Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 16:55 hod.

málokdy to vzdávám jen abych si to urchlil... dneska sem šel an hellu na ballrun s jendou mou postavou... a co bylo po cestě ? 2 bosové sice žádnej immune phis, ale měli dohromady stone skin, mana burn, extra fast, aura (FANA !!! :shock: ) kua to stálo za to ... ale nedal sem ng, chtěl sem to zkusit tak sem si to roztahal... mimochodem byli to moon lordi a jejich championi + fanatic + ti 2 bossové... zhruba 20 moon lordů :-D sem se málem po**al strachy ...xD (samozřejmně nic nepadlo... ale vzdat sem to nemohl :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 29.06.2010, 19:43 hod.

Tak jde o to, co to bylo za postavu. Taková Blizzna by je smetla ani by nemrkli. :lol:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 29.06.2010, 20:23 hod.

shape dudu vlkodlak (jak jinak já :-D) no měl klasickej "xicht" vlkodlaka :arrow: max were, lyc, fury, max oak a zbytek v medvědovi... tahal sem to a dával je po 3-5 zaráz, jinak kdybych tam vběhl, byl bych mrtvej do 5ti vteřin, páč bych nestihl udělat draculama lifetab...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 30.06.2010, 13:48 hod.

Bemik píše:No, zkusil sem to ... editorem sem si změnil svou postavu TYRa a ten měl lvl 92...
no dopadlo to líp než sem čekal... používal sem vlky ... mědvěd měl dmg 1300-1400 (asi) a měl přez 4200 life... vlci měli 800 life a dmg 350-370 (když ale žerou tak sem jim zdvojnásobí dmg... takže asi 700-750 dmg jeden... když se do někoho pustili všichni 3, bylo to dmg ve vteřině útoku 2100-2250, což je lepší než medvěd, pokud nejdeš na bosse... medvěd (ty) měl dmg 2800-4000 když sem valil maulem... celekm si to dával a byl i dobrej...
můj eqip : jalalka, mara, 2 raveny, duress, staring of ears, gorky, dracule, windhammer.
není to zrovna best eqip, ale dá se to s tím dávat dost dobře...
Ale upřímně... bez lifetab by občas měl na mále a musel bys hrát opatrně... jakmile bys našel dracule jako já, měl bys po problému a byl bys nezastavitelnej
Jak jsi na tom byl s attack ratingem? Ja mam lvl 25 sem ve druhým aktu a už mam trefu pod 80% :? dávat body do dexterity se mi moc nechce...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 30.06.2010, 17:35 hod.

no ani nedávej... věcma to doženeš
já měl 2 raveny a ducha na dmg co dává i ar, na ar a procenta zásahu sem se nedíval, ale celkem si to dával, kdyby nějak výrazně netrefoval, tak bych to sem napsal už dřív, to by mi starost nedělalo...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
iceshadow
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trenčianske Teplice

Re: Druid

Příspěvek od iceshadow » 02.10.2010, 13:14 hod.

Mam taku zavazbu otazku, oplati sa pri shifterovy pouzivat Hurricane ? teda pokial ho na seba zakuzlim v ludskej podobe ci po zmene na zver zostane aktivny ? Idem hrat prvy krat shifthera a mam vtom nejasno :-D / omluvam sa az je to uz niekde napisane /
PlagueB*tch - Plaguezone - 86lvl
DarkLord - Frenzy - 82lvl
IchTYl - Elemental Druid - 71lvl

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 02.10.2010, 13:20 hod.

NE !!! nanic... i na hellu bys musel maxnout huricane i synergie a ani tak by to nedávalo moc dmg, aby to mělo nějakej efekt...

Ano... huricane mrazí, ale ne hellu málo spomaluje a třetina nepřátel bude immune cold a mrazit je to nebude, takže si vem merce s holly freeze (2. akt Nm) a máš lepší mražení, mrazí všechy a efektivněji i bez zbytečnýho plýtvání skill body...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
iceshadow
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trenčianske Teplice

Re: Druid

Příspěvek od iceshadow » 02.10.2010, 13:31 hod.

Dikes Bemik, veru mas pravdu, uplne mi som zabudol na to ze vlastne uz len kvoli dlzke trvanaia by som musel maxovat Cyklon ... a to su zbitocne body, jj na hell by mi bolo na nic uz Blood Moore, spravim si ho teda tradicne bez niakych experimentov.
PlagueB*tch - Plaguezone - 86lvl
DarkLord - Frenzy - 82lvl
IchTYl - Elemental Druid - 71lvl

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 02.10.2010, 13:40 hod.

Nooo já teď jedu winddruida a měl sem max huricane, max tornadu (synergie), max cyklon(syn.), skoro max twister (syn.)

řeknu ti že bez tornada bych to nedal páč i blbýho fallena na pl1 to dalo až na nějaký 4 "zásahy" (nevim jak jinak popsat to že jednou za vteřinu do dá dmg všem okolo :lol: )

a moc to ani nespomaluje... na Nm ještě jo, ale hell je fakt lepší ten merc...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 02.10.2010, 15:30 hod.

Tak bosem tim neohromíš, stačí to možnmá tak na ty Swarmy v Maggotu, jinak vše, co je Imune to Physical, Druida hrozně brzdí. Ono tejrat třebas Vampíry u Bejla, to taky není žadnej med ... 8-)

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Druid

Příspěvek od Sangar » 16.10.2010, 15:45 hod.

Chci vyzkoušet čistého Werewolfa, 20 Werewolf, 20 Lycantrophy, 20 Feral Rage, 20 Rabies, 20 Fury a zbytek do Poison Creeper... Jde to s takovým buildem dohrát?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 16.10.2010, 23:00 hod.

No, proč ne. Na Poison Creepa se vyprdni, do Feral Rage stačí tak max 5 bodů a pořiď si nějakého Spirita, doporučuju Oak Sage a dáš to jak nic. ;)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Grammator » 16.10.2010, 23:02 hod.

jde a v pohodě, akorát k melee dudu doporučuju Heart of Wolverine...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 16.10.2010, 23:24 hod.

a já zas ne :D já se přikláním na stranu oak sage... wolwerine dává jen malej dmg a ar taky žádnej zázrak... pro medvěda je to nutnost, protože má malej ar a dmg se mu zvyšuje hodně, ale podle mě je lepší pro vlkodlaka oak, protože ar má vlkodlak dost ze skillu a když mu dáš třeba ravena, nemá problém s ar... oak mu zvýší už tak vysoký life a zatímco wolwerine ti u merce a medvěda zajistí "jen" o něco vyžší dmg, oak poznatelně zvyšuje jejich šance na přežití nepříjemných situací...

Samozřejmně uznávám že je to věc názoru, stylu hry, zkušeností a v neposlední řadě i konkrétního eqipu a buildu... ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Druid

Příspěvek od Eol » 17.10.2010, 08:55 hod.

U WW se jede na Oaka...AR ma dost i tak, pokud ne hodí se Anglic combo a smitec, narozdíl od WB nemá tolik life, čili je hra s Oakem bezpecnejsi. U WB se hraje na Wolwerine, jelikoz ten ma AR velký nedostatek, zatímco life i def je dostatek. Samozřejme zaleží na kontextu...zda se hraje HC,SC apod...a v neposlední řade na herním stylu. Ale jak se říká "Proti gustu..."
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Grammator » 17.10.2010, 09:16 hod.

já jedu zásadně HoW a life steal... s max fury a pořádnou ias neumřeš ani kdybys měl 100 hp, a všechno padá hned... druid je jako frenzy barb, prostě mlýnek na maso...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Druid

Příspěvek od Marast » 05.11.2010, 05:58 hod.

Nechtěl jsem to psát do Fraxinova tématu, i když to s ním určitým způsobem souvisí. Po době, která by se dala označit celou věčností, jsem opět rozjel Diablo a hned jsem si zahrál za svého Kodiaka. Nejenom, že jsem si už dlouho takhle dobře nezahrál, ale dotáhl jsem to s ním až do úplného konce.
Guardian is mine. Finally. :evil:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2010, 11:50 hod.

Měl bych dotaz, nedávno jsem dropnul runu IST a nevím jak s ní naložit. Napadlo mě RW Delirium ale říkám si, jestli to není zbytečné. Myslíte, že se to vyplatí ? Podotýkám, že hraju HC Wind Druida na single player.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 06.11.2010, 12:49 hod.

pokud máš nějaký pěkný pelt +3huri/tor/grizz, tak proč ne. otázka je, jestli jedeš na blok, ať půl života nestrávíš v bone fetiš formě
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2010, 12:51 hod.

Ne, na block nejedu

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“