Mercenaries - výbava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 11.09.2011, 15:55 hod.

AJey: tak se hned nečil. Já jsem ten web četl celý, ale cca před rokem, stejně jako celého barbara tady na fórku + Matýska na sue..., a to je celkem něco stránek. Jenže jsem toho taky hodně vypil :-) a hráč jsem spíše sváteční. Pravda, to FHR a IAS mi mohlo dojít, ale např. Harmony jsem u archerky nikdy neměl a popravdě se mi to nechtělo editovat na zkoušku. Jenže teď v 1,13 to padá víc a jsem těsně před Andy NM (proto ještě nemám toho Lancera) a protože jedu HC, tak bych to Harmony asi i obětoval (pokud by to stálo za to).
Na druhou stranu se mi nechtělo běhat LK runy jen na zkoušku pro Ko.
No nic, všem zatím díkes. Lore jsem dal Barbíkovi a u žoldáka si počkám na Peasant.
Prostě mi nějak nešlo do hlavy, co jí ty +skills zvedají, když +skills jsou vypnuté. Takže asi "jenom" Inner Sight a Cold Arrow, což zase nebude o tolik a nějaký ten pěkný unique asi bude lepší, ne?
Greenhorn s duší Throwera

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od siroga » 11.09.2011, 15:59 hod.

tak treba na lancera ta "smrtici" vybava neni az tak draha, armor forti(jedina runa co stoji za zminku je Lo) ani to nemusi bejt v eth armoru, natoz eth buged, helma postaci i talrasha a zbran reaperka coz s trochou stejsti je za par dni hotovy, runy na countesce, v lk nebo na koncilech a reaperka se da vydropovat z mepha, sice se to da sehnat az na hell ale za par dni ve tretim aktu se stane merc nejen nesmrtelnym ale i docela ultimatnim killerem, s touhle vybavou dokaze sam slozit barbary, dokonce nejen na p1

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 11.09.2011, 16:21 hod.

... za pár dní.... :-))))) OK, dá-li bůh a dožiji se Hellu, ozvu se před Vánocema, jak jsem s mým Lancerem daleko :-)))

Jen o tom začnu psát a padlo Kuko Shakaku. Je lepší než Edge? Vyzkoušíme. Má piersing a větší dmg...
Greenhorn s duší Throwera

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od siroga » 11.09.2011, 16:37 hod.

tak ja to farmil se smiterem, zerk to musi mit podobny (jako ze ma imbozni dmg ale jen na 1 target) tak jestli chytnes nejakou solidnejsi mapu na mepha tak jses u nej i mene nez za 1min, koncilove jsou vzdycky u portu(podle mne se vyplatej rozhodne vic nez counteska, jelikoz maji cca polovicni sanci na drop ale je jich tam vic, navic run na koncily stihnes nejmin 5x za stejnou dobu co dojdes 1x za counteskou)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2011, 18:20 hod.

Abuzus: Pozor, +X to All skills a +1 to Fire Skills a +X to Glacial Spike (Sorceress only) (v tomto případě u Iron Wolfa) zvedají úrovně skillů.

Vypnuté byly mercům vlastnosti typu +3 to Amazon skills, +2 to Bow and Crossbow skills (Amazon Only) a Oskilly (nepřidá novou dovednost ani nepůsobí jako synergie ke stávajícícm skillům; úroveň stávajícího skillu ale zvedne). Rovněž nefungují ani % chance to cast lvl X when struck/on striking/atd... pokud se jedná o summoning skill.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od DeathHero » 13.09.2011, 15:04 hod.

ahoj to ja mam merce s holy freeze aurou vybavu ma: eth vampire gaze,duriel shell v planu mam slozit fortitude,zbran insight.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od ihatemylifep » 12.02.2015, 20:14 hod.

Ahoj,jak funguje magic find na merce?
Můžu ho vybavit na max magic find a bude to fungovat jako kdybych jsem ten magic find equip měl na sobě já? Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 12.02.2015, 20:41 hod.

Pokud zabiješ ty - počítá se MF jen tvoje.
Pokud zabije merc (dá poslední ránu) - počítá se MF tvoje a jeho.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Flammeus » 12.02.2015, 20:44 hod.

A jak je to s chargama na zbraních? Jakože, někdo tu psal, že pro merca pro necra je dobrý Bonehew který má charge Corpse explosion. Ale vždyť ten merc to použít neumí a necrouš skrz něj nemůže ne?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 12.02.2015, 20:53 hod.

Charges u merců určitě nefunguje, nepoužije to.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 19.06.2016, 15:26 hod.

mám dotaz - dávám to sem - když nahodím svýmu mercovi brnko Atmas´ Wail, razantně mu poskočí dmg, přitom v popisku to brnění nic o zvýšení dmg nemá, jen obranu plus nějaký blbosti, čím to tedy je?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 19.06.2016, 18:41 hod.

Příčin může být spousta. Ale jelikož je známý fakt, že je zobrazení DMG v mnoha případech zabugované u postav, je velice možné, že u merců to může být podobné.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 19.06.2016, 19:32 hod.

aha ... ono to není jen zobrazeno, ono to je sakra znát i při boji ... když mu ho sundám, tak si na hellu ani neškrábne :) ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.06.2016, 19:51 hod.

Emperor: A jedná se o čisté Diablo? Nehraješ na nějakém serveru, kde jsou třeba itemy upravený? Kdyžtak vyfoť.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 19.06.2016, 20:03 hod.

ne, hraju čistej SP, krabicovou verzi s 1.13 patchem ... fotku ti neudělám, printscreen mi tam vyhodí jen černej čtvereček :) ... všiml jsem si toho, když jsem po dlouhý době rozjel starýho summonera, prohrabával se věcma a zkoušel dát mercovi jinou zbroj a on pak nebyl schopnej na hellu upižlat blbýho fallena (s píkou Hone Sundan). Když jsem mu vrátil původní Atma´s Wail, tak to poskočilo a fallena sejmul na tři šťouchy ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 19.06.2016, 20:08 hod.

Aha.... tak to je dost divný. Nejprve jsem měl podezření, že bys mohl mít na Hone Sundan málo dex, ale ta dex nepotřebuje žádnou.....takže tohle ne. Mohl bys udělat pomocí fraps nějaké video, kde bys nám tu ten problém demonstroval?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 19.06.2016, 20:21 hod.

safra, tak je to tou obratností, bez tý zbroje mercovi chybí nějakých pár bodíků, aby mohl (upnutou) zbraň používat, mě zmátlo to, že ji pořád jakoby držel a bojoval s ní a on přitom ne-e ... omlouvám se za vyvolání všeobecného pozdvižení :) ...
Naposledy upravil(a) Emperor dne 20.06.2016, 09:21 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 19.06.2016, 21:00 hod.

Tak tohle mě nenapadlo, že ji máš upnutou. Tak to potom jo. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od RIP » 20.06.2016, 06:19 hod.

Tak tohle vysvetleni me napadlo jako jediny :lol: (Je dobry si obcas zamachrovat) :lol:

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 03.07.2016, 10:36 hod.

potřeboval bych poradit v jedný věci ohledně mýho merce, týká se to jeho zbraně. Hraju za summonera, můj might merc zatím používá upnutou Hone sundan a mě by zajímalo, čím mu ještě pomoci v zabíjení. Všude se tu píše, jakou ideální zbraň mu dát do ruky, jenže to jsou z runových slov samý realmový věci, na který já nedosáhnu. Takže co mu zbývá - z unikátů asi Bonehew, z pro mě dostupných runových slov třeba Breath of the Dying nebo Doom? (ne že bych na to měl runy, ale tak do budoucna :) ) ... děkuji za případná doporučení.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“