Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Summoner

Příspěvek od Welwet » 01.09.2014, 21:31 hod.

Emperor: co vím tak to funguje přesně opačně, runy víc players a unikáty stačí 1..

a jinak myslím že summoner není zrovna nejlepší volba na LK, jak píše Frax, lepší je za něj chodit celé lokace pečlivě lotit :lol:

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 02.09.2014, 17:56 hod.

Lze koupit (logicky u kohokoliv, kdo prodává nekromantské hůlky) takovou hůlku, aby měla "Corpse Explosion" ve formě "Charges"? Nebo hůlky nemohou mít Corpse explosion ve formě charges a je to výsada, pokud se nepletu, RW Black a jen nějakých unikátů (minimálně na jednom jsem také viděl CE - Charges)?
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 02.09.2014, 18:11 hod.

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/her ... osion.html
úplně dole....a je pravda, že to najdeš jen na unikátech a Blacku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Sir_Mac » 02.09.2014, 19:11 hod.

Fraxinus: Díky Ti za informace, předpokládám, že na popisech Nekromantových skillů pracuješ, že? Ta stránka, na níž jsi mi poslal odkaz, totiž v sekci Diablo2lod ještě není přístupná přes skill... :green:
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 02.09.2014, 19:37 hod.

hele, vysvětlení viz komentáře na posledním článku z ledna.

Zkrátka, nedostatek času, dost věcí v práci, málo času, vyšťavenost, a pak když už byla chuť pokračovat, přišly technické problémy, znemožňující normální práci na webu (uložení upravovaného článku způsobovalo jeho smazání). A od té doby jsem na to nesáhl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 20:56 hod.

Fraxinus píše:V 5. aktu NM nejsou kostry slabé, ale monstra tam začínají být už dost tuhá, co se jejich výdrže týče...proto je potřeba už pilovat taktiku, na hellu se bude hodit.
Tak moc velká strategie to zas není, nabouchat si v 1. aktu kostlivce, claye, vyzbrojit a obrnit merce a pak s pomocí AD, Decrepify a CE postupovat hrou :)

Ale chce to lepší výbavu
Fraxinus píše:A na skillery se načekáš. Padají celkem zřídkavě, navíc máš šanci 1:21, že to bude ten správný skiller.
Proto chci použít kostku (pokud jsi teda nemyslel cubení)
Dark_Deamon píše:... tak do topicu "Summoner" hoď odkaz s fotkama celýho equipu, skill tree's a stat bodama a třeba něco kloudnýho vymyslíme ;)
Pro mě bude snadnější a rychlejší to popsat:
skeletoni a mistrovství na max, 5 bodů do ochrany vyvolených, pár bodů do claye a GM, po bodu do CE, AD a Decrepify.

Vybavení nestojí za moc - nejlepší věc, co jsem sehnal, resp. koupil je hůlka od Atmy v 1. aktu NM (3 k summon skill, 2 ochrana vyvolených), vygamblenej cirklet a amulet (2 k summon skills), prsteny Nagelring a modrej s MF. Armor mám se 4 dírama socklej topazama.

Staty - něco málo do síly na nošení věcí, zbytek do životů.

Více méně jsem se řídil buildem odtud, až na ty mágy a revivy. A vybavení, pochopitelně, hraju bez přehazování nebo využívání Atmy či HE.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 10:42 hod.

Takže co se týče skillů jsem to já hrál a osvědčilo se mi to takto:

20 Skeleton Mastery, Raise Skeleton, Skeletal Mage, Corpse Explosion...všude jinde mi bohatě stačil 1 bod. Co se týče Cursed větve, tak tam jsem to jel jen abych získal Decrepify. Jinak pereq po 1 bodu.

A pokud jde o equip, tak z helmy, brnění, amuletu, zbraně a štítu by ses měl snažit vytěžit co nejvíc all skills/summon skills. Osobně bych ti doporučil, aby ses zaměřil na NM Mephista (p3), kterej ti může naházet itemy, se kterýma se nemusíš stydět i na Hell. Ideálně si na něj vygenerovat co nejkratší mapu.
Snažit se vyběhat v LK skillery mi nepřijde jako ta správná varianta a navíc nemusí být úspěšná. Skillery jsou jen takovej doplněk. Sice pomůžou, ale pořád by měl pevnej základ tvořit tvůj equip.
Rukavice, boty, opasek...tady hledat rezy, protože s mínusovýma rezama je na Hell mrtvá postava. Nejvíc bych se zaměřil na light. Jak už jsem někde psal...jedinou potvoru, kterou nebude zajímat, jestli máš 6 nebo 60 koster jsou Burning Souls. Ti ten blesk prostě pošlou a hotovo. Před něma se za kostry člověk nesková. Co se týče bot, tak je fajn vysoká vlastnost Faster Run/Walk.

Merc by měl být určitě Might a pokud by na něj padlo něco s Crushing Blow, tak by to bylo super. Pokud bys ale běhal toho Mefa, tak bych se snažil vyhlížet brnění Shafstop a helmu Vampire Gaze nebo Rockstopper. To by se pak z merca stal solidní přežívač.

Taky bych doporučil nosit u sebe knihu s portálama a používat ju, pokud je tuhej boj a kostry jsou rozlezlý po všech čertech.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 11.09.2014, 12:08 hod.

Díky za rady

Ty mágy jsem vyloučil, moc škody nenadělají (musel bych mít na max Lower resist i kostlivce), raději to dávám clayovi. Ale jinak to mám stejné jak ty. Merce mám might, zatím přežívá celkem dobře - rezy max, obranu má hodně vysokou, dmg přes 1000. Teď jsem zrovna našel Tranquil rukavice, takže CE je taky mnohem lepší. Portály samozřejmě nosím, zatím jsem je ale nijak zvlášť nepotřeboval kvůli kostlivcům použít. S těma bleskama máš pravdu, ty stojany ve Svatyni mě smažily pěkně.

Ten mefrun by byl super, ale cesta k němu dlouhá, nechci si dělat novou mapu, protože to mám zase docela blízko k Andy. Navíc hodně dlouho trvá, než ho kostlivci dají, to si můžu dát kafe a cigáro, občas hodit DP aby moc nedivočel a čekat. A šanci získat aspoň Vipermagi a Leoric hůlku mám i u Andy, navíc se k ní vyplatí chodit i kvůli SoJ.

S těmi skillery to je fakt bída, nenašel jsem žádnej, ale vycubil jsem jeden pro asku, takže sbírám šutry a místo abych je prodával, tak si je skládám právě k tomuto účelu.

Až mi padne aspoň jedna věc s + skillem z Andy, tak si zkusím udělat lepší mapu na Mefa.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 12:40 hod.

No...až na Hell potkáš a věř, že potkáš nějakýho Stone Skin frajera, kterýmu nesundáš Physic imunitu ani Amplifou, tak si budeš říkat: "Kde mám ku*va ty mágy?!" :green: Protože skeleťáci ho neubijou ani za rok. Jako jasně...dá se takovej kašpar obejít, ale může záležet, kde na něj člověk narazí. Navíc mágové fungujou jako dobré křoví. A maxovat Clay Golema, je jak dostat výplatu a rozdávat ju kolemjdoucím na ulici, takže pěkná kravina :D I kdybys v něm měl natvrdo 2b, tak už je tom moc :D

Mef bude o dost lepší na drop než Andy. Už jen kvůli tomu, že toho může hodit víc a některý itemy jsou fakt cajk. Viper by se určo hodil, pak třeba RW Lore do kšiltovky.

A nějak nerozumím tomu, jak můžeš mít problémy s NM Mefem. Dyť tam člověk doběhne, hodí portál, hned se vrátí zpět, aby měl kostry v jedné lajně a spamuješ jak vzteklej Decrapify...Mef pak nestihne říct ani "čau". A ztráta mapy k Andy za to stojí.
A pokud to dlouho trvá, tak bych měl radu pro tvýho merce. Není potřeba nijak zvlášť supr runy. Do nějaké polearmy mu slož RW Obedience a do brnění udělej RW Treachery a uvidíš tu diskotéku :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 11.09.2014, 12:58 hod.

s těmi mágy uvidím na Hellu, mám když tak k dispozici 2 x respec ... kolik bodů podle tebe do nich (a do LR) investovat, pokud bych se pro ně rozhodl?

Ty RW pro merce určo zkusím, schválně, jestli si polepším - jen najít runy Ko a Fal (ty dvě Lumky, co jsem měl, jsem už prodal) ...

Pro sebe ještě plánuju alespoň RW Bone(?), k tomu ovšem potřebuju, aby mi padaly Umky nebo aspoň Pulky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 14:23 hod.

Já do LR nedával ani bod...je na to potřeba moc pereq bodů :D

Tvle on prodává runy :shock: :OXO :D Z těch 2 Lum jsi mohl mít 1x Ko.

Tak RW Bone by určitě nebylo k zahození :) Třeba budeš mít kliku v Hellforge a Um ti padne ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2014, 14:25 hod.

Ty s prodal 2 lumky?? :shock: Kdyby ti padla třetí, tak z toho uděláš Ko a máš o problém míň....ach jo :(

Na Bone zapomeň, dokud jsi ještě na NM. Tam Umka padnout může, ale buď jen z hellforge, nebo asi tak často jako padá zodka na hellu...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Milion » 11.09.2014, 14:52 hod.

Viděl jsem summonera, s enigmou, který si krásně dával ubery. Nikdy jsem se mi nepodařilo k enigmě dopracovat, ale byl to pěkný mazec. Jak se portnul tak měl veškerou vyvolanou havět na jednom místě.
Já to hrál takhle. 20 kostry, magove, mistrovství + ce = 80 bodů
všechny golemy po 1 bodu, summon rez 1, Revive 1
prokletí tak kombo CE + Amplify Damage (1bod stačí, budeš mít + all skill věci) je výborné v kravím lvlu
a Decrepify (1bod) na bosse.
Jestli zbydou nějaké body Bone Armor 1 bod
1 bod do Bone prison
a každý další bod do Bone Wall

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 15:00 hod.

Milion: Tak aby ses v UT portnul k bossovi, tak nutně nepotřebuješ Enigmu. Bohatě postačí Najska nebo charges v amuletu ;)
Tam je spíš problém se k Mefovi správně portnout, jinak ti ve vteřině povraždí vše, co máš. Pár Urdarů na pomoc taky není k zahození.

Jinak dávat body do všech golemů mi přijde jako kravina, když stejně bude používat jen Claye. Něco jinýho je, když chce mít člověk 1b v Revive. Tak jako tak fire golem pro tento build nemá smysl. Jinak jsi ty skilly napsal podle mojich představ :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 11.09.2014, 16:44 hod.

Fraxinus píše:Ty s prodal 2 lumky?? :shock: Kdyby ti padla třetí, tak z toho uděláš Ko a máš o problém míň....ach jo :(

Na Bone zapomeň, dokud jsi ještě na NM. Tam Umka padnout může, ale buď jen z hellforge, nebo asi tak často jako padá zodka na hellu...
No díval jsem se - Lumky jsem si naštěstí nechal, ale jinak ty menší prodávám, nemám místo v bedně a nepoužívám ty rozšiřující mody ...

z hellforge (je to to místo, kde ničím mef duši, že?) mi padla Solka, nejčastější runa, co mi teď padá ...

Jinak merc má Kelpie Snare, Iron pelt a Sazabi helmu - ty navrhovaný slova (Obedience a treachery) budou lepší?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2014, 17:01 hod.

Já ti nějak nerozumím, nejprve říkáš, žes je prodal, teď zas že ne...

Jestli má merc Kelpie Snare, tak ponechat! Je to jedna z nejlepších zbraní pro něj, díky ní nepotřebuješ ani tu decrepify. Jen mu ji vylepši příhozem perfect emeraldu a lum a pul v horadrické kostce, až bude mít dostatečný strength (kvůli dmg).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 11.09.2014, 17:11 hod.

Fraxinus píše:Já ti nějak nerozumím, nejprve říkáš, žes je prodal, teď zas že ne...
No nějaký runy jsem prodával - měl jsem jich 3/4 bedny, tak jsem myslel, že jsem prodal i je ... já se na ně teď až tolik nesoustředím, Umku stejně dostanu až na hell a Pull mi spadla jen jedna jediná. A ostatní runy teď na NM nemá cenu řešit.
Fraxinus píše:Jen mu ji vylepši příhozem perfect emeraldu a lum a pul v horadrické kostce, až bude mít dostatečný strength (kvůli dmg).
Jo, dík za tip, s craftováním nemám zkušenosti, tak se do toho nepouštím ... lumku a jednu pulku mám, smaragd bude ... kolik str bude potřebovat (teď má 162/172)?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 17:15 hod.

Já bych se teda na Kelpie Snare vyprdl a nasadil bych RW Obedience + RW Treachery. To pak budou šlupky jak víno. Hlavně to bude fofrem :) Na spomalování tu je Clay Golem, tak netřeba další zpomalení. Pokud ale runy na Obedience nebudou, tak Kelpina není špatná. Ale třeba NM Mef pustí eth Hone Sundan a to by byla taky cajk volba :) Ve finále by nemusel být ani eth.
Na hlavu pak třeba Andariel's Visage, ale to už jsem asi moc daleko. Klidně by postačila i nějaká socket helma a vrznout do ní IAS jewely, ale to by člověk musel mrknout na breaky. Taky by to chtělo když už, tak složit Obedience do nějaké cajk elite polearmy.

Pak taky ještě záleží, jestli tvoje Diablo papá Ladder Only RW's :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 11.09.2014, 20:09 hod.

Tak jsem mercovi vylepšil tu jeho píku a je to mazec, díky ...

Akorát v receptech jsem našel, že to lze pouze Ladder only, co to znamená? Já myslel, že ladder lze jen přes plugy ...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 16.09.2014, 09:47 hod.

Ahoj, další dotaz: moc jsem z některých příspěvků nepochopil jak to je s hraním na /xplayers, respektive odpovědi byly nejednoznačné. Proto se chci zeptat, na kolik hráčů mám hrát, abych měl optimální drop. Chodím na Andariel, Mefa, do LK a džungle lidojedů, vše NM. Má smysl to hrát na max (/players 8), nebo stačí míň, popř. nemá smysl zvyšovat vůbec? Co jsem akorát pochopil, že na drop run to vliv nemá vůbec.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“