Nejsilnější untwinked postava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 04.07.2016, 12:32 hod.

@kisiko: Temer vsechno, co popisujes, pouzivam pri untwinck single pass hrani...Tedy krome faktu, ze mam v druhem actu SOL na Lore...To jako v Normalu?To musis setsakra behat, abys ji mel, nejspis Countess, protoze jinak se k tem runam nedostanes...To se me netyka, protoze bud hraju jeden pruchod hry bez prehozu veci, nebo s prehozem a to je pak uz jedno...

Co se tyce nakupovani, tak takove stesti vetsinou nemam, ani zdaleka...To, ze Drognan muze prodat base hulku s +3 Bone spear na White vim, stejne tak i s jinymi mody, ale opravdu power shopoval jsem jen v pripade, kdyz jsem hral paladina bez skillu (stale zije na zacatku NM)...Savage recept pro merce je uz proste klasika...

Nebo Anyu, pokud shanim v Normalu 3 socketovou helmu na MF, ci pozdeji nejake pekne drapky/ama rukavice...

Gamble mi z 99,99999% da akorat s*it, stejne jako Anya ci imbue questy...Za celou dobu se mi snad stalo jen jednou nebo 2x, ze ten item byl vyuzitelny...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 04.07.2016, 13:45 hod.

RIP: SOL mě padá po dohrání normalu za cca každou třetí postavu, resp. min se k ní dá doskládat, ..najít hůlku na white je otázka víceméně max hodiny, ...řekl bych ale že zkoušet tohle na hellu na +3 summ a +3 skeletony už bude jiná sranda, páč tam je prostě omnohem víc možností co může bejt..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.07.2016, 13:53 hod.

Jenže běhat u NPC šedé/bílé stafky/wandky jde max do A2 Normal. Od A3 Normal až po A5 Hell nabízejí všichni NPC už jen a pouze magic zbraně/brnění.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 04.07.2016, 14:25 hod.

to taky bylo myšleno na modrou :)
+3 k tree skilu přece na obyč není ne?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 04.07.2016, 15:48 hod.

@Welwet: S tou White hulkou to vicemene sedi, kdyz mas prumerne stesti...S tou SOL jsem spis reagoval na fakt, ze ji ma v A2, coz asi vetsina neee :D ...Ty modre itemy vydaji na daleko delsi streku, to je pravda, doted mi ta mrcha Anya nedala me vysnene +3 Traps, +3LS/DS, 40%IAS drapky :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 05.07.2016, 05:22 hod.

RIP: na tohle jsem si dal v tom mf turnaji pěknej poctivej čas, 8 hodin čistejch na běhání drápků ..a nejblíže jsem se dostal k 2traps,3 LS, takže za mě, už nikdy víc....jinak výhoda u hůlek je, že jich je o dost víc :)

jo, SOL v 2 aktu norm. tak to fakt takovej hustej nejsem abych ji měl :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 05.07.2016, 08:17 hod.

Na Inc byl manik, ktery mel takove drapky, ktere jsem popisoval, dokonce dvoje :roll: Pokud si je poctive vybehal, muselo to byt na tydny...Mas pravdu, shani se to ultratezko, ty Tvoje byly ale fajne ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Emperor » 30.07.2016, 00:03 hod.

Tak zatím musím říct, po untwinked sorce, nekrosummonerovi a amě mi přijde zatím nejlepší (nejsilnější) zealadin. Sám jsem to nečekal. Ale co já vím, moje ama ještě zatím pořád nenašla WF a ještě jsem nehrál barbara, asku ani druida ...

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kmotor » 30.07.2016, 09:58 hod.

Emperor píše:Tak zatím musím říct, po untwinked sorce, nekrosummonerovi a amě mi přijde zatím nejlepší (nejsilnější) zealadin. Sám jsem to nečekal. Ale co já vím, moje ama ještě zatím pořád nenašla WF a ještě jsem nehrál barbara, asku ani druida ...
toz bry jitro.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Emperor » 30.07.2016, 18:36 hod.

se moc nepošklebuj, jsem se musel několik let odhodlávat k postavě na blízko ... dokud to člověk sám nezkusí, tak nepozná :) ...

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kmotor » 30.07.2016, 21:30 hod.

ja sa neposklebujem, kdeze. :D

paladini su nenarocni na vybavu. konkretne zealotovi staci dobry paladinsky shield (ktorych pada na hell milion), life leech (tak isto. ak je fakt kriza a nic nenajde, tak sa daju vycraftit alebo vygamblit dobre gloves) a ked si vygambli very fast attack speed weapon s amplify, tak nic proti nemu nema sancu. okrem physical immune a soulov.

sorceress je milacik, to je bez diskusie. skoda, ze teleport je iba v enigme, strasne tazko sa od toho odvyka.

necro summoner imho medzi najsilnejsie postavy nepatri, lebo na hell players 8 musi cela armada cakat, kym merc nieco nezabije a az potom moze zacat sranda pomocou corpse explosion. a bez teleportu je to strasne otravne povolanie. nehovoriac o tom, ze kostricky maju problem zabit aj najslabsich nepriatelov.

najbezpecnejsia postava je podla mna strafe amazon. knockback + amplify/decrepify - nic sa ani nepriblizi. len obdobie do ziskania kvalitneho luku, za to by som vrazdil.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 31.07.2016, 10:53 hod.

Halt Summmoner je na P8 trocha RTS no (a postup je pomaloučkej). Pokoušet se zabíjet na hell P8 za untwinked nekro summonera cokoliv kostrama je k ničemu/uplnáhovadina (apropos - stejně žádný na začátku nemá a pokud je mrtvola, není na 90% důvod oživovat kostru v nightmare/hell), Mágové sou o něco lepší (ale dělal sem je jen z mrtvolek který nemohly být REVIVE). Proto bude untwinked používat REVIVE. Získat první mrtvolu (resp. první cca 3 mrtvoly) je problém (já du vždycky do I. Aktu třebas Cold Plains), ale Golem+Merc+třebasBoneSpirit první mrtvolu/mrtvoly zmáknou. A jakmile je armáda 10-ti revive už to jede - REVIVE potvory se supportem Nekra/Merce enemy monstra i na P8 ubíjejí (pomalu, ale přece). Chodil sem si do různých aktů pro potřebný Revive potvory (na problematický části - pokud to bylo možný - sem používal jen Urdary/Moonlordy + save/load). Je pravda - že sem zkusil Untwinked P8 jen Hammerdina a právě Summonera (nebylo to Hardcore - za oba sem několikrát hebnul). Za Hammerdina sem to nakonec nedohrál (přestal sem na začátku Hell, jestli bych Baala sejmul netuším). Za Summonera sem to dal (největší problém pro mě byly Guest monstra - kterým sem častokrát jen zdrhal - kdo by to byl řek že ;-)).

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 31.07.2016, 19:46 hod.

Když má necro dostatek aur zvyšujících damage a teleport, tak jsou kostry slušný zabijáci.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 31.07.2016, 20:19 hod.

Kostry slušní zabijáci - dovoluju si nesouhlasit (ačkoliv ono to bude taky dost záležet na verzi - ve starších verzích bylo možný mít koster i přes 20). Bez pořádnýho gearu a na p8 nejsou slušní zabíjáci (i když budou mít štít - hebou jak na běžícím pásu + nic neubijou). Myslím si že i s pořádným gearem na P8 to kostějáci v hell nedávají.
Ale s pořádným gearem na nízkej command PX sou slušní zabijáci - s tím souhlasím.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 01.08.2016, 13:44 hod.

No asi takhle. Pořád je lepší ty kostry mít, aby svoji silou a počtem podpořili revive monstra, než ty kostry nemít. :-P

A jako žoldáka k nim zvolit lancera s might aurou, do ruky mu dát Pride a k němu vyčarovat iron golema ze zbraně Beast. Ideální necro...

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kmotor » 01.08.2016, 13:54 hod.

mozno by ste si mali pozriet uvodny prispevok temy, kluci. ze pride :D

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kmotor » 01.08.2016, 14:29 hod.

Podla mna na klasicky prechod hrou na players 8 je aj tak jednoznacne najlepsia Fireball/blizzard sorceress, ktora da vsetko bez problemov s imunitami alebo zavislosti na all skills/dobra zbran. Plus ma teleport, static field...sorca ruluje. :wave:

IMBACK
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Maqua

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od IMBACK » 08.11.2016, 02:22 hod.

ROzhodně Summoner...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Javurek » 08.11.2016, 18:04 hod.

Žádná postava to neprojede jako nůž máslem.

Co se týče summonera, na p8 by si u bossů podle mě ani neškrtl, nehledě na lokaci Maggot Lair.

Problém jsou na hell imunity všeho druhu, takže jediná postava co mě napadá že by bylá cekem v klidu projít i hell na p8 je bone spirit necro. Jediné co magií nezabije jsou imnune to magic monstra a těch jsou snad jen 3 druhy. A v případě že na ně narazí jednoduše použije corpse explosion.

Pak by mohl mít ještě celkem úspěch Wind druid, ale ten necro by byl daleko bezpečnější.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Secondface » 15.11.2016, 15:14 hod.

RIP píše: doted mi ta mrcha Anya nedala me vysnene +3 Traps, +3LS/DS, 40%IAS drapky :lol:
http://prntscr.com/d7kqjl
něco takového? :D škoda jen ten DS... ;)
cca tak 15 hodin čistého času hledání.... další se mi moc už hledat nechtěj :lol:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“