Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Barbarian

Příspěvek od Welwet » 06.11.2015, 13:44 hod.

Zaboha ti radím nestavěj si Death..tohle kombo mám a je to pomalé jak prase...Grief + Grief je nejlepší..konkurovat může jen Beast + Grief ;)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od kmotor » 07.11.2015, 12:51 hod.

skusil som este raz kombo 2x grief a asi som sa trocha unahlil. :D je to silne ako prasa, wsk/chaos sanc/baal + minioni a vsetko ostatne na pl 8 a priserky sa vobec nechytali. neviem, co mi predtym preletelo cez nos. :wave:

kazdopadne dakujem za rady, aspon som usetril drahocenne runy.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Barbarian

Příspěvek od Dragonius » 18.08.2016, 13:28 hod.

Nějaké doporučení.?.

Chci jít do barbara, ale zvažuji Double Swing s (Axe Mastery, Bash, Shout, BO) nebo Whirlwind s (Polearm Mastery, Shout, BO)...

Hrozně mne láká Barbar s obouruční zbraní a ten WW je i plošný, ikdyž zase DS se sekerou v každé ruce je taky lákavé.

Zároveň chci barbara v poměru síla/rychlost/komfort, za barbara jsem hrál jednou a to jako první char, dával jsem skills do mastery všeho druhu :D nyní chci rozjet barbara s kterým to potáhnu vysoko, ale zkušenosti s ním nemám. Díky :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 18.08.2016, 13:53 hod.

Cus kamo!

To zavisi na tom, co od toho Barba ocekavas a zda mas nejake itemy uz pripravene ci ne...Obecne se da rict, ze pokud nemas pripravenou silnou zbran (zbrane), pak bude jakykoliv fyzicky utocici Barb celkem zdlouhavy (Whirlwind/Frenzy/Thrower)...Pokud mas v zaloze Griefy/Laceratory a ja nevim, jake blbosti, neni co resit, pokud ne coz predpokladam, jel bych radeji Berserker barba...Ten je sice taky zavisly na zbrani, ale zdaleka ne tolik jako predchozi buildy, ma hafo dmg ze skillu a je to predevsim dmg magicka, takze nerezistovana - prakticky nemusis resit imunity...Navic ty pouzivane skilly jsou z War cry vetve, takze mas i supr kontrolu davu ;) Jedina, a to obrovska nevyhoda je v tom, ze je to single target attack, to znamena, ze budes muset vrazdit kazde monstrum zvlast...A pri zerku nemas zadnou defense...Ale jinak je supr, a i po dohrani ho muzes pouzivat na MF najezdy, kdyz ho vytunis, tak je to dokonce jeden z nejlepsich hledacu itemu ve hre ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Barbarian

Příspěvek od Dragonius » 18.08.2016, 15:57 hod.

@RIP: Díky :) no, nemám nic připravené, takže teď koukám na toho Berserkera a u něj dvě zbraně nebo zbraň a štít? Dneska jsem strávil den u Sorcky Bizzny a pohřbil jsem 3, takže to není to ořechové a chci právě toho Barbara. Dokola jezdit Amu a Hammerdina taky nejde :)

OT: Mj. co záda Honzo?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 18.08.2016, 17:23 hod.

Pokud SC, tak klidne nejakej obourucak ;) Pokud HC, tak bych Ti asi spis doporucil jednorucni a stit...

Jinak hra za nej vypada asi tak, ze nepratele honis pomoci War cries (Howl,Taunt, Battle cry, War cry), tohle je dobre se naucit pouzivat, samozrejme mit neustale aktivovane Battle command a hlacne Battle orders, a jede se...

Tech postav je mi lito, tak preju vice stesti s Barbuchou ;)

Zada, mno porad stejny, lepsi uz to nebude, u hnute plotynky neni jina prognoza...Ale nijak me to neomezuje co se tyce normalniho zivota, neboli to a to je hlavni

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 18.08.2016, 17:31 hod.

hehe, už mě předběhl Mr.Rip :green:

pokud chceš jet Serka HC, tak wep+shield. SC je šumák. hned ze startu se rozmysli jaký typ wep (sword, mace). já sem preferoval mace + ideálka stormsh (HC). ale parádu udělají z počátku štíty s vysokým blockem-to jedinné Ti dělá obranu. běhal sem s ním klíče+travi+bosse a byl to ultima killa - jeden z mála HC charů kerý se dostal přes 90 lvl :)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 18.08.2016, 17:42 hod.

Se Stormlashem bych zrovna nepocital s jako end game weapon, preci jen se dost blbe hleda a protoze znam Dragovi moznosti hrani (bydlime kousek od sebe), tak je mi jasny, ze je pro nej temer nelidsky ukol se k tomu itemu dostat...Jinak ja hral prvniho HC zerka bez weapon mastery a taky to slo ;)

V globale bych ale spis doporucil Sword mastery, preci jen unikatu je omrdesat a padaji celkem casto a ultimatni zbran pro tenhle build je Grief ve phase blade-u...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Smashulin » 18.08.2016, 21:44 hod.

"chci jít do barbara, ale zvažuji Double Swing s (Axe Mastery, Bash, Shout, BO) nebo Whirlwind s (Polearm Mastery, Shout, BO)"

A proč nezvolit barbara se dvěmi jednodučními zbraněmi a nepoužívat oba dva skilly zároveň? Do double swingu ti stačí dát jeden bod a nastavíš si ho na hlavní útok. Whirlwind namaxuješ a nastavíš si ho na pravé tlačítko. Takhle hraju barbara já. Na většinu nepřátel používám plošný WW a na osamocené zbytky double swing. Ale hlavní důvod, proč používám double swing, je nulová spotřeba many při jeho používání, takže když mi při whirlwindu dojde mana, tak double swingem (mám sání many na předmětu) rychle nasaju manu zpět.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 19.08.2016, 08:15 hod.

2 RIP: ta zkratka stormsh je Stormshield. weapon bych mu žádnou nenutil ;) a ano, v globále je o 1% lepší sword mastery, bo stejně dex valíme na blok-tudíž unesem end game swordy. (já to ochcával twitchtroe/gard ang a jel své zamilované mace :love: s málo dex)
2 Smashulin: jj, od double swingu a ww sme se presunuli.. klasika na ww něco s 5tkou range, single target cokoliv pokud je to sc ...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 25.08.2016, 23:13 hod.

Grief, SS, Zerk :-) Dosažitelné, hratelné, životaschopné. Variantu s WCry.
Sice jsem ho právě ripnul, ale 11-ctka Rohozec není nejlepší pomocník....

Nebo si můžeme psát progres s 2H. Teď jsem ho rozjel a ještě nevím, kudy se budu ubírat.
Zatím to v "poho" mastím vše na pl8, untw, lvl 18.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 02.10.2016, 08:37 hod.

po 10ti letech rozjet find item zerk. a jestli sem to dobře pochopil z popisu na classicBN, tak šance na vypadnutí itemu zvyšuje hodnota skillu. mf se uplatňuje pak na vypadnuté itemy. takže otázka do pranice - je lepši na switchi mít 2x echoing wep na drop jako takový, či radši kupř. 2x ali babu a holt mít míň dropů ale s lepším mf? 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 02.10.2016, 10:42 hod.

Pri vysokem lvl FI (cti specializovany char ma mit 10+ bodu) je rozdil na double drop par procent...jinymi slovy, brutalni diminishing returns, proste se nevyplati rvat prilis mnoho bodu (ci pouzivat takovou vybavu) kvuli 1 ci 2% narustu moznosti dropu...Je daleko lepsi pouzit zbrane, ktere davaji kotel MF...Na druhou stranu, ten switch u Zerkera je taky branej jako portici, tudiz ja pouzivam Wizardspike (IST) + Alibaba (IST/IST)...Nevim, jestli je to optimalni, ale me to vyhovuje, MF mam pres 500% na bojovem switchi a cca 700% na horkovacim (FI) a je to celkem znat...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 02.10.2016, 11:51 hod.

díky, tak nějak sem si to představoval. ali babu mám zatím 1x, ist 0x, wizz 0x. ale časem se s tím poperu :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Javurek » 02.10.2016, 15:37 hod.

Podlě mě % MF < % šance na drop

Protože % na drop se aplikují i na runy, MF ne. Navíc echoing ti dává i vyšší bo.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 02.10.2016, 18:35 hod.

Javurek píše:Podlě mě % MF < % šance na drop

Protože % na drop se aplikují i na runy, MF ne. Navíc echoing ti dává i vyšší bo.
a teď ali babo raď :shock: démone jak to vidíš? :wave: sem si totiž původně myslel, že by byla fajn zbraň +all s mf - třebas ideálně double CtA s podporou bo :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 03.10.2016, 06:15 hod.

Ty voe Javore, vis vubec, o jak malem procentnim narustu se tu bavis?Ten skill ma po 10 lvl diminishing returns jako krava a standartni MF Zerker by mel mit bud FI maxly nebo urcite 10+ bodu, a s + skilly bude mit sanci na druhy drop bud 49-50% nebo 52% s temi echoing blbostmi...Myslis, ze v lepsim pripade 3'% narust za to stoji?Ja myslim, ze ne...Nehlede na to, ze jsem upozornoval, ze ten druhej switch je PORTICI a je NUTNOST tam nahrabat hafo FCR...

Edit: A co se tyce vyssiho BO - hmm, podle me Barbar s 3k life preziva stejne dobre jako barbar s 3,5k life ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Barbarian

Příspěvek od Slw » 03.10.2016, 09:04 hod.

děkuji mr. Ripe za hezké rozpitvání :wave: informací již mám dost, teď chybí jen equip 8-) ale časem zvítězím >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 03.10.2016, 14:36 hod.

Neni zac ;)

Jako nic proti Javorovi ani jeho nazoru, pokud bych se na to dival ciste z teoretickeho hlediska, musel bych mu dat za pravdu, ale realita je jina, a to takova, jakou jsem popisoval, ja s tim Zerkerem nabehal za poslednich pul roku cca 5k Threshu a 3k Pindlu, takze vim, o cem mluvim, a ikdyz tohle nejsou zrovna idealni pripady pro ma tvrzeni (oba jsou blizko waypointu a tudiz nutnost tele je mala), i tam se to projevi...Ale pokud mluvim o MF Zerkerovi, mluvim o nem predevsim jako o Pit runnerovi a tam uz se to bez vysokeho FCR moc neda (tedy aby to bylo rozumne rychle)

Jinak muj pouziva:

Shako (Cham)
Enigma
Grief PB
Stormshield (UM)
War travs (44% :cry: )
Rare rukavice 20%IAS, resy, 24%MF
Arach
2x 30% Nagelring
Magic amulet 25%all res a 35%MF

Switch - Wizardspike (IST) + Alibaba (IST/IST) nebo pro Pit/questeni Dual Wizardspike (oba IST :D )

V invu 40% Gheeds a zbytek 7%MF SC

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 09.10.2016, 09:48 hod.

...Magic amulet 25%all res a 35%MF... to sis nakreslil doma a poslal do Blizzu na schválení ne? Taky Lucker. Pěkně se ti to sešlo.
Ačkoli byl Javůrek parťák na mf turnaji, tak jsem s RIPem:
Dej tam MF / Fcr.
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 09.10.2016, 12:06 hod., celkem upraveno 2 x.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“