Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208
Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 19.09.2014, 12:51 hod.

Abuzus píše: ...nemůžeš míchat Bone a Sumo skills, to bys potřeboval super výbavu, jako u všech "universal" buildů. ...
Jo, já vím, ale i tak si neumím představit jejich používání coby čistý poison/bonemancer ... summoner to má přece jen snadnější ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 19.09.2014, 12:57 hod.

JJ, Poison je super, kravky padají jako kdyby jsi je bral kosou, Spamovanej Boner je taky zabiják, ale Summo to má prostě lehčí, má před sebou zeď a když padne Jah a postavíš Eni, tak..... Ale jestli nejsi bohatý, tak bych to prostě nemíchal! Kostlivci jsou jistota.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 19.09.2014, 13:05 hod.

Dej mi vědět, jestli jsi zkusil toho Iron-Lawbringer golema, a jak se ti líbil...
Jestli ti padne i Hone Sundan, tak bych tam dal AMN, ETH + když nebudeš mít Iron golema, tak NEF (knockback), nebo Shael, když nepostavíš Treachery, nebo klidně 2 AMN.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.09.2014, 13:41 hod.

Do Hone Sundan vložit jedině Shael + Shael + Amn ať to frčí.

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Milion » 22.09.2014, 14:09 hod.

Revive je nejsilnější vyvolávací skill u nekra. Bohužel je to pracné pořád je oživovat, ale to je prostě summon. Oživuješ prakticky non-stop.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 22.09.2014, 19:00 hod.

Dark_Deamon píše:Do Hone Sundan vložit jedině Shael + Shael + Amn ať to frčí.
Teď jsem ho zrovna našel (a k tomu dneska vypadl z Andy SoJ 8-) ...

Ten Sundan jde ještě vylepšit pomocí kostky na tu elitní verzi?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2014, 20:05 hod.

Jj, jde upnout. Jinak gratulace k němu i SoJ :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 08:08 hod.

Ahoj, chci se zeptat, našel jsem sword of Ali Baba (77% MF podle mé úrovně), započítává se mi MF na něm, když jím vlastně potvory nezabíjím? Používám ho při chození na Mefa a Andy a při průzkumu LK, pozdějc plánuju do něj hodit dvě istky, ale nejsem si jistý, jestli ten MF funguje i u zbraní, když jimi jako summoner nezabíjím. Díky.

Jinak jsem v LK našel svůj první summon skiller ...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 24.09.2014, 08:52 hod.

Ano, počítá se to. Hra nerozlišuje, jestli to zbraní útočíš či ne. Gratuluji ke skilleru :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 09:08 hod.

díky, měl jsem radost jak malej kluk :) Jinak už mám na sobě RW Bone, jeden SoJ, na hlavě Tarnhelm, amulet s +3 k summon, ještě by to chtělo Arm of King Leoric a Homunculus a můžu vyrazit na hell. Nevíš, kde by mi ty dvě poslední věci mohly nejspíš spadnout?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 24.09.2014, 09:26 hod.

Tak obě padají z Mephista a tam bych asi chodila - je to k němu rychlé, když si člověk dobře vygeneruje mapu a nemá špatné šance na tyhle předměty. S hledáním hůlky přeji hodně štěstí. Mě padla až po hodně dlouhé době náhodou z Duriela na Hell. Mephisto mi ji snad nedal ani jednou (ať už na Nightmare či Hell) :D

Já osobně bych se asi na hledání těchto předmětů zatím vykašlala. Do ruky bych mu dala RW Spirit a Ancients' Pledge a šla na Hell, kde bych pak chodila Mephista pro lepší předměty.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 09:36 hod.

Já mám docela trpělivost a teď i čas. Ale je pro mě na hellu něco lepšího než AOKL a Homumculus?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 24.09.2014, 09:42 hod.

No napadá mě třeba Shako, Arachnid Mesh či Mara's Kaleidoscope (kdyby nebyly resisty). Pak samozřejmě třeba nějaké ty runy na Enigmu :D A já si vždy říkám, proč hledat něco konkrétního na Nightmare, když to můžu hledat i na Hell včetně dalších použitelných věcí.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 09:55 hod.

To jo, já myslel lepší hůlku a štít :)

Ale zase na NM to je snazší a rychlejší, krom toho chodím do kravína, kde jsem našel třeba super opasek a rukavice (30 a 40 k MF), na hellu bych to tak rychle zatím nedával.

Jinak k těm tvým navrhovaným RW Spirit, jako nejsou to špatný věci, ale já mám modrou hůlku přidávající 3 ke všem sum dovednostem plus 1 k ochraně vyvolaných, ta je zatím myslím lepší. To spíš ten štít, zatím mám jen hlavu, kterou jsem našel na normalu (3 k vyvolání kostlivců). Jen najít nějakej se 4 dírama :) Ancient pledge má jen rezisty, ty zas tolik řešit nemusím.

Ještě čekám na Pulku, abych mohl mercovi vylepšit tu jeho Sundan píku ...

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 24.09.2014, 10:22 hod.

Nevím přesně, Emperore, jakou hůlku máš v ruce,

ale jestlipak, když už jakákoliv hůlka padne, jestli jí vezmeš "do ruky", aby ses podíval, zda na ní není bonus k Tebou preferovaným dovednostem? A nebo jestli někdo z prodejců nemá nějakou šikovnou hůlku?

Pokud si vzpomínám, máš "slabost" pro Corpse Explosion a Clay Golem. Tak proč nemít na jedné dvojici zbraň - štít co nejvíc bodů buď do všech skillů, nebo jedné větve či k určitým skillům, třeba na kostry a na switchi (= druhá dvojice zbraň - štít) nemít zase něco na posílení CE nebo Clay Golema?

Můžeš dělat to, co já u Druida - Než začnu vyvolávat Oak Sage a měnit se ve vlkodlaka, přepnu si na switch, kde mám Fleshrender (zbraň s 1 do Druidových skillů a 2 k přeměnám) a Lidless Wall (1 k dovednostem), takže mám některé klíčové dovednosti +2 úrovně a některé dokonce +4. Takže si vyvolám Oak Sage, přeměním se ve vlkodlaka a přepnu si zpátky na switch, kde mám v ruce vylepšenou palici Bonesnap.

Pokud se nepletu, Ty můžeš postupovat obdobně - na switchi mít věci pro clay golema, toho vyvolat a pak si přepnout na výbavu, která více svědčí kostrám.
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 10:37 hod.

No jak jsem psal, mám modrou hůlku +3 k summon skillům plus 1 k ochraně vyvolaných, to těm mým kostlivcům dá hodně. Lepší mi nepadla, tuhle jsem koupil u Atmy hned na začátku NM. Pak nekro hlavu + 3 k vyvolání kostlivce, to mi dá kostlivce navíc. Takže celkem jich mám 13, když pak přepnu na Ali babu a Rhyme kvůli většímu MF, tak mi sice dva kostlivci ubydou, ale pořád jsou dost silní na to aby zvládli Andy, koncily v travincalu, LK i kravín.

Claye nemusím řešit, ten je tuhej dost a CE v kravíně je dostatečné na rychlé kosení krav.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 24.09.2014, 15:44 hod.

Nerad ti kazím radost, ale všechny typy Necrových hlav ve všech kvalitách (norm/excep/elite) můžou mít max 2 sockety!!
Jestli chceš 4 soc štít, tak :
Monarch - str - 156 - ilvl 72
Aegis - str - 219 - ilvl 79
Ward - str - 185 - ilvl 85
... z čehož vyplývá, že na NM ho nenajdeš...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 24.09.2014, 16:38 hod.

S těma nekro hlavama to vím ... se čtyřma dírama mi padaj jen paladinský ... takže si počkám na Homunkula :)

Můžou mít žlutý (rare) nekro hlavy +2 k nekro skillům? Zatím mi padají jen maximálně s +1 ...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 24.09.2014, 16:43 hod.

Můžou :)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Summoner

Příspěvek od RIP » 24.09.2014, 16:48 hod.

Homunkula v klidu sezenes z Mepha NM, ale u AoKL na to rovnou zapomen, ta hulka pada malo, a kdyz uz, tak az v Hellu...Mimochodem dohral jsem uz par summonu (Guardianu), at s prehozem veci nebo bez nej a ZADNY z nich tuhle hulku nepouzival...Podle me je trochu precenovana, pokud hrajes s prehozem, tak poptrebujes i na switchi lepsi veci nez par dalsich bodu do kostaku, ti jsou tam koneckoncu ciste jako stit, na zabijeni je tam merc/CE kombo ;)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“