ty voe, s Tebou se to fakt neda...Dobry, tak si nabehal 1k tunelu a pohnul si se par levelu, ale pochybuju, ze ten run time byl stejny jak pro p3, tak pro p7 nastaveni, a hlavne, mel jsi pripraveny equip a zacinals na lvl 89, coz je trochu rozdil oproti tomu, co jsem psal ja?!Jak rikam, predved to na podzim v Deamonove turnaji s tim, ze to bude HC, neripnes a nebudes pouzivat Esc na zachranu pred smrtakama a smekam...V opacnem pripade si to vetkni vis kam :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Welwet » 28.05.2016, 17:08 hod.

teď jsi mě slušně dožral, na nějaký předvádění ti kašlu, ignoruješ úplně co píšu a obracíš to proti mě..končím ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.05.2016, 17:24 hod.

Joo, "dohadovat" se o něčem s Welwetem, to je dycky "sranda" :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Welwet » 28.05.2016, 22:05 hod.

no hlavně že ty jsi tu ideálně obohatil ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od RIP » 29.05.2016, 01:09 hod.

@Welwet: Hele chlape uvedeme si veci na pravou miru - Ty jsi tu byl ten, ktery jednoznacne tvrdil, ze neni problem dostat kouzelnici bez prehozu veci z lvl 1 na lvl 96 za DVA TYDNY...Pokud si projdes diskuzi zpatky, je to Tve tvrzeni...Nacez ja jsem oponoval, a tvrdil, ze to podle me nejde (mel jsem na mysli samozrejme HC jak to tu hrajeme vetsina) a ze jsem unaveny z podobnych tvrzeni a zadal jsem dukaz, dokonce jsem navrhnul, jak to muzes dokazat...Tva odpoved byla, ze jsi naleveloval Blizznu pri p3-p7 nastaveni v AT z lvl 89 na lvl 95 za 1k runu...Coz ovsem neodpovida memu zadani, to je snad jasny?!Navic je taky kazdymu jasny, ze diky penalizacim na expech bude prave ten posledni lvl nejvic zdlouhavej a bude zapotrebi dost dalsich runu, abys to dokazal...Ja netvrdim, ze se ta Blizzna neda slusne nalevelovat v AT na lvl 96, ja TVRDIM, ze to nedas od lvl 1 za dva tydny v HC...I pres Tve neustale urazlive narazky jsem Ti dal moznost, ze to muzes dokazat na podzim v turnaji, a taky jsem napsal, ze pokud to dokazes, tak pred Tebou smeknu a uznam jako chlap porazku, a napisu, ze jsem se mylil...A Tva odpoved byla, ze Te neposloucham a ze nic dokazovat nemusis...Tak co si mam o tom myslet?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Welwet » 29.05.2016, 04:59 hod.

RIP: tak předně mě uráží cosi o tom HC a esc....nevím jak u tebe, ale takové věci já nedělám a představ si to, ani mimo HC nehraju, jak podivné že?
jinak za dva týdny by to určitě někdo udělal, kdybych si vzal dovolenou tak bych to udělal taky, jinak je možný že jsem to špatně formuloval, psal,
je tam vidět že mám na mysli týden progress, týden huntění itemů a 2 týdny myšleno samostatně v AT ;)
přijde mě že si taky vybereš na rejpání jen to co se ti líbí ;)
Welwet píše:Do 96 se dá v AT slušně naexpit cca za 1000+ runů ..celkově vzato, se dá blizzna hodit na tu 96 i jako první postava za 2 týdny? :!: 1 týden progress, mef equip, :!: 2 LK + at a porkačovat v AT..
Ta sorcka co je uvedená v tom threadu kde má 1000 AT, si našla v 90% equip sama..a pokud něco ne, tak by to našla líp než ostatní chary..Ať už CTA v LK, mefa shako a podobné blbosti..a nakonec i to TR kombo by vyloudila u pindla a jo, když se podíváš na předchozí turnaje kdy došel DD nebo já do LK a další lidi..tak to CTA netrvalo dlouho..a že to není zrovna hitparáda na běhání LK, takže jo, sorcku na hell hodíš za dva dny a to nemusíš být velkej nerd, pindl ti dá level 89 taky za nějakou tu tisícovku runů..., jinak toho můžeš dost vynechat a jít rovnou do AT a vykašlat se na MF equip, kterej tam po čase stejně popadá ..
bez CTA se tam taky dá běhat, i na těch víc plrs, ale je to mírně o hubu, to AT mě trvalo zhruba týden..a to jsem u toho chodil i do práce, ale dával jsem tomu slušně za uši, takže jo za 2 týdny se to dá a za můj myšlenej měsíc je to celkem v pohodě a reálný ;)

na možnosti já víš co? je to realita a nemíním nic dokazovat, nakonec někdo kdo se pohyboval na INCgamers by to mohl vědět, ne? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od RIP » 29.05.2016, 07:34 hod.

@Welwet: Hele, nejsi tu ted delsi dobu zrovna HERNE aktivni, takze netusim, co a jak hrajes, jen jsem napsal podminky, za kterych to hraju ja, tedy HC bez pouziti ESC pred smrti, abychom vychazeli z nejakeho pevneho zakladu...Jestli to hrajes stejne, fajn, tim lip, ale to ja nemuzu tusit...Netreba se kvuli tomu urazet ;) Nemuzu si pamatovat co a jak tu kdo hraje, ani to nesleduju ;)

Co se tyce rejpani, mam pocit, ze Ty jsi tu zacal s narazkami na nase herni schopnosti, ze proste Ty to das levou zadni a ze my ne v podstate znamena, ze jsme sraci...Tak jsem to pochopil ja...Proto jsem napsal - kecy me nezajimaji, chci videt, jak to das v realu ;) Coz Ty odmitas udelat, takze jsme zustali viset na mrtvem bode...

Sam ze sve vlastni zkusenosti vim, jak je zavadejici tvrdit (pokud si nedelas presnou statistiku - coz pocitam ze ne) , udelal jsem tolik a tolik runu, trvalo mi to tak ci onak dlouho, protoze jsme proste jen lidi a mame tendenci prehanet...Tim myslim my vsichni, to neni mireno na Tebe...

Podivej, myslim, ze tahle diskuse dospela do bodu, kdy uz si k tomu nemame co se tyce faktu co rict, a dal by se to asi vyvjelo jen smerem vzajemneho urazeni, a na tom ja nemam zajem a prijde mi to i kontraproduktivni, kdyz je nas tu 5 a 1/2...Takze jako vzdy, mysli si svoje, ja taky, tim bych to asi ukoncil...

Tak se mej a zase nekdy :twisted:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Maarshjaz » 30.05.2016, 09:46 hod.

Ale no tak děti, přestaňte se tu hádat :) uvidíme se na turnaji a ukáže se kdo měl pravdu, nějaký drbání o teorií že to jde/nejde je přece zcela zcestná ...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Secondface » 30.05.2016, 12:06 hod.

To bylo o5 počteníčko :lol:

RIP: Já to chápu, dokázat v něčem v čem je člověk dobrý, všeho co jde. Ať už je to hra, sport nebo práce....
Jen jsem chtěl vyjádřit, že by mi bylo takového člověka svým způsobem líto, i když to tak možná sám nebude cítit.
Hlavně když na vlastní kůži vím, kolik času ta hra dokáže sežrat :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Fraxinus » 30.05.2016, 15:22 hod.

No tady je nablito v álejích. :lol:

Souhlasím se závěrem. Až bude další MF turnaj, přijde čas měření pindíků (myslím tím jak pindla, tak i pindi jiného druhu) a tam se ukáže.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od RIP » 30.05.2016, 18:50 hod.

@Secondface: Ano i ne, zalezi, z jakeho uhlu pohledu se na to divas...

Do letoska jsem delal silovy trojboj a strongmany, jezdil jsem v trojboji i na MS a umistoval se dobre, mam doma hezkych par poharu atd, a to vse trvalo az do brezna, kdy pri hloupem lehkem tretim drepu s 220kg mi ulitla plotynka a baj baj, silove sporty ;) Stalo mi to za to?Mereno temi pohary ne, nic nema hodnotu vlastniho zdravi...Ale krome tech poharu, lidi kteri Ti fandi a dalsich veci je tu i jiny rozmer, a to je ten, ze Te to nauci cilevedomosti, trpelivosti, udela to z Tebe proste lepsiho cloveka a to uz za neco stoji...Ne nadarmo se rika, ze Cesta je cil, to je nesmirne pravdive tvrzeni ;)

A pokud tohle o me vis, muzes snad ocekavat ode mne min, nez ze se pokusim dosahnout na podle me dve nejvetsi mety v D2 - tedy gral a 99ku?Asi tezko :twisted:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od Abuzus » 31.05.2016, 19:19 hod.

mOlOtOw123 lvl 99? to dřív udělám triatlon..., asi tak. Tisíce runů na vysoký players.

A když už by jsi chtěl zabít takovou spoustu času, tak si nainstaluj Plugy a jeď rovnou i grál, ať to nemusíš chodit znovu :-)))

31.5. Sword-Shield-Zerk lvl 42 untw HC - jedu pár hodin týdně, vše si fotím i do grálu. Nedávno jsem opustil b-net a instaloval znovu.

Jo a chodí se to HC, aby jsi u toho neluštil křížovky...

Edit: jo a ještě si musíš určit prioriy, včera 7/2h piv ale jen dva lvl :-)))))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako dlho Vam trvalo dostat postavu na lvl 99

Příspěvek od xXx » 04.08.2016, 11:22 hod.

Když jsem v mulťáku naexpil 98, bylo k tomu potřeba asi 5000 bh, občas nebyla plná hra, občas jsem chcípnul :green: . Na 99 bylo potřeba zhruba dalších 5000, takže dejme tomu 10 000 bh v mulťáku, to může být 400-500h čistého bálování :D ...ale věřím, že to někdo zvládne rychleji, solo p8 je taky něco jiného.
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“