Chaos Sanctuary experience running

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od siky8 » 09.10.2014, 04:43 hod.

Ahoj ahoj, pre menšie oživenie prinášam nejaký ten môj príbeh. Nie je to síce HC, ale i tak je to pre mňa veľká výzva. HC hrávam len untwinked, pre zábavu a hlavne tam nemám žiadne itemy, začínať zbierať grál odznova to sa mi fakt nechce. Grál ale vôbec nieje predmetom tohto príbehu.. Ide o to že sa budem snažiť potiahnuť si svojho paladina čo najďalej to pôjde (levelom) a to runovaním lokácie Chaos Sanctuary. Nestanovím si ciel že budem mať level 99, ale mojím cieľom je hrať kým to baví a možno to dotiahnem až do "konca", uvidíme :) Občas možno natočím nejaké to videjko a budem pravidelne aktualizovať tento príspevok + experience progress. V príspevku pod týmto spíšem aj nejaké tie dropy (dúfam že bude aké :D). Behať CS som začal na lvli 87 s tým že podrobnejší záznam som začal viesť na leveli tuším 92. Tento príspevok píšem po dosiahnutí levelu 95 s tým že doteraz to bola hračka čo sa expenia týka a teraz začne to pravé peklo. Ancientov som si nechal a v prípade že by som sa dopracoval k levelu 98 tak ich použijem. Taktiež som vďačný za každú radu ktorá mi už bola daná, alebo nejaké nadchádzajúce, ktorými by ste mi v pomohli. Ale dosť bolo kecania, držte mi palce :wave:

Name: InquisitoR
Class: Paladin
Level: 95
Time per run: 1:35-2:20
Damage: 12k-12k
FCR: 125%

Obrázek

Gear:
Harlequin Crest (Topaz)
RW Enigma
RW HotO (39% allrez)
RW Spirit
War Traveler (32% MF)
Magefist (upped to battle gauntlets)
Arachnid Mesh
FCR ring (10%), Raven Frost
Mara's Kaleidoscope (30allrez)

Switch: RW CtA (2BC, 4BO), RW Spirit

Annihilus (18atrib, 15allrez, 10%exp)
Hellfire Torch (20atrib, 11allrez)
Gheed (38%), 2x Combat skiller, 1x Offensive aura skiller
Small charms (vita, rez)

Skills: Screenované s Battle Command
Combat Skills
Offensive Auras
Defensive Auras


Attributes: Screenované s Battle Command
Strength - 0
Dexterity - 0
Vitality - Všetko
Energy - 0
Screen 1 + merc aura 20794 def
Screen 2
Screen 3

Mercenary: Screenované s Battle Command
RW Insight (Tresher)
Shaftstop (upped to boneweave)
Rockstopper
Screen - Defensive Merc z Normal

Videos:
Annihilus run -> 03.10.2014
CS 1 -> 04.10.2014
CS 2 -> 08.10.2014


Experience bar progress: 17.10.2014

Obrázek


*Item ktorý padne viac ako 1x v 500runovom cykle screenovať nebudem! Výnimka, pokiaľ pôjde naozaj o výnimočnú vec.
**Dropy screenujem a pridávam do 2. príspevku podľa vlastného uváženia a hodnoty konkrétneho itemu pre mňa. Preto sa môžu vyskytnúť v dropoch aj pre vás menej výnimočné predmety.
Naposledy upravil(a) siky8 dne 17.10.2014, 14:50 hod., celkem upraveno 6 x.


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.10.2014, 05:48 hod.

Pěknej cíl. Ať se daří a přeju pevný nervy :)

Takovej malej tip s tou Cham. Můžeš ju narvat do helmy a místo Ravena nasadit SoJ ;) A jako boty by nemusela být špatná varianta Hotspur. Sice nemají MF, ale budeš extra imuní na Fire. Záleží, jak moc dostaváš na čuňu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od RIP » 09.10.2014, 13:01 hod.

Peknej cil, taky jsem uvazoval o palachovi behajicim CS, ale nejak neni cas...Mno, koneckoncu tento Tvuj thread bude ted po nejakou dobu asi jediny aktivni na 99ku, pac ja jsem na svou assu uz dva tri mesice nesahl, a asi hned tak nesahnu :roll: Nejak me to ted nebavi, takze mam pauzu...

Tak at se dari a budu sledovat ;) Jo, a priste HC prosim :lol:

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od siky8 » 10.10.2014, 02:35 hod.

Vďaka :P

DD: Ide o to že žiadny SoJ ani BKWB nemám :lol: A ako tak pozerám ani tie boty... Ale až tie boty zoženiem, určite tvoju radu vyskúšam :)

RIP: Ja mám taký pocit že tento thread tu teraz bude aktívny jediný aj celkovo :lol: Tak dúfam že sa čoskoro nájde nejaký voľný čas, chuť a opäť oživíš nejaký zo svojich projektov :)

Zatiaľ prvá vec ktorá ma napadla ako vylepšiť svojho paladina je práve získaním môjho prvého torchu vôbec. Skúsil som to s hammerom ale Lilith teda moc prívetivá nebola. Založil som teda smitera a popri exp. postupe v CS s hammerom budem mať menšie odreagovanie kým sa vyexpí smiter :)

Inak ako som dnes zistil mám strašný bordel v screenoch a tá dokumentácia bude trvať asi aj pár dní.. zatial som pridal do 2. príspevku iba runedrop a prezradím že mám za sebou zatial 400runov.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od raisen » 10.10.2014, 08:35 hod.

Hodně zábavy a štěstí při runování CS :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od siky8 » 14.10.2014, 03:41 hod.

Ďakujem :P

Tak expenie smitera bolo dokončené, (lvl 79) a hor sa na The Pandemonium Event. Vybavenie bolo slabé napriek tomu priebeh bol neočakávane ľahký a tu sa na mňa usmieva môj prvý torch :) http://s19.postimg.org/hlhzvdd2b/Screenshot173.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.10.2014, 05:48 hod.

Gratulace ;) Já mám asi 30-40 Torchů a nejvíc zrovna pro Paladina. Přijde mi, že padají nejčastěji.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od RIP » 14.10.2014, 06:49 hod.

30-40 Torchu? :shock: Ty kraso

siky: Gratuluju, snad se k tomu taky nekdy dohrabu ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.10.2014, 07:21 hod.

Tak když máš Tele Zerka, kterej má skoro 5k life + Howl, tak je snad nemožný umřít. To se pak ty klíče runujou jedna báseň :)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od siky8 » 17.10.2014, 14:47 hod.

Aktualizovaný prvý a druhý príspevok, ukončených 500 runov + pridané pravidlo: *Item ktorý mi v 500runoch padne 2krát screenovať nebudem (pokiaľ nepôjde naozaj o výnimočnú vec)

No, zmeny prebehli mierne v geare kde som dosadil torch vymenil zakarum za spirit + dwarf star za fcr ring. Týmto som dosiahol 125%FCR Break a navýšil svoj dmg o 1k + mierne zlepšil time per run. Zatiaľ to ide relatívne v pohode, najväčšie nebezpečenstvo predstavuje Infector pack s convou a potom De seis pack ktorý chytá might odvedla + je extra fast :OXO Tieto kombinácie mi niekedy navýšia time per run aj o minútu :)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od siky8 » 23.10.2014, 19:20 hod.

Takže, moje behanie sa dostalo žial na mŕtvy bod. Ide o to že som mal vygenerovanú mapu s 2x shrine v Travinical + 2x shrine v Chaos Sancutuary.. samozrejme že mi to nestačilo a chcel som mal shrine aj pri waypointe River of Flame a tak som mapu zmenil a žial už týžden sa mi nedarí vygenerovať mapu ani len takú ako som mal predtým. Zatial stojím na 550 runoch a budem sa pokúšať generovať mapu ďalej. :-|

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od raisen » 23.10.2014, 21:05 hod.

Jo, kdyby ses spokojil s tím, co měl.. :D Dvakrát shrina v CS a jemu je to málo :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.10.2014, 07:42 hod.

Kdo chce víc...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaos Sanctuary experience running

Příspěvek od Fraxinus » 24.10.2014, 14:17 hod.

joo, ta nenasytnost.
Ale moje lukostřelkyně, co s ní teď gráluju, tak na nm měla fire shrinu přímo u Diabla. Jak ta pomohla. :) Lepší než static field.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“