Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104
Re: Necromancer

Příspěvek od Vorvy » 27.11.2010, 10:09 hod.

to je zase otazka..

aby si na hell nepobihal s 200HP.. pointa je takova, ze manu zajisti regen, mana after kill, dmg taken goes to mana apod.. budes ji mit stejne malo, budes asi i dost chlastat, ale budes zit :D :D ..navic tim ze nacpes mraky bodu do energy zizkas navic manu tak akorat ze si zakouzlis o par spiritu vic.. vlastne nezakouzlis, nebudes mit HP a chcipnes :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Javurek » 27.11.2010, 11:21 hod.

No rozhodně se nespoláhat na damage goes to mana, přece nechceme aby nás monstra zasahovala víme? :D

U buildů se většinou píše nic do many z důvodu, že manu naženeš na věcech, charmech a dávat radši do vitality.

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od xatra » 27.11.2010, 18:12 hod.

Aha, takže cpat pointy do VIT a do STR na věci a budu v pohodě. Tuším, že u sosy to bude ze stejnýho důvodu.
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Necromancer

Příspěvek od siroga » 27.11.2010, 18:59 hod.

Vorvy píše: dmg taken goes to mana
neznamena tohle nahodou ze je to jak manashild? ze kdyz dostanes dmg tak to sebere manu?

edit: ted mne tak napada ze u smitera kdyz mam enigmu a matej do me tak si mi objevuje animacka sani mani, coz asi u smitu nefunguje ale enigma dava dmg goes to mana ...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Necromancer

Příspěvek od Bemik » 27.11.2010, 19:06 hod.

eni ti neporadím...
ale nefunguje to jako manashield... jen ti to dá xx% z utrženého dmg do many...
prostě dostaneš pecku stejně silnou jako bez tohoto bonusu, jen s tím bonusem ti to přidá i něco málo do many...

Nemyslím si že je to zrovna dobrá věc... takovej barbar a nebo palach se snaží nedostávat rány, takže jim to moc jako zdroj doplňování many nepomůže... a casteři zas radši chtěl aby je nikdo netrefil, protože by to mohlo bejt to poslední...
napadá mě asi jen dudu were, kterej nemá def a pecku přežije díky hodně life a nebo zerker, ale ten taky spíš radši tu ťafku nedostane a stunuje pokřiky...

Nevim, ale příjd mi tato vlastnost zbytečná...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 27.11.2010, 19:48 hod.

Dobrý to je, když nemáš u ES sosy na Mercovi kládu s Insi, bo když sejme sosu Mana Burn Boss, tak se pak může portit dál (Př.: TR pásek). Ale určitě bych to nějak extra nevyhledával, místo nějakého Vulpine Amuletu se dají nosit lepší věci a nechat do sebe někde mydlit, tak to zase už smrdí BD/SM. ;)

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od xatra » 28.11.2010, 00:55 hod.

Jo a ještě u mýho summonera sme s bráchou dávali Andy(oba tak na lvl 14) a překvapilo mě, jak mi rychle pozabíjela miniony. Nedá se tomu nějak zabránit(propříště)-protože normální potvory ok ale act bosse nee...A co si mám dat za spelly abych se byl schopnej aspoň trochu ubránit?
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Necromancer

Příspěvek od Drakesis » 28.11.2010, 01:17 hod.

Musíš je zpomali pomocí Decrepify, ale to je spíš až u Duriela a dále.

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od xatra » 28.11.2010, 01:22 hod.

Takže se zatím musím smířit s tím, že andy nedám...a spelly kromě kleteb a summon si nemám dávat?
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Necromancer

Příspěvek od homer_cz » 28.11.2010, 08:21 hod.

Na takhle nízkým lvlu to chce mít jen 1 bod v amplify a všechno ostatní v summon skillech (hlavně v kostrách) jinak jsou kostry moc slabý. Navštěvuj Akaru a koukej po hůlce +3 raise skeleton +3 skeleton mastery...ta je pro začínajícího necra mnohem lepší než + 1 all skill. A tu Andy v pohodě sundáš...maximálně si párkrát dojdeš na začátek aktu doplnit armádu.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Necromancer

Příspěvek od Bemik » 28.11.2010, 10:45 hod.

sháněj lepší qeip (lore RW), hůlku se skilly do summon, hlavičku do druhé ruky. Potom musíš nasbírat větší lvl... na akt bosse musíš čarovat tu decre, to je hrozně spomalí a oslabí vůči phis dmg... počkej si na Diabla normál, to je nejtěžší zkouška normálu pro nekra... věř mi, kostry pojdou do pár vteřin a ty budeš jen lítat portalem pro stále nový a nový, to bude teprv těžkej boj
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Necromancer

Příspěvek od Slw » 28.11.2010, 18:56 hod.

a proč? jak ho zmerčí-decre + summon clay golema pod nohy a dia si moc neškrtne
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Necromancer

Příspěvek od Bemik » 28.11.2010, 19:30 hod.

Tak to sem byl asi jedinej na normálu s clay golemem a decre + 9 kostrama, co dával diabla norm s šesti vycházkami na znovuobnovení armády :-|
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Necromancer

Příspěvek od Vorvy » 28.11.2010, 20:08 hod.

jedinej si urcite nebyl, ja uz se tady kdysi rozepisoval jak jsem to delal pomoci clay golema a IM.. byly to boje na pul hodky, celkem to trva nez se umlati, ale prislo mi to zabavnejsi nez porad odbihat pro new army
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.12.2010, 11:49 hod.

Mám dotaz. Necra jsem nikdy moc nehrál a nevím pro co se rozhodnout. Frčím ho jako Summonera + Clay Golem. Mám ale dotaz ohledně merce. Mám zvolit Might kvůli dmg pro kostry a nebo Holy Freeze merce + kletbu Decrepify? Mě se zpomalení jeví jako lepší varianta, jen jestli se nemýlím. Pokud teda není ještě jiná možnost.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Necromancer

Příspěvek od Vorvy » 03.12.2010, 14:24 hod.

takze chces mit holy freeze, clay golema a decre?.. to budou tak zpomaleny ze budou chodit pozpatku ne :D .. jestli chces decre a claye tak bych asi volil might, preci jen hra bude vic odsejpat i na vyssi players..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Viper
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Viper » 10.12.2010, 09:59 hod.

Čau :wave:
Před časem sem tu psal, že rozjíždim concentration barba, no ale mam v háji komp, takže je asi po něm... Tak sem teď Diablo chvíli nehrál, no a teď sem se do toho zase pustil a hraju pro změnu bone necra (barbar už mi trochu leze krkem). Zatim mam level něco přes 30 a sem v půlce 1.aktu na nm. Tak se chci akorát zeptat, jaký by jste mi doporučili boty, rukavice a brnění + kolik mam dát do síly. Zatim sem nedal nic do energy (a jde to i tak dobře, tak tam nebudu dávat nic), dost chci dát do vitality i dexterity (kvůli bloku), akorát nevim vůbec kolik do síly... Tak napište kolik myslíte.
Moudrost budiž ti tvou cestou.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od hami » 10.12.2010, 15:58 hod.

Dark_Deamon: holy freeze nepotřebuješ
kontrolu davu nepotřebuješ - ty si dav
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Necromancer

Příspěvek od Marast » 12.12.2010, 00:20 hod.

Viper píše:Zatim mam level něco přes 30 a sem v půlce 1.aktu na nm. Tak se chci akorát zeptat, jaký by jste mi doporučili boty, rukavice a brnění + kolik mam dát do síly. Zatim sem nedal nic do energy (a jde to i tak dobře, tak tam nebudu dávat nic), dost chci dát do vitality i dexterity (kvůli bloku), akorát nevim vůbec kolik do síly... Tak napište kolik myslíte.
Vzhledem k tomu, že jsi už v půlce 1.aktu na nm, přijde mi úroveň tvého nekromancera neuvěřitelně nízká. Nehraješ náhodou bez datadisku :?: :idea:
Do síly se v drtivé většině případů doporučuje investovat jenom tolik bodů, kolik vyžadují předměty, které chceš nosit. Taky hodně záleží na verzi hry, jež hraješ. V takové 1.13 můžeš pomocí tzv. craftů dostat opravdu nádherné kousky. Někteří by mohli vykládat. :twisted: :wave:
Tak či onak. Doporučil bych ti projít si web. V sekci builds jistě nalezneš spoustu odpovědí na své otázky...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2010, 12:11 hod.

hami: To je taky pravda. Možná to bude znít šíleně, ale za 8 let, co hraju Diablo, tak jsem ho nikdy nehrál za Necra a Druida. Nějak mě ty postavy nepadly do oka. Teď to právě zkouším za Summonera.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“