Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 21.07.2016, 18:16 hod.

Emperor: Také se přikláním k tomu receptu na blood rukavice. Rozhodně bych ale vyhodil ten Cathan prsten, máš určitě na lepší, navíc ti rare nebo craft dá určitě lepší staty než co jsou na Cathanu. Časem bych se zbavil i toho Manaldu ve prospěch důležitějších statů, které ti chybějí. Možná mě tu někteří ukamenují, ale snaž se o prsten s +dexterity a také s + aspoň 100 k attack rating. Nesmí chybět nějaký ten resist, samozřejmě.

Dáíle: jaké máš charmy?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 18:21 hod.

Ještě dva dotazy k tomu bloku:

1) co znamená popisek přímo na štítu, že má (při zapnutém HS) 75% šanci na block - jak se ta hodnota započítává do celkového bloku avizovaném v atributech?

2) chápu správně, že při dostatečné investici do dex může být moje postava v podstatě nezranitelná proti melee útokům?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 18:46 hod.

@Emperor: Dulezita je hodnota, ktera se zobrazuje v character screenu u defense, pokud tam najedes mysi, zobrazi se Ti sance na zablokovani utoku...Stale to bude ale max 75%, takze ikdyz maji monstra diky Tve vysoke defense malou sanci Te trefit, a mas i 75% blok, stejne nebudes fyzicky imunni, ikdyz se tomu budes realtivne blizit...Muj dual Dreamer ma okolo 15-16k defense (aktivni mrazici armor z Fortitude) a 75%blok, a take life tap z Draculsu, a je v podstate nablizko TEMER nezranitelny - jsou potreba aspon tri bosspacky s hnusnymi mody jako Fana + Holy freeze + Ampa, aby me dostali do problemu...Ale i to zvlada celkem dobre...Archeri jsou ale jina kategorie, a navic existuji monstra (jako je Pindluv pack), ktera Te diky charge trefi tak jako tak...


@DD: Taky se tam hodlam vypravit s tim Dreamerem (zatim lvl 92), dal 250 p8 Pitu a nebylo z toho nic, co bych chtel, takze s nim zkusim stesti v Travi (koneckoncu dal jsem tam zatim necelych 3k p3 runu a zadna CHAM nebo JAH, takze mi dost dluzi :lol: ;) )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.07.2016, 18:51 hod.

Šance na blok neznamená, že budeš redukovat dmg od monster. Šance na blok jen zvyšuje šanci, že daný útok vykryješ, což se rovná obdržené dmg 0. Ale pořád je tam těch 25%, takže stále je šance, že dostaneš hit třeba za 1000 dmg. Pokud by jsi chtěl přímo redukovat příchozí dmg, tak na to tu jsou jiné atributy jako: Reduced dmg by x%, damage reduced by xy, magic dmg reduced by xy. O tomto by ti třeba Fraxinus mohl napsat slohovku :)

RIP: Já doufal, že by tam Avenger mohl být něco platný, ale jak to vypadá, tak asi ne. Vrátím se tedy ke shánění equipu na Frost Nova Sorc. To mi nějakej pátek zabere, než to bude podle mojich představ.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 19:02 hod.

já myslel právě částečnou immortalitu díky tomu max bloku a vysoké obraně, prostě že těch 25%, co nevykryju štítem, vykompenzuju obranou, ale jo, vždycky se najde někdo, kdo se trefí ... zvýšil jsem si dex na 100, blok se mi posunul někam k 52% a je to už sakra znát na mé schopnosti přežít v pekle :D ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 19:32 hod.

@DD: Mno, v globale je asi nejlepsi runner na Travi Blizzna, ale chce to specifickou mapu a Infinity...Stejne ale nejde prorazit imunity vzdycky, takze to holt musis obcas zabalit...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 21:12 hod.

Jo, a vim, ze je to trochu mimo tenhle thread, ale pokud byste meli problem s prezivanim merce v Travi, tak mu dejte kombo Kiras guardian + Guardian angel, celkem to zbavi hydry jejich sily...Pro fyzicky utocici chary je nutnost zdroj Decrepify, takze Reaperska ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 00:43 hod.

Emperor: pořád málo, max blok !!

Odpověd na Travi je ano GAngel.

Deamon: já bych dual Dream / Grief nepodceňoval. Vzhledem k tomu, že si neumím představit, co ta tvoje Sosso ve finále dokáže, tak říkám: "DDream ji strčí do kapsy, a ještě bude "save". Předpoklad je, že Convu bude mít merce a ty to ještě znásobíš dmg jinou aurou...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 22.07.2016, 05:47 hod.

Emperor: nezapomeń, že na max block se hodí mít i slušnej štít, něco jako rhyme, ten whistan, nebo tak, protože když budeš mít jen dex a i třeba max. holy shield, v prackách třeba spirita, tak stejně budeš mít problém, nejlepší je mít tak 80-90 dex, štít co má sám o sobě aspoń 60% block a slušnej holy shield, potom by neměl být problém být v maxu..taky nezapomeń že běh = tvoje obrana a block klesají 25%, tzn používat chůzi ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 06:34 hod.

@Abu: Jenze on se nejdriv k takovym hrackam musi dostat, coz znamena behat bud LK do zblbnuti nebo Travincal...A jsme zase na zacatku, Hammer za daleko min udela daleko vic muziky ;)

Jinak opravdu, ten muj dual Dreamer je zatim postava, ktera je nejlepe vyvazena, jak do obrany, tak do utoku, rad bych ho dostal co nejdal, ale jestli je adept na 99ku? Bez zdroje telepotru nevim nevim

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 22.07.2016, 09:32 hod.

Abuzus píše:Emperor: pořád málo, max blok !!...
á nevím, ale co jsem se tak díval po netu, tak doporučovali dex maximálně do 120 (přímou investicí), já těch 20 ještě mám, ale šetřím je, kdyby mi spadlo něco vyžadujícího větší sílu ... zkusím pohledat nějaký talismany, prsteny apod. ...

jinak si teď nejsem jistý, ale ten blok funguje i proti střelám?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 09:37 hod.

@Emperor: Otazka zni - kolik mas bodu v tom Holy shieldu?To je rozhodne skill, ktery je potreba maxovat a pokud ho nemas maxly, tak do nej per body, pac Ti vyrazne snizi investici dexterity potrebnou na max blok...Pokud ho mas uz namaxovany, tak proste tam tu dexteritu soupni, sila se da poresit i jinak, navic lvl okolo 80 je porad jeste nizky, ja za standart beru 91+ :D

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 22.07.2016, 09:46 hod.

Emperor píše:Tak jsem s palachem trošku pokročil, 80. lvl, zatím se pomalu rozkoukávám po prvním aktu, všechny potřebné skilly mám na max, ...
No od toho 80. levlu to leze nahoru hodně pomalu, a to hraju na players 5 :) ...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 22.07.2016, 09:55 hod.

Emperor píše:
Emperor píše: No od toho 80. levlu to leze nahoru hodně pomalu, a to hraju na players 5 :) ...
No jo no, teď by ti přišel vhod nějaký Baalový bot. :-D :-P

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 22.07.2016, 10:20 hod.

jak jsem psal, všechny zealotské skilly mám na max (Zeal, Sakrifice, Fanatismus, Holy Shield), pár bodů do preskillů a jeden do Vengeance. Kam s dalšími body?
1) Posílit Vengeance a do odolností (synergie k Vengeance), případně conviction k posílení téhož (vše proti PI)
2) Defiance jako synergii k HS pro zvýšení obrany?
3) ???

Pokud se doplazím aspoň k tomu 90. lvlu, to je 10 skillpointů plus ještě 3 úkolové - jak je nejlépe investovat?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 22.07.2016, 11:56 hod.

Posil spíš Conviction. Ta pomůže nejen proti imunním, ale i proti obtížně zasáhnutelným cílům.
Na Defiance se vyprdni.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 22.07.2016, 14:13 hod.

na convu se vyprdni, ta ti v aktivním hraní nepomůže, pokud víš kam budeš chodit a nebude tam nic immune tak se vyplatí defiance :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 22.07.2016, 14:43 hod.

je fakt, že s tím ledovým klackem ty PI dávám celkem v pohodě a než se dostanu ke conv, tak vyhodím zbytečně dalších pět bodů ...

chodím teď na komtesu, runy nic moc, ale vypadla mi pro merce Hone Sundan, chtěl jsem mu ji upnout, narvat do ní shael a amn (celkem dobře to funguje u merce mýho summonera), ale neměl by na ni dost obratnosti :{ ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 16:02 hod.

Ja jsem taky proti Konve, rekl bych, ze to Decre z Lawbringera pomuze vic ;)

Nehlede na to, ze jak pise Welwet, v globale si pak vybiras oblasti, kde PI nejsou, a ty co jsou vetsinou obchazis ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 22.07.2016, 16:45 hod.

napsal bych smite, a mohl by jsi být slušnej uber killer, ale nemáš plugy, tak to není podstatnej skill :(
a ono asi i tím zealem se to dá umlátit...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“