Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Příspěvek od raisen » 01.04.2007, 18:06 hod.

Nj,tak když zacastíš 2, takových 20 se strefí, nova je už potom trochu slabá :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Viper
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Příspěvek od Viper » 01.04.2007, 18:12 hod.

No to je jedno, ještě musim sehnat taky nějaký předměty all skills, potřebuju mít něco taky v ohni a ledu abych na hell měl šanci, trošku sem se pojistil těma charmama a bezva je ta hůl, mě snad padlo víc unikátů s tou Kouzelnicí za dva Akty než za Barbara za celou hru a to mam jenom chvíli něco s better chance getting of magic items, takhle mam ukradení 100 % many za jeden zásah a ještě ta hůl snižuje nepříteli obranu o 60 %, takže se skoro vždyckky trefim, ještě si chci sehnat další tři runy Eth, nebo jaká že to byla a mít regeneraci many 60 %.
Moudrost budiž ti tvou cestou.

Uživatelský avatar
Viper
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Příspěvek od Viper » 01.04.2007, 18:20 hod.

Mě se to zdá dobrý takhle.
Moudrost budiž ti tvou cestou.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 01.04.2007, 18:53 hod.

namaxuj charged bolt, je mnohem lepší a plošnější.. to že ses netrefil teď je tim, že máš 5 boltů, ale pak jich budeš mít 24 :) a to se netrefit nejde... a thunderstrom se používá jen na 2-elementálku...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 01.04.2007, 19:43 hod.

to vim... až moc dobře :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Příspěvek od raisen » 15.07.2007, 14:21 hod.

Tak záleží jestli budeš mít štít :D Sílu tak na věci, aby i s předměty přidávala kolem 156, aby jsi mohl nosit storma nebo monarchu. Dex na max blok. Energy nedávám skoro nic a zbytek vita.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Příspěvek od raisen » 15.07.2007, 15:49 hod.

A pak frosty vyměň za magefisty např. až budeš mít charmy s manou :) nebo za TO rukavky.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 31.07.2007, 09:38 hod.

jaký kouzlo by jste daly jako primární?

když moje kouzelnice bude mít thunder storm, energy shild, lihting mastery, teleport co k tomu důležíte je PvP.

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 31.07.2007, 10:16 hod.

Odhaduju ze to bude Lighting sorcka. A potom je ten dotaz docela zbytecnej.. [protoze skoro secky utocny lit kouzla sou navzajem synegrie]Jede se regulerne lighting,obcas nova. A TS je IMHO zbytecnej do nej max jeden bod +skilly z veci. Jako kdyz je maxnutej tak jeho dmg je bez infi zanedbatelna a pouzijes ho jen na dorazeni nepritele. A na to ti staci i ten jeden bod v nem. Jinak lighting sosa neni v pvp zadnej zazrak. Jednak to spolu s ES [do ES jen 1bod a namaxovat telekinesu] zere nehorazny mnozstvi many a me prijde lighting takovej nemotornej. Ja na pvp beru spis fballerku. Ale tak kdyz chces litku tak chces litku no..
Obrázek

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 31.07.2007, 12:40 hod.

No mě příjde bouře velmi dobrá dobrý damage a ta rychlost je hodně slušná už při 30 skilech a podle odhadů ju dostanu na takovejch 60 - 70. Podle mého pozorování ji zrychluje jen počet skilů a ne rychlost kouzlení. Aspoň to nepoznáte do 40% cast rate

nakonec jsem zvolil frozenorb abych rychlijeji zbýral expy.

Nakonec jediný můj hendikep ( blbě napsaný ale nějak si nemůžu vzpomenout) je že nejde dát teleport na levé tlačítko myši = místo chůze bych se pořád teleportoval. škoda že to nejde.

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 31.07.2007, 14:12 hod.

No nevim o jak moc FO rychlej expi,rekl bych ze je to presne naopak ,ale neva. Jinak na pvp je pro zacatecnika(tipuju ze ses zacatecnik) FO rozhodne lepsi.(sice je slabsi ale lip se s ni trefuje) Kde s ni budes hrat? GWoD,Evropa nebo East,West,nakej priv realm s vlastnima rules.
BTW pokud chces pokecat vo dueleni ,pravidlach,pvp realmech etc. tak by bylo asi lepsi se presunout do fora multiplayer->Duely-zkusenosti a zazitky [nebo jak se ten thread menuje]
Obrázek

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 31.07.2007, 14:19 hod.

jo dík myslíš to dobře co se týče hraní po netu jsem amater co se týče doma sám pro sebe měl jsem asi 200 postav různých kombinací přejetých bez p8 asi 10 jsem to dojel a tak 50 skončil někde v hellu. Duel není jen o skilech ale i o ovládání jak to hráč umí. A spon když jsme hrály s kamošema po síti. Ale a6 ju dotáhnu na 99 level a dám ji dobré věci tak pak si zjistím kde vás najdu a začnu se učit jen doufám že mých uší nebude ve vaší truhle víc jak peněz. :wink:

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 31.07.2007, 14:27 hod.

No dueleni je tak na tri tretiny 1/3 build,2/3 Equip,3/3 skill hrace. Jinak pokud si chces kvalitnej zaduelit tak pod se mnou hrat na D2PK-je to privatni PvP realm kde je kupa lidi. Mas tam mod ze mas 99lvl a gear hned. Na hamachi nebo na IP najdes vetsinou samy cheatery kteri to vubec neumeji. A po jejich prohre ses cheater ty. ^^ Ale uz sme OT. Presunem se do toho duel threadu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 31.07.2007, 19:55 hod.

no tak už mám 57 level a bouře mi bere 1500 - 2000 zaokrouhleně. a orb okolo 300 zatím nic moc ale na blízko mě docela štvou. na p8 přece jen něco vydrží. :D Jsem ve třetím aktu niht... cosi :D a duriel byl pohoda jak psal někdo dřív musí se to umět.

Ale tak mě napadlo dát si jeden z těch ledových štítu. Kteréj by ste mi doporučily? který je asi nej? dle mého názoru je to ten z 12 lvl ale nevím tak se ptám :?:

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 01.08.2007, 08:07 hod.

nakonec jsem dal bod do každého aby se znásobyli. Ale používám ten prostřední. má damage 40 no nic moc :D ale na štít dobrý. hlavní je ta obrana. Už se do mě netrefují na 70% :D

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 01.08.2007, 08:39 hod.

Tou bouri myslis Ts nebo blizz? ^^ v tech ceskejch oznacenich se nevyznam.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 01.08.2007, 09:21 hod.

thunder storm :) 1900 - 2400 a mám 65 level postavy

:x popravdě jsem čekal větší čísla :x no uvidíme

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 01.08.2007, 09:28 hod.

No tak vidis. Ta dmg je zanedbatelna. Kdyz si vemes ze v pvp dostavas jen 1/6 dmg a este kdyz bude mit 75 lit res.[o sorbech a max resech ani nemluve] tak je to smesna dmg ktera je fakt leda na dorazeni nepritele.. :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Příspěvek od Kadd » 01.08.2007, 09:39 hod.

to jo. to musím uznat ale i tak chci vědět jak bude vypadat se 70 skillama.

Jinak existuje nějaká věc abych zranˇoval i imuní příšery? Jednáse o fire. Uznávám že jsem se rapidně spletl ale když pvp tak podle vás s fire. ale v hell fire nemůže přežít nebo se pletu? Je něco na ty imuní proti fire? Nějaký snížení rezistů ne pomocník. :P

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Příspěvek od raisen » 01.08.2007, 09:47 hod.

No už jsem chtěla napsat pomocníka s reapers toll, myslím, že tahle má tu kletbu. nebo taky infinity, ale tu má taky pomocník spíše. Ale tím ty imunity stejně nesrazíš. Já to řeším mercem nebo partou :wink: Anebo je prostě obejdi.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“