Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Hatt
Quill Rat
Příspěvky:4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hatt » 19.01.2008, 16:55 hod.

podle mne je druid jeden z nejlepsich postav samozřejmne az po palovi a barbovi :) kdyz se povede ma slusnej dmg a medved taky neco vydrzi takze nepratele rubou medveda a vy je zdalky jen dodelavate problem nastava v hellu s imunitnimi potvorami to ma pak docela problem al ekdyz ma dobryho merce ´tak se i ty imuni potvory daj zabit

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 19.01.2008, 19:01 hod.

no vono pokud ty imune nemusis zabijet, tak se s nima ani nezatezuju a pekne je obejdu ;)

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od t0x1c » 14.03.2008, 14:04 hod.

ele druid je celkem gosu, protože použivá cold a psych. dmg zároveň :) ale to je jenom tvůj názor že je sux
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Druid

Příspěvek od Lord_Sp » 27.05.2008, 09:13 hod.

Adoss: ano obratnost zvišuje útočné hodnoscení ... podívaj sa nosrmalne ve hry ked najedeš včil newim estli na to útočné hodnocení alebo na poslednú zabitú príšeru jakú máš šancu na zásah ... ked tak to dorieš gemama alebo talismanama :)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Druid

Příspěvek od Lord_Sp » 27.05.2008, 20:23 hod.

jj na hell sou imuni na jed každý 2hý :(

Uživatelský avatar
Erendil
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Druid

Příspěvek od Erendil » 10.07.2008, 22:02 hod.

Zdravim, nemuzete mi poradit? Chci hrat za druida werebeara a porad se mi nedari udelat nejaky dobry build, na strankach jsou akorat pro werewolfa. Nevim do jakych atributu a skillu investovat... napis pls, mam sorcu na 75, necra na 46, ale toho druida fakt nwm, uz jsem zkousel na elementy na ohen, ciste na summonera, na mix, na werebeara, ale byl jsem strasne pomaly a nemohl jsem se zaboha trefit ani na normal
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá CHAOS.

Uživatelský avatar
Horazon
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Horazon » 11.07.2008, 18:53 hod.

Adoss: Já teda nejsem nějakej odborník, ale máš i ducha co zvyšuje dmg a attack rating? Ten by měl být tuším taky namaxovanej, pokud se chceš dobře trefovat a i skill werevolf tuším zvyšuje atack rating... takže tyto všechny bych dal na max společně s tím fury. S Lycantrophy to máš 80 skillpointů. Další nevím kam. Já za werewolfa hrál jen tak do 50 lvlu.
"Indeed, current events may become past events, but always remember that there will, now and always, be future events in the future.”

Captain Obvious on the future

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od saesa » 11.07.2008, 20:52 hod.

Grammator píše:jj na barby dobrý... elementala taky většinou sihnu dát a melee paly dávám bez problémů... za WB sem sundal i hammera...
Největší potíž s poisonem je ten, že každý v public hře si na tebe jednoduše vezme 95% resu a ve skutečnosti ani nebude muset pít antidote flasky.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 27.11.2008, 23:01 hod.

no muzes i kontrolovat jak rikas ty ;) proste parkrat nahodis stun ze shock wavu, a pak jim uteces nebo je zmydlis :P

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 27.11.2008, 23:10 hod.

Pokud si nestezujes na dmg tak merc freeze je pro kontrolu fajn
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 26.01.2009, 13:04 hod.

osobne si myslim ze druid co jete tornada a hurricane je na vybavu opravdu tezkej .. z jen to ze je velmi blizko u nepritele. strom jako zaklad dmg redukce,shako,hoto,enigma soje,arachnid... to vse je idealni a bez toho sice bude zabavny ale zaroven i dost mozna velmi chcipateny. wolfy naopak muze mit i "horsi" vybavu a jede pekne. hraval se napriklad v IK setu pro barby... a to byla dmg :D ale wolfa muzes hrat i s bow... hraval se s burizou :D no proste wolf je na vybavu mene narocnejsi .. a pri mlaceni si muze sat :wink: ... ALE solo se da hrat vse a vse je taky otazka vkusu a umneni hrace
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 26.01.2009, 16:47 hod.

no treba s nejakym bow s ele dmg neni pi zadny problem .. ostatne dle me pro druida wolfa pi problem nejsou. nejakej ten poison charm .. nebo do zalohy ele dmg zbran neni problem.. treba ta buriza ma cold dmg .-) ... ono celkove bow sou pekne rychly takze dudu s bow to je mazec :-) . koukal sem ted na sveho wolfa a nemam zadnou ele dmg a presto pi nejsou az takovy problem. zkusil sem a pohoda jen je to mirne delsi.. ale ono s 6k zivota me to zas tak netrapi :wink: ostatne
Obrázek
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 27.01.2009, 08:33 hod.

Ano oak sage. ano bez blocku a resy zalezi na cem mam prepnuto. ale vzhledem k obrovskemu ml% a ll% to zase tak nevadi obzvlast kdyz na hell to stejne pada do max 3 ran. feral rage ti taky pekne nabere zivot.no ono je take dobre mit veci jako open wounds etc. kterejma dostavas monstra pomerne rychle dolu a pak uz je nejak doklepes.

abych nezapomel mam pomerne pekny slow. takze jakmile zasahnu potvoru ... tak me az tak nemlati
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 27.01.2009, 10:24 hod.

Zaklad mam

str 144
dex 86
vit 325
ene 20

jinou skill tree nez "bojovou" nepouzivam ... a boss zadnej.. samozrejme nejhorsi je se dostat k diablu ale i ta IM v chaos se diky LL% da ustat :wink:
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 27.01.2009, 11:46 hod.

lycan - max (28)
were - max (28)
fury - max (28)
oak sage - max (26)
Grizzly - max (26)
feral - 4 (12)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 27.01.2009, 12:23 hod.

No jako takovej Grizzli na 2Otym levlu ma demič cca 2K, Zivota ma taky okolo 2,5K a kdyz se ti to jeste znasobi s Oak Sage.. 6k jak vysitejch (neco jako samotny shifter :) ). Pak muzes mit jeste naky ty aury z merce (Might, Conc, Fana..) a rozdava facany o sile 4k. Vyplati se rozhodne :) a i na hell leccos posle pod drn.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Druid

Příspěvek od AJey » 27.01.2009, 12:37 hod.

no ja byl hlavne smutnej tak sem si poridil medu :D . opravdu meda je killer sam osobe dokaze tankovat neuveritelne veci i diky tomu muzes mit malo def protoze nej meda pak ty. na switch beru CTA takze meda rozdycha vse. merc 2 act NM - might ti taky prida nejakych 900 dmg.

info k medovy :

26 lvl (27 cta)
mana cost/40
life/2112
attack/225%
defense/120%
damage/1809-1925
damage/285%

:mrgreen:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 27.01.2009, 14:37 hod.

Tam to mas propojeny s vlky.. naky body ve vlkovi (Dire, Spirit) mu zvedaj zivoty a tusim, ze nemusi bejt hard. :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Druid

Příspěvek od Marast » 28.02.2009, 18:38 hod.

Kdyz tak prochazim ten nemecky kalkulator rychlosti utoku http://diablo3.ingame.de/tips/calcs/wea ... ng=english
tak u druida, respektive vlkodlaka, mi nesedi zobrazovani maximalne dosazene rychlosti jak u Feral Rage, tak Fury. At uz zadam hodnoty Burizy Do-Kyanon, nebo zbrane Hwanin´s Justice ukazuje mi to, ze u (Feral Rage) rychlosti 9 fpa je: "further IAS useless". Pritom tabulka zobrazuje moznost dosahnout i vetsi rychlosti. Byl by me nekdo schopen vysvetlit co to ma znamenat, popr. jestli mi nahodou nejaka podstatna informace neunika. Dik
Pozn. skill werewolf na urovni 7...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od saesa » 01.03.2009, 07:44 hod.

S burizou dáš s fury 5 fpa.
Na normálním útoku 9 bez socketů, 8 s ias jewelem/shaelem.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“