Assa (2x), Ama (1x), Druid (1x)

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Assassin - Elemental build a Cold build

Příspěvek od Sir_Mac » 19.08.2014, 09:07 hod.

Fraxinus a Welwet: Díky pánové, za objasnění.

Budu muset také prozkoumat, zda boss Shaman (třeba Bishibosh) nebo Unraveller (třeba's Ancient Kaa) umí oživit řadové Fallen Shamany, resp. Unravellery.
Co je jisté, že Unraveller neumí oživit bosse třeba Wraitha. Ale jak oživí jeho Miniony? To oživí třeba 6 minionů, nebo po oživení to budou řadoví "Wraithové"?

Další věc - Immune to magic - co to prakticky znamená? A pokud by se našel darebák, co má dvojitou imunitu "to magic" a "to physical", jak ho zabít? Nenašel jsem uspokojivou odpověď na to, co je "immune to magic".

Budu se muset naučit pracovat s "Cloak of Shadows", nikdy jsem s ním nehrál, zejména proto, že mnohokrát bylo všude možně řečeno něco jako "Ne, aby Vás napadlo na vrcholu Arreatu aplikovat tenhle skill." Tak jsem si tehdy řekl, že tento skill mi nesmí na oči.
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build

Příspěvek od Fraxinus » 19.08.2014, 09:57 hod.

Bishibosh oživuje i řadové šamany. Mám pocit ale, že Kaa ti např. neoživí jiného unravelera nebo upíra, páč ti jsou ve statistikách vedení jako nemrtví sztejné kategorie (ve stejném stylu ti obyčejný šaman neoživí jiného šamana) Miniony jiného bosspacku však oživí vždycky (wraithy, falleny, apod.; uúpíří lordy však ne)

Další věc: Immune to magic znamená, že je imunní vůči teeth, bone spirit, bone spear, magic arrow, berserk.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 20.08.2014, 09:10 hod.

Pro pobavení - Včera jsem s Amazonkou Spearzonkou (body při lvl 90 a všech body dávajících questech, tedy Den of Evil, Radament's Lair a Izual, což je +12 b., skilly - Jab 19, Fend 19, Critical Strike 19, Penetrate 19, Valkyrie 18) procházel Tal Rashovy hrobky na normal pl8 a u Ancient Kaa jsem měl 1 řadového Unravellera a poblíž Bosspack wraithů. Takže boss wraithů oživen nebyl, ale všichni minioni oživeni byli a po oživení jim zůstal atribut "minion". Poté, co mi ledová lučištnice pomohla zbavit se koster a všeho oživitelného u Kaa, a zůstal jen jeden Unraveller, tak jsem začal zkoumat, když "tradičně" zabiju Unravellera, jestli ho náhodou Kaa neoživí... Neoživil, házel na mě Unholy Bolts a když jsem si nedal říct, došoural se ke mně a přišel mi osobně říct, že to nejde :lol:

Jak je to vlastně s resisty postav? Měl by člověk tak nějak dbát, aby všechny 4 odolnosti byly plus mínus v rovnováze? U všech mých postav, co mám, jsem si všiml, že nejméně talismanů a hodnot odolností mám u ohně a ledu, vždy jedna z těchto odolností jaksi "pokulhává", překvapivě hodně talismanů i hodnot odolností jako takových vůči bleskům a jedu mám vždy silnější, než výše zmiňované (led, oheň).
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Welwet » 20.08.2014, 09:34 hod.

tak pro hcčkáře je nutné mít všechny resy slušné....
klasicky LI proti li enchanted bosspackům..cold nova je taky solidní zabiják, CE taky..takže je to šumafuk, všechno to redukuje life hrozně rychle a přichází to často i nečekaně :lol: nemluvě o COLD + LI enchanted bosspacku, to je kategorie sama o sobě :lol:

jed není taková hrůza, na druhou stranu třeba v spider cavern nebo kdekoliv jinde to už slušně letí a člověk má tendenci na to kašlat že to zmizne ...ale ono ne, nezmizne :lol:


jinak tu Spearzon to bych rád viděl, ..i bych si naopak nechal o ní poradit..Fend na masu nepřátel a jab na jednotlivce?

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 20.08.2014, 12:21 hod.

Welwet: Přesně tak - na jednotlivce Jab (mnohonásobně ho popichovat) a na skupiny či v obklíčení Fend, aby každý dostal "pár od cesty". Duriel na normal pl8 mne ale upozornil na jednu věc, ama (snad jen zatím) není schopná utankovat silné (akt) bosse a druhá věc - v dalších fázích hry by mohlo být nebezpečné, že oba skilly (fend i jab) jsou založené na tom, že útočíš víckrát, než 1 klik myši = 1 úder. Aby člověka nezabilo to, že ještě nedokončil útok a nemůže utíkat, protože si milá amazonka musí ještě "mermomocí píchnout".

Až bude Valkýra k dispozici a na solidní úrovni, snad převezme funkci neochvějného tanku. Jako merce volím ledovou lučištnici, protože všeobecné pravidlo říká, že vyložený melee bojovník by neměl mít melee merce. Koneckonců, jakého taky? Holy Freezer? Defiance? Might? Blessed Aim?
Hlavně, nikdo nezaručí, že Valkýra i kopinický merc by útočili "rukou společnou a nerozlučnou".

Co mne do budoucna trápí - pokud chci používat kopí (má amazonka není Špotáková, nemá na to skilly), tak požadavky na kopí jsou jak aprílové počasí... Jeden druh kopí potřebuje, plácnu, 120 dexterity a 60 strength, jiný druh kopí opačně, 60 dexterity a 120 strength, takže když přiděluju body atributům, tak to je 1 lvl do Vit, 1 lvl do Str, 1 lvl do Dex a pokud Str a Dex se zdají být dostatečné, jde "mimořádná dávka" do Vitality.

Jako zbraň to bude chtít něco se silným fyzickým útokem a k tomu nějaké silné elementální poškození, abych se u Immune to Physical místo útočení nedrbal na hlavě. Mercce / mercovi také něco s fyzickým a jedním elementem, příépadně doplnit Demon Limbem a Enchant 23 lvl.

Kdyby Tě to, Welwete, zajímalo, ještě mám nekra s kostrami, (finálně by mělo být: Skeleton 20, Skel. Mage 20, Skel Mastery 20, Clay Golem 10, Summon Resist 16, Corpse Explosion 6, plus 7 bodů v Curses, střední větev a pravá větev, každá ze sedmi kleteb po jednom bodu, abych se dostal na lower resist,) Ti mají plnit barbary na vrcholu Arreatu Nightmare, druida (vlkodlak, ve finále by mělo být: oak sage 20, werewolf 20, lycanthropy 20, Feral Rage 20, Fury 20), ten je na počátku NM a Paladin Zealot, (ten je hotov, už zabil i baala na Hell, Defiance 16, Fanaticism 20, Zeal 20, Sacrifice 20 - synergie k Zealu, Holy Shield 20).

Finále : 2 assassinky, 1 ama, 1 druid, 1 nekro, 1 pala a 1 v hero editoru vyrobená čarodějka, která má všechny skilly na lvl 60, MF 585%, protože chci aspoň ve sbírce vlastnit nějaké ty "slovutné unikáty", ale sběr se nedaří... :-D
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Welwet » 20.08.2014, 13:34 hod.

no dobrá otázka..kdysi jsem měl eth Hone Sundan...to by byla parádička :twisted:

na druhou stranu raději bych šel asi do Mancatcher...nebo jak to je.. :lol:

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 20.08.2014, 14:42 hod.

Welwete, to se dělá? :D Já jak blbec 10 minut hledám na Gamebanshee v sekci Diablo 2 v předmětech v setech a unikátech "Mancatcher", až najdu, že to je "obecná třída" kopí... :D

Problém (otázka) stále přetrvává: Jak zajistit uspokojivý rozvoj STR DEX, aniž by neutrpěla Vitalita a přitom já nemusel smutně koukat na nějaké kopí jen proto, že mám buď moc malou obratnost, nebo moc malou sílu.

Hone Sundan, pěkná věcička, 3 sockety potěší. Asi bych to viděl na 2 runy na sání života a 1 na zpomalení o 25%?
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Fraxinus » 20.08.2014, 22:36 hod.

Sir_Mac píše:Welwet: Přesně tak - na jednotlivce Jab (mnohonásobně ho popichovat) a na skupiny či v obklíčení Fend, aby každý dostal "pár od cesty". Duriel na normal pl8 mne ale upozornil na jednu věc, ama (snad jen zatím) není schopná utankovat silné (akt) bosse a druhá věc - v dalších fázích hry by mohlo být nebezpečné, že oba skilly (fend i jab) jsou založené na tom, že útočíš víckrát, než 1 klik myši = 1 úder. Aby člověka nezabilo to, že ještě nedokončil útok a nemůže utíkat, protože si milá amazonka musí ještě "mermomocí píchnout".
Zde POZOR na fendbug :!: Trpí tím oba dva skilly! Říká se, že je kvůli tomu někdy bezpečnější jet bez Valkyrie a zkusit jen Decoy.
Když přesto Valkyriju vemeš, tak might merc je skoro k ničemu, protože Valkyríji se počítá dmg z její vlastní položky strength a tento faktor se s aurami jen sčítá. Víc ji pomůže defenzivní merc, podle mě, nebo cold iron wolf, kterej zmrazí do tuha a Valkyríja spolu s tebou to rozcupuje na střepy..

Dále tvůj systém rozdělování bodů je takový zvláštní...z mého pohledu bez koncepce (ale jestli ti to tak vyhovuje, jen říkám svůj názor).
Především není možné si naplánovat rozdělení bodů. A co se týče života, tak nelze spoléhat jen na vitalitu. Je potřeba zapojit i +life (což je snadné, najdeš třeba brnění s +life based on char lvl a se 2-4 dírama z prefixu jewellers, artisans, které má často k dispozici třeba Larzuk, kam napálíš perfect Ruby. A takové brnění ti vydrží klidně až do hellu, kde sám uvidíš, zda to s ním ještě jde nebo ne). Dále prsteny, amulety a tak...a zjistil jsem, že je blbost mít třeba sety nebo unikáty, crafty či rare za každou cenu, neboť mnohé magické předměty mají třeba u +life větší hodnotu než nejlepší rare, crafted a tak. Dá se snadno sehnat slušný magický amulet s životy...kromě toho zrovna fendzonka + Valkyríja je build, kde není nutné shánět výbavu s +skilly.

Na fyzicky imunní je řešení buď mít na zbrani element, nebo mít na switchi jiné kopí s šancí na amplifu, a merc ideálně kdyby ji měl taky, a Valkyríja ji může mít vlastně také, pokud se povede ta s kopím s amplifou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Welwet » 21.08.2014, 07:35 hod.

Fraxinus: pěkné , jinak já to vidím stejně jako Sir_Mac, taky jsem jelen ohledně kopí :),

konkrétně, spoléhat na rychlejší jako ten Mancatcher, nebo spíš tu píku/ama píku ?.. ..spoléhat na unikáty, nebo zkusit nějaké RW (tohle je další smrťák, hrozně omezená volba RW pro kopí)


no a jeslti hrát bez nebo s Valkou, to je dobrá otázka...nemůžu si pomoct ale podle mě Ama bez valky není Ama..nemá block, ani kopu life jako Pala/Barb/Druid, ..nemluvě o tom že už fend sám o sobě je navrhnutej do davu a na dvouruční zbraň... :roll:
, nebo jak to vidíš ty?... :shock:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2014, 09:31 hod.

Já vám nevím, ale mě se nejlépe na fend osvědčila světe div se obyčejná socketed píka/lance/to třetí, které má v základu samo o sobě slušné dmg, a narval jsem tam 6* shael. Druhou možností je narvat tam rare jewely, které mají všechny sufix of fervor (+15 % IAS). Píka je very slow attack speed, tak je potřeba tomu kapku pomoct. V tomhle ohledu mi stačil jen might merc a lítalo to k zemi všechno samo....bez Valkyrije.

Zde je to otázka preference, zda Valkyríju ano či ne. Amazonka má sice úhyby, které jsou s to nahradit blok, ale všichni víme, co úhyby v kombinaci s fendem "umí".

Kde Valkyríju potřebuješ, je pokud bys jel Impalezonku. Ta má pomalý útok (ale s dobrou výbavou dáš klidně i za 20k dmg) a je potřeba, aby ti někdo kryl záda. Během útoku tě někdo shodí do hit recovery nebo úhybu a jseš nahranej.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 21.08.2014, 11:03 hod.

Fraxinus: Prosím Tě, v čem spočívá ten Fend bug?

Ještě že nejsem HC hráč, včera jsem hloupě umřel v Tal Rashových hrobkách na normal, kde bylo v místnosti 5 Unravellerů a 1 Boss Unraveller. Já se nechal obklopit kostrami s tím, že je s pomocí lučištnice nějak pobiju a částečně přeměním na loužičky a pak že pořeším Unravellery. Ale kapku jsem pozapomněl, že kostry jsou jen halda kostí, vápníku a jiných prvků a že nenasaju ani kapku života...

Co mě ale překvapilo, Maraudeři (vysoké kostry s dvěma páry rukou, nejvýznamnější jejich zástupce, boss, je PluckEye ve 3 patře harému, když střeží vchod do Arcane Sanctuary), tak z nich, ač také kostry, z nich sát život jde.

V noci jsem přemýšlel, Holy Freezer merc bude pro mou Ama asi nejlepší :-)
A taky mě napadlo - což takhle jako zbraň upgradovat buď pro sebe, nebo merce Kelpie Snare Fuscina na "Kelpie Snare War Pike"? Problém je jeden a to velký - STR 168... Můj bože...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2014, 11:30 hod.

168 a velký str?? :D Já musel jednou řešit, jak na enchantku (sorceress) navlíknout Leviathana, co potřebuje už ani nevím kolik síly, 180 to ale bude. A nakonec vyřešil. Když nepomůžou tvrdé body, platí pro sílu totéž co pro life - dá se to nahnat předměty. Dokonce i rare prsten ti může na hellu dát až +20 str. Mnohé předměty (unique a set) mají k tomu také dobré bonusy.

Fend bug je grafická chyba...než se udělí škoda, tak prostě sklil čeká, až se dokončí animace, a úhybem (skilly avoid, dodge, evade) se přeruší na 7 snímků a poté se už nevrátí do původního stavu. Postava pak kvůli tomu útočí naprázdno, takže musíš přestat a začít znovu. Než přijdeš na to, že jsi ve fend bugu, můžeš být mrtvý. Na youtube mi takhle fendzonka příkladně umřela. Otravné je to hlavně, když máš tyto 3 skilly vlivem +skillů na celkem vysoké úrovni. To je fendzonka téměř nehratelná. Pokud Valkyríja, tak to hrát bez +skillů, maximálně mít na switchi.

A Fend bugem netrpí jen fend, ale i jab a zeal. Jenže u dalších dvou to není tolik vidět. U fendu tě to může zabít, protože útočíš jak pominutý, ale nikomu nic neděláš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 21.08.2014, 12:56 hod.

Fraxinus: Pokud jsem to dobře pochopil, tak nyní hraje, aspoň trošku, v můj prospěch to, že Dodge, Avoid a Evade mám jen 1b., protože to je "prerekvizita" pro Valkýru.

A jak by vlastně z logiky herní mechaniky Diabla 2 to mělo vypadat správně? Začneš útok pomocí Fendu, pak tě někdo trefí, ty jakože uhneš a po tom uhnutí bys měl dokončit ten fend útok? Nebo začneš Fend útok, pak Tě trefí, Ty uhneš a vše by mělo jaksi "skončit" a Ty bys stál na místě, dokud nezačneš Fend útok znovu? Nebo jak? :)

To mi připomíná malé témátko, které jsem tu na Fóru otevíral, jestli já nějak poznám Critical Strike, že jsem jí udělil. Myslím, že zrovna Ty, Fraxi, jsi mi na to řekl, že to nepoznám, že to nemá žádnou animaci, ani specifický zvuk, že prostě jen musím znát (odhadnout) jaký úbytek života u monster můj útok způsobuje, a pokud se stane to, že najednou uberu života o něco víc, než je obvyklé, tak že to byl úspěšný critical strike.

Já připojím jiný bug / zajímavost - pokud člověk otevře pečeti a čeká na Diabla uprostřed toho pětiúhelníku a stojí šikovně tak, aby se Diablo objevil a postava mu stála hodně pod krkem, těsně u jeho "pupku", tak Red Lightnig Hose, či jak se ten protivný rudobílý blesk jmenuje, tak neubírá vůbec nic :)
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Welwet » 21.08.2014, 15:25 hod.

No, já jen dodám, že crit se poznát dá..konkrétně je to takovej jakoby žlutej záblesk ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2014, 22:23 hod.

Přesně, a tak to musí zůstat na tom 1 bodě.

Z pohledu tvého to vypadá takto: Zaútočíš, někdo tě (ne)trefí, protože mu uhneš, a po úhybu pak dále "útočíš". Jenže před uhnutím jsi uděloval dmg, nyní promachuješ každý úder (animace útoku je tedy pak dále jakoby v pořádku, ale kvůli úhybu na to nenaváže algoritmus udělující škody). Uslyšíš jen zvuky švihu kopím, ale neuslyšíš zvuk toho, že jsi někoho trefil, neuvidíš třeba na monstrech poisonm dmg nebo cold dmg a tak.
A když poznáš, že se to stalo, tak přestaneš fendovat a začneš znovu, čímž následek bugu zažehnáš. Fend má celkem tu nevýhodu, že funguje nepřetržitě. U Jabu jsou to přecijen 3 údery a u zealu 5.

Kritický úder přesně jak píše Welvet. A nepamatuju si, že bych někdy říkal, že se to nedá poznat. Jednou se tu řešilo, že to občas poznat nejde, ale to se stává, když je ta jiskřička i ten zvuk přehlušeny jinými efekty, protože kritický úder je opravdu nepatrný.

S tím Diablem je to starý trik. Ale bacha na normalu. Tam to moc fungovat nebude, tam má vzdálenost blesku nastavenou správně. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Sir_Mac » 22.08.2014, 13:42 hod.

Fraxinus: Dlužím Ti omluvu, ten, kdo se mnou onehdy "řešil" Critical Strike, jsi nebyl Ty, ale uživatel jménem "slw". A říkal, že to nejde poznat, když má člověk nějaký skill či sání života a many, prostě "víc vjemů" a v tom se to ztratí.

Ještě jednou sorry, paměť je někdy věc zrádná.
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin - Elemental build a Cold build + Amazon Spearzo

Příspěvek od Welwet » 23.08.2014, 21:31 hod.

aby to tu neumřelo a já nahnal další příspěvek..tak..
on jde vidět, ale efekty na zbrani jako cold/fire/li crit animačku bu´d ruší nebo jen prostě překrývaj, takže potom fakt nejde vidět ;)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assa (2x), Ama (1x), Druid (1x)

Příspěvek od Sir_Mac » 25.08.2014, 18:49 hod.

Welwet: Díky za Tvou odpověď.

V sobotu a neděli jsem se s Druidem (viz příspěvek výše o jeho zaměření) rozkoukával na Nightmare, players 8, na switchi mám Dark Clan Crusher (+2 to Druid skills), takže to mám v ruce, vyvolám Dubínka (Oak sage), přeměním se na vlka, přepnu na druhý switch, kde mám upgradovanou Bonesnap z Maul na War Club a jedu na max. náboj Feral Rage, pak chvíli Fury, mezitím Feral Rage. Nemusím řešit sání života, jediné, co mi dělá starosti, je Odolnost vůči chladu. Když nemám Bonesnap, mám tuto odolnost na Nightmare na hodnotě -5%. Ostatní mám + 10 % - 30 %.

Někdy v týdnu popojedu s Amou a Cold Assou, jedu je tak, aby byly obě na stejném "bodě".
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assa (2x), Ama (1x), Druid (1x)

Příspěvek od Sir_Mac » 28.08.2014, 09:18 hod.

Welwet: Všiml jsem si, že v části diablofans webu, která se věnuje Diablu 2 LOD, v sekci buildy chybí Phoenix Strike Assassin nebo Elemental Assassin, to podle toho, jak se tomu rozhodneme říkat. Nechtěl bys / nemohl bys ten build vytvořit a poslat ho na web? Máš s ním bohaté zkušenosti, víš určitě nejlépe, jaké věci tento build potřebuje a bylo by vhodné tuhle "mezeru" vyplnit. Třeba Sosa, Pala, Barb nebo Necro tam mají buildů mnohem víc a některé jsou vyloženě "experimentální".
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assa (2x), Ama (1x), Druid (1x)

Příspěvek od Welwet » 29.08.2014, 07:39 hod.

Sir_Mac: heh, díky pěkný slova...no, tu assku to chce mít pořádně nahranou a abych se mohl pustit do buildování musel bych si zas zahrát untwinked HC na štít/claw, meč/štít , claw + claw, a oprášit si to, na to teď moc času nemám, ale pořád je pro mě hlavní cíl (jak někdo dělá grál/99lvl) obléct tuto assku do fullu.. ;) třeba se k tomu někdy dostanu, nebo to někdo napíše ;)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“