Assassin & Barbarian Build ?

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762
Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od Kazimir » 11.06.2018, 01:13 hod.

Ahoj, potřebuji poradit:
Začal jsem znovu hrát Diablo2:LOD -1.13c- tentokrát tedy SinglePlayer a zatím hraji pouze SC... chtěl bych si založit 7různých charakterů a abych zaručil, že je budu hrát průběžně všechny, chci každou na jiné runy/oblasti.
Zatím mám:
Sorceress -Meph
Druid HuTor - Chaos Sanctuary
Amazon Java - Cow Level
Necromancer Bone - Pindleskin
Paladin Zeal - Uber levels
Zbývají mi tedy Assa a Barb a fakt netuším na co je jet a když už mě build napadne a osloví netuším na jakou lokaci je využit/jakou funkci by v mém repertoáru měli plnit.
Sice už uber killera mám, ale zvažoval jsem, že bych i jednoho z nich použil jako druhého, ale nevím jestli je někdo z nich schopen si dát solo Uber Tristram - max mě napadl Barb s WolfHowl- teda jestli vůbec někdy dropnu >:D

Kdyby měl někdo nápad byl bych mu zavázán za jeho sdílení.
Děkuji všem předem za snahu, či alespoň za přečtení :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od Obter!vr » 11.06.2018, 05:44 hod.

Ahoj,
Barbar berserker - pit runy,
Assassinka - LK pro runy (netřeba hlídat klíče) - build na SC je asi jedno který, ale bral bych třeba kicku, protože v LK je snad vše imunní na blesk, takže trapku bych nebral, ikdyz to samozřejmě jde taky.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2018, 05:46 hod.

Čest celkem mi přijde že zatím to máš poskládaný celkem divoce ale pokud to chceš běhat na players 1 tak je to asi jedno.....assa light traps i bez infi se dají běhat v klídku Ancient tunells. Barbíka hod do templů v Kurastu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od Sajs » 11.06.2018, 07:59 hod.

Ola,

chybí ti tam Baal a Mausoleum, s trapkou se dá dobře běhat Pindl, což necra poslat jinam?

Jaký build jedeš na Uber tristam? Přemýšlel jsem o frenzy barbarovi, je to legit?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2018, 08:32 hod.

Jinak na Mefa bych se vyprdnul max na základní gear pro sorcku a se sorckou běhat tunely mauzoleum maggot ;) pokud tedy je fire bo cold
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od Kazimir » 11.06.2018, 09:40 hod.

Sajs:
Jedu na ubery klasického zealota. Tady na webu doporučují přímo freeze zealot, ale ten mi nesedí.
Kde kdo na solo ubery doporučuje smitera, ale ten mě taky nebaví- jsem strašně vybíravej >:D

A ačkoli zatím na něm nemám žádný žůžo equip, tak Diablo klona dám a zrovna tak uber Izuala, Duriela a Lilith
Abych byl přesnější ohledně mého současného gearu:
Helm: guillaume's face
Armor: fortitude(Nejdražší z celého gearu)
Weapon: LightSaber - kdybych ho nedropl na mephovi asi by stačil i oath
Shield: gerke's sanctuary - vím nic extra, ale aspoň ten blok když teď není nic lepšího+all resist
Ruce: dracul's grasp - bez nich to fakt nejde
Boty: Goblin toe - mají CB dost slušný a bohužel zatím nemám GoreRidery
Ringy: RavenFrost & cathan's seal
Pásek: String of Ears - podle mě i lepší/efektivnější než verdungo
Amulet: Mahim-Oak -aspoň nějaké resisty a válí se všude
+nějaké ty charmy s poison dmg
Frenzy barb je super, taky jsem o něm uvažoval, jen z mé zkušenosti většinově potřebuje barb dobrý gear, který je na něj dosti drahý a momentálně jsem tedy volil "OP" možnost tedy paladina >:D
Ale myslím, že ve výsledku bude mnohem lepší, když bude mít gear a hlavně si myslím, že i zábavnější.

Jinak všem děkuji za rady :)
Obter!vr: rozhodně díky za toho barba, berserker je dobrej, navíc z barbů ani ne tak náročnej na vybavení a rovnou zfouknu i první postavu z mých dalších plánovaných sedmi s fullelite setem >:D

Sajs: s tou trapkou mě to ani nenapadlo vlastně na pindleskina, napadla mě jen tiger+dragontail což se ukázalo trošku nedomyšlené, protože všichni tam mají charge a assa je trošku náchylná na rány :D
Asi je i pravda, že nekr by šel jinam, jen mě vždy fascinoval bonemancer hlavně kvůli své strategii, že se neschovává za skelety, ale hráč sám musí trošku používat taktiku a držet si nepřátele za bone wallkou a pindle mě napadl, protože nikdy není magicimmune

dawemorraless: K té sorceress, přeci jen meph má dobrou šanci na arachnida a hlavně za sorc jsem strašný noob ačkoli to už nějakou tu chvíli hraju a nikdy ji nedostanu dál jak Meph Hell... ne že by to nešlo jen se u ní vždy upnu na MF a je mi líto zahazovat skoro 500MF ačkoli jsem pak v pytli s resisty :D
Jinak proč myslíš, že to mám rozehrané divoce? Jen by mě to zajímalo, protože např. HuTor mi vždy přišel jako nejlepší volba na Diabla, Java to snad už jen Trapka a CE necro ji dokážou dohnat na Cowách, Sorc ačkoli to za ní neumím vždy hned po HuTorovi kdy ho mám konečně jako Championa, rozjedu sorcu kvůli shánění itemů a ten bone... no prostě mě vždy fascinoval :D
A ten zeal je takový... ne tolik náročný výbavou uber killer. -Tedy alespoň takhle jsem to vnímal při zakládání postav, ale u HuTora Sorcy a javy nemám takový problém ani s p8

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od Kazimir » 11.06.2018, 09:45 hod.

Mimochodem - není to tak, že chci všechny postavy ve vipermagi a spirit swordem, samozřejmě plánuji i lepší výbavu a časem i rozjet dražší postavy, takový můj cíl je Fire Ele Druid s perf RavenLore, které osázím fire facety :D... Jednou
Jen tyhle první chci jakoby hratelné i s horším gearem abych nesklouzl k tomu, že budu moct hrát třeba jen jednu postavu, ale prostě ve chvíli kdy mě přepadne slabá chvilka a řeknu si "twl už mě to diablo nebaví" tak jen zapnu jinou postavu a jedu dál úplně "jinou" hru >:D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2018, 10:33 hod.

HuTor počítám že je wind. Na chaos je nejlepší telehammer a za mě java s infi na p8 taky lala než zameris tornádo java diabla do té doby sesvaci. Ale pokud tě to baví jak to hraješ hraj to tak dál :wave: osobně mám assu s infi a s tou běhám pit tunely temply v UK a na hrázi drifter cavern wsk a rof kde se snažím něco dropnout že superchest.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Assassin & Barbarian Build ?

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2018, 10:36 hod.

A btw soso mám s 588 MF na HC resy v cajku i bez torche a p7 tunely maggot wsk s ní běhám v klídku a to se s tím Mf dá určitě ještě pohnout aniž by mě to oslabilo.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“