Iron Wolf

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762
Iron Wolf

Příspěvek od Kazimir » 13.06.2018, 23:48 hod.

Ahoj, uvažuji o žoldákovi a popravdě se vyhýbám II.Act -Desert mercenary... Tedy samozřejmě ho taky občas používám, ale chtěl bych na svých postavách různě prostřídat typy merců.
Už mám na HuTorovi barba s lawbringerem; guillaume helmou a fortitude armorem.
Scouta plánuju s bowem ice, ale u Ice wolfa si nejsem absolutně jistej s gearem. Nemám absolutně s ním zkušenost. Vlastně mě na něm asi nejvíce fascinuje, že je nejméně používaný a že to celkem působí jako taková výzva >:D
Uvažoval jsem o následujícím gearu na cold verzi:
Weapon: RW obedience
Shield: RW Spirit
Helm: NightWing veil
Armor: Vipermagi

Když bych náhodou teda časem měl možnost narval bych raději do nějakého 6soc swordu 6xFacet a do helmy a brnka to samé.
Máte nějaké zkušenosti, nápady nebo doporučení?
Popř. se můžete zmínit i o jiných verzích než jen ice, myslím, že bych to také časem využil >:D

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Iron Wolf

Příspěvek od BliiNky » 14.06.2018, 06:55 hod.

Pokud hraješ např. Paladina na FoH nebo Vengeance (kde je nezbytná Conviction aura), pak Cold Wolf nadělá slušnou paseku. Sám byl schopnej sundat cokoliv Lightning Immune, jen ta aura je halt nezbytná. Facety jsou samozřejmě fajn, jestli máš, jdi do toho :)

Přímo sem na fórum dával myslím Fraxinus tabulku výpočtů dmge u všech variant Iron Wolfů. Fire a Lightning jsou těžce na prd, ovšem pokud jim vytuníš gear a přidáš Convu, význam by mohli mít - jen je to při tý efektivitě až příliš drahý ;). Jiná to je ovšem ve verzi 1.09 (aspoň u Fire Wolfa), kde se to poškození údajně liší.

Mimochodem Obedience mu nedáš, to je na polearmy :) viz http://diablo.wikia.com/wiki/Obedience_Rune_Word

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Iron Wolf

Příspěvek od Kazimir » 14.06.2018, 09:23 hod.

Jo, toho obedience jsem si nevšiml, jen jsem pročítal RW a nekontroloval do čeho co patří, díky, že jsi mě informoval v čas, sice není nejdražší, ale i tak ty runy by zamrzeli :D
Tak asi jiná možnost, co mě napadla je RW honor, nebo spirit. Obě jsou levné a než člověk sežene facety, tak si myslím, že by mohli být i dostatečné.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Iron Wolf

Příspěvek od BliiNky » 14.06.2018, 10:49 hod.

Spirit je určitě dobrá volba, u Cold varianty to znamená větší FCR=rychlejší kadence=(s Convou) větší dmg / (bez Convy) více zmražených nepřátel, tzn. menší riziko, že ti někdo dá přes čumák. To samozřejmě neplatí pro Cold & Freeze Immune monstra :-D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Iron Wolf

Příspěvek od dawemorraless » 14.06.2018, 12:19 hod.

Jako štít mu můžeš dát Phoenix xD a jako armor by bodl Stone jenž mu dá hodně str aby monarch unesl :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Iron Wolf

Příspěvek od Kazimir » 14.06.2018, 13:12 hod.

To je fakt, mi nedošlo, že monarch potřebuje tolik str >:o

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Iron Wolf

Příspěvek od dawemorraless » 14.06.2018, 16:15 hod.

Mno když bude konva a štěstí na jah runy tak mu dej na hlavu a do štítu dream a už to bude padat jak hrušky :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“