Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163
Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 23.04.2009, 21:58 hod.

Jen tak, aby řeč nestála. Není přece důležitý, jaký máš damage a jak rychle útočíš..
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 23.04.2009, 22:01 hod.

heúréka, od tebe to zvlášť rád slyšim... jde přece o FUUUUUN!!!!!
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Paladin

Příspěvek od Moredecay » 24.04.2009, 07:46 hod.

delosombres píše:Není to špatný nápad s tím Reaperem, permanentní Decrepify. Akorát ten damage je nějakej divnej. Dáš s tím vůbec 4 fpa?
Damage je v pohode, to mi ver, poprve enemies maju furt decrepify (-50% na fyz res), podruhe ta kosa ma slusnu sancu na deadly strike
4fpa? Nemam sajn, resp. nechce sa mi to zistovat... :P Este som tak akademicky spekuloval, ze by som mu obliekol rw Treachery - dalsi bonus (45%) k attack speed (ci tym dosiahnem dalsi breakpoint nevim...), lae je tam sanca na vykuzlenie fade, co by dost pomohlo s resistami a fyz resom, ma to venom...
A tak... zvesela... :lol:

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 24.04.2009, 20:29 hod.

Hm, tak to nejde. Já hlava dubová. 4 fpa jde jen s jednoruční zbraní u Zealu. Obouručka jde maximálně 6 fpa. U Reapera ti stačí na break level 20 fana a 40% IAS.

Každopádně to nezní špatně. Deadly strike, ITD a slušný LL. Jako tahle zbraň je výborná, vždy jsem jí považoval za jednu z nejlepších pro merca :P a je celkem levná. Akorát mě nikdy nenapadlo jí vzít s charem. Asi proto, že jsem našel lepší. Decrepify pak můžu využít přes merca a výjde to líp. :mrgreen:

Taky by nemusel být u Zealera špatný třeba Lacerator na switchi, který má 33% Amplify lvl 3 on striking. Akorát otrava to přepínat..

Btw, Treachery je hustý RW, za tu cenu.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 26.04.2009, 09:11 hod.

Jen tak mě napadlo. Tesladin je závislý dost na damage z Holy Shock. I s pěstma můžete dávat slušný damage. Co takhle 6 socketový Phase Blade (nebo něco s větším dmg) s 6xEth? To je celkem levná věc a bude to mít rychlost -30 a -150% target defense (nebo Shael + 5xEth = -50 speed, -125% TD). Do každýho 95% to hit, včetně bossů. Není třeba AR. Navíc by odpadl problém s IM. Ale chtělo by to asi Life Tap nebo Redemption. :mrgreen:
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 26.04.2009, 10:14 hod.

a imunne?
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 26.04.2009, 12:44 hod.

Těm zamáváš. :mrgreen: :waving:

Ne vážně... tak si na switch dáš nějakou zbraň na fyzický.. třeba toho Reapera s Decrepify. :)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 26.04.2009, 13:28 hod.

Já myslim, že o imune o Tesly toho bylo napsanyho už stohy.. :lol: Prostě Grief a Hoz s Might. ;)

Arogant
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Paladin

Příspěvek od Arogant » 26.04.2009, 14:23 hod.

Já mám v inventáři pár charmu s jedem a ohněm, je to pomalý ale jde to.
Každopádně můj Tesla má teď Tenderizer a s cold to jde bez problémů.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Paladin

Příspěvek od Venom » 08.05.2009, 16:46 hod.

Ja akurát teraz hrávam...podotýkam single..po dlhej dobe s Paladinom...robím si build Zealot...moc teda daleko nie som, moc sa nesmejte, iba 2. akt Cannyon of the Magi na Normal... :lol: ten build robím po prvý raz, predtým čo som za paladina hrávaval som som dával skilly ako mi vyhovovalo, tak uvidím čo ten Zealot bude zač..ale ide to pomaaaaaly strašne :lol: ...už aby som bol aspoň v Harrogathe fakt... :wink:

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 08.05.2009, 17:25 hod.

Zealot je good damage dealer.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 08.05.2009, 19:23 hod.

13k? wau.. to měl pokud vim jen muj Manowar. :D Ale tak možný je vše.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 08.05.2009, 23:13 hod.

Jo.. Hammerdin. Snad dostane tipec v 1.13.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Paladin

Příspěvek od Venom » 09.05.2009, 00:40 hod.

No tak už som v 3. akte, Duriel bol pohodička :) , level 25, merc z 2. aktu Defence a inač nič moc..chce to ten Harrogath alebo Nightamare veru už... :? Ozaj ešte v prvom akte som našiel 2 razy unikátny štít Pelta Lunata, to sa mi prvý raz stalo že v prvom akte na normal za jednu hru 2 unikátne a tie isté... :) A v druhom som našiel Razortine trojzubec, takže ten parádne zapasoval mercovi... :wink: Inak celkom fajn zbraň takto pre začiatok si myslím ten Razortine.
Naposledy upravil(a) Venom dne 09.05.2009, 11:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 09.05.2009, 11:23 hod.

To rozhodně.. na normál se s tim Merc bude slušně ohánět. ;)

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Paladin

Příspěvek od Venom » 11.05.2009, 15:12 hod.

Tak už som na Nightmare... :P a musím povedať, že ten Zealot je fakt slušný build... :D Na ňom nie je zatiaľ dobrá ta damage ale tá rýchlosť útoku... :D šak to ani nemajú kedy ty šmejdi útočiť, len tak im to kladivo po chrbátoch skáče...ako po bubnoch... :lol: Fakt max spokojnosť zatiaľ...zatiaľ ale... :) Ale myslím že to bude len a len lepšie už...aspoň na Nightmare aj ked bude horko isto... :wink:

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 11.05.2009, 17:07 hod.

Tak NM je lahůdka vždy, oproti tomu pinožení na Normál. :lol: Počkej Hell, ten tě zchladí. :lol:

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Paladin

Příspěvek od Venom » 11.05.2009, 22:28 hod.

Drakesis píše:Tak NM je lahůdka vždy, oproti tomu pinožení na Normál. :lol: Počkej Hell, ten tě zchladí. :lol:
Ved toho sa obávam ked píšem že ešte len bude horko... :lol: No uvidíme... :)

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Paladin

Příspěvek od delosombres » 12.05.2009, 00:54 hod.

IP minotauři, duchové a sukuby... :waving:
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 13.05.2009, 13:37 hod.

Tak já jsem se svym Palou- hemrem používal Smite dost často, kromě Chaosu a dalšího výskytu pacholků s IM všude. :D Pro podržení Listera, Hell Witchek atd. ;) Jen jsem měl Conc, do Fana jsem nedal nic.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“