Mercenaries - výbava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 10.09.2011, 20:25 hod.

Nikde jsem nenašla téma, kde se by všeobecně bavilo o výbavě na merce, jen o zbrani, ale ne všeobecně.

A já ptám, jaké brnění byste dali mercovi? Uvažuji o Duress, ale jeden hráč mě přesvědčuje, že Duress je na nic, protože CB má jen 15%. Pak přemýšlím o Stone.

Jen nepiště Fortitude, Lo runu nemám :) A Guardian Angel taky ne :D
HC grál: 537/516 (-21)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 10.09.2011, 21:10 hod.

taky zalezi k jake postave ale obecne s tech lehce dostupnych

hlava
-only guli - set
-mozna snad jeste Andariels visage

armor
-treba stone*rw eth
-duri*unik eth
-shaft taky neni k zahozeni

zbran
-reaperku
-u nekra asi bonehew
-popripade eth CB Infinity*rw
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 10.09.2011, 21:41 hod.

Jo, vidíš, to jsem nenapsala :roll: Má to být k blizz sose. Shaft bych chtěla, ale pořád ne a ne padnout 8-)

Jde mi to, aby merc dost vydržel. Takže možná ten Stone..?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 10.09.2011, 21:57 hod.

Raisen: já bral to stone..ale pokud jsou runy na dures tak bych mu dal také..
hlavu...tad přemejčlím o Nadir, je to břečka..ale myslím, člověk může dostane ten charges v poctatě sám..pro sossu se hodí,.. :)
ze zbraní nevím proč, mě připadá runové slovo Obedience hodně podceňované...:( pro merce trojnásob..


300 defense, dokonce až 30 all rezy, staty, 40 cb, enchant..solidní DMG, co víc si člověk může přát za tuhle cenu pro merce? 2 hodinky v LK na NM, nebo hraběnka a je to hotové....nevím jak funguje -target defense, - x rezy a fcr u merce, tak to zatím neřeším..no já sám bych u své fire amy uvítal tohle slovo, nabuffuju se ecnhantem, hodím zas merckovi a krásně by se to hlavně u toho -25 fire rez doplňovalo.. :wave:

AJey: já souhlasím, jen u složitejšího HC charu na SP to bude malinko vse problém ne?,

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 10.09.2011, 22:16 hod.

raisen píše:Jo, vidíš, to jsem nenapsala :roll: Má to být k blizz sose. Shaft bych chtěla, ale pořád ne a ne padnout 8-)

Jde mi to, aby merc dost vydržel. Takže možná ten Stone..?
tak sorc rozhodne
guli ta je jasna a pokud si realmu kde funguje eth bug tak nejake pekne RW do armoru (stone) a CV eth rw infi na manu / reaperku pokud mas dost many a nemrazis si sama. ale ta def na armoru .. mno ..moc sem ji nepoznal daval sem prednost duri*unik eth. zolda samozrejme 2 act s heal aurou
Welwet píše: AJey: já souhlasím, jen u složitejšího HC charu na SP to bude malinko vse problém ne?,
guli pada bezne duri unik taky. reaperku pri trochu trpelivosti da mef a CV non-eth tak taky pada slusne - ps hraju only HC :-)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 10.09.2011, 22:23 hod.

No, žoldáka jsem si vybrala s might aurou na imunne cold. Na hlavě má zatím TR masku na sání, neboť Guilu nemůžu vůbec sehnat ani na smitera, protože nějak nechce padnout :-| V ruce zatím Insight, než zbohatnu :D

Právě nevím, jestli se nějak výrazně projeví ta defense, i když udělám eth bug. Stejně mi to vůči ele útokům moc nepomůže. Jinak Duriel's Shell taky dávám, ale ten nám už došel díky úmrtím :D Ale radši se podívám.

Edit: Tak už opravdu není :D
HC grál: 537/516 (-21)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 10.09.2011, 22:27 hod.

insight do CV pokud mozno eth je pekna dmg - mighta do toho bych na hc nikdy nesel :-) teoreticky se vyplati def ale prakticky sem na umrtnosti zolda nic nepoznal stejne chodis na bosse s ele dmg nebo andy s poison - i proto sem psal andarielku helmu vs poison. ja bych zustal u shaftu+perf ruby a nebo durielko*unik
Naposledy upravil(a) AJey dne 10.09.2011, 22:31 hod., celkem upraveno 2 x.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 10.09.2011, 22:28 hod.

Jojo, v CV je a bude i v ETH :)

A děkuji. Asi počkám na ten Duriel's Shell nebo ještě lépe Shaftstop :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od NOX » 10.09.2011, 22:53 hod.

Toto mám na mercoch ja, vsetko su desert mercenary, lacno obleceny :
Pri Javazonke Lacquered plate rw stone, Ogre axe rw crescent moon, a Natalias totem. Pri FO+ lightning sose mám Tresher rw obedience, brnenie griswold a Tal Rasha helmu. U wind druida mám rw insight v colossus voulge, andariels visage a Dark adherent.
Niektoré veci nedávajú zmysel :D, momentalne hram len tu sosnu, a merco vydrzi fakt vela(chcípa len občas), má auru Defiance a je aj dosť schopný .
A ak sa dobre pamatam ten merco pri javazonke mal might auru a chcípal jak na trhanici.
PS: neni to HC
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od siroga » 11.09.2011, 00:39 hod.

kdyz chce neco fakt levnyho tak se da pouzit i rw lionheart sice nedava def ale dava 30rezy a nejaky hp pak treba ten stone nebo duri(nejlip uplej) no a topka samozrejme forti, jako helmu u nej pouzivam neco co ma vysavani hp, talrasha neni spatna, navic dava i nejaky rezy, muze bejt i vampirka ale top je andarielka.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od raisen » 11.09.2011, 08:11 hod.

Jo, Andarielku mu chci taky dát :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Drakesis » 11.09.2011, 10:50 hod.

Možností máš fakt kotel, závisí to na možnostech a každej ti napíše něco jinýho. Aby jsi v tom měla ještě větší binec, napíšu ti, co hraju na non-ES Blizzně já (HC):

Helma - Andy
Brnění - Duri
Waffe - Reaperka

Jinak se dá použít úplně vše a pokud bys chtěla top, aby byl merc ITC killer...

Helma - eth Andy *Cham*
Brnění - eth Forti v Sacredu
Gun - eth War Pike a v tom RW *BOTD*

:green:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 11.09.2011, 12:50 hod.

Zdar, můžete prosím někdo poradit:
má pro cold archerku na 1.13 nějaký význam:

-rw Lore?

-FHR ?
-IAS ?
všeobecně Y/N :-)

Mám jí k Bersekeru, zatím jedu Edge (dává to slušně).

-Má cenu skládat Harmony (vypadá to na pěkný nárůst dmg)?
-Zkoušel jste na ní někdo Melody?

Sice už jsem pocítil na 1.13 nárůst padání Run, ale Faith myslím stejně nedám..
Thnx.
Greenhorn s duší Throwera

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 11.09.2011, 12:59 hod.

neni spatne si precist web !
http://diablo2lod.diablo3.cz/vlastnosti-predmetu.html

neni spatne rict jakou mas postavu !
osobne si myslim ze pokud nemas fana paladina tak se rouge vubec nevyplati
jeste tak k nejakym buildum amazonky - napr towerka


rw - runewords
D3Pedia.cz

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od siroga » 11.09.2011, 13:34 hod.

osobne bych k zerkovi jel hf lancera jelikoz ani ten bonus co dostanes z fana aury kterou nejspis ani neslozis nebude nijak zazracnej, mozna dostanes neco malo ias a dosahnes na dalsi bp ale dmg se ti skoro nezvysi jelikoz poradny dmg dava jen tomu kdo ho ma aktivovany (tim bych se rad zeptal jak by to bylo kdyby v parte byl pala co by mnel fana lvl 20 a druhej pala co by mnel fana lvl 19 jakej bonus do dmg by dostal ten s tou 19, jestli by se pocital jen jako pt member tej lvl 20 nebo jako nosic lvl 19) navic kdybys jel jako zbran grief v pb tak by te ta fana neovlivnila vubec nijak a to jeji zmrazeni neni nijak zazracny, dalsi vyhoda lancera ze u nej jako zbran a masivnim dmg slouzi i jedno z nejlevnejsi rw insight, precejen 260ed za ty tuny neni zrovna malo, navic jestli se nemylim tak zerk neleachuje hp ani manu tak se ti bude meditation hodit aspon bueds muset zaplnit pas jen hp potama

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2011, 13:48 hod.

Ajey: Nesouhlasím. Pokud dáš roguně do rukou Faith, můžeš si paladina specializovat na jinou útočnou auru a fanatismus bouchat nemusíš.

Abuzus: Lore se hodí úplně všem mercům. Dovedou díky ní utankovat za předpokladu maxlých rezistů i red lightning hose. A nejen na to. Ta damage reduced by 7 je pro merce mnohem užitečnější než ten skiller.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 11.09.2011, 14:00 hod.

Abuzus: melody, harmony, chci s tímto eqipem u mé amy zkusit dohrát hell,..

Spíš bych ji dal Harmony..vigor se hodí, a revieve taky..
Melody by mohl být zajímavej pro lepš kontrolu davu...já bych to zkusil, pokud nehraješ hc, zkus, je to levné, max 1 den v LK..co se může hrozného stát? :)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 11.09.2011, 14:28 hod.

4 Fraxinus mluvilo se o lehce sehnatelnych vcech coz me faith zrovna neprijde i presto fana z faith se s fanou skill neda vubec srovnavat. souhlasim ze to je lepsi nez nic ale ... kdyz uz combinovat tak teda spise fana pala a 2act merc s pride - concentrace - prijde me to effectivnejsi

proste rouge se uz ted v tomto patch k buildum moc nehodi zlvast potom co vypnuly + skills na ni >:'(

ale stejne je to uplne jedno kazdy si bude delat co chce
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2011, 14:34 hod.

To máš pravdu.
Ale Rogue není úplně špatná ani bez toho. U většiny potvor ti s inner sightem vynuluje defense, takže se skoro nemusíš starat o attack rating. A když by měla obléci levnou auru, tak edge máš při troše štěstí poskládaný už ve 4. aktu normal. Trny se hodí každému meele charu (vyjma bitky s panenkami, tam je to obousečná zbraň).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od AJey » 11.09.2011, 15:24 hod.

inner je snad jedina dobra vec co ji zustala pouzivam ji k amazon tower buildu - ktery koukam z tohoto fora nekam zmizel.

Trny : dalsi vec co kdysi byla dobra no bohuzel ted je to jen polechtani ale stale plati lepsi neco nez nic :-) tak jako tak jakykoliv merc kdyz nato mas runy se muze stat smrtici i presto ze se k buildu zrovna nehodi
D3Pedia.cz

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“