Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208
Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 26.08.2014, 20:42 hod.

Já tyhle věci (plugy) nepoužívám, maximálně Atmu, ve který mám uložený věci, kdybych je chtěl někdy použít s jinou postavou ... za začátku mě teda štval ten malej inv a ještě menší truhla, ale pak jsem si zvyknul, prostě když najdu něco lepšího, tak to vyměním a prodám, hráči se dřív taky bez Atmy a podobných věcí museli obejít (pozor, neodsuzuju to, sám třeba tu Atmu vítám jako způsob schovávání věcí a případné přehazování). Teď ale jedu načisto, jak se to říká ... untwinked? A bez těch über udělátek typu anihil či torch se halt musím obejít, moje dvě předchozí sorcky to taky zvládly :)

S tím vybavením souhlasím, takový je (dlouhodobý) plán ...

Co se toho claye týče, on je právě skvělej že upoutá pozornost, zpomalí a zabaví. Jen nevím, kolik se do něj a mistrovství musí dát bodů, aby tuhle funkci spolehlivě plnil i např. proti Bosům na hellu, protože doporučeno je pouze 1 bod ...

Skel mágy a revivy jsem zavrhnul. Jedy a magii rovněž, musel bych to mít na max, aby se to vyplatilo. Stěny a vězení - na co, když mám zeď kostlivců a tuhého golema. Pokud to clayovi zaručí nesmrtelnost, tak to nejsou vyhozený body, jinam je stejně není kam dávat ... Pokud bych tedy počítal následovně: 20 b skeletony, 20 mistrovství (to už mám), 20 clay, 20 mistrovství golemů, po bodu do resisty pro summony, AD, Dekrepify, resisty a nějaké ty nutné preskilly, zbytek do CE a měl bych mít vystaráno, tak si to alespoň maluju já :)

Tipuju, že největší problém bych měl mít na hellu s tím, jak zabít prvního fallena. Ale máme tu reka merce a golem a dekrep. mu pomůžou. No a pak asi budu delší dobu čekat, než mi ta moje armáda upižlá aktový bossy, u kterých nemůžu moc spoléhat na CE. Ale pokud se v tom clay golemovi nepletu, měl by se postarat o to, aby si mě a kostlivců nikdo moc nevšímal, zdá se mi to jako velmi bezpečný styl. Ale to vše pod podmínkou, že golem skutečně něco vydrží, teď mi i na 5. úrovni proti Baalovým poskokům umírá docela často ...

Tak, a teď mi můžete napsat, jestli si to představuju jak Hurvínek válku ...

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 26.08.2014, 20:56 hod.

Emperor: Tvůj a můj build summonera se liší, máme i poněkud jinou výbavu, ale pokud o to stojíš, můžu Ti nějaké postřehy z Hellu předat, až začnu za Nekra na hell hrát. Budu hrát na pl1. Ono ne nadarmo se říká "Až na HELL začíná to pravé Diablo." A je to pravda. Vem si, že na Hell vylezeš z Rogue Encampment (Tábor tuláků) a máš tam minimálně 3 bosspacky (na Nightmare tam byl možná jeden? Na normal žádný...) A každý je na Hell celý žhavý si do Tebe bouchnout, každý, kdo má díru tam, kde záda ztrácejí své slušné jméno, je buď Mana Burn, Cursed, Aura Enchanted... Protože bosspacky (= jejich bossové) mají minimálně 3 vlastnosti. A když se blbě sejdou ty vlastnosti bosspacků a třeba i bosspacky u sebe, tak mnohdy je to zralé na "Save and Exit". Ve vlákně o mých postavách jsem o tom mluvil.
Sir_Mac píše:Vzpomínám si, jak jsem jednou vlezl s paladinem na Hell (pl1) do Tal Rashových hrobek a ve vstupním foyer byly 3 bosspacky Unravellerů a koster. Tehdy jsem to nestihl, jen jsem viděl : 1 bosspack koster a Unravellera s Fanatismem, ten byl nejblíž a byl jsem jím zabit, 1 bosspack s Unravellerem s kletbou Conviction a 1 Unraveller boss s kostrami a ten byl určitě extra fast. Byla to hrobka, jejíž vstup byl ve tvaru kříže, takže v každém "rameni" jeden bosspack a všichni mě šli srdečně vítat.
Jedno doporučení - pokud Ti budou na hell docházet peníze, prodávej předměty, které mohou používat jen určité postavy - nekromantí hlava, assassinské katary a spol. Pokud najdeš nějaké takové předměty třeba i s bonusy do skillů postavy, můžeš klidně utržit i 35 000 zlatých a oživení merce stojí 50 000, takže...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 26.08.2014, 21:18 hod.

Já vím, že to na hellu není žádná sranda, moje první sorcka, dost mizerně udělaný build (tehdy ještě bez možnosti respecu) by mohla vyprávět :D ...

S druhou to už bylo snazší, neb jsem jí dával všechny ty super věci, co našla, vyrobila nebo vygamblila ta první (Harlequin, Enigmu, SOJe, Occulus ...)

Summonera hraju prvně, mám rád vyvolávání pomocníků, jsem na ně zvyklej z mnohem jednoduššího Titan Questu, takže proto mi ta postava byla sympatická (každý chce svého mazlíčka :) ) ...

Ale pokud budeš používat claye, tak dej vědět, jak se tam v tom pekle drží ;)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 27.08.2014, 09:29 hod.

Emperor: O Titan Questu (Immortal Throne) mi nemusíš vypravovat, tu hru já moc dobře znám, hraju ji s XmaX módem - něco jako players 8 v Diablu (až na jednu chybovou lokaci, kde hraju původní rozvržení hry). Na normal a epic je hra v klidu, ale na Legendary je to "v klidu v klidu - mrtvej"... Titan Quest je o generaci novější RPG, některá monstra jsou zákeřná, ale ne neporazitelná, jako je to v Über Tristramu, kde je vražedné se byť jen jít projít.

Prosím Tě, Emeperore, kdepak jsi sehnal runy na Enigmu? Jah a Ber - tyto runy já viděl zatím jen na obrázcích... :lol:
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 27.08.2014, 09:45 hod.

Nesehnal ale vyrobil, to bylo v dobách, kdy jsem pravidelně znásilňoval Atmu :)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 28.08.2014, 09:45 hod.

Emperor: Atmu? Atma je hospodská v 2. aktu a zadává quest s Radamentem... Možná myslíš Countess? :green:
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 28.08.2014, 10:16 hod.

Ne, já myslel Atmu - program :D

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 29.08.2014, 16:35 hod.

Zdravím,

chci se zeptat, může mi hůlka Arm of King Leoric padnout už v 1. aktu NM?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.08.2014, 16:53 hod.

Jo, může. První potvora, která ju může pustit je superuniq Bone Ash. Šance je ale mizivá. Na p1/MF 0% to je 1:80 195. O něco líp na tom je Andariel 1:57 157...Qdrop 1:24 743
Jinak od Bone Ash ju už může pustit prakticky kdokoliv.

Spíš bych ale koukal ve kšeftu po nějakém +2 Necro skills klacku :)

Jinak by mě zajímalo, jak ty Summonery hrajete. Já když jsem ho jel untwinked-single pass posledně, tak jsem až do A4 Hell běhal na p5. Až tam jsem musel snížit na p3, páč tam mají monstra kotel life a immune to physic, taky nepotěší, i když má člověk po ruce AD. Normal + NM samo sebou na p8.

Jel jsem to takto: 20 kostry, 20 mágové (sice prd zabijou, ale jsou dobrý křoví), 20 mastery a poslední body do CE. Všude jinde 1b. Z Cursed jsem jel pouze AD, Weaken Terror a Decrepify...všude po 1b. Zbytek 0b.
Clay, Summ rez, Golem mast, Revive = 1b

Jediný, na co si člověk musí dávat pozor jsou Soulové, páč ty hradba koster nezajímá a během vteřiny jsou schopni vás vykuchat jak nikdo :D

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 29.08.2014, 17:12 hod.

No já jedu summonera taky poprvé a untwinked, takže zatím se kochám, jak mi moji namaxovaní kostlivci dávaj celkem v pohodě normal Baala na 8 hráčů. na NM se zatím jen zbaběle rozkoukávám v první lokaci :)

Jak se ti drží clay?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.08.2014, 17:18 hod.

Clay držel jak Rambo 8-) A když padl, tak stojí nula nula nic many :D Stejně ho člověk často vyvolává, aby byl tam, kde člověk potřebuje. Navíc když ripne, tak se taky von ho stane...spíš musí člověk hlídat jak ostříž Might merce. Páč když ripne on, tak je to sakra poznat na kostrách, který se pak doslova trápí, aby něco ukvedlaly.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 29.08.2014, 19:53 hod.

Ještě se zeptám, moc nechápu, co znamená u RW to ladder only - znamená to, že v normálním singlu ho nevyrobím?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.08.2014, 19:57 hod.

Pokud nemáš nějakým způsobem aktivovaný, že i na SP můžeš používat Ladder Only RW's, tak je složit nemůžeš. Jako můžeš ty runy do danýho předmětu narvat, ale efekt bude 0 :D

Asi nejpoužívanjěším programem na jejich používání jsou PlugY 10.00
V texťáku si můžeš zapnout/vypnout, co chceš, aby PlugY umožňovaly. Třeba chceš používat Ladder RW's, ale nechceš nekonečnou truhlu...všechno se tam dá ošéfovat.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 30.08.2014, 21:41 hod.

Zdravím, chci se zeptat ohledně tohoto:
SHIELD- Any of the three Unique Necro heads work. Those who are looking for a cheaper alternative can opt for the Splendor runeword (Eth+Lum) in a +3RS, +3SM Necro head.
Pochopil jsem to správně, že když si udělám RW z hlavy, která má např. + 3 RS, tak kromě nových vlastností runového slova (+ 1 to all skills atd) zůstanou zachovány i původní skilly?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od hami » 30.08.2014, 22:49 hod.

Emperor: pokud uděláš RW tak by se starý vlastnosti měli zachovat (to hejně používam u paladinskejch štítů)
ale nejsem si úplně jistej zda se nekr. hlava počítá jak štít
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2014, 11:34 hod.

Samo sebou, že se Necro hlavy počítají jako štít ;) Důkazem toho je % block chance.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 01.09.2014, 17:14 hod.

Opět zdravím, už jsem se dostal do 3. aktu NM, mám 12 kostlivců a 7 kostlivých mágů, na player 1 jsem celkem bez problému (a s minusovými odolnostmi) proběhl druhým aktem, abych se co nejdříve dostal do Low Kurastu - a tady se chci zeptat, jestli mi už tady může padnout 1) um runa (kvůli RW Bone) a 2) skiller

Díky

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 01.09.2014, 17:26 hod.

Spíše ne-e, aspoň mě tam teda nikdy nepadla. Um runa mi padla nejdříve v 5. aktu NM, když nepočítám Hellforge. Ale můžeš tam nasbírat Ko a Fal runy, z nichž si tu Umku nakonec doskládáš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 01.09.2014, 18:48 hod.

hm :{ ...

A co ty skillery, padaj tam? A vyplatí se tam hrát na 8 hráčů? Ono někde jsem četl, že na unikáty ano, ale u run třeba že to je jedno ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 01.09.2014, 19:31 hod.

Skillery spíš hledej v celém 3. aktu NM...stejně jako runy. Mnohem víc run Ko nebo Fal a skillerů mi ve 3. aktu NM padalo v džungli (kde je ohromná spousta příšer, které jsou navíc hned mrtvé a s players 8 to tam krása padá co do množství).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“