Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 10.07.2016, 21:40 hod.

Já si myslím, že nižší rychlost zbraně není až taková vada na kráse, zvláště když máš fanatismus. Navíc můžeš sehnat na rukavicích slušný nárůst IAS. Nejlépe když si seženeš kusy Sigons setu. Pak to jde solidně rychle i s pomalejší zbraní, která má DMG.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 10.07.2016, 22:16 hod.

k tomu RW Honor - dají se najít v 1. aktu NM zbraně s pěti ďourama? Zatím jsem našel max se čtyřma ...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 10.07.2016, 22:50 hod.

Frax: Jenže rukavice nenavyšují tak, jako přímo zvýšená rychlosti útoku na zbrani. A celkově ze své praxe a zkušenosti s meele chary mající plošné útoky (konkrétně zeal a fury) považuji za nejdůležitější zohledňovat na prvním místě rychlost zbraně, na druhém dosah zbraně (v případě MP) a až na třetím damage.

Emperor: O důvod víc, proč si na nízké úrovni složil Steel a neztrácet čas s hledáním pětidíratých zbraní. Ty padají až tak na hell.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 10.07.2016, 23:55 hod.

Emperor: Najdi bílou Partizánu (doufám, že je to ona). Larzuk ti do ní udělá 5 děr.

Smashulin: Motáš jablka s hruškami. U druida platí fakt, že IAS mimo zbraň na jeho skilly nefunguje. Kdežto u paladina ano. A ten, když má fanatismus, tak je potřeba si spočítat break, zdali to má ještě smysl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 11.07.2016, 02:14 hod.

honor je dost těžko složitelné rw a málokdy se podaří složit do smysluplné zbraně dřív jak na konci NM, kde už zas tak silné není, ...ias je fajn, ale je třeba najít balanc...a oblíct na sebe creep co ti přidá o 1-2 útoky ale v jinak máš pořád stejnejch 300 dmg, není dobrá volba, opravdu ne..fanouš je rychlej dost sám o sobě, pokud máš rychlou zbraň a těch 20% iasu na rukavicích, nebo třeba brnění Twitchthroe, tak to bohatě stačí..rozdíl v zabíjení ale při dmg takovém..a dmg třetinovém je opravdu enormmní... :)

možná jsi nabral dojem po tom co jsem doporučil obouručky, že nepreferuju taky rychlou zbrań + štít, ale ty obouručky se prostě někdy vyplatí, hlavně když dobré jednoručky nepadaj na každém rohu, nemaj dobré sockety..a jsou dost omezené RW, takovej fanoouš + partizan + insi, sejme na NM většinu na 1-2 rány i na p8..a ta hra je hlavně zábavná a né otrava.barbarů co měli kopu ias a všeho ale měli jen 1K dmg na konci NM, jsem měl plno..a je to všechno jen né zábava :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 11.07.2016, 08:49 hod.

Zabil jsem Andariel a teď stojím před volbou, kterýho žoldáka si vybrat, ofenzivní mi zvýší poškození, defenzivní mi zase trochu zbrzdí potvory, se kterým máte lepší zkušenost?

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 11.07.2016, 09:52 hod.

Frax: Když se tu bavíme o Honor a Steel, tak se steelem budeš na takové úrovni, na které je onen paladin, vždycky rychlejší. Těžko si na 39 úrovni sežene +-80 ias někde jinde na předmětech, aby dosáhl na max možnou rychlost a nevyplatilo se mu brát si Steel. :-P

Emperor: Defensivní na normal obtížnosti. Ale tak to je zase na jinou (a dloooouhou) debatu. :-D Ale jestli máš malý damage a volíš mezi ofensivním a defensivním žoldákem na NM, tak bych určitě volil ofensivního.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 11.07.2016, 10:20 hod.

Emperore, určitě pokud jedeš untw skládej jednoduchá slova (steel ap) do první exceptional wep co najdeš (flanged mace, jagg star ap). 5ti sok použitelné padají trochu později. s tím přebušeným zealem budeš mít trochu problém (chybí to teď ve fana/holy sh). jinak Tvá jediná volba na a2 nm žoldáka je offensive (might aura)

edit: gamble je taky rešení, ale na lvl 39 toho moc dobrého z gheeda nedostaneš. upnutí uniq normal - jak co
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2016, 11:14 hod.

Welwet: Já si Honor složil ještě na normalu, a jak už jsem psal, tak takto: sehnal jsem si kdesi v 5. aktu partizánu a tu nalarzukoval 5 dírami. S tím IAS vs DMG souhlasím, rychlost není všechno.

Emperor: U fanatika bych nebral ofenzivního z toho důvodu, že máš sám o sobě už dost +enhanced damage. Celkem bys mohl mít sám o sobě už přes 700 % enhanced damage, takže navýšení o might by už nemuselo mít takový efekt. Na hellu je pak potřeba myslet i na zadní vrátka, takže bych proto šel do defenzivního. Navíc víc vydrží. Ale rozhodni se sám, kde vidíš, že tě tlačí bota. Jedna rada: teď na nightmare by ti už měly padat charmy s +X to maximum damage. Pro fanatika jsou požehnáním. Na jediném grand charmu můžeš mít tuším až 12. S tvými skilly by to mohlo tvé dmg vytáhnout skoro až o stovku, nehledě na zbraň, jakou máš.

Smashulin: Kdy Emperor řekl, že chce maximální rychlost? Jeho v prvé řadě zajímá DMG. A někdo už tady snad řekl, že maximální rychlost stojí za starou belu, pokud nemáš odpovídající dmg. Na steel vidím jedinou výhodu v tom open wounds, což se hodí na akt bossy a regenerační a nebezpečné bossy, popř. fyzicky imunní, ale jinak na nic.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 11.07.2016, 12:06 hod.

kluci, díky ... palacha jsem vyhonil na 50. lvl, body teď dávám už jen do fany ... z unik mi vypadla z Andy, na ktrou teď chodím (cesta k ní se mi povedla hned napoprvé blízko), akorát Bloodrise (ještě nevím, jestli upnout nebo počkat na něco lepšího), jinak zatím používám tu rare paličku, zatím nejlepší, co se týče dmg, díky faně nemusím tolik řešit rychlost útoku ... jinak asi počkám na umku a plánuji vyrobit Crescent moon, nebude-li nic lepšího ... žoldáka jsem si zatím vzal defenzivního, uvidím, sice mi při Andy runech furt chcípá, ale proti mobům se docela chytá ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 11.07.2016, 12:17 hod.

od kdy dává steel 80 ias? :lol:

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 11.07.2016, 12:24 hod.

Welvet: Já ale nic takového neříkal. Mělo to jinou souvislost. :-P

Já prostě celou dobu jen říkám, že steel je dobrá zbraň pro začátek a srovnatelná s těmi, o kterých se tu hovořilo.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2016, 15:39 hod.

Pokud někdo hledá levnej zdroj IAS, tak jasná a levná volba je RW Treachery ;) Krom IAS to dá i další zajímavé mody.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 11.07.2016, 16:02 hod.

tak s RW se to vyřešilo, Andy mi darovala Bloodletter, dmg se víc jak zdvojnásobilo a jeden run tak mám do minuty ... krom toho dala ještě String of ears, Peasant crown a Manald heal, takže sání života a many zajištěno více než dostatečně ...

musím říct, hned je to zábavnější ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 11.07.2016, 16:53 hod.

tak to je krutopřísnej drop na meelečko :)..na andy..a vůbec :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 11.07.2016, 17:47 hod.

Vzápětí pustila Fleshrender, dmg kolem 1200, mydlím to teď jedna radost ... to mi asi vynahrazuje ty nekonečný nájezdy za nekra, kdy mi nic kloudnýho už dlouho nepadlo ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 11.07.2016, 22:21 hod.

Já stojím za Deamonem. Treachery (ias)+ 2h Insight (max dmg/cena) + Offensive žoldák (AR) z normalu. Nevím, proč ten AR tak podceňujete. Na co je Vám dmg, když netrefíte ani masařku na brejlích? Jako 15k AR je akorát....(u Melee)

Edit: ale k debatě IAS/dmg = když nemáš base dmg jsou ti synergie naprd. Když nemáš dmg, reš IAS. Když nemáš dmg ani AR, IAS nepomůže :-))
DMG je náš táta, ale musí být goodly base (třeba Grief :-)))) čti Insight

Mimochodem, když se někdo naučí hrát s 2H a investuje do FHR, tak ten blok fakt nepotřebuje (Zdržuje, třeba Conc baba je ideál 2H, já už trénuji i Zerka 2H. Pochopitelně Grief je OPower, takže s blokem, ale non-ladder?). Jen se to hraje trošku jinak.
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 12.07.2016, 06:54 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2016, 22:44 hod.

Abuzus píše:Nevím, proč ten AR tak podceňujete. Na co je Vám dmg, když netrefíte ani masařku na brejlích? Jako 15k AR je akorát....(u Melee)
Ještě tu je varianta s vlastností Ignore Target Defense.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 11.07.2016, 23:59 hod.

Abusus:
Abuzus píše: Nevím, proč ten AR tak podceňujete. Na co je Vám dmg, když netrefíte ani masařku na brejlích? Jako 15k AR je akorát.....

Protože samotná AR postavě zase tolik nepomůže, jak by se mohlo zdát. Šanci na zásah totiž postavě mnohem víc ovlivňuje výše levelu než samotná výše AR. Dám příklad. Jsi na levelu 85. S attack ratingem 15 000 máš šanci, že Baala zasáhneš na 75%. A abys měl šanci na zásah 76%, musel bys attack rating zlepšit minimálně o tisícovku, jelikož nižší přírůstky AR na Hellu nic neznamenají (takže aura blessed aim, i když by ti z AR 15 000 udělala AR 20 000, tak rozdíl v zásahu bude jen pár procent, což si myslím, že se pramálo vyplatí). Zatímco, když postoupíš na level 86, tak i se současným attack ratingem
15 000 budeš mít šanci na zásah oněch 76%. Na levelu 87 už to bude 77% a tak dále. A pokud máš postavu na levelu 90+, tak ti úplně postačí mít AR okolo 10 000 a trefíš stejně, jako onen barbar na levelu 85, mající AR 15 0000. Ta čísla jsou samozřejmě přibližná, ale ten princip takhle funguje.

Co tím chci říct je to, že lepší než honit attack rating do zázračných výšin, je lepší vyhonit level postavy. :-D Samozřejmě mi můžete namítnout, že když z počátku nebude vysoký AR, tak nic netrefíte a když nic netrefíte, tak ani nic nezabijete a když nic nezabijete, tak nebudou expy a tudíž ani nevyhoníte level postavy. Ok, beru. Takže na nízké úrovni mějte žoldáka s blessed aim, ale až postavu dostatečně nalevelujete, tak toho žoldáka prodejte a kupte jiného. :-P

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 12.07.2016, 05:41 hod.

Podle me je Fanadin 1-4 bodiky Zeal, pak 20 Sacrifice, 20 Fana a 20 HS...Umlati to v podstate s kdejakou chujovinou...Podle me je supr vychytavkou pro takovyto rychle utocici char Lawbringer, ktery haze vysoky range Decrepify, coz je v Hell mnohem vic nez zbran s uber dmg, a navic za AMN + LEM + KO je to zatracene levny...Soupnu na switch, vsechny prokleju, pak domlatim primarni zbrani a haleluja ;) Jen musis mit RWM ci Plugy, mno...Jinak i klasicke unikaty jako Headstriker a je vymalovano ;)

S tim lvl je to pravda, takze pokud jsi zatim na nizkem lvl, (39 myslim), tak doleveluj na Normal (Baal, Pindle) na lvl cca 50 a ms ze zacatku vystarano...Ono zavisi i na nastaveni poctu hracu, ale pokud jedu p 8/8/3, ta jsem vetsinou v Normalu okolo lvl 48, v NM 73 a Hell zase tak kruty potom neni...Merc 100% Mighter, i s prumernou vybavou ma tenhle palach 10k+ defense a 75% blok, samozrejme i vysoky resy, a cim vetsi dmg delam, tim vetsi porci zivotu nasavam zpatky a tim lepsi prezivam ;)

Tak to vidim ja

Edit: Samozrejme nezapominat na modifiery jako jsou Deadly strike a Crushing blow, ale to je asi jasne

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“