Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 08.12.2009, 22:31 hod.

Drakesis píše:Pokud to stíháš powowkařsku "uhýlovat", tak by se obešel i bez toho. Vše teda zabíjí Merc? To jsem na tebe zvědav na Hell. 8)
I já sám jsem na sebě zvědav. Ano vše zabíjí Merc. Teda až na nemrtvé. Ti proti mně nemaj šanci :!:
Hrus píše:Marast - použij Savage polearm recept (any belt+any staff+any diamond+any kris)
nejaky chipped diamanty urcite mas, v 1.nml aktu kup nejlevnejsi staffy a belty, v druhym aktu krisy a vesele rolluj. Savage Partizan of the Leech - uz jsem to nekolikrat sestavil s untwinked postavama.
Ten recept zkusit můžu, ale chipped diamanty už na skladě nejsou. Bohužel :!: V této fázi hry vedu už jen Diamanty a vyšší stupně. Podařilo se mi však, v Magot lair či Fao oasis na NM, najít etheral Partizan. Jen si musím ještě najít kolik děr v něm dostanu pomocí receptu Amn+Ral+Perfect Amethyst. Pokud se tedy na něj vztahuje Ilvl. Teď přesně nevím.
Slw píše:hehe, já myslel, že se bavíme o merkovi :shock: ty jako healer sem předpokládal, že máš v ruce adekvátní žezlo....
Žezlo :?: Na prvním setupe General´s Tan do Liga :Diablo . Na tzv. Switchi Milabrega´s orb. Pravidelně ale přehazuji. General´s má krásných 50% slow target a v kombinaci s aurou Holy freeze to je bomba. "Vendor´s" navštěvuji pravidělně ale až na cruel grand scepter of quickness se skilly co zrovna nepotřebuji. Ale uvažoval jsem o koupi. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 09.12.2009, 09:01 hod.

žezlo=scepter. no právě, ty jako healer bys vůbec snad neměl jít do close combatu, ne? tzn, to pěkně solit na dálku holy boltem, příp kladivy. no a nato je nej nějaké žezlíčko se správnými +skilly, či spirit sword+štít
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 09.12.2009, 14:33 hod.

lepší (a taky levné) spirit sword+HoZ...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 09.12.2009, 19:03 hod.

HoZ ale se self foundem poněkud odpadá, to by musel mít nehorázný štěstí.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 10.12.2009, 12:19 hod.

Slw píše:žezlo=scepter. no právě, ty jako healer bys vůbec snad neměl jít do close combatu, ne? tzn, to pěkně solit na dálku holy boltem, příp kladivy. no a nato je nej nějaké žezlíčko se správnými +skilly, či spirit sword+štít
No ono to záleží hodně na situaci. Zatím jsem ve druhém aktu na NM, což dle mého znamená, že monstra nejsou ještě tak tuhá. A pokud je to možné, pomáhám žoldákovi s Animals a Demons tak, že je zpomaluji. Spíše ale používám Fist of Heavens. Ve druhém aktu se to totiž nemrtvýma jenom hemží. :Diablo
Ať už to byla Akara, nebo momentálně Drognan, téměř vůbec mi nenabízí žezla co by zlepšovala Holy Bolt, Cleansing, nebo dokonce all paladin skills. :x Co mi ale udělalo radost tak Hawk Branded amulet. Vzhledem ke stylu, jakým tuto postavu hraju se jedná o skvělý nález. Jen škoda, že nemá žádný Suffixes. Ale to bych toho už chtěl moc no. :)
Runové slovo spirit je totálně mimo mísu :!: Na realmu možná, ale v tomto mém případě nepoužívám ani Plugy, ani upravený soubor runes.txt.
Drakesis píše:HoZ ale se self foundem poněkud odpadá, to by musel mít nehorázný štěstí.
No :!: Tak nebylo by od věci ne? :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 10.12.2009, 12:38 hod.

Vzhledem k tomu, že na to budu mít jen jeden "pokus", v nic jiného ani doufat nemůžu. :|
Ale beru to tak, že těch oblastí je přede mnou ještě hodně. Šance teda existuje. Ještě se podívám do ATMY od které oblasti je nalezitelný. Pokud to tam ovšem je...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 10.12.2009, 18:10 hod.

Marast píše:Vzhledem k tomu, že na to budu mít jen jeden "pokus", v nic jiného ani doufat nemůžu. :|
Ale beru to tak, že těch oblastí je přede mnou ještě hodně. Šance teda existuje. Ještě se podívám do ATMY od které oblasti je nalezitelný. Pokud to tam ovšem je...
1 potvora ze které může teoreticky padnout je Radament Nm. Pak Fangskin, fireeye a od Ancient Kaa kterýkoliv boss, od kurastu každá potvora. no a pokud nepožíváš ani upravený txt na zpřístupnění realm rw, tak mi pořád vycházi nej nějaké žezlo. holt bych furt otravovat vendory (já pokud hledám něco "spešl", tak vydržím hooodně dlouho)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 11.12.2009, 02:35 hod.

Slw píše: 1 potvora ze které může teoreticky padnout je Radament Nm. Pak Fangskin, fireeye a od Ancient Kaa kterýkoliv boss, od kurastu každá potvora. no a pokud nepožíváš ani upravený txt na zpřístupnění realm rw, tak mi pořád vycházi nej nějaké žezlo. holt bych furt otravovat vendory (já pokud hledám něco "spešl", tak vydržím hooodně dlouho)
Tak Radamenta a teď čerstvě Fangskina mám za sebou. Nic :!: :? Ale začínám přicházet na chuť doupěti červů. :)
- Opět jsem něco pohnojil. :? Nedaří se mi vkládát obrázky z wz.cz. :coje: Teď už na to nepřijdu. Je pozdě. Každopádně mi tam padl Tal Rasha´s Horadric Crest :Diablo . Hlavně že se tu o stránku dříve zmiňovalo sání, které by měl Merc mít. 8) Do budoucna (Hell difficulty) No. 1. :)

Jinak pokaždé, když jsem ve městě, jdu se mrknout k Drognanovi. :|
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 11.12.2009, 09:25 hod.

Tak super, TR Maska je na Merce základ. :wink:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 11.12.2009, 17:47 hod.

Když jsem tak viděl tu TR Death mask na té zemi, vzpomněl jsem si na jednu naked postavu od Insane Wayna. Tehdy mu ji dropl Radament.
Nicméně skvělá by pro něj byla jistě i tzv. Gáza, ale to už bych chtěl moc.
Zatím jsem rád, že se při hře modlím k tomu správnému Drakovi. :lol:
Holt :arrow: I´m loving it :!: :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Scrappy
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Paladin

Příspěvek od Scrappy » 25.12.2009, 00:23 hod.

Pala s útočnýma aurama a nebeským štítem je Brutální :D :D
Infalah in Balador

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Sir_Mac » 24.02.2010, 14:43 hod.

Tak mě napadá - pokud by někdo trval na tom, že bude mít jako doprovod Rogue z prvního aktu, (návody na Zealota hovoří ve smyslu, že je vhodnější merc z 2. aktu) do čeho ji obléct a co jí dát do rukou za luk, tedy co by bylo vhodné, pokud by někdo zamýšlel mít u sebe Rogue po celou hru (Norm/NM/Hell)?
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 24.02.2010, 18:54 hod.

Jako Amu: WF (Crushader / Hydra BOTD) + Forti + Andy. Simple. 8)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Sir_Mac » 24.02.2010, 19:29 hod.

Drakesis píše:Jako Amu: WF (Crushader / Hydra BOTD) + Forti + Andy. Simple. 8)
Fortitude, Andariel's Visage, ale "WF (Crusader / Hydra BOTD) nedokážu dekódovat.
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Paladin

Příspěvek od homer_cz » 24.02.2010, 20:40 hod.

WF =Windforce
A v závorkách je Breath of the Dying v Crusader nebo Hydra Bow
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 25.02.2010, 14:14 hod.

Crusahder má stejně Avg Dmg, jen potřebuje méně síly. Má i stejnou Weapon Speed. Že by byla ta Hydra úplně useless... :shock:

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Paladin

Příspěvek od homer_cz » 25.02.2010, 15:53 hod.

Toť otázka.....někdo tu tvrdil (nepamatuju si kdo, ale nebyl to žádnej noob co jednou dohrál diablo a snaží se bejt chytrej) že diablo má tendenci generovat dmg asi na 80% z maxima....pak by hydra useless nebyla. Až budu mít čas (a chuť) tak to zkusím prověřit...sundám ze smitera věci s CB a zkusím na kolik ran bude dávat bosse s vortexem a na kolik s zakarumem.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 26.02.2010, 08:07 hod.

Vůbec není špatný Faith a Edge

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 26.02.2010, 14:40 hod.

v Edge vidím jediný význam při gemblení. Aura Thorns na tomto lvl nebude páchat žádný jatka. Faith možná na Avangera s Deathem, jinak Pala má dobrý ias povětšinou. Dal bych ten Bowa eq, pokud jsou možnosti na to.

Jinak Faith tak k WF Amě do CS. 8)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 27.03.2010, 13:09 hod.

Nějak se zde poslední dobou vytratilo cokoliv, co by se týkalo původní verze Diabla. Nyní to však změním.
Tuto středu jsem se rozhodl pokračovat se svým Paladinem, o kterém jsem se tu zmiňoval již pár stran zpět. Údaje o postavě jen v kostce:

Jméno: Cleric :)
Zaměření paladina: Priest (Cleric)
Současná úroveň: 67
Styl hraní: Hard Core; Single Player
Pravidla hry:
- Zákaz používat ESC jako záchranu před smrtí.
- Vyčistit všechny oblasti, včetně uren.
- Chodit pouze sám.
- Neopakovat nájezdy.
- Program ATMA jako rozšířená truhla.


Act III
Pokračoval jsem z Horního Kurastu, kde jsem měl poslední wp. Vyčistil jsem tamější chrámy, stejně jako ty na Kurastské hrázi, abych si vzápětí posvítil na Zakarumskou radu. Až na Hierophanty byl Travincal bez problému. Skupinky (např. Champions), které byly pohromadě, jsem roztahoval do prostoru netypicky (knockback - Crushflange). Zakarumští radní chodili většinou po jednom, maximálně dvou, takže s nimi Greizův žoldák neměl problémy.

To Durance of Hate byla trošku jiná káva. Hned na začátku prvního patra na mě číhala banda, tuším že maulerů, s šéfem. A mezi nimi přimíchané "modrooké" panenky. :Diablo Ve středu jsem to dotáhl až do druhého patra. Nicméně wp se mi nepodařilo najít.
(Ještě, že existuje možnost stáhnout si na lištu a uspat PC)

Až včera jsem pokračoval. Pln očekávání, co mi Mephisto "věnuje", jsem se mu vydal vstříc. Quest drop byl následující: The Diggler a "velice potřebné" luky Rogue´s Bow a Hellclap. :evil: Nutno podotknout, že na začátku druhého patra mi trochu vylepšil dojem pouze Dwarf Star.

Act IV
Sotva jsem vytáhl paty z pevnosti, už mi na ně šlapali mnou "oblíbené" Flesh Spawner. Kolem nich pak "tancovali" ještě Cliff Lurker, kteří však nebyli tak nebezpeční, jak jsem si původně myslel.
V pláních zoufalství se mi pak vygenerovali Megademons a Regurgitator. Zejména ti druzí jmenovaní, už když je vidím, mi nahání husí kůži. Nevím jestli to platí i ve verzi 1.11, ale v dřívějších verzích byli schopni sežrat mrtvolu žoldáka. Ten pak nešel oživit.
Samotného Izuala jsem si vychutnal ve velkém stylu. Téměř mrtvého jsem si nalákal do další lokace, kde hned na začátku byly tři tzv. bosspacky plus skupina šampiónů. :twisted:
Řeka plamenů byla, jako vždy, "výborná" zejména zpočátku. Skupina Urdar potvor vedená "mafiánem" :lol: s vlastnostmi extra strong a cursed. Zde mne však zaskočilo, že si vůbec nevšímali žoldáka a šli přímo po mě. Nevím čím to, ale občas se mi to během hry stává. Že by to bylo dáno rozdílem úrovní :?: :idea:
Zde také padá první unikátní halapartna Husoldal Evo. Partizan s Malice se však jeví jako efektivnější.
Diablova svatyně je díky svaté střele a "pěsti z nebes" procházka zahrádkou. Hned na jejím začátku padá unikát Woestave. Skvělé, přestože má téměř nejhorší navýšení poškození (22% z 40%).
Nyní mě čeká sám Diablo, ze kterého mám docela obavy.

Aktuální výbavu doplním jen co se vrátím z nákupu.

Edit: Výbava
Helma :arrow: Maximum MF Tarnhelm; V zálozePeasant Crown.
Amulet :arrow: Amulet of Luck (33% MF)
Prsten no 1. :arrow: Nagelring (26% MF)
Prsten no 2. :arrow: Iron Ring of Fortune (24% MF)
Rukavice :arrow: Maximum MF Chance Guards
Boty :arrow: Vzácné (14% MF; 20% FR/W; LR 36%; FR 19%...)
Pásek :arrow: Vzácné (Frost nova při zásahu; 24% FHR; PR 17%; CR 19%...)
Brnění :arrow: Éterické o 3 dírách (72% MF)
Zbraň :arrow: Priest´s Grand Scepter of Craftmanship (+1 Konverze; +1 Svatyně)
Štít :arrow: Runové slovo Rhyme vytvořené v Crown Shield (+10 All res)

V záloze pak mám zmiňovaný Crushflange a Sigon´s Guard. Ze Sigonova setu mám i boty a brnění. (50% MF)

Edit no. 2 Drobná aktualizace
Diablo mrtev. Jeho quest drop byl stejně úžasný jako ten Mephistův. Jeden unikát a to ještě Venom Ward. :rolldiablo: Infector of Souls však byl trochu jiná liga :arrow: Graverobber's Grand Charm of Dexterity.

Act V
První dvě lokace hotovy. První dva úkoly stejně tak. Zatím docela pohodička párečky. :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“