Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...
Re: Necromancer

Příspěvek od Jendoslav » 20.10.2009, 07:46 hod.

No to by mě zajímalo zda je rozdíl u koho se gambluje ?? nebo je to jedno ?
ted jak chodim LR runy tak jsem furt pri penezich a gamblim u Alkora v A3 ale nic nepada tak jestli je lepsi chodit gamblit jinam ??
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Necromancer

Příspěvek od Hrus » 20.10.2009, 08:00 hod.

damagedeath píše:Jde vygamblovat, já normálně na gamblu valil Tal Rasha věci na 18 lvl.
Na 18. lvlu nelze vygamblit žádný předmět z Tal-Rasha setu. Aby padnul set z Tal-Rashi, musi byt predmet minimalne ilvl=26. Pri gambleni zavisi pouze na levelu charakteru ( kde gamblis je jedno) a ilvl vysledneho predmetu je nahodne mezi character level -5 az clvl +4. Podle toho se urci, jestli muze padnout set/unikat a u rare/magic se dle ilvl urci mozne affixy.

EDIT: Sance na unikat 1:2000, sance na set 1:1000
gambli se tedy vetsinou kvuli rare (magic) vecem - vetsinou ringy, amulety, circlety, protoze vetsinou je rychlejsi najit unikaty/sety MF cestou zabijenim Mepha.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 20.10.2009, 08:51 hod.

Jo máš pravdu, gambloval jsem ve třetím městě na 28-30. Jde tu ale o to, že to na normalu vygamblit jde.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 21.10.2009, 11:07 hod.

To Abuzus:

Takže jsem kvůli Tobě rozjel novýho necra summonera na HC. Mám 21 lvl a již má 7 koster, který maj dmg přes 60 a téměř 300 hp.

Mám tyto předměty na podporu:

wand - + 3 to skeleton warrior; + 2 to skeleton mastery; + 1 to amplify dmg
(koupil jsem ji u Akary - není to taková vzácnost)

Flaška - + 3 to skeleton warrior (padla mi už po několikáté, jako bonus Clay golem)

Nyní napadám Countessku a za pár runů budu mít Lore (+1 to all skills)

Za chvíli (až bude dostatek goldů) půjdu zkusit vygamblit nějaký ten amulet - už se mi jednou podařil amulet s + 3 to summoning spells

Budu tě dále informovat o postupu

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Abuzus » 21.10.2009, 13:05 hod.

Ahoj všem a díky.
Lvl 36 PvM HC pl8 - Diablo KO! :-))) sice jsem musel 3x sbírat znovu mrtvolky po okolí a jednou utéct do města, protože padnul i merc, ale na popáté to 2 kostry ustály i bez merce.
Special tnhx to Jendoslav a damagedeath.

Trvalo to 3 dny a Komtesa je ze mně hysterická, Mephisto říkal, ať už nechodím a stejně nic nedal (kromě celého Bersekers setu - jak jinak). Nakonec mi zůstala ta hůlka od Akary.

Dal jsem na vaše rady a domaxoval:
- helma Lore (to zpropadené Sol...)
- holka dostala do luku RW Zephyr (to sice nikdo nepsal, ale o jeden Ort víc nebo míň)
- hůlka od Akary +3 Skeleton Mastery (Ward of Apprentice)
- flaška zůstala Armagedon Ward + 3 Skeleton Mastery + 2 Raise Skeleton
- Gambling vůbec nic a utratil jsem určitě přes milion.

Celkem:
Mastery 21
Skeletoni 12
Mages 7
Summon Resist 3
Clay Golem 2 + Golem Mastery 2

Kouzlil jsem Decrepify. Golemova životnost 4s, Mages 8-10s. Ovšem Skeletoni už se činili a ten Zephyr taky není úplně z cesty.

Díky za podporu, jdeme na Baala :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 21.10.2009, 13:29 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Abuzus » 21.10.2009, 13:28 hod.

damagedeath píše: Takže jsem kvůli Tobě rozjel novýho necra summonera na HC. Mám 21 lvl a již má 7 koster, který maj dmg přes 60 a téměř 300 hp....Budu tě dále informovat o postupu
Ty jsi blázen, takhle jsem to nechtěl rozpoutat. Mně stačí párkrát nakopnout, jako že když jsem línej, tak nemám Lore, na mágy se (zatím) vykašli a tak. Kéž by se ti tvá ochota vrátila 2x.

Mně Pet Calculátor ukazuje, že kostry mají dmg 78 a Hp 1031. Ale jsem o 15lvl dále.

No znáš to, kdo podá prst.......
1) U Barbara jsem buffoval na offhandu, ale u Summa mi při přepnutí vždy jedna kostra zmizí. Takže si nejsem jist, jestli zbytečně nevolám Golema z OffH, kde mám +3ClayG.
Nevíš, jak to funguje?
2) Předpokládám, že věci, které nosím s sebou, se na mojí armádu nevztahují. Např. Charm apod.
3) Zbývá mi hodně bodů do Stats. To cpete všechno do Vitality? Já jsem snad kromě Diabla na lahvičku nesáhl a i tam jsem použil Rev jenom proto, že mi došla mana. Na druhou stranu skoro všechny Summo quide jsou bez Energy. Tak nevím, a čekám na Hell, abych to zas nerozhodil špatně, jako s těma Mages.
Díky, Abu.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necromancer

Příspěvek od Jendoslav » 22.10.2009, 07:52 hod.

1) U Barbara jsem buffoval na offhandu, ale u Summa mi při přepnutí vždy jedna kostra zmizí. Takže si nejsem jist, jestli zbytečně nevolám Golema z OffH, kde mám +3ClayG.
Nevíš, jak to funguje?
2) Předpokládám, že věci, které nosím s sebou, se na mojí armádu nevztahují. Např. Charm apod.
3) Zbývá mi hodně bodů do Stats. To cpete všechno do Vitality? Já jsem snad kromě Diabla na lahvičku nesáhl a i tam jsem použil Rev jenom proto, že mi došla mana. Na druhou stranu skoro všechny Summo quide jsou bez Energy. Tak nevím, a čekám na Hell, abych to zas nerozhodil špatně, jako s těma Mages.
1) u golema nevim, ale kdyz prepinas offhand tak pro kostry,magy a reviky se prepina na aktualni pocet skillu takze potvrzuji to ze ti zmizi pokud mas na offhandu mensi pocet skillu na kostry
2) ano tusis spravne
3) ja to cpal di VIT, presto to nestaci obcas me na HELL zabijou jednou ranou na dalku nebo kdyz stojim moc blizko u bosse, ktery vyvola po smrti kouzlo a mych 1250HP nestaci ani nahodou :|
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necromancer

Příspěvek od Jendoslav » 22.10.2009, 08:16 hod.

tak jsem si nasel taky ten PET calculator a zjistil jsem ze s pomoci merce ktery ma Might auru

kostry maji
2486 HP
317 DMG - takze total DMG je 317*9=2853 DMG

magove maji
779HP
DMG se lisi podle typu utoku, neprijemne zjisteni je ze Poison magove maji jen 13DMG coz me mrzi protoze z vetsi casti se me furt vyvolavaji práve poison magove :evil: :evil:
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 22.10.2009, 09:24 hod.

Vyvolávej mágy tak dlouho, dokud s jejich elementem nebudeš spokojen.

Jinak To Abuzus: mě to nevadí, jinak moje hodnoty u koster nebyly s pomocí kalkulátoru, ale to, co se ukazuje u skillu. Lore se v této fázi určitš vyplatí a jelikož jsi většinou velmi pasivní (kostry to zvládnou), tak si časem pořiď delirium (lepší dfns (ale není to nutný) + 2 to all skills, hlavně do nikoho s delkem nemlať, protože zakástíš confuse a rušíš tím svoji kletbu.

Jinak není těžký dostavět brnění Bone, ale to se vyplatí chodit na countessku v NM.

Jinak gratuluji ke skolení Diabla, Baal není tak hroznej, jen ti Minions of Destructions ¨jsou trošku nepříjemní, ale jde je obejít. (To ale nedělej, je z nich velmi hodně EXP)

A co se týká toho gamblingu, tak zkoušej jen amulety, tam je vysoká šance na padení + skills to necro (jde o modrý amulety nebo o rare, takže šance vysoká)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Abuzus » 22.10.2009, 20:53 hod.

... "tak si časem pořiď Delirium" - haha, jedině, že by mi ten Ist někde vypadnul. Komtesu nechci tak týden ani vidět

... "Jinak není těžký dostavět brnění Bone" - sry, nerozumím, co je Bone???
A.
PS: Už jsi ho skolil?
Greenhorn s duší Throwera

Jirina03
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Necromancer

Příspěvek od Jirina03 » 23.10.2009, 07:56 hod.

Možná trapna otázka ale kdo to je tak "KOMTESA" ??? :(

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Necromancer

Příspěvek od Jendoslav » 23.10.2009, 08:02 hod.

Jirina03 píše:Možná trapna otázka ale kdo to je tak "KOMTESA" ??? :(
boss jmenem Countess :waving:
Abuzus píše:... "Jinak není těžký dostavět brnění Bone" - sry, nerozumím, co je Bone???
Bone (pro Necromancera)
Sol + Um + Um
3 Socket Body Armor
+2 To Necromancer Skill Levels
+100-150 To Mana (*)
15% Chance To Cast level 10 Bone Armor When Struck
15% Chance To Cast level 10 Bone Spear On Striking
All Resistances +30
Damage Reduced By 7

Jako UM je dost vysoka runa, ale podle receptu koukam ze bych se mohl vyskrabat na LEM runu mam uz 5x KO runu tak jeste 4x slozim 3xFAL runu a z toho LEM a hura na rw Delirium bo IO i IST runu uz mam
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Necromancer

Příspěvek od Hrus » 23.10.2009, 08:42 hod.

1) Off-hand switch na kostry funguje tak, ze pokud switchnes na kombinaci zbran/shield s mensim poctem +(summoning) skills, nejaky kostry ti sice zmizi, ale kostry vyvolane na tom puvodnim switchi si stale zachovavaji svoje schopnosti (vetsi damage, life, popripade i resisty ze summon resist), se kterymy byly vyvolany. Takze se to urcite oplati (to uz je jedno, jestli mas 10 nebo 11 koster, hlavne, ze jsou silnejsi)
2) Delat pro Summonera Delirium je podle me nejvetsi blbost na svete.
Nejvetsi hodnota Deliria je +2skills a castovani kleteb, ktery delaj ruzny efekty na nepratele a je pak docela zatezko postavu zabit. - Nejlepsi je to na merce nebo nejakyho mlatice (popripade pro element druida, ktery pak muze mit +3 Tornado/+2skills). Pro necra je to naprosto k nicemu, protoze kletby akorat rusej jeho vlastni a s tema vsema kostrama ani nejaky obranny schopnosti, ktery ti ty kletby davaj uz nepotrebujes. +2 skills sezenes jednoduse na nejakym Circletu. Dokonce sezenes i magickej circlet +3 summoning (kterej jeste muze mit navic 2 diry...) Takze sepcielne pro tenhle build je to opravdu skoda Ist.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Necromancer

Příspěvek od Moredecay » 23.10.2009, 09:12 hod.

No, ja by som to s Deliriom nevidel az tak cerne... klasicke necracke buildy nikdy neutocia na melee, t. z. kliatby z tohto rw sa takmer nemaju sancu spustit. Ale suhlasim s Hrusom, ze Istky je na toto rw celkom skoda... mozno vyhodou je v tomto pripade mat helmu s +2 skills na nizsom lvl hraca, pac +2 necro skills na circlete al. amulete je mozno nosit az od cca 67 levelu.
Odhliadnuc od toho, ze pekny circlet moze mat dalsie mody (resy, +hp mana... fcr, frw... ...), ktore delirium postrada.
Nuz, ale keby som mal nazvys Ist a fakt nevedel co s tym... preco nie... :waving:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 23.10.2009, 10:38 hod.

To Hrus: největší blbost je dávat delirium mercovi, když se ti promění, tak si choď mezi aktama do zblbnutí. Jasně Ist je vzácná runa, ale pro necra na summoning se mi +2 to all skills prostě hodí. Nejlepší by bylo najít unikát s +2 to all skills.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 23.10.2009, 10:43 hod.

damagedeath píše:
Lore se v této fázi určitš vyplatí a jelikož jsi většinou velmi pasivní (kostry to zvládnou), tak si časem pořiď delirium (lepší dfns (ale není to nutný) + 2 to all skills, hlavně do nikoho s delkem nemlať, protože zakástíš confuse a rušíš tím svoji kletbu.

Z toho zrovna nevyplývá, že bych tvrdil, aby si určitě uděla Delirium, uvedl jsem to jen jako určitou variantu pro naboostění koster

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 23.10.2009, 14:20 hod.

Náhodou, takovej merc v Fetišovi neni ošklivej. :D Na merce jsem to jednou zkoušel a natáhlo to na mě celej kravín. To jsem pak teda čuměl. Celkově Delirko nepoužívám. :?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Abuzus » 10.11.2009, 18:00 hod.

Tak Diablo na Nightmare byl trapnej, ani se nehnul :-), (pravda, že na lvl 62 jsem malinko naexpovanej, ale u toho HC se prostě bojím...) alespoň z něj vypadlo:

- Grim´s Burning Dead Grim Scythe, která má +3 Necro skills..
- Whitstan´s Guard Round Shield, s Ch2B 75%, který ale v Atmě ukazuje Ch2B 87% = to trošku nechápu, je nějakej předimenzovanej??
GL2All
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Necromancer

Příspěvek od Vorvy » 10.11.2009, 18:16 hod.

tak se summonerem je trapnej i na hell (a to i na vyssi pl x).. ostatne jako u vetsiny akt bosu je daleko tezsi se k nim prokousat pres vybrany nechutny skupiny potvor (stigian dolls u mefa, OK u dia, minions of destruction pripadne OK u baala).. a hlavne je otravna hell andariel, kde se ti kostaci rozutecou do vsech stran pac je celkem tezky to tam vycistit kvuli za andy stojicimu samanovi.. ale na to staci CE nebo si ji nejak vytahnout k rybnicku :lol:
Kupodivu mě to stále baví..

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Necromancer

Příspěvek od AJey » 11.11.2009, 14:31 hod.

nechci se do vas navazet ale summoner i bez vybaveni nema od cca 50 lvl problem s nicim a nikde ve hre ... a s vybavenim je to drtic uplne vsecho a kdekoliv na Hell ball run za par minut cca 5 a min pokud teda nejdete walkrun
D3Pedia.cz

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“