Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Druid

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 15:03 hod.

Jinak ethereal War Pike 8-)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Druid

Příspěvek od Secondface » 11.09.2014, 15:32 hod.

není colossus voulge lepší? sice má slabší dmg ale za to je rychlost zbraně normal .... war pike má very slow :)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2014, 15:50 hod.

Tak si to nasaď na Fana plecháča a uvidíš to rošambo :D

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Druid

Příspěvek od Secondface » 11.09.2014, 15:56 hod.

není tohle vlákno pro druidy? :D samo sebou že plecháč se zealem a fanou má weapon attack speed ve spodkách :D "slušně řečeno" :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 10.12.2014, 18:27 hod.

Neví někdo, proč můj medvědodlak (tak blbý slovo, až je dobrý :D ) háže shock wave náhodnými směry, když je v obklíčení? Jedno kam kliknu, castí to úplně opačným směrem... Byl sem zvyklej, že se jen udělala animace, ale ne efekt kouzla (dmg, stun), když sem dostal hit. Tohle je pro mě zvláštní novinka :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Welwet » 10.12.2014, 18:40 hod.

Není to něco jako když amazonka střelí a uhne zároveň?:) v ten moment taky střelí úplně do řitě..soudím dle toho že ten medvěd má nejhorší fhr ze všech postav a naprosto jiné než druid/vlk, že bude mít asi i úplně jinou animačku ve které to vězí , teda né že bych tomuhle rozuměl, ale vypadá to stejně jako u amazonky

- ted mě ještě napadlo, jeslti to třeba u obou není na specifickém FHR breakpointu, páč si toho všímam u těhlech postaviček taky, ale jen někdy určitě né u každé rozehrané amy/medvěda

jinak dobře že jsi se tu ukázal :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 11.12.2014, 09:44 hod.

jen tak náhodou - nemáš na sobě štít?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 11.12.2014, 16:12 hod.

Hit Recovery, Blocking animace nebo bug z A/D/E umí udělat divy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 11.12.2014, 20:42 hod.

Rozhodně si to spojuju se štítem :D Jedu ho lehce na block (aspoň 50% pro průchod hellem)...
Štítu se nevzdám :D stává se mi to jenom v maximálním obklíčení, což si už na hellu nemůžu dovolit, že jo, když je to HC :D :D
Jen mě to zajímalo, shockwave používám jenom, když merc dostává moc facek...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Feral Rage

Příspěvek od Abuzus » 30.10.2015, 03:13 hod.

Pochopil jsem správně, že boost do přesnosti a dmg z Feral Rage nevyužiji, protože funguje jen pro nabíjení? Tedy, když kolem mně bude létat už namaxovaná koule, a já dám Fury, využiji jen rychlost běhu a life steel?
Thnx.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 30.10.2015, 10:29 hod.

jestli jsem správně pochopil Tvojí otázku tak ANO. Feralem se nabiješ (má svoje +%ed a+%ar) do maxima skillu pro běh a LS
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Abuzus » 31.10.2015, 02:09 hod.

Správná otázka by asi měla znít:

Funguje +%ed a+%ar z Feralu i na ostatní Skilly (třeba Fury) nebo se přenáší jen rychlost běhu a LS?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 02.11.2015, 10:33 hod.

Funguje +%ed a+%ar z Feralu i na ostatní Skilly - ne
přenáší se jen rychlost běhu a LS - ano
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Abuzus » 03.11.2015, 01:46 hod.

dík, někdy jsem prostě natvrdlej, mohl jsem si to přečíst pořádně. Škoda, byla by to hezká synergie pro Fury :-)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Welwet » 10.09.2019, 14:48 hod.

Zdarec panstvo, trochu sem se babral ve vlkovi a IAS kalkulátoru na https://diablo3.ingame.de/diablo-2/calc ... indigkeit/
a došel jsem k závěru že pokud člověk vezme do pracek třeba Tomb Reaver + shael/ias jewl
nebo BOTD, nebo jinak, skoro jakoukoliv zbrań co přesahuje 40-50 ias. tak má bonus za rychlost vlkodlaka prakticky nulovej vliv na výslednou rychlost útoku při FURY
docházím tak k závěru že jakákoliv endgame zbrań nemá při FURY žádnej bonus za rychlost od vlkodlačí formy...jinak řečeno, vlkodlak je super při hraní untwinked kde to opravdu pomáha, ale v momentě kdy padne mal na oath nebo windhammer stačí ve vlkodlakovi 1 bod, protože jedinou další výhodu dává je attack rating, což je přece jen drahá záležitost....
nikdy jsem nehrál žádného vlka co by se blížil k edngame výbavě, chtěl bych proto vědět jestli je ten kalkulátor správnej a pokud ano, co si o tom myslíte..díky

DODATEK....tak jo, skill něco málo přidá i při zbraních co mají třeba 60% ias, ale pořád to vychází že skill má strop při 10 bodech snad u všech testovaných zbraní....defakto stačí bohatě mít anhil, torch přidat 3 body na tvrdo a je člověk na maximu :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 11.09.2019, 17:42 hod.

jj, víc jak hard 5 bodů nedávám bo to fakt nemá smysl. zbytek do 10-15lvlu werewolfa to dojde s +shape skills ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Welwet » 11.09.2019, 17:57 hod.

Slw píše:
11.09.2019, 17:42 hod.
jj, víc jak hard 5 bodů nedávám bo to fakt nemá smysl. zbytek do 10-15lvlu werewolfa to dojde s +shape skills ;)
a kam cpeš zbytek? to AR skáče hodně slušně, takže přemýšlím že bych to stejně osolil...a otázka, co se vyplatí víc, shpe shifting skiller nebo +dmg charmy?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 13.09.2019, 17:20 hod.

já radši shift skillery kvůli komplexnosti. teď mám velmi ale velmi dlohou rozjetého shiftera kerý by měl mít ve finále max rabies(+synergy) a max fury. ale ten čas.....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Smashulin » 06.10.2019, 19:21 hod.

Ty body si nakonec beztak nahážeš do skillu WEREWOLF přesně z toho důvodu, jaký jsi sám uvedl - attack rating, který skill přidává, je masivní a bez něj bys měl šanci na zásah mizernou. Krom toho vlkodlačí druid zase nemá tolik skillů, kam by se body daly naházet. 20 máš v lycantrophy, 20 ve Fury, 20 v bludičce, 20 v medvědovi a ten zbytek se kromě skillu werefolf dá nacpat už jen tak maximálně do Rabies, do feral rage nebo do nějaké rostliny. A z toho všeho se nejvíc vyplatí ty body naházet právě do werewolfa.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Smashulin » 06.10.2019, 19:24 hod.

A co se týče charmů, tak mám kombinaci shift skillerů a summoning skillerů. Posílením zvířat posílíš jednak je samotné a jednak tím posílíš i sám sebe.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“