Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.09.2014, 16:56 hod.

Zrovna jsem to chtěl napsat. To chce RW Heart of the Oak. Takže fofrem na Hell a běhat na p7 LK. Oproti HotO je AOKL prd ve větru.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Summoner

Příspěvek od Welwet » 24.09.2014, 18:10 hod.

ty kráso :) já mám přesně opačné zkušenosti, Aokl mě padal u NM mefa pořád, humucosi jsem našel jednou za život na hell andy :lol:

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 18:18 hod.

Aha, já myslel, že summoner je hlavně o kostlivcích a merc je podpora, CE zrychlené zabíjení velkých hord nepřátel :) ... na hell se fakt ještě necítím, nemám zatím důvod spěchat, zatím je to napínavé, co mi z Mefa atd. spadne. Hell mi nikam neuteče. Dávám tomu měsíc, počkám si na Kinga Leorica a Homuncula, nějaký 1-2 skillery k tomu, možná druhý SoJ a budu připraven. Na hledání run od ist výše se fakt těším, někdy za rok možná padne berka a jahka a já si třeba budu moci udělat Enigmu (nebo HOTO, když padne vex a já ještě nenajdu AOKL) :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 25.09.2014, 21:48 hod.

hmmm, ty se chystáš na výbavu, která se doskládává až "po". To už tě ten Hell nebude bavit. Jestli máš 75+ tak si běž užívat. někdo chodí i dříve... Prostě Hell = pomaloučku polehoučku, ale s touhle výbavou bych možná nabízel i rush... Zpravidla jsem neměl skiller dříve než Guardiena .-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 26.09.2014, 06:50 hod.

Tak na hellu to bude hlavně o shánění run do lepších RW a drobností jako shako, walkmarrow, arachnid mesh apod. Takže nuda určitě nebude. Navíc se budu pořád rozmýšlet, jak po respecu ještě líp rozházet body :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 28.09.2014, 17:09 hod.

Myslím, že jsi emperore z toho hellu příliš předpo***ný.
Normálně jdi na hell a věci, co sháníš k vytunění, tam najdeš taky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 28.09.2014, 18:24 hod.

Šel jsem a je to tam krušný, countess šla zabít celkem v pohodě, ale dojít k ní mi trvalo půl hodiny ... kostlivci mi občas chcípnou, ale horší je, že jim to trvá, než spolu s mercem upižlají nějakýho bosíka a když se seknou v chodbě, tak to je na kafe a cigáro ( CE tam použít nemůžu, protože bych neměl materiál na kostlivce, který mi chcípaj) ... doslova PEKLO. Je fakt, že hraju na p5, ale snížení to moc neurychlilo ... člověk by řekl, že +12 k sum skillům bude trochu znát, ale na hellu to je málo ... a ještě tam houno padá, potřebuju Pulku, nebo aspoň nějaký Lemky, abych moh žoldákovi vylepšit Sundan, Istka by se mi taky hodila do Deliria, ale nepadá mi lautr nic, krom zelenejch prstenů a amuletů a občas nějaká Amn runa :{ .

Takže ano, asi by mi ty věci na hellu padly taky, ale za mnohem delší dobu ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 28.09.2014, 21:04 hod.

Hele, výrazně lepší to nebude a hell jde pomaleji každé postavě snad kromě sorcky. A na víc players to jde ještě více pomalu. A nejsem moc přesvědčený o tom, že hrát na hellu summonera jinak než na players 1 je nějaká výhra. Navíc na víc players jsou monstra nejen tužší, ale hlavně mají větší defense i silnější útok, takže proto ti kostry chcípou. Na plyers 5 to už bude 1,25násobek.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 28.09.2014, 22:39 hod.

No v tom všem s tebou souhlasím, proto jsem se taky zdržoval na NM, kde v pohodě můžu chodit na Mefa či Andy, popř, Diabla a Baala, na více hráčů a můžu mít víc MF (můžu obětovat dva kostlivce a nosit Ali babu) na úkor rezistů a trvá to všechno kratší dobu. Akorát už asi nikdy nebudu mít tak skvělý mapy jako jsem měl (LK 2 ohniště hned u teleportu, kousek k Mefovi i Andariel).

Zlatá sorcka, s tou jsem se na NM nikdy moc nezdržoval ... ale nevzdávám to :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 29.09.2014, 19:11 hod.

Možná mi to uteklo, ale jaký máš lvl? Ale Komtesa do půl hoďky je v "pohodě".
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 29.09.2014, 19:37 hod.

momentálně 80 lvl

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 30.09.2014, 19:56 hod.

Zdravím, tak jsem trošku pozměnil taktiku, tu spoustu bodů, co jsem předtím nastrkal do claye a mágů jsem dal do bone spearu a po bodu do synergií a musím říct, že to notně urychlilo postup na hellu. Z dřívějšího takřka půlhodinového utrpení při cestě ke countess se stala cca pětiminutová rychlovka - pravda, mám dobrou mapu, nejdéle se zdržím na 4. patře ... ale díky BS teď nemusím čekat, až mi kostlivci uvolní cestu, CE zařídí zbytek :)

Jasně, už to není čistej summon, ale sakra, to kopí je fakt užitečný, alespoň v prvním aktu.

Ale chci se zeptat - u komtesy jsem našel svou první istku (po asi pěti nájezdech), padla i Pulka, mohl jsem tedy vylepšit Sundan (ovšem merc má na ni málo obratnosti) ... na kolik hráčů je optimální chodit na countess a která nejvyšší runa mi z ní může vypadnout? Díky.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Summoner

Příspěvek od siky8 » 30.09.2014, 20:40 hod.

Ahoj, poviem ti moju vlastnú skúsenosť:

a) runovanie na P8 - drop je v priemere 0-1 runa + itemy (+misc)
b) runovanie na P1 - drop je v priemere 1-3 runy! (ale item nečakaj)

Spravil som takto 1000 runov čiže som si to vedel celkom fajn porovnať, inak myslím že Countess môže hodiť maximálne Lo

Ak sa mýlim nech ma skúsenejší členovia opravia :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 30.09.2014, 20:46 hod.

Nejvyšší runa je u , tuším, Lo (pak třeba z těch duchů může padnout nejvyšší Ber, to si teď nejsem jistá). Šance na tuhle runu a samozřejmě i na další se zvyšuje s počtem players. Ovšem pak má speciální drop na runy do Ist, tedy že u ní je vyšší šance na tyhle runy než z jiných monster, že z ní padnou, a pak je nejlepší ji jít na players 1, protože při vyšších players se zvyšuje šance na runy obecně, ale snižuje se tak ten její speciální drop. V podstatě by se dalo říct, že vyšší players než 1 zvyšuje šanci na runy Gul, Vex, Ohm a Lo (plus samozřejmě zvyšuje šanci na runy, které by člověk mohl vymlátit z toho bordelu kolem hraběnky), ale snižuje šanci na ty runy pod tím. Takže pokud chceš runy do Ist, tak je vhodné zvolit players 1, pokud chceš zkusit štěstí na ty vyšší runy, tak zvol players vyšší. Snad je to pochopitelné :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 01.10.2014, 16:05 hod.

Tak jsem měl dnes štěstí, spadla mi démoní hlava, +3 k summon skillům (škoda, že není s dírama, ale i tak), Gheedův amulet a třetí istka. Dvě jsem mrsknul do Ali baby (dohromady teď mám skoro 400 MF), třetí zvažuju - je RW Delirium podle vás dobrá volba (než padne Shako, pochopitelně)?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 01.10.2014, 17:06 hod.

výborně, fajn dropy. :)

RW Delirium, s tím opatrně, protože ta přeměna do bone fetishe tě může zabít.
Lepší by bylo vygamblovat čelenku s +3 to summon skills. Ideálně i se dvěma dírami pro další perf. topazy nebo istky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 01.10.2014, 17:58 hod.

No jo, to trošku kazí jinak dobrý RW ... o čelenku se snažím už dva týdny, vygamblil jsem se třema skillama pro palacha, amazonku a sorcku, pro nekra max. se dvěma ...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 02.10.2014, 12:42 hod.

Padl mi z Mefa AoKL. Právě jsem prožil mnohonásobný orgasmus :D ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.10.2014, 13:06 hod.

Cg, ale zas takový terno to není. Spíš bych koukal po RW HotO ;)

Jinak ta Ber může ve The Forgotten Tower padnout pouze ve 4. a 5. patře a pouze z monster. Na runy ale bude vždy nejlepší LK.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 02.10.2014, 13:40 hod.

Dark_Deamon píše:Cg, ale zas takový terno to není. Spíš bych koukal po RW HotO ;)
no to už mi řeklo více lidí, ale já porád nechápu proč? AoKL dává o dva víc ke kostlivcům ...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“