Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: Necromancer

Příspěvek od Gladiator91 » 30.07.2010, 22:42 hod.

Casti decre a kostry ho za nějakou dobu upižlaj :) merc, kterej by měl nějakou kvrdlačku v ruce (ideální merc je dessert merc s might) tak by to mělo jít ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od hami » 08.08.2010, 19:43 hod.

ja se dival na tento kalkulátor nek. minionu
http://tph.tuwien.ac.at/~gottwald/necro ... lator.html
ale zdá se mi že kostry dosahuji strašně malého poškození
jsou tak slabé nebo ten kalkulátor funguje špatně??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Necromancer

Příspěvek od maxXx » 12.08.2010, 00:40 hod.

Jsou dost slabé a to ti můžu říct i bez použití kalkulátoru... jejich výhodou je to že jseu nenáročné na manu a utočí ve velkém množství.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od hami » 13.08.2010, 19:17 hod.

já ale slyšel že když máš dobré věci tak mohou dosáhnout dmg až 7k
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Mirda » 13.08.2010, 20:20 hod.

7k :shock:

I se slušnou výbavou budou mít dmg 400-500, na 700 je potřeba asi +20 do skeleton mastery a raise skeleton.

LojzaZabijak
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Necromancer

Příspěvek od LojzaZabijak » 15.08.2010, 06:21 hod.

Dobré ráno lidičky...poprvé v životě jsem rozjel summonera...hraju diablo hlavně na magic find...a chci se zeptat, když mám kostlivce atd. počítá se tam také +%magic find? necra jsem vždy hrál s bone spear,spitit a armor. a bez bone prison bych to asi nedojel...díky za odpovědi a přeji příjemný den...měj te se

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 17.08.2010, 11:24 hod.

Jasně, tvoje MF se přenáší na kostry. :)

Uživatelský avatar
cleo
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Kedysi GWoD ;-)

Re: Necromancer

Příspěvek od cleo » 21.08.2010, 14:01 hod.

Summon s eni je drtic :wink:
Je ťažké byť idiot lebo konkurencia je obrovská 8-)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 15:34 hod.

cleo: A jak chceš na SP sehnat eni? Za dobu, co hraju dia mi nejvýše palda BERka, když jsem runoval LK. (Počítám s hrou Untiwnked bez návratů)
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2010, 15:59 hod.

cleo: já bych ani neřekl, už jsem na Battle.netu viděl jednoho HC summonera s eni, jak se portnul na hellu ve worldstone keepu mezi potvory. Během sekundy mu chcíply všechny kostry a další ránu nepřežil ani on. Hlavně že nejprv machroval, jak je nezničitelnej.

korca: Všichni jsou silní, nejrychleji zabíjí nejspíš bonemancer, "chvilku si počkej" je poisonmancer a nejpomalejší zabiják je dle mě summoner (na hellu určitě ano, na normalu může být i rychlejší než pois a bone).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 21.08.2010, 18:12 hod.

Tak poizn s Eni je dobrej na velké houfy monster, na koncové je ale úplná lama a chce to Merce, co má hodně CB. Jinak Baala tejrá pěkně dlouho, se sf je to na sepsání pamětí. :lol: Pak se s pomocí AD dá zabít vše.

Uživatelský avatar
cleo
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Kedysi GWoD ;-)

Re: Necromancer

Příspěvek od cleo » 21.08.2010, 21:41 hod.

Neznamena ze kdyz jeden summon nekr s eni ripne tak je ten build slabej, kazdy build je tak dobry jaky je hrac. Videl sem zkuseneho hraca hrat so sumon eni nekrom vsetko padalo behom sekundy...

Mephisto: nikde nevidim ze by povedal ze hra sp..pyta sa ktory build je nej, psn mancer je velice husty ale bez tuny drahych veci to s nim ide pomaly, a boner na pvm, moc sa mi nepaci, pomalsi nez psnmancer. Sumonovi staci eni a hocjake +all skills veci a da vsetko.
Je ťažké byť idiot lebo konkurencia je obrovská 8-)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 26.08.2010, 10:06 hod.

Cleo: summoner je na hell docela jednoduchej a silnej, ale nelehá to do sekundy...už jich mám pár odehraných a myslím si, že lama zrovna nejsem.

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Tabul » 14.09.2010, 21:06 hod.

Právě píšu můj první build! A to na Dagger nekra. Už to mám celé napsané, zbývá mi ještě pár věcí.
Mám otázku: Hrál jste někdo u za Dagger nekra? Jaká si myslíte že je nejlepší výbava?
Ptám se proto, abych potom nezjistil že existuje lepší výbava a nemusel zbytečně otravovat Správce opravnýma textama.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 15.09.2010, 08:08 hod.

Já jsem za něj hrál, ale už je to docela dlouho...myslíš s podporou golema?

Jinak výbava...už je to dlouho, ale já používal Spineripper (hlavně kvůli ITD a bonusu do skillů) nebo Blackbog´s Sharp (bonus do poison skillů, ST, paráda)

Problém je ale dexterity....já používal třeba emeraldy do helmy a brnění

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Tabul » 15.09.2010, 12:44 hod.

Samozdřejmě s podporou Golema, a také oživených.
Dobrých dýk je docela dost, myslím že každý si vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje.:)
Já myslel spíše výstroj, protože je docela dost možností a u každé se mi zdá, že v nich moc velký rozdíl není. Nasadil jsem Forti a TO set(pasek, ruce, štít)...hlavně u toho TO jsi nejsem jistý :{ (i když -25% enemy rezi se projevuje dost dobře), jinak je zbytek jasný.

Naproti tobě problém s dextalitou nevidím, holt se investuje více do dexta bude míň o pár stovek životů (s těma emeraldama se mi to zdá jako pěkná blbost, protože 1 emerlad dává jen 10 dext (10 vita=20life), naproti rubínu který dává 38 life). Mám na mysli PvM, u toho jsou life zanedbatelnější ;)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 15.09.2010, 13:35 hod.

S těma emeraldama máš pravdu, myslel jsem jen v nouzových situacích.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 15.09.2010, 22:59 hod.

Já bych Vám zdovolením do buildu DaggeNoober :lol: lehce zasáhl, co se EQ týče, tak bych volil:

Fleshripper (shael)
Andy (ias jw)
Homo (ias jw)
Brembl
To ruky
Nosferatus Coils
Sandy
Bižu: Cats, Raven, Bkčko

S tim budeš mít i pořádnej ias. Je to vyzkoušené.

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Tabul » 16.09.2010, 12:00 hod.

No...zkusim to otestovat.
Jinak díky za vaše tipy :wave:

Uživatelský avatar
Alexík
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alexík#2720
Bydliště:Jindřichův Hradec

Re: Necromancer

Příspěvek od Alexík » 16.09.2010, 18:49 hod.

Mam takový dotaz hrál sem summonera ted mam momentalne 65lvl a napadlo me si znovu rozhodit body a ty body sem rozhodil tak ze sem ze summonera udělal poisonmancera. >:D Zjistil sem že tenhle build je hodně silný jeho poison útok mě ohromil a zkusil jsem s ním hrát a ted mi přijde zabíjení rychlejší.Poison Nova s CE je smrtící kombinace + prokletí snížení odolnosti.Myslíte, že sem udělal dobře, když sem si rozhodil znovu body v polovině hry?

Zatím sem NERIPNUL což se divím ale přeci jen, když sem potkal kostlivce s imune poison začal sem panikařit a musel sem to nechat na lancerovi.Jinak já si myslím že sem udělal dobře a nevím jestli by tohle někdo udělal jako já.Hraju verzri 1.13.
Hardcore

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“