Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Ferek
Wraith
Příspěvky:140
Re: Summoner

Příspěvek od Ferek » 03.10.2014, 06:39 hod.

Emperor: No ak na HotO runy máš tak je lepšie ho zložiť. AoKL je veľmi dobrá wandka, ale pre HotO jasne hovorí (3 all skills, 40% FCR, all resist) tie 2 body na viac pre kostry je podľa mňa menej ako + 1 k poison a bone vetve čo ma HotO oproti AoKL a to hlavne kvôli CE a keď k tomu pripočítaš FCR pre rýchlejšie CE tak to je potom iné kafé :D.
Takisto all resist na zbrani ti dovoľuje vymeniť inú výbavu kde si napr. naháňal svoje resisty.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 03.10.2014, 08:42 hod.

No s těma rezistama na tom jsem prachbídně (všechny v červenejch číslech), takže by to mohla být alternativa, ještě mi ale chybí Vex. Teď se ale stejně snažím dostat z NM Andy dostat druhej SoJ, když už se mi vygenerovala taková šikovná mapka (cca do minuty je po ní).

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 16.10.2014, 18:41 hod.

Zdravím všechny po delší době (a s druhým SoJem na ruce) ...

Tak jsem se konečně dočkal, pekelná Low Kuraš čeká na mé plenění ... mapku mám krásnou, dvě ohniště hned u portu - jedno hned po pravý straně, druhý těsně nad ním - až na 50. pokus se takto vyvedla ... čekám na ty Berky, jak to bude padat :D

Zatím mi dnes padla Pulka z fallena při tvorbě srmády v 1. aktu, to vypadá slibně ... držte mi palce

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Summoner

Příspěvek od Flammeus » 04.11.2014, 10:38 hod.

No to je sprosté :D. Po letech jsem se odhodlal, že zkusím Necra a padl mi do oka summoner. Celou dobu jedu na p8 a jede to celkem pohodově. No ale nejvíc mě dostalo teď když jsem šel na Arreat na Ancienty. Přepl jsem to na p1 (proč to zbytečně ztěžovat, expů bude stejně) a madawc byl mrtvý asi za 4 vteřiny. To mě teda dostalo :D. Předpokládám, že takhle to pojede furt :D.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 04.11.2014, 18:45 hod.

Tak ono na NM a hlavně na Hellu přituhne, neboj :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Summoner

Příspěvek od Welwet » 16.12.2014, 19:43 hod.

Nazdar,,,toš mám tu takové zapeklité otázky co mě te´d nonstop při pauze za summonera trápí...
jsem docela jelen jak funguje přehazování skillů na již vyvolané kostlivce, např. když se vezmu shrinu na skilly a vyvolám lepší kostlivce, ta shrina zmizí jeslti budou oslabení nebo zůstanou jak jsou? ..nebo aplikuju vzor takovej že si např. přehazuju amulet +summ skills za amulet co má charges teleport...oslabí se skeletoni/summoni nebo ne?

a další otázka je, jeslti nevíte kde najdu nějakej fakt slušnej web/nástroj s informacema o příšerách, např. kolik dělaj hydry, FB/meteor, lighing od soulů a tak - , ideálně k 1.13, vím že by to mohlo být v atmě a podobnejch programech, ale ty jsou myslím všechny pod 1.09, kde si myslím že to bude dost jiné..

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 17.12.2014, 09:25 hod.

1) Kostlivci a jejich staty zůstanou na stejné úrovni, na jaké jsi je vyvolal. Pouze se sníží jejich počet po odeznění vlivu shrinu nebo po switchi/přehození (prostě jeden či dva zmizí).

2) zkus se podívat sem

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 23.06.2016, 16:19 hod.

Emperor píše:Právě teď mi vypadla JAH z Finger Mage při cestě k Baalovi :shock: ...
velká gratulace, Empe ...

někdo mi tu kdysi doporučoval, ať si pro svého summonera složím HOTO - používám AOKL, ale konečně jsem získal vex runu, takže by to i šlo ... jen už nemůžu najít zdůvodnění, proč by mělo být HOTO lepší než ta hůlka (sorry, pokud by se to někomu zdálo jako stupidní dotaz) ... případně - mohl bych tu runu využít lépe v jiném RW?

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“